ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: کدام کار را به عنوان شغل دوم پیشنهاد می کنید؟ (لطفا شرکت کنید)
ساندویچی و فست فود
بسته بندی و پخش با برند خود
بسته بندی و پخش با برند دیگران
ورود در بازار سهام
گلخانه و کار های کشاورزی
هیچکدام
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی است. کاربران میتوانند گزینه انتخابی شما را مشاهده کنند.

درخواست راهنمایی برای راه اندازی بسته بندی
زمان کنونی: 03-29-2024, 07:07 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: yu3f
آخرین ارسال: yu3f
پاسخ: 12
بازدید: 2855

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 2.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-14-2012, 07:25 PM
ارسال: #1
سلام خدمت تمامی اساتید و دوستان گرامی
من دو روز هست که با این سایت آشنا شدم و خیلی سایت مفیدی هست. واقعا خیلی استفاده کردم. خیلی از مقالات و مباحث رو مطالعه کردم و واقعا ی منبع خیلی خوب هست. Heart
سعی میکنم خلاصه بگم و سریع برم سر اصل مطلب.
بعد از بررسی های مختلف که انجام دادم، به این نتیجه رسیدم که بزرگترین بنگاه اقتصادی کشور! شکم مردم هست. Exclamation یعنی سرمایه گذاری در مواردی که خوردنی هست. چون بستگی به شرایط نداره، جنگ بشه نشه تحریم بشه نشه یا هرچیزی، مردم غذا باید بخورند.
بعد از بررسی های زیاد به این نتیجه رسیدم که بهترین کار، ساندویچی و نهایتا فست فود هست. اونم ب سبک هایدا. یعنی یک مغازه ک ساندویچ یا فست فود رو فقط سرو می کنه و جایی برای نشستن نداره. نهایتا ۲ تا صندلی. اما با وضع اجاره مغازه ها و اینکه این مورد به عنوان شغل دومم در نظر گرفتم و خودم نمیتونم سرکار باشم (صبح تا بعد از ظهر سر ی کار دیگه ای هستم) و همچنین مشورت با ی سری از افراد، منصرف شدم. Sleepy

بعد از بررسی های مختلف و مشورت با یک سری افراد آگاه تو نهای های اقتصادی خصوصی و دولتی، تصمیم گرفتم وارد بازار بسته بندی بشم.

مواردی ک آماده دارم:

حالا یک سری سوال دارم: Huh
۱- به نظرتون بازاری هست که بشه روش حساب باز کرد؟
۲- به نظرتون با ی برندی ک از قبل مال یکی از دوستام هست این کار رو انجام بدم یا برند جدید خودمو شروع کنم؟
۳- شما چه موادی رو پیشنهاد می کنید؟ (از روی تجربه و آگاهی لطفا)
۴- شما چه کشورهایی رو برای صادرات پیشنهاد می کنید؟ (برای صادرات و کارت بازرگانی و ... هم مشکلی ندارم)
۵- بازار هدف چی پیشنهاد می کنید؟ سوپر مارکت ها؟ مراکز خرید؟ سازمان ها و نهاد ها؟ .... ؟

علاوه بر این موارد دو نکته هم حائز اهمیت هست:
۱- شما کار دیگه ای رو پیشنهاد می کنید؟
۲- هر نکته یا موردی که باید در انتخاب محصول، بسته بندی، برند، بازاریابی، درصدها، شراکت و... از نظرتون مهمه دوس دارم بدونم. واقعا لطف بزرگی می کنید که بامن در میون بزارید. Huh

بیشترین مشکلم هدف گزاری و نقشه راه هست. یکم احساس می کنم اهدافم ناپخته هست و آینده یکمی گنگ ب نظر میاد برام. ممنون میشم راهنمایی ام کنید. Confused

منتظر راهنمایی ها و نظرات خوب و کارساز شما هستم. 10_004
باتشکر

توجه: خواستم از این ب بعد به صورت جدی در انجمن باشم برای همین یک یوزر برای خودم ساختم. لطفا پستی که با همین عنوان توسط یوزر باگ می نات بود رو پاک کنن مدیران. با عرض پوزش

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , amiryazdani138 , mir abbas , m_grate29 , mseyfzadeh
10-14-2012, 07:30 PM
ارسال: #2
RE: درخواست راهنمایی برای راه اندازی بسته بندی
مقدمت گلباران.
در رابطه با این موضوع عزیزان حتما راهنمائی لازم را خواهند کرد.
قبل از جواب عزیزان انجمن تایپیکهای زیادی در ارتباط با سئوال شما وجود دارد آنها را مطالعه فرمائید. موفقتر باشی.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , amiryazdani138 , yu3f , m_grate29 , mseyfzadeh , مینو.
10-14-2012, 07:42 PM
ارسال: #3
(10-14-2012 07:25 PM)yu3f نوشته شده توسط:  حالا یک سری سوال دارم: Huh
۱- به نظرتون بازاری هست که بشه روش حساب باز کرد؟
خوبه خودتون گفتین همیشه مردم به شکمشون میرسند برین سوپر سر کوچتون امار بگیرن از جند تا کالا وببیند جند تا برند وشرکت دار اون کالا رو تولید وعرضه میکنند شما میشین رقیب آنها

۲- به نظرتون با ی برندی ک از قبل مال یکی از دوستام هست این کار رو انجام بدم یا برند جدید خودمو شروع کنم؟
اگر برندش جا افتاده هست ومشکلی ندارین با دوستت با اون شروع کنی موفقتر هستی
ولی اگر برند عملکرد ضعیفی داشته یک برند جدید

۳- شما چه موادی رو پیشنهاد می کنید؟ (از روی تجربه و آگاهی لطفا)
درچه خصوص چه پیشنهاد؟ یعنی چه محصولی بسته بندی کنی؟

۴- شما چه کشورهایی رو برای صادرات پیشنهاد می کنید؟ (برای صادرات و کارت بازرگانی و ... هم مشکلی ندارم)
همیشه سعی کن اول تو بازار برای خودت جای پیدا کنی بعد بفکر بازار جدید اقتصادی باش
اول تولید کن وببین درداخل مشکلی نداری بعد بفکر صادرات بیافت

۵- بازار هدف چی پیشنهاد می کنید؟ سوپر مارکت ها؟ مراکز خرید؟ سازمان ها و نهاد ها؟ .... ؟
همه

علاوه بر این موارد دو نکته هم حائز اهمیت هست:
۱- شما کار دیگه ای رو پیشنهاد می کنید؟
تا توانایی وعلایق شما مشخص نشه کار دیگر هم مثل همین کار هست

۲- هر نکته یا موردی که باید در انتخاب محصول، بسته بندی، برند، بازاریابی، درصدها، شراکت و... از نظرتون مهمه دوس دارم بدونم. واقعا لطف بزرگی می کنید که بامن در میون بزارید. Huh
اول حسابی مطالعه کن
دوم حسابی مطالعه کن
از کسانی که درکار هستند مشورت بگیر
بهترین تصمیم رو بگیر

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , yu3f , amiryazdani138 , mallarme
10-14-2012, 07:45 PM
ارسال: #4
ممنون از خوش آمد گویی

والا از دیروز یکسره دارم مطالب انجمن رو مطالعه می کنم مخصوصا مطالب مرتبط با سوالاتم. اما این سوال هام به صورت کامل جواب داده نشد. برای همین پرسیدم.
باز هم چشم مطالعه می کنم Blush

منتظر نظرات و راهنمایی های دوستان و اساتید هم هستم.

توجه: لطفا در نظرسنجی هم شرکت کنید، حتی شما دوست عزیز! Yosef.gif

تشکر شده توسط: jahanagahi , amiryazdani138
10-14-2012, 08:02 PM
ارسال: #5
ممنون بابت نظراتتون آقای Goldmen (ببخشید اسمتون رو نمیدونستم).

1- منظورم از سوال اول این بود که با توجه به اینکه برند های بزرگ هستند آیا تو این زمینه میشه بازاری رو متصور بود یا نه. کاملا درست فرمودین شما.

2- برندش خیلی معروف نیس، اما خب ی سری مشتری داره. فکر می کنم همونطور ک فرمودین برم سراغ برند جدید بهتر باشه.

3- بله. یعنی بسته بندی چه مواردی رو پیشنهاد می کنید؟ دستگاه ها می تونند در حال حاضر بسته بندی های معمول رو انجام بدن. برای بسته بندی برنج و موارد بزرگتر هم دستگاه های جدید ب زودی فعال میشه. با این اوصاف چ موادی به نظر شما ارزش داره که آدم بره سراغ برند سازی براش. ادویه جات؟ تنقلات؟ خشکبار؟ ....؟

4- بلی کاملا حق با شماست. بابت توضیح کامل ممنونم. حتما همین کار رو می کنم.

5- اخه مثلا طبق آماری که گرفتم مرکز خریدی مثل رفاه در صورتی از شما خرید می کنه که ی مبلغی حدود ۱۵ میلیون باید پیششون بگذارید باشه. و خب این تو بازار فعلی زیاد جالب نیس، هست؟ از این جهت پرسیدم.

---------------------------------------------------------

۱- من شغل اولم تو زمینه کامپیوتر هست. لیسانس مهندسی نرم افزار هستم و کارم امنیت اطلاعات هست. بیشتر از ۴ سال هم سابقه بیمه ای دارم. یک شرکت هم زدم خودم که در امضا عاقبتش مشخص شده. الآن هم در یک شرکت دیگه کار می کنم. توانایی من در زمینه کامپیوتر و خدمات کامپیوتری هست. البته به صورت شخصی کار طراحی سایت هم انجام می دهم در اوغات فراقت.

۲- دقیقا به این توصیه شما عمل کردم و می کنم و خواهم کرد. نزدیک به ۳ ماهه در حال مطالعه هستم و با بسیاری از دوستان مشورت کردم. با پیدا کردن این انجمن خیلی خوشحال هستم که می تونم با افراد خبره دیگه ای هم مشورت کنم برای همین اینجا اومدم.

بابت تمامی راهنماییهاتون متشکرم Smile

تشکر شده توسط: mseyfzadeh
10-14-2012, 09:13 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-14-2012 09:21 PM، توسط Delta.H.)
ارسال: #6
جدا از تمام مطالب وقتی امضای شما را میخواندم به آنجا که گفتید"با دستان خود فرزندم را کشتم" رسیدم قلبم یک لحظه ایستاد!!!
بعد که پدر شدید دلتان اجازه نخواهد داد چنین کلامی را به زبان بیاورید!
به هرحال برایتان آرزوی موفقیت میکنم و پیشنهادم این هست که هر چیزی بسته بندی میکنید بهترین کیفیت و بهترین بسته بندی را انتخاب کنید. یعنی در بسته بندی و ظروفی که انتخاب میکنید خلاقیت فوق العاده بخرج دهید و هزینه تبلیغات را از ابتدا کنار بگذارید و زیر نظر یک متخصص تبلیغ و بازاریابی کنید حتماً موفق میشوید.
همیشه هم سعی نکنید تمام کارها را خودتان انجام دهید. کمک گرفتن از افراد خبره ضامن موفقیت کسب و کارهای نوپاست که متأسفانه کمتر به آن توجه میشود.
و در نهایت یادتان باشد شما چه کاری انجام میدهید! بسته بندی نه تولید، بنابراین باید چیز جدید و ممتازی به محصولی که دیگران تولید کرده اند اضافه کنید وگرنه مشتری سمت محصولاتی که برای بسته بندی آنها هزینه ای نشده و خلاقیتی بکار نرفته باشد نمیرود و قطعاً نظرش در مورد محتویات بسته ها مثبت نخواهد بود.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: yu3f , mir abbas , mseyfzadeh
10-14-2012, 09:21 PM
ارسال: #7
Yosef.gif امضا است دیگه Yosef.gif خیلی واقعا برام سخت بود ی شرکتی ک از هیچ رسوندمش ب جایی که با جاهای درست درمون کار می کرد رو منحل کنم Yosef.gif

بله درست می فرمایید، در حال حاظر ۲ گرافیست و طراح در کنار خودم دارم، یک مدیر از اتاق بازرگانی، مشاوره ی یک مدیر کارخانه بسته بندی و یک شریک که مدیر داخلی یک کارخونه تولید مواد غذایی بوده و به تمام امور بازار و بسته بندی و کالاها و مشتریان و ... اشراف داره و مهمتر از همه بهش اعتماد دارم.
اینارو گفتم ک بگم ب توصیه شما عمل می کنم Smile ممنون بابت راهنماییی

تشکر شده توسط: mseyfzadeh
10-14-2012, 10:15 PM
ارسال: #8
سلام دوست عزیز.
توصیه میکنم از مزیت رقابتی غافل نشی.مثلا تو زمینه ی ساندویچ میتونی رو کاغذش برندت رو چاپ کنی و زیرش بنویسید مقایسه کنید.یا مثلا این همبرگر خوردن داره.یا مثلا ارزش مردن داره؟؟؟
بعدش اینکه مثلا نگی همون اسمهای معمولی رو.اسمهای جدید از خودت بساز که جالب باشه.و ...

تشکر شده توسط: yu3f , mseyfzadeh
10-14-2012, 10:22 PM
ارسال: #9
ممنون مسعود خان
امکانش هست وقت داشتید یکمی بیشتر توضیح بدید؟‌ ممنون می شم Blush

10-15-2012, 12:03 AM
ارسال: #10
(10-14-2012 08:02 PM)yu3f نوشته شده توسط:  ممنون بابت نظراتتون آقای Goldmen (ببخشید اسمتون رو نمیدونستم).

1- منظورم از سوال اول این بود که با توجه به اینکه برند های بزرگ هستند آیا تو این زمینه میشه بازاری رو متصور بود یا نه. کاملا درست فرمودین شما.
هرچقدر هم برند ها بزرگ باشند بازم يك گوشه كارشون ميلنگه ويا اينكه يك ايده جديد ميتونيد سريع براي خودتون مطرح بشين

2- برندش خیلی معروف نیس، اما خب ی سری مشتری داره. فکر می کنم همونطور ک فرمودین برم سراغ برند جدید بهتر باشه.
اگر برند قبلي مشتري دارد چرا ميخواين عوضش كنيد؟ شما تا بخواين به تعداد همان برند مشتري براي خودتون تهيه كنيد كلي هزينه اضافي بايد پرداخت كنيد كه..... با همان برند قبلي ادامه بدين خيلي بهتر هست

3- بله. یعنی بسته بندی چه مواردی رو پیشنهاد می کنید؟ دستگاه ها می تونند در حال حاضر بسته بندی های معمول رو انجام بدن. برای بسته بندی برنج و موارد بزرگتر هم دستگاه های جدید ب زودی فعال میشه. با این اوصاف چ موادی به نظر شما ارزش داره که آدم بره سراغ برند سازی براش. ادویه جات؟ تنقلات؟ خشکبار؟ ....؟

اين بستگي به شما دارد كه به چه محصول كشاوري دسترسي بهتري دارين براي خريد زياد وبه صرفه اش
چه دستگاه هايي ميتوانيد براي بسته بندي تهيه كنيد
وحتي بازاري كه ميتوانيد فعاليت كنيد در چه سطح هست
درحال حاضر ادويه جات وحبوبات بازار بسيار خوب ومتنوع اي دارد
ولي تو خشكبار زياد حرفه اي كسي كار نكرده وجاي پيشرفت با ايده هاي جديد خيلي دارد بخصوص كه فصل مدارس هم هستيم
تنقلات بايد حتما توليد هم داشته باشين بسته بندي تنها جواب گو نيست

4- بلی کاملا حق با شماست. بابت توضیح کامل ممنونم. حتما همین کار رو می کنم.
اينم هست شايد شما سطحتون خيلي بالاهست واز اول ميخوان صادرات انجام بدين ولي كار صادرات يك كار تخصصي هست وبخصوص مواد غذايي كه يكسري استانداردهاي جهاني دارد وبه اين راحتي امكان دريافتش رو نداريد براي اين گفتم از بازار داخل شروع كنيد

5- اخه مثلا طبق آماری که گرفتم مرکز خریدی مثل رفاه در صورتی از شما خرید می کنه که ی مبلغی حدود ۱۵ میلیون باید پیششون بگذارید باشه. و خب این تو بازار فعلی زیاد جالب نیس، هست؟ از این جهت پرسیدم.

فكر نكنم چنين چيزي باشد ولي بازم خيلي مي ارزه
ميدونيد مصرف روزانه يك فروشگاه زنچيره اي چقدر هست؟ خودش يعني اون فروشگاه فقط از شما خريد ميكند درنتيجه هميشه يك مشتري ثابت وبزرگ دارين
بعد خودتون رو محدود به يك جا نكنيد براي همين از سوپر ماركت گرفته تا فروشگاه ها وادارات وشركت ها توزيع كنيد
ولي به مشتري خيانت نكنيد
مثلا شما به يك كلي فروش جنس ميدين بعد برين به سوپرماركت هاي كناريش هم جنس بدين اين ميشه خيانت به مشتري چون اينطوري اون سوپرماركت ديگه خريدار اون كلي فروش نميشه درنتيجه دوتا مشتري رو ازدست دادين......
---------------------------------------------------------

۱- من شغل اولم تو زمینه کامپیوتر هست. لیسانس مهندسی نرم افزار هستم و کارم امنیت اطلاعات هست. بیشتر از ۴ سال هم سابقه بیمه ای دارم. یک شرکت هم زدم خودم که در امضا عاقبتش مشخص شده. الآن هم در یک شرکت دیگه کار می کنم. توانایی من در زمینه کامپیوتر و خدمات کامپیوتری هست. البته به صورت شخصی کار طراحی سایت هم انجام می دهم در اوغات فراقت.

بازار كار كامپيوتر بسيار عالي هست وميتونيد تمام تلاشتون رو دراين بازار بكنيد تا بازاري كه اشنازيادي باهاش ندارين؟
بازم بيشتر مطالعه كنيد

۲- دقیقا به این توصیه شما عمل کردم و می کنم و خواهم کرد. نزدیک به ۳ ماهه در حال مطالعه هستم و با بسیاری از دوستان مشورت کردم. با پیدا کردن این انجمن خیلی خوشحال هستم که می تونم با افراد خبره دیگه ای هم مشورت کنم برای همین اینجا اومدم.

بابت تمامی راهنماییهاتون متشکرم Smile

راستي
احمد قدسي هستم

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: yu3f , mallarme
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره و راهنمایی در مورد طلا فروشی mseyfzadeh 4 18,935 11-03-2023 02:09 PM
آخرین ارسال: sansigold
  راهنمایی برای خرید عمده بلور و کریستال farbod123 1 1,384 10-31-2023 10:12 PM
آخرین ارسال: مشاور ویژه کسب و کار
  راهنمایی در مورد خرید عمده لباس زنانه برای مغازه pooga 11 20,469 09-26-2022 12:15 PM
آخرین ارسال: mohammad1112
  راه اندازی یک فروشگاه زنجیره ای mohsenatu92 1 1,476 08-25-2022 12:09 PM
آخرین ارسال: NAZANIN123
  راه اندازی کارخانه تولید لوله پلی پروپیلن ( لوله اب پلاستیکی - لوله سبز) ariafilm100 13 13,697 11-09-2021 03:18 PM
آخرین ارسال: لوله پ پ
  سلام میخواستم شرایط مجوز گرفتن برای یک سالن لاغری رو بدونم ممنون میشم راهنماییم کنید داود میرزاخانی 0 392 07-24-2021 08:58 AM
آخرین ارسال: داود میرزاخانی
  خیلی سریع راهنمایی میخوام درباره کیونت afshin67 7 2,239 01-17-2021 10:18 PM
آخرین ارسال: parham2014
Smile راهنمایی برای صادرات تره بار به عراق Mohamadrt98 2 1,716 06-18-2020 12:55 PM
آخرین ارسال: oscarmaster
  راه اندازی بسته بندی خشکبار محمد کشاورز legend 18 10,728 06-18-2020 03:24 AM
آخرین ارسال: sinafar
  راهنمایی در مورد فروش عمده مواد غذایی خارجی mjpt1 17 28,855 06-17-2020 01:05 PM
آخرین ارسال: sherwin
  پیشنهاد شما برای شروع کسب و کار با سرمایه 50 میلیون تومان amiir_0251 27 95,133 05-30-2020 04:33 PM
آخرین ارسال: alibashiri1363
  راهنمایی جهت احداث قالیشویی omidio30 2 5,829 03-04-2020 04:45 PM
آخرین ارسال: rasagift
  به نظرتون بهترین کار برای یک خانم خانه دار که بتونه تو خونه انجام بده چیه؟ negar2 3 1,370 02-06-2020 05:46 PM
آخرین ارسال: amintatari64
  درخواست ایده برای شروع شغل در مغازه داخل پاساژ mahdi_ctr 1 7,538 02-06-2020 05:42 PM
آخرین ارسال: amintatari64
  راه اندازی پخش سیگار و دخانیات jagvar300 0 13,381 01-10-2020 05:42 PM
آخرین ارسال: jagvar300
  یک ایده خوب برای 1-5 میلیارد میخوام. کارخونه و تولیدی potentate 27 20,365 12-24-2019 03:14 AM
آخرین ارسال: Pooria_kbs
  راه اندازی مغازه شکلات فروشی jagvar300 0 2,483 12-19-2019 10:51 AM
آخرین ارسال: jagvar300
  لطفا کمک کنید،نیاز فوری،راه اندازی مغازه فروش لباس زنانه MissA 2 1,169 08-15-2019 08:32 AM
آخرین ارسال: AUSTIN
  تولید‌ و بسته بندی نوشیدنی گیاهی Omid.nmz 0 499 06-21-2019 07:36 PM
آخرین ارسال: Omid.nmz
  راهنمایی برای راه اندازی مغازه m.j.sh 1 2,562 06-09-2019 02:38 PM
آخرین ارسال: sajadiri

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS