ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ايده قديمي ولي ميليوني
زمان کنونی: 03-29-2024, 02:32 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: sedaybaran
آخرین ارسال: 630
پاسخ: 39
بازدید: 12468

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ايده قديمي ولي ميليوني
08-13-2013, 06:12 PM
ارسال: #31
RE: ايده قديمي ولي ميليوني
ایده فوق العاده ای بود

اگر قرعه کشی و دادن هدایا را یکی از راههای جلب مشتری بدونیم حتما به سود میرسیم اما خب مقداری از این سود هم باید هزینه کرد من با خوندن این ایده یه ایده البته در سطح پایینتر به ذهنم رسید
به جای اینکه آرایشگر دعوت کنیم که در یک مکان با هم کار کنیم که به قول ایشون شلوغی مغازه و کنجکاوی مردم و...به دنبال داره واز نکات + این طرحه اما شاید سختی هم داشته باشه و برای همه قابل اجرا نباشه

پس میشه با آرایشگری در نزدیکی مغازه (محل کاسبی) صحبت کرد که من برای شما مشتری میفرستم اصلاح ابرو یا کوتاهی یا ... شما مشتری های معرفی شده از طرف من نصف قیمت حساب کنید

ودر قبال هر 5 مشتری مثلا اصلاح و ابرو ؟ تومان از شما میگیرم
یا هر 3 تا مشتری کوتاهی ؟ تومان
یعنی هزینه ای برای هدیه پرداخت نمیکنید در عوض یه مقداری هم دریافتی دارید

میتونیم یه بسته قرعه کشی آنی داشته باشیم یعنی از این سقف خرید گذشت مشتری بتونه از بسته قرعه کشی ( یه جعبه خوشگل داشته باشیم که رو برگه تعدادی از کارهای آرایش مورد نظر نوشتیم کوتاهی و ...یه چیزی مثل فال حافظ..) انتخاب کنه

یا بگیم این سقف خرید مثلا تا 15000 تومان اصلاح ابرو میبرید یا تا 300000 تومان هدیه اش کوتاهی هست
که اگر دید میل مشتری به اصلاح و ابرو یا ...بگید پس جای کوتاهی دو برگه از ابرو برنده شدید معاوضه
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , حمید رضا غ , hamedmoez , parsa_star
08-13-2013, 09:44 PM
ارسال: #32
این طرح توجیه داره ؟
آرایشگر 1000 تومن رو به دستور شما 500 بگیره و بعد از این مبلغ 100 تومن رو به شما بده . چه دلیلی می تونه داشته باشه که 60% از مبلغ اصلی پایین تر بده .
شما می خوای فروش خودتو ببری بالاتر کس دیگه هزینش رو بده ؟

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , artnus.s , maral 777
08-13-2013, 11:19 PM
ارسال: #33
احسنت!
درود و صد درود به مغز شما!

حداکثر یک سال تا شروع حرکت اسانسوری!
-------------------
امضای بالا امضای اولم بود که موقع ثبت نام تو سایت گذاشتم، متاسفانه آسانسوری برای رسیدن به موفقیت وجود نداره دارم از پله ها بالا میرم!!!
 تشکر شده توسط: Elixir
08-14-2013, 12:50 PM
ارسال: #34
(08-13-2013 09:44 PM)mjdehghani نوشته شده توسط:  این طرح توجیه داره ؟
آرایشگر 1000 تومن رو به دستور شما 500 بگیره و بعد از این مبلغ 100 تومن رو به شما بده . چه دلیلی می تونه داشته باشه که 60% از مبلغ اصلی پایین تر بده .
شما می خوای فروش خودتو ببری بالاتر کس دیگه هزینش رو بده ؟

Huh
گفتم یه پیشنهاد آنی بود بدون حساب کتاب. من پیش خودم فکر کردم اگر 5 تا مشتری بفرستیم نفر 3 و 4 جبران تخفیف هستن ونفر 5 مشتری اضافه نسبت به روزای عادی ولی خب به قول شما اگر نفر 5 هم سهم ما باشه که.....
خب اگر چیزی طلب نکنیم چی Confused 169
09-14-2013, 11:41 PM
ارسال: #35
(08-13-2013 06:12 PM)artnus.s نوشته شده توسط:  ایده فوق العاده ای بود

اگر قرعه کشی و دادن هدایا را یکی از راههای جلب مشتری بدونیم حتما به سود میرسیم اما خب مقداری از این سود هم باید هزینه کرد من با خوندن این ایده یه ایده البته در سطح پایینتر به ذهنم رسید
به جای اینکه آرایشگر دعوت کنیم که در یک مکان با هم کار کنیم که به قول ایشون شلوغی مغازه و کنجکاوی مردم و...به دنبال داره واز نکات + این طرحه اما شاید سختی هم داشته باشه و برای همه قابل اجرا نباشه

پس میشه با آرایشگری در نزدیکی مغازه (محل کاسبی) صحبت کرد که من برای شما مشتری میفرستم اصلاح ابرو یا کوتاهی یا ... شما مشتری های معرفی شده از طرف من نصف قیمت حساب کنید

ودر قبال هر 5 مشتری مثلا اصلاح و ابرو ؟ تومان از شما میگیرم
یا هر 3 تا مشتری کوتاهی ؟ تومان
یعنی هزینه ای برای هدیه پرداخت نمیکنید در عوض یه مقداری هم دریافتی دارید

میتونیم یه بسته قرعه کشی آنی داشته باشیم یعنی از این سقف خرید گذشت مشتری بتونه از بسته قرعه کشی ( یه جعبه خوشگل داشته باشیم که رو برگه تعدادی از کارهای آرایش مورد نظر نوشتیم کوتاهی و ...یه چیزی مثل فال حافظ..) انتخاب کنه

یا بگیم این سقف خرید مثلا تا 15000 تومان اصلاح ابرو میبرید یا تا 300000 تومان هدیه اش کوتاهی هست
که اگر دید میل مشتری به اصلاح و ابرو یا ...بگید پس جای کوتاهی دو برگه از ابرو برنده شدید معاوضه

ایده اصلی این بحث که فوق العاده بود. و اما ایده این دوست عزیزمون با روشی بهتر (البته از نظر بنده). میشه با آرایشگرهای پرمشتری طی کرد که مشتری بفرست تخفیفی بدم. آرایشگر با کارت علامت دار مشتری میفرسته ، شما ؟ درصد تخفیف میدی بهش کارتو میگیری ازش. و به ازای هر ؟ تا کارت جنس به ارزش ؟ به آرایشگر میدی رایگان. اینجوری آرایشگر هم مشتری بیشتری می فرسته. خریدار هم دفه بعد بازم میره همون آرایشگاه تا کارت بگیره و تخفیف بگیره. یا اصلا میشه اون جنس رایگان رو هم ندی به آرایشگر. اون برا تو مشتری میفرسته تو هم برا اون. با همون سیستم کارت تخفیف.

در آغاز دریا شدن ، قطره بودن لازم است.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , soltan_sal , artnus.s , نی نی عسلی , shamsa
10-19-2013, 08:51 PM
ارسال: #36
ممنون (باید بیشتر میگو بخورم)
12-10-2013, 10:01 PM
ارسال: #37
(10-14-2012 02:55 AM)sedaybaran نوشته شده توسط:  سلام
هميشه به يك چيز اعتقاد دارم هر ايده اي در زمان و مكان خودش قرار بگيره عالي ميشه.
اگر بيل گيتس توي افريقا متولد ميشد يا 200 سال پيش متولد ميشد ايا به اين اندازه مشهور و ثروتمند ميشد نظر من هرگز.
من دوستاني داشتم كه رياضي در حد خيلي عالي بلد بودند اما از نظر مالي مشكلات زيادي داشتن در جاهاي نامناسب استفاده ميكردن. يك از دوستام شيمي خيلي عالي بلد بود اگه بهش امكانات داده ميشد دانشمند بزرگي ميشد ولي 8 تا خواهر و يكي هم معلول ذهني بود و پدرمعلول داشت پدرش كارگر بود از بالاي ساختمون افتاده بود. مجبور بود نگهداري كنه.
خوب بگذريم ايده منم ايده عالي بود اما در اون زمان و مكان.
اما ايده من. سال 79 بود من با پولهايي كه جمع كرده بودم يك كلوپ بازيهاي سوني باز كردم با چند تا ايده عالي كلوپم اولين كلوپ بود من 6 تا دستگاه داشتم همشون هميشه پر بود اما بقيه كلوپ ها اخرين مدل سوني و بازيهاش داشتن خالي بودن.
هميشه ايده هاي زيادي توي سرم بود و به چيزهاي بزرگ فكر ميكردم. تابستون بود منم مسابقات فوتبال سوني برگزار كرده بودم خيلي شلوغ بود يك مرد خوشتيپ با پسرش وارد كلوپ شدن منم به خاطر احترام ازش خواستم صندلي من بشينه خودمم روي صندلي كناري نشستم بعد شروع به حرف زدن و تعريف از من و اينكه كارت عالي هست و بايد توسعه بدي و شعبه باز كني و... منم بهش گفتم ايده هاي ديگه توي ذهنم كه اونها عالي تر هستن خيلي حرف زديم بعد رفت فردا اونروز بازم اومد بهم گفت حاضر توي بهترين ايده من سرمايه گذاري كنه گفت انتخاب با خودت هست بهترين ايده من فروش لباس و لوازم ارايش بود. گفتم سرمايه اوليه 30 ميليون ميخوام قبول كرد اون زمان پوشاك چيني يا ترك نبود اكثرا ايراني بودن با اون سرمايه يك مغازه با زيرزمين و يك طبقه بالاي مغازه اجاره كرديم طرحم خيلي وقت بود كامل نوشته بودم با جزئيات.
پوشاك از توليديهاي تهران و لوازم ارايش از يكي اشناهام كه مستقيما از اروپا وارد ميكرد خريديم اما مغازه در خيابون فرعي بود اما پر تردد و با جاي پارك زياد بود اجاره كرديم. منطقه اداري و مدارس زيادي بود. بخاطر اينكه پوشاك تعداد بالا خريده بوديم قيمت پايينتر خريده بوديم.براي همين قيمت پايينتر از بقيه قروشگاهها ميفروختيم.
اما طرح اصلي. براي اينكه مردم به اين فروشگاه بيارم نياز به تبليغ گسترده داشتم كه قبلا فكرشو كرده بودم. يك ارايشگر فوق حرفه اي زنانه كه توي فرانسه اموزش ديده بود و توي تهران ارايشگاه باز كرده بود قبلا يكي از فاميلهام بهم گفته بود. پيشش رفتم و در مورد اينكه حاضر هست براي من كار بكنه اولش خيلي خنديد بعد متوجه شد من جدي هستم اونموقع براي عروس 25 و معمولي 15 هزارتومان ميگرفت به منم همين پيشنهاد داد منم بهش گفتم الان روزي چند تا مشتري داري گفت 1 يا 2 نفر . منم گفتم براي من كاري ميكني روزي 10 نفر . اخرش 7.5 راضي شد اما عروس نباشه توي شهر ما ارايش كامل 5 و عروس 7-8 هزار تومان بود. قرار ما با اين خانم اين شد كرايه خونش من بدم روزي 75 هزار تومان در مقابل ارايش 10 نفر بهش پرداخت كنم.
زيرمين مغازه براي اينكار بود طراحي ارايشگاه دختر يكي از فاميلهام انجام داد عالي شده بود. خانم ارايشگر هم خونه شو طبقه بالاي مغازه اورد. 4 فروشنده خانم و 2 نفر خانم كه قيمت ها رو به مشتري ها بگن قيمت ها رو به اجناس چسبونده بوديم اما نظر من اين بود اگه قيمت ها رو يكنفر بگه در حافظه خانمها بيشتر و بهتر ميمونه.
ديگه همه چيز اماده بود يك تبليغ كوچولو هم نوشتم و پخش شد. تبليغم اين بود: بانوان توجه كنيد براي اولين بار زيبا شويد براي اولين بار احساس زيبا بودن كنيد با ماهرترين فوق حرفه اي ترين ارايشگر ايران اموزش ديده فرانسه براي اولين بار رايگان ملكه زيبايي شويد.
هفته اول استقبال نشد اما از هفته دوم استقبال خيلي زيادي شد براي اينكه خانمها رو مجبور كنيم اونجا باشند طرح صبح و عصر گذاشتم. صبح 5 نفر كه توي صف بودند عصر از بين كسانيكه بودند قرعه كشي ميكرديم و 5 نفر انتخاب ميشد. ارايشگر هم چون سر قيمت با مشتري ها بحث نميكرد و لوازم ارايش رايگان بود به بهترين نحو ارايش ميكرد طوري كه همه مات و مبهوت ميموندن. بعضي ها چند شبانه روز اونجا توي صف منتظر ميموندند تا نوبتشون بشه.
پس اين وسط ما چطوري پول در مياورديم. چون اكثر خانم ها خانه دار بودن و بيكار براي همين هميشه 50-60 نفري داخل و جلوي مغازه بودن اينم يعني شلوغي. اون خيابون از نظر ماشين پر تردد بود. كسانيكه از اون خيابون رد ميشدن اونهمه زن اونجا ميديدن تعجب ميكردن و مياومدن ببينند چه خبر هست و وارد مغازه ميشدن كه اطلاعاتي در مورد ارايش بپرسند كه اون دو خانم كه قيمتها رو ميگفتن شروع ميكردن به گفتن قيمتها و ارزونتر از جاهاي ديگه هست وتبليغ اجناس و....
فروشمون هر روز بيشتر ميشد تعدادي هم خارج از نوبت ارايش ميكردن كه نفري 20 هزارتومان ميگرفتيم عروس هم 30 ميگرفتيم 15 مال ارايشگر بود تعدادي هم كارموز اومدن هر جلسه براي نگاه كردن 2500 تومان ميشد اگه ارايشگر بود ميخواست توي ارايش كمك كنه 7500 تومان بايد ميداد.
ماه اسفند بالاي 100 ميليون فروش كرديم عالي بود فكر كنم 23 يا 24 اسفند همه اجناس فروخته بوديم و ديگه چيزي نداشتيم بفروشيم. 30 ميليون سودمون شد 10 ميليون بهم داد جالب بدونيد قيمت كل اون مغازه 10 ميليون بود.
بعد از عيد مشكلات خيلي زيادي برامون از طرف مغازه دارها ايجاد شد و همين طور گروه .... كه نظرشون اين بود ما فساد وفحشا رواج ميديم چندين بار به مغازه حمله كردن و.....
خانم ارايشگر تهديد كرده بودن اونم ترسيده بود ازم معذزت خواست و به تهران برگشت سرمايه اون مرد بهش برگردوندم اما ديگه نذاشتن كار كنم براي همين ميگم طرح اگه در زمان و مكان خودش اجرا بشه با موفقيت تموم ميشه.

عین یه فیلم بود.ایول

خدایا کمکم کن تا کف دستام پره چرک بشه
12-11-2013, 01:27 AM
ارسال: #38
خیلی جالب بود ایده
حسابی جای تامل داشت

قانون نانوشته حرفه ای هــــــا :

کوچـ ــــک شــــروع کن...بـــ ــــزرگ فکـــر کن...سـ ـــریع رشــد کن.
 تشکر شده توسط: habib tousi
01-29-2014, 12:36 AM
ارسال: #39
(10-14-2012 02:55 AM)sedaybaran نوشته شده توسط:  سلام
هميشه به يك چيز اعتقاد دارم هر ايده اي در زمان و مكان خودش قرار بگيره عالي ميشه.
اگر بيل گيتس توي افريقا متولد ميشد يا 200 سال پيش متولد ميشد ايا به اين اندازه مشهور و ثروتمند ميشد نظر من هرگز.
من دوستاني داشتم كه رياضي در حد خيلي عالي بلد بودند اما از نظر مالي مشكلات زيادي داشتن در جاهاي نامناسب استفاده ميكردن. يك از دوستام شيمي خيلي عالي بلد بود اگه بهش امكانات داده ميشد دانشمند بزرگي ميشد ولي 8 تا خواهر و يكي هم معلول ذهني بود و پدرمعلول داشت پدرش كارگر بود از بالاي ساختمون افتاده بود. مجبور بود نگهداري كنه.
خوب بگذريم ايده منم ايده عالي بود اما در اون زمان و مكان.
اما ايده من. سال 79 بود من با پولهايي كه جمع كرده بودم يك كلوپ بازيهاي سوني باز كردم با چند تا ايده عالي كلوپم اولين كلوپ بود من 6 تا دستگاه داشتم همشون هميشه پر بود اما بقيه كلوپ ها اخرين مدل سوني و بازيهاش داشتن خالي بودن.
هميشه ايده هاي زيادي توي سرم بود و به چيزهاي بزرگ فكر ميكردم. تابستون بود منم مسابقات فوتبال سوني برگزار كرده بودم خيلي شلوغ بود يك مرد خوشتيپ با پسرش وارد كلوپ شدن منم به خاطر احترام ازش خواستم صندلي من بشينه خودمم روي صندلي كناري نشستم بعد شروع به حرف زدن و تعريف از من و اينكه كارت عالي هست و بايد توسعه بدي و شعبه باز كني و... منم بهش گفتم ايده هاي ديگه توي ذهنم كه اونها عالي تر هستن خيلي حرف زديم بعد رفت فردا اونروز بازم اومد بهم گفت حاضر توي بهترين ايده من سرمايه گذاري كنه گفت انتخاب با خودت هست بهترين ايده من فروش لباس و لوازم ارايش بود. گفتم سرمايه اوليه 30 ميليون ميخوام قبول كرد اون زمان پوشاك چيني يا ترك نبود اكثرا ايراني بودن با اون سرمايه يك مغازه با زيرزمين و يك طبقه بالاي مغازه اجاره كرديم طرحم خيلي وقت بود كامل نوشته بودم با جزئيات.
پوشاك از توليديهاي تهران و لوازم ارايش از يكي اشناهام كه مستقيما از اروپا وارد ميكرد خريديم اما مغازه در خيابون فرعي بود اما پر تردد و با جاي پارك زياد بود اجاره كرديم. منطقه اداري و مدارس زيادي بود. بخاطر اينكه پوشاك تعداد بالا خريده بوديم قيمت پايينتر خريده بوديم.براي همين قيمت پايينتر از بقيه قروشگاهها ميفروختيم.
اما طرح اصلي. براي اينكه مردم به اين فروشگاه بيارم نياز به تبليغ گسترده داشتم كه قبلا فكرشو كرده بودم. يك ارايشگر فوق حرفه اي زنانه كه توي فرانسه اموزش ديده بود و توي تهران ارايشگاه باز كرده بود قبلا يكي از فاميلهام بهم گفته بود. پيشش رفتم و در مورد اينكه حاضر هست براي من كار بكنه اولش خيلي خنديد بعد متوجه شد من جدي هستم اونموقع براي عروس 25 و معمولي 15 هزارتومان ميگرفت به منم همين پيشنهاد داد منم بهش گفتم الان روزي چند تا مشتري داري گفت 1 يا 2 نفر . منم گفتم براي من كاري ميكني روزي 10 نفر . اخرش 7.5 راضي شد اما عروس نباشه توي شهر ما ارايش كامل 5 و عروس 7-8 هزار تومان بود. قرار ما با اين خانم اين شد كرايه خونش من بدم روزي 75 هزار تومان در مقابل ارايش 10 نفر بهش پرداخت كنم.
زيرمين مغازه براي اينكار بود طراحي ارايشگاه دختر يكي از فاميلهام انجام داد عالي شده بود. خانم ارايشگر هم خونه شو طبقه بالاي مغازه اورد. 4 فروشنده خانم و 2 نفر خانم كه قيمت ها رو به مشتري ها بگن قيمت ها رو به اجناس چسبونده بوديم اما نظر من اين بود اگه قيمت ها رو يكنفر بگه در حافظه خانمها بيشتر و بهتر ميمونه.
ديگه همه چيز اماده بود يك تبليغ كوچولو هم نوشتم و پخش شد. تبليغم اين بود: بانوان توجه كنيد براي اولين بار زيبا شويد براي اولين بار احساس زيبا بودن كنيد با ماهرترين فوق حرفه اي ترين ارايشگر ايران اموزش ديده فرانسه براي اولين بار رايگان ملكه زيبايي شويد.
هفته اول استقبال نشد اما از هفته دوم استقبال خيلي زيادي شد براي اينكه خانمها رو مجبور كنيم اونجا باشند طرح صبح و عصر گذاشتم. صبح 5 نفر كه توي صف بودند عصر از بين كسانيكه بودند قرعه كشي ميكرديم و 5 نفر انتخاب ميشد. ارايشگر هم چون سر قيمت با مشتري ها بحث نميكرد و لوازم ارايش رايگان بود به بهترين نحو ارايش ميكرد طوري كه همه مات و مبهوت ميموندن. بعضي ها چند شبانه روز اونجا توي صف منتظر ميموندند تا نوبتشون بشه.
پس اين وسط ما چطوري پول در مياورديم. چون اكثر خانم ها خانه دار بودن و بيكار براي همين هميشه 50-60 نفري داخل و جلوي مغازه بودن اينم يعني شلوغي. اون خيابون از نظر ماشين پر تردد بود. كسانيكه از اون خيابون رد ميشدن اونهمه زن اونجا ميديدن تعجب ميكردن و مياومدن ببينند چه خبر هست و وارد مغازه ميشدن كه اطلاعاتي در مورد ارايش بپرسند كه اون دو خانم كه قيمتها رو ميگفتن شروع ميكردن به گفتن قيمتها و ارزونتر از جاهاي ديگه هست وتبليغ اجناس و....
فروشمون هر روز بيشتر ميشد تعدادي هم خارج از نوبت ارايش ميكردن كه نفري 20 هزارتومان ميگرفتيم عروس هم 30 ميگرفتيم 15 مال ارايشگر بود تعدادي هم كارموز اومدن هر جلسه براي نگاه كردن 2500 تومان ميشد اگه ارايشگر بود ميخواست توي ارايش كمك كنه 7500 تومان بايد ميداد.
ماه اسفند بالاي 100 ميليون فروش كرديم عالي بود فكر كنم 23 يا 24 اسفند همه اجناس فروخته بوديم و ديگه چيزي نداشتيم بفروشيم. 30 ميليون سودمون شد 10 ميليون بهم داد جالب بدونيد قيمت كل اون مغازه 10 ميليون بود.
بعد از عيد مشكلات خيلي زيادي برامون از طرف مغازه دارها ايجاد شد و همين طور گروه .... كه نظرشون اين بود ما فساد وفحشا رواج ميديم چندين بار به مغازه حمله كردن و.....
خانم ارايشگر تهديد كرده بودن اونم ترسيده بود ازم معذزت خواست و به تهران برگشت سرمايه اون مرد بهش برگردوندم اما ديگه نذاشتن كار كنم براي همين ميگم طرح اگه در زمان و مكان خودش اجرا بشه با موفقيت تموم ميشه.

سلام دوست گرامی.
دقیقا به عنصر زمان و مکان به درستی اشاره فرمودین.
من فکر میکنم اگر سال 79 جای شهرستان کوچیک خودتون این کار رو در تهران انجام میدادید الان اوضاع اقتصادی بسیار خوبی داشتید.

هنوز هم دیر نیست البته
با توجه به بیانات شما
شما فردی هستید که کار کشیدن از زیر دست رو به خوبی بلد هستین.. به افراد به دید اقتصادی نگاه میکنین و از توانایی اطرافیان در جهت کسب درامد و منفعت شخصی به خوبی میتوانید استفاده نمایید این عالیه اگر الان دست رو دست گذاشتین و نشستین سخت در اشتباهین.. امثال شما در جزیره کیش میتونن ثروتمند گردند.
 تشکر شده توسط: iren
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Thumbs Down ايده ناب و دسته اول براي همه ايراني ها در هرشهري اقاي ايـــده 38 15,809 05-20-2018 07:56 PM
آخرین ارسال: milad48
  انجمن ايده(مهم شركت كنيد) P@RSA 327 98,460 04-20-2018 11:22 AM
آخرین ارسال: mojtaba007
Rainbow ايده هاي مهشر و number one من mrghafoory 33 10,354 09-13-2017 02:26 PM
آخرین ارسال: sraahaaa
  ايده هاي جالب و جديد MARYAR 1 2,382 09-08-2017 03:57 PM
آخرین ارسال: Ali.sep
  درخواست ايده جديد براي ايجاد يك سايت جديد و تك MohamadMJ 90 22,242 10-10-2016 05:38 PM
آخرین ارسال: farshid-salehi
  دفتر ايده اقاي ايـــده 25 6,532 07-31-2016 12:17 AM
آخرین ارسال: MashTi Ali
  ايده منجمد و بسته بندي حبوبات(خام و پخته) اقاي ايـــده 32 10,323 03-23-2016 03:46 PM
آخرین ارسال: rezabkar
  ايده بلوتوث تبليغاتي(توضيحات كامل) اقاي ايـــده 14 3,728 05-14-2015 09:21 PM
آخرین ارسال: sorin
  ايده اجيل فروشي tarmxxxx 3 4,584 11-15-2014 01:16 AM
آخرین ارسال: golding
  ايده جالب فروشگاه دنیای نوشیدنی toofan245 17 6,407 09-19-2014 04:25 PM
آخرین ارسال: nira
  ايده ها در اطراف ما هستند alisabor 2 2,289 09-08-2013 01:13 PM
آخرین ارسال: حمید رضا غ
  درخواست ايده براي محل كار hotdvd 10 3,417 08-05-2013 09:14 AM
آخرین ارسال: Mahboob
  نظر سنجي در مورد يك ايده psdk20 3 1,496 06-06-2013 01:20 PM
آخرین ارسال: سافرصبور
  يك ايده جالب MARYAR 8 3,716 08-22-2012 01:44 PM
آخرین ارسال: بهنام ذوالفقارزاده
  ايده پردازي تبليغاتي aaftaab24 10 3,536 08-12-2012 01:10 AM
آخرین ارسال: aaftaab24
  ايده هاي براي استفاده بهتر از 28/5 كاربر فعال اينترنت!!!!!؟؟؟ اقاي ايـــده 9 2,099 05-09-2012 06:21 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  ايده شركت صنايع دستي ملي( محصولات تزئيني) اقاي ايـــده 16 3,383 02-06-2012 02:23 PM
آخرین ارسال: mahdie
  طرح بزرگ1-شركت ايده اقاي ايـــده 8 2,441 02-05-2012 04:41 PM
آخرین ارسال: koroshparsi
  ايده هندوانه مربعي ژاپني ها(ميوه هاي مربعي) اقاي ايـــده 10 6,609 01-18-2012 04:20 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS