ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چگونه به اهدافمان می رسیم؟حتما مطالعه فرمائید.حتما.
زمان کنونی: 03-29-2024, 07:52 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 45
بازدید: 10382

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه به اهدافمان می رسیم؟حتما مطالعه فرمائید.حتما.
07-15-2013, 11:56 PM
ارسال: #31
RE: چگونه به اهدافمان می رسیم؟حتما مطالعه فرمائید.حتما.
دوستان مطالب فوق العاده انرژي بخشيه
مثل هميشه استاد گل كاشتند
منكه فول انرژي شدم
توپ توپ
خدا خيرتون بده كه خير به مردم ميرسونين

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: zoofanoon , mir abbas , نرگس فیاض , jahanagahi , mardin-b , minoo
07-16-2013, 03:19 PM
ارسال: #32
به تمام اهدافتان می رسید بشرطیکه:
- اهدافتان را بنویسید.
- ایمان و باور خود را تقویت کنید
- دیوارهای ذهنی را خرد کنید.
- به کار روزانه خود ادامه دهید.
رهایش کنید.بله رهایش کنید.
باور بفرمائید به همه آن اهداف می رسید.
چرا فکر میکنیم رسیدن به اهداف سخت است؟:
- مدام به آن فکر میکنیم و فرصتی برای کار ذهن در نظر نمی گیریم.
- مدام کتابهای مختلفی را می خوانیم.(یعنی هر آن منتظر رسیدن تاکسی هستیم.تاکسی نمی آید.)

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: yu3f , s_a , tondar12 , bitumen , mardin-b , mir abbas , فرهاد قربانی , minoo , samiar afshari
07-17-2013, 07:12 PM
ارسال: #33
(10-11-2012 11:10 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
هوشنگ قربانیان
وقتی کتابهائی در زمینه تفکر مثبت را مطالعه میکنیم هیجان تمام وجود ما را در بر می گیرد.فکر میکنیم الان است که به اهدافمان برسیم.هر روز و هر ساعت منتظریم که کو؟ چرا من به هدفم نرسیدم؟ بابا همه این کارها مسخره بازی است.با تمام وجود منتظر رسیدن به هدف هستیم.زندگی را فراموش میکنیم.زیبائی گل را فراموش میکنیم. شوخی و تفریح را رها می کنیم.از خود سئوال میکنیم پس من این همه مدت این کتابها را خوانده ام , پس چرا تاثیر نمیکند.
مثل اینکه هر چقدر منتظر تاکسی می شویم ,خبری از تاکسی نیست ولی به محض اینکه بی خیال می شویم , تاکسی جلو پای ما می ایستد.
ایمان و باورش ر ا از دست می دهد.رهایش میکند و می گوید این کارها وقت گذرانی است من باید به کارهای روزانه فکر کنم.مگر نه اینست که می گویند :نابرده رنج گنج میسر نمی شود- جان برادرکه.......
به کار روزانه اش می پردازد.غافل از اینکه ذهن کار خودش را دارد انجام می دهد.در مدت گذشت زمانی آن شخص خودروی را که قبلا جزو هدفش بوده را می خرد.فکر میکند در یک روز تصمیم گرفته و خود خودرو را خریده.غافل از اینست که خرید این خودرو جزو اهدافش بوده وذهن انباشته از اشتیاق به داشتن خودرو او را صاحب آن کرده است.
نتیجه: به تمام اهدافتان می رسید بشرطیکه:
- اهدافتان را بنویسید.
- ایمان و باور خود را تقویت کنید
- دیوارهای ذهنی را خرد کنید.
- به کار روزانه خود ادامه دهید.

رهایش کنید.بله رهایش کنید.
باور بفرمائید به همه آن اهداف می رسید.
چرا فکر میکنیم رسیدن به اهداف سخت است؟:
- مدام به آن فکر میکنیم و فرصتی برای کار ذهن در نظر نمی گیریم.
- مدام کتابهای مختلفی را می خوانیم.(یعنی هر آن منتظر رسیدن تاکسی هستیم.تاکسی نمی آید.)

راز موفقیت:
- انتخاب یک کتاب و حداکثر 2 کتاب.
- مطالعه دقیق و درک درست از آن.
- تقویت ایمان وباور.
- شروع به زندگی روزانه.(رهایش کنید.خانم , آقا رهایش کنید تا خودش بتواند برنامه ریزی کند و شما را به آنها برساند.)
- غر نزنید.
- منتظر و چشم براه نباشید.مطمئنا خواهد آمد.

جهت مطالعه مجدد عزیزانم در انجمن.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: jujushow , alireza091111 , bitumen , فرهاد قربانی , mir abbas , Elixir , minoo
07-17-2013, 08:39 PM
ارسال: #34
با اجازه از جناب قربانیان عزیز
اهدافتان را بنویسید :
باشه یه قلم و یک کاغذ و فکر کردن من چی می خوام ؟ خونه ، ماشین ، ویلا ، پول و خلاصه چیزایی که تا امروز کمبودشون رو یه جورایی حس کردم ( آخه آدم برای نداشته هاش آرزو می کنه و هدفگذاری می کنه ) . ولی خوب منی که دارم ماهی 700 تومن حقوق می گیرم . 300 تومن کرایه خونه می دم .200 تومن قسط می دم و خیلی زور بزنم 50 تومن تو ماه برام می مونه و الان هم 30 سالمه ، چطور می تونم یه خونه رو تو اهدافم بنویسم که 300 میلیون پولشه تازه یه ماشین و ویلا و یه پول خیلی هم داشته باشم نه نمی شه .
چطور اهدافم رو بنویسم که قابل قبول تر باشه برا خودم ؟
ایمان و باور خودتون رو تقویت کنید :
در موقع نوشتن اهداف خواه نا خواه یه سری افکار منفی میاد سراغتون ( ما تو جایی زندگی می کنیم که افکار منفی غلبه همیشگی دارند ) می دونید چرا ، چون بچه که بودیم زمین می خوردیم بهمون می گفتن چلمنگ ، رفتیم مدرسه جدول ضرب یاد نمی گرفتیم بهمون می گفتن خنگ ( البته دوران تحصیلی طولانی تره و من خلاصش کردم ) . رفتیم دبیرستان بهمون گفتن نمره ریاضیت پایینه ، فقط کارو دانش به دردت می خوره . باید بری سربازی آدم شی ، برو یه کارخونه سرکار یه حقوق بخور و نمیر بگیر از سرت هم زیاده و چیزایی از این دست که به اندازه طول عمرمون به ما ناتوانیمون رو تلقین کرده و باعث شده ایمان و باورمون بالاخص به خودمون کم بشه و ما ناخود آگاه بگیم نمی تونیم . حالا ما اومدیم اهدافی رو نوشتیم که تصورش هم برا مون سخته .
این ایمان از دست رفته رو چجوری به دست بیاریم ؟
دیوار ذهنی تون رو خرد کنید :
در پی تمامی اتفاق هایی که تو زندگیمون افتاده ، به دلیل بافت اجتماعی خاص و شرایط بد زندگمیون همیشه نکات منفی بزرگنمایی خاصی داشتن . تا جایی که باعث شدن ما اغلب مواقع نکات مثبت رو نبینیم و یا قید اونارو بزنیم .
ما تو زندگمیون نـــــ زیاد شنیدیم از پدر ومادرمون ، از بزرگای فامیل ، از دوستا و معلما و غیره کلماتی از قبیل نکن ، نمیشه ، نمی تونی و غیره وگاهی هم اگر خواستیم بلند پروازی بکنیم به دلایلی شکست خوردیم همونا میگن دیدی گفتم نکن ، نمی تونی ، نمی شه و .... . این افعال در مورد ما مثل شمشیری می مونه که یه دفعه به دستمون می زنن ، یه دفعه به پامون می زنن گاهی وقتا میایم در بریم دنبالمون میان و تا پامون به یه سنگ گیر می کنه زمین موخوریم محکمتر روش می زنن ( اینجوری دردش بیشتر چون هم زمین خوردی هم شمشیررو ) ، پس فلج می شیم و نمی تونیم تکون بخوریم و خودمون قبول می کنیم که نمی تونیم و وقتی خودمون قبول کردیم که نمی تونیم اونموقع یه دیوار میاد دور و برمون که بهش میگیم دیوار ذهنی . ما چندین ساله این دیوار دورمونه گاهی وقتا خودمون مصالح تهیه کردیم و این دیوار رو عریض ترش کردیم و خودمون هم می دونیم چقدر محکم ساختیم . من ناتوان زخم خورده چجوری این دیوار رو بشکنم ؟
به کار روزانه خود ادامه دهید:
من به کار روزانه خودم ادامه می دم . ولی امروز ( مثلاً جمعه ) نشستم کلی از افکارم رو به سختی پالایش کردم مثبت نگر شدم و ... فردا صبح تیپ می زنم شاد و بشاش و پر از انرژی مثبت می رم سرکار بعد یهو همکارم رو می بینم خواب آلود ، خمار ، ژولیده پولیده و پر از انرژی منفیه و قراره تابعد از ظهر در گوش من ناله کنه ، اینو کجای دلم بزارم ؟

جناب قربانیان عزیز بنده قصد هیچگونه جسارتی ندارم. اینکه این مطالب را نوشتم برای اینکه شما راه و روشی رانیز برای غلبه بر مسایل بالا عنوان نمایید ، تا اعضای محترم با الگو برداری و نه کپی برداری راه هموارتری برای رسید به آلام و آرزوهای خود داشته باشند .
من خودم تاپیکای شما رو می خونم و سعی کنم مو به مو اجرا کنم. البته جواب سوالای بالا در بین تاپیکا هست ولی اگه شما لطف کنید و جواب بدین جوابا متمرکز میشه و عمل به اونا راحت تر

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: bitumen , jahanagahi , فرهاد قربانی , kafi , mir abbas , Elixir , مهدی گل محمدی , minoo
07-17-2013, 11:43 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-17-2013 11:44 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #35
25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi
خیلی جالب بود.
نوشتم در رابطه با سئوال جناب دهقانی عزیز . خیلی هم نوشتم. من اصولا هرچه بنظرم می رسد می نویسم و قبلا آنرا آماده ندارم.
به هر حال یک دفعه صفحه محو شد و همه نوشته ها را با خود برد.
Smile
بر روی چشمان زاغم Smile سعی میکنم در تایپیک کار کار جواب این سئوال شما عزیز م را بدهم.البته در اینجا مجددا اشاره ای خواهم داشت. به هر حال ببخشید.
--------------
اگر تایپیکهای قبلی را مطالعه فرموده باشید عرض کردم اول بابد دیوارهای ذهنی را خرد کنیم و بعد اهداف را بنویسیم. بارها در رابطه با شکستن این بوارهای ذهنی عرایضی داشته ام.
فرق انسان موفق با ناموفق در همین مسئله هست که انسان موفق :
1- باور میکند
2- ایمان دارد که موفقیتش حتمی است.
3- نمی خواهد در آینده جملات ایکاش را تکرار کند.
4- اعتماد بنفس بالائی دارد.
5- برای خود ارزش قائل می شود.
6- وقتی ایده ای به ذهنش رسید ضمن بررسی و مطالعه و تحقیق بسرعت آنرا پیاده کرده و ترفندهای آنرا فرا می گیرد.
7- چون با مطالعه در زندگی افراد موفق متوجه این مسئله شده است که این افراد واقعا از نظر وضعیت مالی در نهایت فقر زندگی کرده اند و موفق شده اند , پس او هم می تواند.
و
در نهایت:
ادامه مطالعه کار - کار با ایمان و باور باعث موفقیت شما عزیزان خواهد شد.
اشاره ای بر این ادعای خود داشته باشم:
وقتی شروع کردم اکثریت بمن می خندیدند. من هم به آنان می خندیدم.
آنها فکر میکردند که من دیوانه شده ام و این مطالعات نتیجه ای را بمن نمی دهد ولی من به آنان می خندیدم که روزی با دیدن من خجالت می کشند.
خجالت کشیدند.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: bitumen , mjdehghani , s_a , mir abbas , iranboy , Elixir , Busaba , مهدی گل محمدی , minoo , samiar afshari
07-18-2013, 12:19 AM
ارسال: #36
جناب قربانیان عزیز ، شما باید ببخشید خدای ناکرده قصد به چالش کشیدن نظریات و نوشته های شما را نداشتم.

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: jahanagahi , bitumen , mir abbas , مهدی گل محمدی , minoo
07-18-2013, 12:29 AM
ارسال: #37
(07-18-2013 12:19 AM)mjdehghani نوشته شده توسط:  جناب قربانیان عزیز ، شما باید ببخشید خدای ناکرده قصد به چالش کشیدن نظریات و نوشته های شما را نداشتم.

جناب دهقانی عزیز نوشته شما واقعا فوق العاده بود. چه چالشی؟من حتی امتیاز آنرا هم تقدیم کردم.
همه ما می نویسیم تا از همدیگر درس بگیریم.
فقط کافی است که ایمان و باور خود را بالا ببریم. هر ناممکنی ممکن می شود.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: bitumen , mir abbas , mjdehghani , Elixir , mrs.abbasi , مهدی گل محمدی , minoo
07-23-2013, 06:29 AM
ارسال: #38
استاد خيلي ممنونم واقعا پر از انرژي بود.من خيلي چيز ياد گرفتم و اميدوار شدم.خيلي خوشحالم که با شما آشنا شدم.بايد واژه هاي جديدي بوجود بيان تا من بتونم از شما تشکر کنم.حتي تصورش هم نميکنيد چقد شما و حرفهاتون تو زندگي من مهم و موثريد.

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
 تشکر شده توسط: hamed.yegane , jahanagahi , مهدی گل محمدی , bitumen , minoo
07-23-2013, 03:29 PM
ارسال: #39
(07-23-2013 06:29 AM)Elixir نوشته شده توسط:  استاد خيلي ممنونم واقعا پر از انرژي بود.من خيلي چيز ياد گرفتم و اميدوار شدم.خيلي خوشحالم که با شما آشنا شدم.بايد واژه هاي جديدي بوجود بيان تا من بتونم از شما تشکر کنم.حتي تصورش هم نميکنيد چقد شما و حرفهاتون تو زندگي من مهم و موثريد.

ممنونم. خدا را هزاران بار شکر که اساتیدی چون شما مطالب من را که ناشی از سالها تجربه و تحقیق و بررسی و مطالعه بوده قبول میکنید. ایمان دارم با مطالعه دقیق این مطالب موفقیت شما عزیزان حتمی است.
من هم خیلی درسها از شما عزیزانم گرفته ام.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: Elixir , مهدی گل محمدی , bitumen , minoo
07-24-2013, 12:41 AM
ارسال: #40
استاد نظر لطف شماست.اين از بزرگي روح شماست.مرسي

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , minoo
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  از هم‌اکنون سال ۱۳۹۴ را برای خودتان طراحی کنید/ یادداشت محمود معظمی(حتما مطالعه کنید) samiar afshari 6 1,886 05-05-2015 05:46 PM
آخرین ارسال: samiar afshari
  نظرات دوستان درباره تاپیک اهدافمان چه اشکالی دارد yu3f 15 3,857 09-07-2014 05:12 PM
آخرین ارسال: saba01
  اهدافمان چه اشکالی دارد؟ yu3f 11 3,321 07-24-2013 11:07 PM
آخرین ارسال: Elixir
  چگونه با انگيزه باشيم و بمانيم. soltan_sal 1 865 06-07-2013 07:59 PM
آخرین ارسال: یک همراه سبز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS