ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

خلاصه كتاب : بينديشيد و ثروتمند شويد
زمان کنونی: 03-29-2024, 11:52 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 25
بازدید: 8496

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-14-2012, 10:52 AM
ارسال: #1

بينديشيد و ثروتمند شويد
خلاصه كتاب : بينديشيد و ثروتمند شويد : ناپلئون هيل

فصل 1: انديشه ثروت است
● به راستي كه انديشه ثروت و دارايي است. دارايي قدرتمندي كه قوتي با هدف مشخص، عدم راسخ و اشتياق سوزان تركيب مي‌شود، راه رسيدن به ثروت را به روي شما مي گشايد. وقتي كسي عميقاً مي‌خواهد به خواستة خود برسد مطمئناً به هدفش مي‌رسد. مهمترين امر ساختن انديشه است، وقتي كسي به واقع براي چيزي آماده مي‌شود به آن مي‌رسد.
● به راستي اگر انسانها پاي عقيده خود بايستند و به هدف خود بچسبند و آنقدر مداومت كنند تا خواسته آنها به وسواسي دايمي مبدل گردد، چه اتفاقها كه نمي افتد.

فرصت:
● فرصت پشت در حياط خلوت شما كمين مي‌كند، گاه به صورت بدبياري ظاهري مي‌شود، گاه شكل شكست موقتي مي‌گيرد، به همين دليل است كه خيلي‌ها نمي توانند فرصت مناسب را تميز دهند.
●مي توان با استفاده از اصول مشخص و شناخته شده انگيزه ناملموس انديشه را به صورت مادي تبديل كرد.
●يكي از علل عمده شكست و ناكامي اين است كه در برخورد با مشكلات موقتي متوقف مي‌شويم و دست از تلاش بر مي‌داريم.
●هرگز به گفتة ديگران دست از كار نكشيد و قبل از موفقيت شكستهاي موقتي را بپذيريد.
●نظريه سالم تنها چيزي است كه بري رسيدن به آن نياز داريد.
●وقتي ثروت به سوي شما جاري مي‌شود، حركتي بس سريع دارد، با تنعم همراه است، آنگونه كه تعجب مي‌كنيد كه در اين چند سال كجا پنهان بوده است بدانيد كه اين موضوع مهمي است. اين را هم بدانيد كه ثروت نصيب كساني مي‌شود كه سخت كوشند و از مداومت لازم برخوردارند. وقتي انديشيدن را شروع مي‌كنيد و ثروتمند مي‌شويد در مي‌يابيد كه ثروت بايك حالت ذهني آغاز مي‌شود، بايد هدف شخصي داشته باشيد.
موفقيت از آن كساني است كه ذهنيت موفق دارند .
● شكست از آن كساني است كه بي تفاوت اجازه مي‌دهند ذهنيت شكست در آنها نفوذ كند .
● ما نمي‌خواهيم آنچه را نمي‌فهميم باور كنيم ما محدوديتهايمان را معيار سنجش مان قرا رمي‌دهيم. «بلكه بايد بدانيم چه مي خواهيم»
● ما بايد بدانيم مسلط بر سرنوشت خود هستيم، ما كاپيتان روح خودهستيم، زيرا اين قدرت را داريم كه افكار خود را كنترل كنيم. مغز ما با افكاري كه در ذهن خود داريم عجين مي‌شود.و در شرايطي قرار مي‌گيرد كه نيروي انسانها و وضعيت زندگي را كه با شرايط افكار ما سازگاري دارند هماهنگ مي‌كند».
● قبل از اندوختن ثروت كلان بايد اذهان خود را از اشتياق به ثروت انباشته كنم. اگر طالب پول هستيم بايد ذهنيت پول داشته باشيم تا اشتياق به ثروت ما را به طرحي مشخص براي دستيابي به آن مجبور كند».

فصل 2: اشتياق نقطه شروع همه موفقيتها
● آنچه را مغز انسان تصور و باور كند به آن مي‌رسد
● رمز موفقيت: كسي كه پلهاي پش سرش را ويران مي‌كند، براي خود راه بازگشتي باقي نمي‌گذارد، يا بايد پيروز شود و يا از بين برود.
● هركس كه طالب پيروزي است بايد كشتيها و پلهاي پشت سرش را در آتش بسوزاند و راههاي عقب نشيني را برخود ببندد.
اينگونه است كه مي‌توان ذهن را در شرايط اشتياق سوزان براي پيروزي قرارداد و اين شرايط لازم موفقيت است.
● شش راه براي تبديل اشتياق به طلا:
1) مبلغ مورد نياز خود را دقيقاً مشخص سازد.
2 ) مشخص كنيد براي رسيدن به هرچيز، بايد چه چيز را از دست بدهيد.
3 ) تاريخ مشخصي براي دستيابي به هدف خود درنظر بگيريد.
4 ) برنامه‌اي قطعي براي اجراي برنامه خود بريزيد.
5 ) دربارة از خودگذشتگي خود تصميم بگيريد.
6 ) يادداشت خود را به صداي بلند، روزي دوبار بخوانيد و باور كنيد كه صاحب اين پول و دارايي شده‌ايد.

در كار برنامة ريزي براي ثروتمند شدن به كسي اجازه ندهيد كه روياي شما را از بين ببرد. بايد با موفقهاي روزگار و دوران گذشته خود آشنا شويد. بايد با زندگي كساني آشنا شويد كه رؤياي آنچه را كه ارزشمند است به دنياي ما ارزياني داشته است؛ به من و شما امكان داده است تا استعدادهاي خود را بروز هيم.
● هرقدر در زنديگ بخواهيم و توقع داشته باشيم همان اندازه بدست مي‌آوريم»
● براي هركدام از ما راهي وجود دارد، اگر خوب گوش بدهيم كلمات مناسب خود را مي‌شنويم.

فصل 3 : ايمان

● محدوديت ذهن ما همان محدوديتي است كه ما براي آن درنظر مي‌گيريم، فقر و تنعم هر دو نشأت گرفته از ذهن ما هستند .
● ايمان مهمترين عنصر ذهن است. وقتي ايمان با انديشه درهم مي‌آميزد، ذهن نيمه هوشيار بي درنگ ارتعاش آن را درك مي‌كند و آن را به فراست لايتناهي تبديل مي نمايد.
● چگونه ايمان را در خود ايجاد كنيم: مي توانيد به كمك تلقين به خود، اشتياق را به معادل فيزيكي يا پولي آن تبديل كنيد. ايمان حالتي از ذهن است كه مي‌توان آن را به كمك تدييد يا آموزشهاي تكراري براي ذهن نيمه هوشيار و به كمك اصل تلقين به خود ايجاد نمود.
●بدشانسي وجود ندارد: ذهن نيمه هوشيار انديشه‌هاي منفي يا مخرب را درست به همان شكل انديشه‌هاي سازنده به عمل تبديل مي‌كند. اين همان پديده غريبي است كه ميليونها نفر آن را تجربه‌كرده‌اند و بسياري آن را بدبياري يا بدشانسي مي‌دانند.
● ايمان شما همان عنصري است كه عمل ذهن نيمه هوشيار را مشخص مي‌سازد. مي توانيد با تلقين به خود ذهن ناهوشيارتان را فريب دهيد.
براي رسيدن به اين مهم و براي آنكه به آن جامة عمل بپوشانيد، خود را چنان ببينيد كه انگار به خواستة خود نرسيده‌ايد. توجه داشته باشيد كه عمل شرط لازم موفقيت است. لازم است كه احساسات مثبت ذهن را تشويق و احساسات منفي را كنار بگذاريد و براساس آن عمل كنيد.
● ايمان آن چيزي است كه به شما حيات، قدرت و عمل مي‌بخشد
●ايمان نقطه شروع انباشت ثروت است.
●ايمان تنها پادزهر شكست است.
●ايمان مبناي همه اعجاز هاست، همة اسراري است كه آن را به كمك قانون علم نمي‌توان تحليل نمود.
●ايمان عنصري است كه انديشه را متحول مي‌سازد.
●ايمان تنها عاملي است كه به كمك آن مي‌توان نيروي فراست الهي را در خدمت انسان گرفت.

فصل 4: تلقين به خود راه نفوذ بر ذهن نيمه هوشيار
● تلقين به خود مفهومي است كه ارتباطي ميان ذهن هوشيار و نيمه هوشيار برقرار مي‌سازد. در واقع ارتباطي ميان ذهن هوشيار و ذهن نيمه هوشيار است. تلقين به خود، خود به خود به ذهن نيمه هوشيار مي‌رسد و ان را تحت تأثير افكار قرار مي‌دهد.
● انسان طوري ساخته شده كه مي‌تواند به كمك حواس پنجگانه خود دريافتي ذهن نيمه هوشيار را نترل كند. اما به خاطر داشته باشيد كه ذهن نيمه هوشيار را به زمين حاصلخيز تشبيه كرديم كه اگر در آن بذرهاي نامطلوب بكاريم و از آن مراقبت نكنيم، علفهاي هرز در آن به وفور رشد مي :نند. تلقين به خود عاملي كنترل كننده است كه انسان به كمك آن مي تواند داوطلبانه ذهن خود را با افكاري خلاق تغذيه كند.
همانطور كه مي تواند افكاري با طبيعت مخرب را در زمين حاصلخيز خود كشت نمايد.

فصل 5 ـ دانش تخصصي
● هر بد بياري، هر شكست و هر دل شكستگي با خود به همان اندازه يا بيشتر امتيازي مثبت دارد.
● ما با دو نوع دانش عمومي و تخصصي روبرو هستيم. دانش عمومي،
بدون توجه به اندازه و تنوع آن نقش چنداني در تحصيل ثروت بازي نمي‌كند.
ميليونها نفر انساني بوده است كه گمان مي كنند «دانش قدرت است» هرگز چنين چيزي نيست.
كلمة آموزش در زبان انگليسي از يك كلمه لاتين اقتباس شده كه مفهوم عملاً از درون را تداعي مي‌‌كند.
انسان تحصيل كرده لزوماً كسي نيست كه دانش عمومي و تخصصي زياد دارد. بلكه سي است كه ذهنش را وسعت بخشيده و به كمك آن مي تواند به خواستة خود برسد.
فراموش نكنيد كه توماس اديسون تنها سه ماه بعد به مدرسه رفت و هنري فورد بيش از 6 سال به مدرسه رفت و به مردي ثروتمند تبديل شد.

فصل 6: تخيل: كارگاه ذهن
● خيال كارگاهي است كه در ان تمام برنامة‌هاي ناشي از انسان شكل مي گيرد. عمل به كمك قوة تخيل ذهن جاري مي‌شود.
● ذهن خيالي انسان به دو شكل تصور خلاق و تصور مصنوعي عمل مي‌كند.
تصوير مصنوعي: اين ذهنيت چيزي را خلق نمي‌كند بلكه صرفاً به استناد تجربه، آموزش و مشاهدات دريافتي گذشته كا رمي‌كند كه اغلب مخترعين از آن استفاده مي‌كنند.
تصور خلاق: انسان به كمك اين ذهنيت الهامات را دريافت مي‌كند. به وسيله اين ذهنيت است كه نقطه‌نظر‌هاي جديد به انسان منتقل مي‌شود به كمك اين ذهنيت است كه شخص مي‌تواند با ذهن نيمه هوشيار سايرين ارتباط برقرار سازد.
● اگر اراده‌اي باشد، راهي وجود دارد.

فصل 7: برنامه‌ريزي سازان يافته
● هيچ كس به تنهايي تجربه،‌آموزش، توانايي و دانش كافي ندارد كه با ان به ثروت كلان برسد. بدون همكاري ديگران اين مهم امكان پذير نيست.
در صورت شكست هر برنامه، برنامة بعدي را به اجرا بگذاريد. اگر نخستين برنامه انتخابي شما با موفقيت همراه نبود، جاي ان را با برنامه ديگري تغيير دهيد و انقدر ادامه دهيد تا برنامه‌اي مؤثر و مفيد بيابيد. با هوش ترين افراد بدون داشتن برنامه‌هيا معين و عملي نمي توانند موفق شوند. اين حقيقت مهم را به ذهن بسپاريد. وقتي برنامه‌اي به شكست منتهي مي‌شود بدانيد كه شكست موقتي، به مفهوم ناكامي دائمي نيست.
● انسان تا زماني كه خود را شكست خورده نپندارد، شكست خورده نيست .

فصل 8 : تصميم‌گيري: غلبه بر ترديد و دودلي
● ناتواني در تصميم‌گيري از جمله مهمترين دلايل شكست و ناكمي است. كساني كه نمي تواند سرمايه بيندوزند،‌بدون استثنا كساني هستند كه نمي‌توانند تصميم‌گيري كنند.
اكثر كساني كه از تنعم دور مي‌مانند به سادگي تحت تأثير عقايد ديگران قرار مي‌گيرند. اجازه مي‌دهند كه روزنماه نگاران و اطرافيان وشايعه پردازان به جاي آنها فكر كنند. اظهار عقيده ارزان‌ترين كالاي روي زمين است. هركس عقيده‌اي دارد و مي‌ـواند ديگران را تحت تأثير قرار دهد. اگر هنگام تصميم‌گيري تحت تأثير عقايد دگيران قرار گيرد در كار خود موفق نمي‌شويد.
شما براي خود مغز و ذهني داريد. از آن استفاده كنيد و براي خود تصميم بگيريد.
● ارزش تصميمات بستگي به شجاعت دارد كه براي ارائه آن لازم داريد .

فصل نهم: ابرام

● مبناي مداومت و پايداري قدرت اراده است. وقتي نيروي ميل و اشتياق و اراده به درستي تركيب شود تركيبي مقاومت ناپذير ايجاد مي‌شود.
● فقر نصيب كسي مي‌شود كه ذهنش مايل به آن است. به همين صورت ثروت هم نصيب كساني مي‌شود كه براي جذب آن آمادگي دارند. با يان حال در هر دو مورد قوانين مشابهي حاكم هستند ذهنيت فقر بدون استفاده آگاهانه از عادات مناسب آن رشد مي كند. ذهنيت پول بايد در اشخاص ايجاد شود مگر اينكه كساني با اين ذهنيت متولد شود.
به مفهوم دقيق اين پاراگراف توجه كنيد، تا به معناي مداومت در جريان انباشت ثروت و رسيدن به موفقيت پي ببريد. بدون مداومت، از همان آغاز مغلوب مي‌شويد. اما با مداومت در شمار برندگان قرار مي‌گيريد.

فصل دهم: قدرت همكاران

● مغز انسان را مي توان با يك باطري مقايسه كرد. اين يك حقيقت است كه مجموعه با طريهاي الكتريكي، در مقايسه با يك باتري برق بيشتري توليد مي كنن.د همچنين مشخص است كه هر باطري با توجه به واحدها و ظرفيت خود برق توليد مي‌كند.
مغز هم به شكل مشابهي فعاليت مي كند. بعضي از مغزها در مقايسه با مغزهاي دگيران فعالترند و با كنار هم قرار گرفتن هماهنگ چند مغز انرژي فكري بيشتري در مقايسه با يك مغز ساده توليد مي‌شود. ردست همانطور كه چند باطري بيش از يك باطري نيرو ايجاد مي كند.
در انتخاب همكاران خود وسواس كافي به خرج دهيد، يكي از آنها ماهيتي اقتصادي دارد و ديگري ماهيتي رواني. ويژگي اقتصادي آن مشخص است. هركس بتواند با اشخاصي كه از شعور مقبول برخوردار باشند همكاري كند، با آنها هماهنگ باشد و از توان آنها بهره بجويد، به سودخود كار كرده است. اين تعاون و همكاري مبناي تقريباً همة موفقيتهاي بزرگ بوده است. درك شما از اين حقيقت بزرگ مي‌تواند موقعيت مالي شما را مشخص سازد. درك مرحلة رواني اصل گروه همكار بسيار دشوارتر است.
شايد اين عبارت شما را در درك موضوع كمك كند. هر دو مغزي كه در كنار هم قرار مي‌گيرند مغز سومي با نيرويي نامرئي و ناملموس ايجاد مي كنند كه مي‌تواند با مغز سومي در ارتباط باشد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: سعید محمدی , کامیار کاظمی , sokoot , madar , yu3f , SHAYAN.IRANI , dara , saeed269 , c4t3r , فرهاد قربانی , mir abbas , Delta.H , MohamadMJ , حامد , Peanut , venus2 , vahid61 , هومان هرمزدی , Haavin , Busaba , mjdehghani , HadiMahmoodi , mehdiseven , sir-mahyar , صابری , محسن قلي زاده , bitumen , s_a , نرگس فیاض , successfulman , mfatemi64 , afsanehdeh2003 , نگينم , goldcover , Mrs.Seyedi , yagub62 , اَسکی , mosafer63
10-15-2012, 03:07 PM
ارسال: #2
RE: خلاصه كتاب : بينديشيد و ثروتمند شويد
در این کتاب که تاثیر زیادی روی من داشت درمورد رازی صحبت میکند که باعث موفقیت است ولی تا آخر کتاب خواننده را بطرف خود می کشد و نتیجتا خواننده کتاب را رها می کند که خود حدس بزند.
چندین بار این کتاب را مطالعه کردم و یادداشت برداری و نوشتن کنار صفحات و تجزیه و تحلیل و در آخر این راز را پیدا کردم و از آن بنجو احسن استفاده کردم.
این راز : سماجت و پافشاری بود.
لطفا کتاب را بخوانید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: SHAYAN.IRANI , dara , saeed269 , ahmad rezaee , حامد , فرهاد قربانی , mir abbas , amiryazdani138 , venus2 , Peanut , Busaba , HadiMahmoodi , sir-mahyar , صابری , bitumen , نرگس فیاض , successfulman , mfatemi64 , alireza091111 , Mrs.Seyedi , اَسکی , mosafer63
10-15-2012, 03:22 PM
ارسال: #3
بسیار ممنون آقای قربانیان
نکات ارزشمند کتاب رو به خوبی بیان کردید . این کتاب رو قبلا خواندم اما باید دوباره بخوانم برای یادآوری و تجدید قوا

عده ای آرزو دارند که ثروتمند شوند تا ببخشند
و نمی دانند که باید ببخشند تا ثروتمند شوند
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , فرهاد قربانی , amiryazdani138 , sir-mahyar , صابری , bitumen , successfulman , Mrs.Seyedi
10-15-2012, 07:59 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-15-2012 08:03 PM، توسط mir abbas.)
ارسال: #4
این کتاب را به توصیه استاد
این کتاب را به توصیه استاد ازمندیان مطالعه کردم ایشان معتقد بود ارزشمندترین هدیه ای که دریافت کرده بود ، این کتاب بوده و بعد از ان ایشان دچار تحولی عظیم در زندگی و دیدگاه میشنوند.
تاثیر این کتاب بسیار زیاد است و دریچه ای از دنیای موفقیت را بروی هر کسی باز میکند.حتما مطالعه بفرمائید

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , amiryazdani138 , حامد , venus2 , HadiMahmoodi , sir-mahyar , صابری , bitumen , successfulman , alireza091111 , Mrs.Seyedi , اَسکی
10-15-2012, 10:37 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-15-2012 10:38 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #5
(10-15-2012 03:07 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  در این کتاب که تاثیر زیادی روی من داشت درمورد رازی صحبت میکند که باعث موفقیت است ولی تا آخر کتاب خواننده را بطرف خود می کشد و نتیجتا خواننده کتاب را رها می کند که خود حدس بزند.
چندین بار این کتاب را مطالعه کردم و یادداشت برداری و نوشتن کنار صفحات و تجزیه و تحلیل و در آخر این راز را پیدا کردم و از آن بنجو احسن استفاده کردم.
این راز : سماجت و پافشاری بود.
لطفا کتاب را بخوانید.

در جمله های لایت شده منظورم اینست که نویسنده راز را بیان نمی کند و میخواهد خوانندگان حدس بزنند.
دوستی پیغام داد ما کتاب را رها کنیم و حدس بزنیم؟که من جواب بالا را دادم.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , Delta.H , حامد , Peanut , P@RSA , mir abbas , sir-mahyar , صابری , bitumen , successfulman , نگينم , alireza091111 , Mrs.Seyedi , اَسکی
11-25-2012, 11:03 PM
ارسال: #6
با تشکر از آقای قربانیان برا این پستِ مفید . من این انجمن را وقتی‌ واسه پیدا کردن این کتاب "بیندیشید و ثروتمند شوید" تو گوگل سرچ می‌کردم پیدا کردم.

من چندین بار در چند ماهِ گذشته تصمیم گرفته بودم که این کتاب را به فارسی سرچ کنم ولی‌ چون معنی‌ تیترش را درست به فارسی نمینوشتم چیزی نتیجه سرچ خودم نمیگرفتم من اینو سرچ می‌کردم "فکر کنید و پولدار شوید" که ترجمه لغات به لغاتِ تیتر اصلی‌ِ این کتاب هست. Think and Grow Rich

هر چند که این خلاصه که اینجاس الان، خیلی‌ خوبه ولی‌ اینو بدونید که شما با خوندنِ خلاصه‌ای از این کتاب به هیچ جا نمی‌رسید، شما باید این کتاب را هر روز بخوانید و به دستوراتش عمل کنید. دستوراتِ این کتاب کارهایی را پیشنهاد می‌کنن و عادتی را در شما می‌طلبند که هر روز باید انجام بدید. همون طوری‌که آقای قربانیان گفتن یک راز این کتاب سماجت و پافشاری هست، ولی‌ اینو بدونید که راز این کتاب را هر کسی‌ که محصلِ این علم هس (وقتی‌ که راز اصلی‌ را بگیره تو مغزش) یه جور می‌فهمه و معنی‌ میکنه.
سماجت و پافشاری بدونِ ایمان و باور فایدهی ندران. همه چیزأه بالا بدون اعتماد به نفس فایدهی ندران. اعتماد به نفس بدون خواستنِ بی‌نهایت و قدرت تجسم قوی فایده‌ای نداره. قدرتِ تجسمِ قوی مثل هر چیز دیگه‌ای تو زندگی‌ ما یک روزه اتفاق نمیفته، درست همونطوری که می‌تونیم با ورزش دادن و تمرین هر روزه و ممارست ماهیچه بدنمون را قوی کنیم، با تمرینِ هر روزه می‌تونیم قوّهٔ ذهنیمون و باور هامون را قوی کنیم. باید از خوندن و فکر کردن به چیزأه ضّد و نقیض پرهیز کنیم، باید باور داشته باشیم تا برامون پیش بیاد. اگه این علم را زیر سوال ببریم بقیر از اتلافِ وقت چیزی نصیبمون نمی‌شه. باید از نظر ذهنی‌ آمادگی اینو که عوض بشیم را داشته باشیم. من با یک نگاه به چیزهایی که از یکنفر می‌تونم ببینم با گذروندن ۲-۳ دقیقه می‌تونم بگم که این شخص در کجأای سفر به سوی‌‌ میللیونر شدنه و باورش چقد قویه و چقد از حرفاش دوزار نمی‌ارزه. بطور مثال با این چند ساعتی‌ که تو این انجمن گذروندم دیدم که بعضی‌‌ها "حالتِ من " (اون بالا سمت چپ) را چیزهایی منفی‌ انتخاب کردن. کسی‌ که راه تفکر پولدار شدن را مطالعه میکنه حق نداره "استرس" انتخاب کنه. حتا برا یک ثانیه شما حق ندارید فکر تون را با چیزأه منفی‌ تعلق بدید. چند تاحالتِ دیدم که با درس علم پولدار شدم مطابقت میکنه یکی‌ هست "سپاسگزارم" و یکی‌ هست "خوشحالم".10_004

-----------------------------------------------------------------------------------------
خدایا شکرت‌ هر چی‌ ازت خواستم بم دادی

تشکر شده توسط: P@RSA , مصطفي , حامد , فرهاد قربانی , jahanagahi , mir abbas , Delta.H , sir-mahyar , bitumen , iranboy , successfulman , alireza091111 , Mrs.Seyedi
11-26-2012, 02:54 AM
ارسال: #7
يكي از علل عمده شكست و ناكامي اين است كه در برخورد با مشكلات موقتي متوقف مي‌شويم و دست از تلاش بر مي‌داريم.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: Peanut , حامد , venus2 , mir abbas , Delta.H , mehdiseven , sir-mahyar , bitumen , barooni10 , successfulman , alireza091111 , Mrs.Seyedi , اَسکی
11-26-2012, 03:00 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-26-2012 03:03 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #8
وقتي ثروت به سوي شما جاري مي‌شود، حركتي بس سريع دارد،

جمله تاکیدی پیشنهادی:.
از راه شگفت خدا پول مثل سیل بطرف من سرازیر می شود.

وقتي انديشيدن را شروع مي‌كنيد و ثروتمند مي‌شويد در مي‌يابيد كه ثروت بايك حالت ذهني آغاز مي‌شود، بايد هدف شخصي داشته باشيد.

پیشنهاد : ذهن را انباشته از ثروت کنید.تا ذهن ثروتمند بودن را قبول نکند , محال است که به ثروت برسید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: حامد , venus2 , mir abbas , Peanut , فرهاد قربانی , Delta.H , sir-mahyar , bitumen , barooni10 , successfulman , نگينم , Mrs.Seyedi
12-02-2012, 10:45 PM
ارسال: #9
فصل 2 - اشتیاق نقطه شروع همه موفقیتها

نمايش صفحه شماره ۴

شش راه برای تبدیل اشتیاق به طلا

راه تبدیل میل و اشتیاق به ثروت از شش مرحلۀ مشخص و عملی تشکیل می شود که عبارتند از:

۱- مبلغ مورد نیاز خود را دقیقاً مشخص سازید . گفتن اینکه « من پول می خواهم » کافی نیست . باید رقم آنرا مشخص سازید . برای این تصمیم گیری قطعی دلایل روانی متعددی وجود دارد که در فصل بعد به آن اشاره کرده ام.

۲- دقیقاً مشخص کنید که برای دستیابی به این پول چه مبلغی سرمایه می گذارید . توجه داشته باشید که برای رسیدن به هر چیز باید چیزی را از دست بدهید .

۳- تاریخ مشخصی برای دستیابی به هدف خود در نظر بگیرید.

۴- برنامه‌ای قطعی برای اجرای برنامه خود بریزید و بی‌درنگ دست به کار شوید . باید بی‌درنگ این برنامه را به مرحلۀ اجرا بگذارید.

۵- رقم پول مورد نیاز را بنویسید و زمان دستیابی به آن را مشخص سازید . دربارۀ از خود گذشتگی خود تصمیم بگیرید، آنگاه برنامه‌ای را که می خواهید برای رسیدن به این پول به اجرا بگذارید در نظر بگیرید.

۶- یادداشت خود را به صدای بلند ، روزی دو بار ، قبل از خواب و به هنگام بیدار شدن بخوانید . در حال خواندن ببینید و باور کنید که صاحب این پول و این دارایی شده اید.

مهم است که این دستورالعمل شش مرحله‌ای را دقیقاً اجرا کنید . چه بهتر که این دستور العمل را در ۶ پاراگراف جداگانه بنویسید و آن را رعایت کنید. ممکن است بگویید که نمی توان بدون آنکه پولی در اختیار داشته باشید خود را صاحب پول و ثروت ببینید. این جاست که اشتیاق سوزان به کمک شما می شتابد . اگر براستی خواهان این پول هستید و اگر این میل به اشتیاقی سوزان در شما تبدیل شده است می توانید خود را به راحتی متقاعد سازید که این پول را به دست می آورید . هدف خواستن پول است . باید به قدری مصمم باشید که بتوانید خود را مجاب سازید که به آن خواهید رسید .

-----------------------------------------------------------------------------------------

تشکر شده توسط: jahanagahi , فرهاد قربانی , Delta.H , حامد , mehdiseven , bitumen , successfulman , Mrs.Seyedi , mosafer63
12-02-2012, 11:10 PM
ارسال: #10
لینک دانلود صوتی این کتاب ارزشمند،

http://audiolib.ir/cat-151.aspx

تشکر شده توسط: jahanagahi , فرهاد قربانی , ahmad rezaee , حامد , mehdiseven , bitumen , successfulman , alireza091111 , Mrs.Seyedi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خلاصه کتاب تجسم خلاق. شاکتی گواین jahanagahi 3 11,098 12-11-2016 12:56 PM
  کتاب علم ثروتمند شدن jahanagahi 103 36,990 12-07-2016 09:33 PM
  عادت‌های پول‌ساز : ۱۵ عادت روزانه‌ی افراد ثروتمند Amiraliamirali 9 2,091 09-11-2015 12:15 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  در جوانی ثروتمند بازنشسته شوید ahmad rezaee 36 11,599 07-09-2015 03:27 PM
آخرین ارسال: ahmad rezaee
  5 دقيقه به من فرصت بدهيد تا پيشگويي كنم كه شما ثروتمند مي شويد يا فقير؟!! pgs 3 2,704 04-08-2015 02:02 PM
آخرین ارسال: golro
  خلاصه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید keshavarz 0 1,790 03-18-2015 09:18 AM
آخرین ارسال: keshavarz
  خالقان ثروتمند روياهاي کوچک karafarin 1 1,133 07-16-2014 11:43 PM
آخرین ارسال: rockefeller
  خلاصه کتاب تسلی بخشی های فلسفه اثر الن دو باتن karafarin 2 5,701 06-24-2014 11:09 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  خلاصه كتاب : بیندیشید و ثروتمند شوید jahanagahi 1 1,602 06-21-2014 10:37 AM
آخرین ارسال: MARYAR
  خلاصه ای از کتاب راز موفقیت در کسب و کار..... mallarme 3 3,131 04-16-2013 06:38 PM
آخرین ارسال: habib1400
  كتاب امروز(معرفي كتاب) pulaki 10 3,416 02-18-2013 12:58 PM
آخرین ارسال: Delta.H
  خلاصه خلاصه كتاب نيروي عظيم درون انسان ( TNT ) بيلا بالا 0 5,333 11-11-2012 03:12 PM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  خلاصه کتاب بيداری درون بيلا بالا 1 1,432 11-11-2012 01:55 PM
  خلاصه كتاب هدف .انگيزه .حركت بيلا بالا 0 1,327 11-11-2012 01:44 PM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  مراحل چاپ و نشر كتاب pulaki 3 1,790 10-29-2012 03:10 PM
آخرین ارسال: yu3f
  ثروتمند شدن با کسب و کار اینترنتی shahrasebi 5 2,119 04-19-2012 05:38 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  خلاصه کتاب (بیندیشید و ثروتمند شوید) totia 0 5,862 03-21-2012 09:49 AM
آخرین ارسال: totia
  كتاب هاي مفيد اقتصادي اقاي ايـــده 0 1,194 03-12-2012 09:49 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  خلاصه کتاب های موفقیت کامیار کاظمی 1 1,491 11-12-2011 06:13 PM
  بیاندیشید و ثروتمند شوید! کامیار کاظمی 16 4,278 11-11-2011 09:04 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS