ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بسته بندی تخم مرغ
زمان کنونی: 04-24-2024, 02:10 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nbpa
آخرین ارسال: مهدی 1
پاسخ: 4
بازدید: 1342

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بسته بندی تخم مرغ
12-30-2014, 09:49 PM
ارسال: #1
بسته بندی تخم مرغ
سلام بر اساتید گرامی
همانطور که از موضوع پیداست نظرتون رو در مورد بسته بندی تخم مرغ و روانه کردن بازار چیست؟
تخم مرغ ها رو از مرغداری بصورت عمده تهیه کرده و پس از بسته بندی کاملا شکیل و با برند خاص روانه بازار کنیم !بفرض که مراحل قانونی رو از دامپزشکی استان بگیریم آیا این کار صرفه اقتصادی خواهد داشت لطفا نظرتونو بگین
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
12-31-2014, 12:28 AM
ارسال: #2
RE: بسته بندی تخم مرغ
الان مرغداری های بزرگ مثل پارسیرنگ و تلاونگ همین کار رو می کنن ! فک نمی کنم سود خیلی خاص و بالایی داشته باشه همون پخش تخم مرغ که بهتره!

ارتباط با من
HeartHeart
01-01-2015, 11:42 AM
ارسال: #3
وقتی که برای اخذ مجوز از دامپزشکی خواستم اقدام کنم اینقد شرایط خواستن عاج و واج موندم!
01-02-2015, 12:32 AM
ارسال: #4
قاعدش اینه که یک مرغداری استاندارد و مدرن می خرید یا اجاره می کنید ، کوچک با حجم تولید پایین
بعد از اخد مجوز ها ، می توانید از سایر تولید کننده ها هم تخم مرغ را خریداری کنید و با مجوز و برند خودتون روانه بازار کنید. "البته این کار با مسئولیت خودتون انجام می شه و عواقبش گردن خود شماست از لحاظ قانونی مشکل داره "

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی برای شروع بسته بندی خشکبار مجتبی آشیانی 7 3,408 04-02-2016 04:25 AM
آخرین ارسال: Patil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS