ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

در 28 مرحله میلیاردر شوید
زمان کنونی: 03-29-2024, 07:57 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mir abbas
آخرین ارسال: Fgh
پاسخ: 54
بازدید: 19799

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در 28 مرحله میلیاردر شوید
01-17-2013, 08:43 PM
ارسال: #11
RE: در 28 مرحله میلیاردر شوید
(01-17-2013 08:40 PM)iman21 نوشته شده توسط:  سلام و ممنون از راهنمایی سریعتان.
متشکرم آقای کاظمی.
ماهنامه را مطالعه میکنم.
میشه لینک بقیه شماره ها را هم بگذارید؟ یا چطوری میشه خرید؟ در اصفهان هست؟

سلام دوست خوبم
خواهش میکنم.
دانلود رایگان همه شماره ها در : http://shop.unc-co.ir
و در http://forum.unc-co.ir/forumdisplay.php?fid=35

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , toofan245 , صابری , mir abbas , maxsoulfly , sir-mahyar , mohammadshamosi , successman , توانا , zinaram2004
01-17-2013, 08:58 PM
ارسال: #12
میشه امتحان کرد تا کارکرد این بیست و هشت مرحله را ببینیم
بهتره چند نفر از اعضاء با کمک هم این بیست و هشت مرحله را طی نمایند تا مثل پیستون اتومبیل پیش برنده و مکمل هم باشند
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: صابری , mir abbas , maxsoulfly , sir-mahyar , mohammadshamosi , jahanagahi , successman , توانا , iren
01-17-2013, 09:26 PM
ارسال: #13
سلام. آقای شجاعی شروع کرد و منهم بعد از قطعی کردن مبلغ و زمان شروع خواهم کرد:
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...9#pid64299

مهم نیست از کجا آمده اید!
مهم این است که به کجا میروید!
10_004
 تشکر شده توسط: arsho , mir abbas , maxsoulfly , کامیار کاظمی , sir-mahyar , mohammadshamosi , jahanagahi , successman , iranboy , توانا
01-17-2013, 10:19 PM
ارسال: #14
مبلغ پایین را شاید بتونیم دو برابر کنیم ولی هرچی بزرگتر میشه روش دو برابر کردن خیلی سخت تر می شود .اگر کسی پیشنهادی داره بیان کنه ماهم استفاده کنیم.

تشکر شده توسط: mir abbas , arsho , toofan245 , کامیار کاظمی , maxsoulfly , sir-mahyar , mohammadshamosi , jahanagahi , صابری , successman , maryambanoo , iranboy , توانا , zinaram2004
01-17-2013, 10:28 PM
ارسال: #15
(01-17-2013 10:19 PM)soltan_sal نوشته شده توسط:  مبلغ پایین را شاید بتونیم دو برابر کنیم ولی هرچی بزرگتر میشه روش دو برابر کردن خیلی سخت تر می شود .اگر کسی پیشنهادی داره بیان کنه ماهم استفاده کنیم.

من هم به همین فکر کردم اما تو ماهنامه نوشته بود مدت زمان دوبرابر کردن محدود نیست دوم اینکه لازم نیست یه دفعه دوبرابر بشه میشه کم کم زیادش کرد.

خرید مانتو اداری
 تشکر شده توسط: mir abbas , کامیار کاظمی , hadi1987 , maxsoulfly , sir-mahyar , arsho , mohammadshamosi , jahanagahi , successman , habib tousi , صابری , سعید م , iranboy , توانا
01-17-2013, 11:56 PM
ارسال: #16
(01-17-2013 10:28 PM)toofan245 نوشته شده توسط:  
(01-17-2013 10:19 PM)soltan_sal نوشته شده توسط:  مبلغ پایین را شاید بتونیم دو برابر کنیم ولی هرچی بزرگتر میشه روش دو برابر کردن خیلی سخت تر می شود .اگر کسی پیشنهادی داره بیان کنه ماهم استفاده کنیم.

من هم به همین فکر کردم اما تو ماهنامه نوشته بود مدت زمان دوبرابر کردن محدود نیست دوم اینکه لازم نیست یه دفعه دوبرابر بشه میشه کم کم زیادش کرد.

به نظر من برای اجرای هر مرحله بایستی زمانبندی در نظر گرفته شود تا نسبت به آن زمانبندی آن مرحله را انجام نمود
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , sir-mahyar , mir abbas , mohammadshamosi , jahanagahi , toofan245 , successman , توانا
01-18-2013, 02:04 AM
ارسال: #17
هر عزیزی که خواست شروع کند از این تایپیک بازدید فرماید:
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...9#pid64299

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mir abbas , sir-mahyar , arsho , صابری , toofan245 , maxsoulfly , M3HDI , successman , rahgozar , iranboy , توانا , nsaghaei , iren
02-04-2013, 09:47 PM
ارسال: #18
این ایده (دو برابر کردن پول )رو از ده سال پیش تا به حال دارم اجرا میکنم. برای من اینکار با یک میلیون تومان پول پس انداز شده (بدست آمده ازکار در زمان دانشجویی) شروع شد و هر سال دوبرابرش کردم و امسال طبق برنامه از یک میلیارد تومان با موفقیت عبور کردم. و در سالهای آینده با اعتماد به نفس بیشتر این کار رو ادامه میدم. نکته مهم اینه که مبلغ هر چی بالاتر میره باید یه ایده جدید داشته باشی یا حتی لازمه شغلت رو عوض کنی تا ظرفیت تولید پول بیشتری با کمک سرمایه اولیه خود داشته باشی...
روند مالی ده سال گذشته من:
2میلیون تومان...4....8...16....32.....64....128....256......512.....1024 (یک میلیارد و بیست و چهار میلیون تومان )
برنامه ریزی ده ساله آینده من:
سال آینده : 2 میلیارد تومان.....4.....8....16...32....64....128....256.....512......1000 ( هزار میلیارد تومان!!!!)
برای من ثابت شده این کار شدنی و این مبلغ دست یافتنی هست....
 تشکر شده توسط: mir abbas , Delta.H , Mind , tara_sh , Zahra_2015 , rahgozar , Mrs.Seyedi , jahanagahi , Babak01 , pesar368 , sabaeng , iranboy , hamed.yegane , توانا , یکمیلیارد , nsaghaei , مرتضی الهی , somayeee , leila.shami , javamoh , omid.monibi , iren , یک همراه سبز , maryam68
02-21-2013, 11:13 PM
ارسال: #19
(02-04-2013 09:47 PM)mansoor_ebrahimi نوشته شده توسط:  این ایده (دو برابر کردن پول )رو از ده سال پیش تا به حال دارم اجرا میکنم. برای من اینکار با یک میلیون تومان پول پس انداز شده (بدست آمده ازکار در زمان دانشجویی) شروع شد و هر سال دوبرابرش کردم و امسال طبق برنامه از یک میلیارد تومان با موفقیت عبور کردم. و در سالهای آینده با اعتماد به نفس بیشتر این کار رو ادامه میدم. نکته مهم اینه که مبلغ هر چی بالاتر میره باید یه ایده جدید داشته باشی یا حتی لازمه شغلت رو عوض کنی تا ظرفیت تولید پول بیشتری با کمک سرمایه اولیه خود داشته باشی...
روند مالی ده سال گذشته من:
2میلیون تومان...4....8...16....32.....64....128....256......512.....1024 (یک میلیارد و بیست و چهار میلیون تومان )
برنامه ریزی ده ساله آینده من:
سال آینده : 2 میلیارد تومان.....4.....8....16...32....64....128....256.....512......1000 ( هزار میلیارد تومان!!!!)
برای من ثابت شده این کار شدنی و این مبلغ دست یافتنی هست....

سلام
اگه اینطور باشه 28 سال طول می کشه می شه از همون اول بفرمایید هرسال چطور پولتونو دو برابر کردید؟ تا هر کس به اقتضای دارایی خودش بتونه ازش استفاده کنه
 تشکر شده توسط: mir abbas , jahanagahi , iranboy , توانا , omid.monibi
03-04-2013, 03:46 PM
ارسال: #20
سلام خدمت استاد بزرگ
اگه امکانش هست بیشتر توضیح بدین علاقه مند شدم.طمع نمیکنم میخام به هدفم برسم.ممنونم
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , jahanagahi , mir abbas , iranboy , توانا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS