ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ایراد به واردات
زمان کنونی: 04-16-2024, 09:29 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nami
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 16
بازدید: 2114

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایراد به واردات
09-28-2012, 12:23 AM
ارسال: #11
RE: ایراد به واردات
در رابطه با واردات و صادرات:
هدف این انجمن میلیاردر شدن است.البته نه به هر قیمتی.ما در اینجا کاری به واردات و یا صادرات نداریم.سرمایه ما هم در حد صادرات و واردات در حد بالا نیست.تولید در شرایط فعلی برای ما خطرناک است و ریسک بالائی دارد چون اگر 100هزارتومان سرمایه امان را هم از دست دهیم فشار اقتصادی زیادی بر ما وارد می شود.اگر وارد کنیم کارگران بیکار می شوند , خوب کاملا مشخص است ولی من چکار می توانم بکنم.من می توانم تولیدی بزنم و ضرر کنم که کارگر بیکار نباشد؟ آیا وظیفه من است؟ من می خواهم از راه حلال و درست کاسبی کنم و به اهدافم برسم.پس باید برنامه ریزی من احساسی نباشد.
کدامیک از عزیزان با داشتن سرمایه می خواهد پوشاک بزند ویا کفش تولید کند و یا ...که ارزانتر از وی در بازار موجود است؟ هر عزیز ی بفرماید من فکر کنم هنوز هدف انجمن را خوب متوجه نشده است. اینجا انجمنی نیست که در مورد کلی صحبت شود.می توان در سایتهای دیگر اقتصادی و غیره راجع به مضرات و یا فواید واردات و یا صادرات نوشت.

کارهای خدماتی می تواند مفید باشد. واردات کالاهائی که بازار فروش دارد عالی است و صادرات کالاهائی که بازار فروش دارد بسیار خوب است.
ما فعلا اول پله هستیم.وقتی سرمایه ما کافی شد می توانیم بخاطر مردم ریسک هم بکنیم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , کامیار کاظمی , M3HDI , amiryazdani138 , مسعود کوچولو , مهدی 1 , حامد , مــجــیــנ , ahmad rezaee , tondar12 , dara , nami , حسین فتحی
09-28-2012, 12:30 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-28-2012 12:35 AM، توسط 3ObHaN.)
ارسال: #12
(09-28-2012 12:23 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  در رابطه با واردات و صادرات:
هدف این انجمن میلیاردر شدن است.البته نه به هر قیمتی.ما در اینجا کاری به واردات و یا صادرات نداریم.سرمایه ما هم در حد صادرات و واردات در حد بالا نیست.تولید در شرایط فعلی برای ما خطرناک است و ریسک بالائی دارد چون اگر 100هزارتومان سرمایه امان را هم از دست دهیم فشار اقتصادی زیادی بر ما وارد می شود.اگر وارد کنیم کارگران بیکار می شوند , خوب کاملا مشخص است ولی من چکار می توانم بکنم.من می توانم تولیدی بزنم و ضرر کنم که کارگر بیکار نباشد؟ آیا وظیفه من است؟ من می خواهم از راه حلال و درست کاسبی کنم و به اهدافم برسم.پس باید برنامه ریزی من احساسی نباشد.
کدامیک از عزیزان با داشتن سرمایه می خواهد پوشاک بزند ویا کفش تولید کند و یا ...که ارزانتر از وی در بازار موجود است؟ هر عزیز ی بفرماید من فکر کنم هنوز هدف انجمن را خوب متوجه نشده است. اینجا انجمنی نیست که در مورد کلی صحبت شود.می توان در سایتهای دیگر اقتصادی و غیره راجع به مضرات و یا فواید واردات و یا صادرات نوشت.

کارهای خدماتی می تواند مفید باشد. واردات کالاهائی که بازار فروش دارد عالی است و صادرات کالاهائی که بازار فروش دارد بسیار خوب است.
ما فعلا اول پله هستیم.وقتی سرمایه ما کافی شد می توانیم بخاطر مردم ریسک هم بکنیم.

کامیار جان از شما تقاضا دارم اپشن 10 و 100 سپاس هم به انجمن اضافه کنند تا از پست های درست و منطقی بهتر تقدیر کنیم .
نمیشود که هیچ کاری نکنیم . ما اومدیم تا میلیاردر شیم ، کسی که واردات میکنه کار اشتباهی نمیکنه ، کسی هم که تولید میکنه اشتباه نمیکنه . بدون برنامه ریزی هرکاری کردن ریسک داره . پس بهتره سنجیده کاری بکنیم تا پشیمون نشیم . مطمئنا هیچکس حاضر نیست از نون بچه ی خودش برای مردم بزند .
هزاران تولیدکننده در کشور هست ، هزاران وارد کننده هم هستند .به همان میزان که موافق واردات هستم موافق تولید هستم ، تولید سنجیده و با ایده ی درست حسابی نه اینکه چیزی تولید کنیم با 100 درصد ضرر . اما اگر ایده امد تعلل نکنید که کارافرین های نمونه تعلل نکردند . اما تولید رو به هرکس توصیه نمیکنم همانگونه که واردات هر چیزی رو توصیه نمیکنم .
تولید مفید است ، واردات مفید است ، صادرات مفید است . فعلا اول پله هستیم . وقتی سرمایه ما کافی شد به بخاطر مردم و کشور ریسک میپردازیم .

[تصویر: start.gif]

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , M3HDI , jahanagahi , amiryazdani138 , مــجــیــנ , ahmad rezaee , tondar12 , dara , nami , حسین فتحی
09-28-2012, 01:09 AM
ارسال: #13
آب پاکی رو روی دست دوستان میریزم در تولیدات و واردات
1.تولیدات :
کسی که میخواهد تولیدات داشته باشه باید رابطه داشته باشه.آیا شما با فلانی رابطه داری ؟؟؟؟؟شما خودتو بکشی نمیتونی اون رابطه رو بدست بیاری مگر به شرط و شروطه ها.و باید خیلی از خط قزمزها رد بشی.
آیا حاضری این کارو انجام بدی؟؟؟؟؟
به خاطر یک قرون حاضری این کارو انجام بدی؟؟؟ قبلا میشد کارایی انجام داد الان نمیشه.

شما در حد وسیع نمیتونی کار کنی!!! میان جوری زمینت میزنن که دیگه دنبال تولیدات نرید.به کلی محو میشید
هستند کسایی که سالم کار میکنند ولی الان باید درشو تخته کنند

شما در کار تولیدات برین اینقدر رقیباتون میزننون زمین که بیا ببین

2.واردات :
در واردات عده ایی هستند مثل من و امثال من . قدرتی نداریم میام نوآوری میکنیم واردات انجام میدیم با ارز 2700 تومنی . که خیلی ها با کارشناسی بیان جلو موفق میشن و اگر چشم بسته باشه بد میخوره زمین
و کسایی هم هستند که هرچه ما وارد میکنیم اونها با ارز دولتی وارد میکنند و چون گستردگی کار بالا هست میتونی رقابت کنی.حتما نباید چند صد میلیون پول داشته باشی ولی در تولیدات حداقل خط تولید مواد اولیه کارخانه کارگاه و... داشته باشی باید سرمایه بالایی داشته باشی کارو شروع کنی .

یک سوال از دوستان :
آیا برایتان شده که ایمیل ارسال کنند از دوست و فامیل شنیده باشید گوشت سوسیس کالباس از گوشت گربه باشه .؟
من مرغ و روغن کارخانه ها شونو دادم و معامله کردم شما نمیدونید که چه میخورید؟میدونییییییید؟
آیا لواشک هایی که میخورید میدونید از بدترین و آشغال خرما درست شده است؟
شیر با وایتکس؟ و ....
چرا داروهایی که ایران میسازه با داروهای کشورهای دیگه فرق داره از نظر مواد شیمیایی؟
ماشین پراید پژو چقدر استاندارد جهانی داره؟
پس اینقدر از چینی ها و امثال چین ایرادنگیرید.
این همه تولیدات که در ایران هست چقدر بد بوده که ما هر روز باهاش سرکار داریم.

این هم در نظر داشته باشید چون در حال حاضر بزگترین وارد کننده میباشد در جهان در حالیکه بزرگترین صادرکننده هم هست
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , مسعود کوچولو , حامد , ahmad rezaee , iranboy , dara , jahanagahi , nami
09-29-2012, 10:49 AM
ارسال: #14
آینده کشور در خطره . ما یه جامعه هستیم و همه جا نمی تونیم امیال شخصی رو در راس امور قرار بدیم . این که مسئولینمون به فکر مردم نیستن درسته . ولی کاری کردن که مردم هم به فکر هم نیستن . شنیدم اول انقلاب مردم تو کوچکترین کمبودها به هم کمک می کردن . حالا کسی هست که اینکار بکنه ؟ یا فقط خودمونو بالا بکشیم تموم . هیچ فکر کردید چرا اعتراضی به این سیستم بد اقتصادی نمی شه . چون مردم به فکر اینن که :
من خودم یه ماشین بخرم یه خونه هم بخرم یه مقدار پولم داشته باشم . گور پدر بقیه . این طرز فکر مسموم ،افکار جامعه ما رو هم مسموم کرده .

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: M3HDI , iranboy , jahanagahi , dara , مــجــیــנ , حسین فتحی
09-29-2012, 12:51 PM
ارسال: #15
(09-28-2012 01:09 AM)m_grate29 نوشته شده توسط:  یک سوال از دوستان :
آیا برایتان شده که ایمیل ارسال کنند از دوست و فامیل شنیده باشید گوشت سوسیس کالباس از گوشت گربه باشه .؟
من مرغ و روغن کارخانه ها شونو دادم و معامله کردم شما نمیدونید که چه میخورید؟میدونییییییید؟
آیا لواشک هایی که میخورید میدونید از بدترین و آشغال خرما درست شده است؟
شیر با وایتکس؟ و ....
چرا داروهایی که ایران میسازه با داروهای کشورهای دیگه فرق داره از نظر مواد شیمیایی؟
ماشین پراید پژو چقدر استاندارد جهانی داره؟
پس اینقدر از چینی ها و امثال چین ایرادنگیرید.
این همه تولیدات که در ایران هست چقدر بد بوده که ما هر روز باهاش سرکار داریم.

این هم در نظر داشته باشید چون در حال حاضر بزگترین وارد کننده میباشد در جهان در حالیکه بزرگترین صادرکننده هم هست

جللخالق شیر رو با وایکتس چجوری میسازن وایکتسی که مواد شیمیایهConfused پس الکی نیست میگن بزودی در ایران یک موج سرطان در راهه خدا بخیر کنه

ندیدم شهی در دل آرایی تو!/ علی فانی

در هر کاری حکمتی و در حکمتی دنیایی از خیر.

Life Is Good
Feeling Good

Mobile:
09374475969
 تشکر شده توسط: mjdehghani , jahanagahi
09-29-2012, 01:46 PM
ارسال: #16
(09-29-2012 10:49 AM)mjdehghani نوشته شده توسط:  آینده کشور در خطره . ما یه جامعه هستیم و همه جا نمی تونیم امیال شخصی رو در راس امور قرار بدیم . این که مسئولینمون به فکر مردم نیستن درسته . ولی کاری کردن که مردم هم به فکر هم نیستن . شنیدم اول انقلاب مردم تو کوچکترین کمبودها به هم کمک می کردن . حالا کسی هست که اینکار بکنه ؟ یا فقط خودمونو بالا بکشیم تموم . هیچ فکر کردید چرا اعتراضی به این سیستم بد اقتصادی نمی شه . چون مردم به فکر اینن که :
من خودم یه ماشین بخرم یه خونه هم بخرم یه مقدار پولم داشته باشم . گور پدر بقیه . این طرز فکر مسموم ،افکار جامعه ما رو هم مسموم کرده .

آقای دهقانی عزیز من برای افکارت احترام زیادی قائل هستم.من که نمی توانم برای همه خانه و ماشین و.. تهیه کنم پس من هم بی خیال بشم.عزیز من تا خودت چیزی نداشته باشی نمی توانی قسمتی را به دیگران بدهی.هر زمانیکه پولدار شدید می توانید فکرا و مالا حرکتی انجام دهید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mjdehghani , 3ObHaN , iranboy , dara , مــجــیــנ , nami
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پست سریع به ایران mahdi6940 1 451 06-21-2016 12:07 PM
آخرین ارسال: majidghaffari
  #کارافرینی به سبک ایرانی#برای بچه های انجمن ebrahim.ev 1 643 09-10-2015 11:03 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  پول درآوردن راحته ولی به چه قیمتی ؟ جبرئیل 4 903 04-30-2015 02:25 PM
آخرین ارسال: جبرئیل
  برای شما دوست عزیزی که به تازگی عضو شده اید ... m-jalalvand 2 920 03-05-2013 12:34 PM
آخرین ارسال: m-jalalvand
  به نظرتون مرحله دوم هدفمندی یارانه ها چجوری اجرا بشه بهتره؟ somaye92 1 389 03-04-2013 02:16 PM
Star مشكلات امروز ايران نسبت به كشورهاي ديگر جهان چيست mardanblog 14 2,054 02-23-2013 06:08 PM
آخرین ارسال: saeed.abdollahi
  کمک فکری به مسئولین برای بهبود اوضاع اقتصادی mjdehghani 92 11,160 01-24-2013 02:39 PM
  تا چه اندازه به مباحث تفکر مثبت اعتقاد دارید؟ jahanagahi 10 1,682 10-16-2012 02:47 PM
  آیا عوامل رسیدن به هدف راز است ؟ jahanagahi 22 2,631 10-16-2012 02:32 AM
آخرین ارسال: MohamadMJ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS