ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چگونه به اهدافمان می رسیم؟حتما مطالعه فرمائید.حتما.
زمان کنونی: 04-20-2024, 10:21 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 45
بازدید: 10434

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه به اهدافمان می رسیم؟حتما مطالعه فرمائید.حتما.
07-24-2013, 10:01 AM
ارسال: #41
RE: چگونه به اهدافمان می رسیم؟حتما مطالعه فرمائید.حتما.
استاد قربانیان من روزانه حداقل 3 ساعت آینده رو تجسم می کنم.
مثلا اینکه سوار ماشین مورد علاقه ام (پورشه ) هستم و هر دفعه هم خودمو با همون ماشین جاهای متفاوت تجسم می کنم . یه بار پشت چراغ قرمز،یه بار پیک نیک،یه بار مسافرت و ...
یا برای رسیدن به دختر دایی ام Yosef.gif ، هر بار تجسم می کنم که دایی اعلام موافقت کرده،توی جلسه خواستگاری کلی خر ذوقم و ...
و همچنین برای خونه،یه منزل بزرگ دو طبقه که با یه راه پله شیک و نیم دایره ای با نرده های طلایی میشه رفت طبقه دوم ...
البته اینم بگم که من فقط نمیشینم تجسم و فکر خیال بکنم اتفاقا روز به روز تلاشمو برای رسیدن به اهدافم بیشتر کردم. روزا با وجودی که سراوان هوا خیلی گرمه ولی با دهن روزه ساعت 8 از خواب بیدار میشم و تا ساعت 5 یکسره توی مغازه (شاگرد موبایل فروشی هستم) با شوق و ذوق کار می کنم.
روی ایده ها فکر می کنم.
یه بنده خدایی سر یه جریان 3 سال پیش قول داده بود که برام لپ تاپ بگیره که انگاری این مدت فراموش کرده بود منم به روش نیاوردم (تقریبا بیخیالش شدم) ولی توی این 3 ماه اخیر اونقدر روز ثروت تمرکز کرده بودم که 3،4 روز پیش زنگ زد گفت که 1.5 میلیون پول برات کنار گذاشتم بیار ببر اگه خواستی واسه خودت لپ تاپ بگیر !!!!!!
انشالا قراره شنبه چون وقتم ازاد تره برم ازش بگیرم. (اونقدر این مدت تمرکز کردم فک کنم که کائنات رفتم یقه طرفو گرفته گفته بابا پول این مصلح بده پدر ما رو دراورده Yosef.gif)
تا 17 روز دیگه عازم دوره اموزشی خدمت هستم که انشالا بخوبی که تموم شد برنامه اصلی کارمو شروع می کنم.
در ضمن روزانه چندین بار هم خدا رو بخاطر این همه نعمت و ثروت بخصوص سلامتی شکر می کنم.

حالا به نظر شما این نوع تجسم خوبه؟ و چه چیزهای دیگه بهش اضافه یا کم کنم.
پیشاپیش ممنون

MY Telegram : @Mosleh68
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: minoo , jahanagahi , bitumen , s_a , mir abbas , Elixir
07-24-2013, 02:01 PM
ارسال: #42
(07-24-2013 10:01 AM)Divar نوشته شده توسط:  استاد قربانیان من روزانه حداقل 3 ساعت آینده رو تجسم می کنم.
مثلا اینکه سوار ماشین مورد علاقه ام (پورشه ) هستم و هر دفعه هم خودمو با همون ماشین جاهای متفاوت تجسم می کنم . یه بار پشت چراغ قرمز،یه بار پیک نیک،یه بار مسافرت و ...
یا برای رسیدن به دختر دایی ام Yosef.gif ، هر بار تجسم می کنم که دایی اعلام موافقت کرده،توی جلسه خواستگاری کلی خر ذوقم و ...
و همچنین برای خونه،یه منزل بزرگ دو طبقه که با یه راه پله شیک و نیم دایره ای با نرده های طلایی میشه رفت طبقه دوم ...
البته اینم بگم که من فقط نمیشینم تجسم و فکر خیال بکنم اتفاقا روز به روز تلاشمو برای رسیدن به اهدافم بیشتر کردم. روزا با وجودی که سراوان هوا خیلی گرمه ولی با دهن روزه ساعت 8 از خواب بیدار میشم و تا ساعت 5 یکسره توی مغازه (شاگرد موبایل فروشی هستم) با شوق و ذوق کار می کنم.
روی ایده ها فکر می کنم.
یه بنده خدایی سر یه جریان 3 سال پیش قول داده بود که برام لپ تاپ بگیره که انگاری این مدت فراموش کرده بود منم به روش نیاوردم (تقریبا بیخیالش شدم) ولی توی این 3 ماه اخیر اونقدر روز ثروت تمرکز کرده بودم که 3،4 روز پیش زنگ زد گفت که 1.5 میلیون پول برات کنار گذاشتم بیار ببر اگه خواستی واسه خودت لپ تاپ بگیر !!!!!!
انشالا قراره شنبه چون وقتم ازاد تره برم ازش بگیرم. (اونقدر این مدت تمرکز کردم فک کنم که کائنات رفتم یقه طرفو گرفته گفته بابا پول این مصلح بده پدر ما رو دراورده Yosef.gif)
تا 17 روز دیگه عازم دوره اموزشی خدمت هستم که انشالا بخوبی که تموم شد برنامه اصلی کارمو شروع می کنم.
در ضمن روزانه چندین بار هم خدا رو بخاطر این همه نعمت و ثروت بخصوص سلامتی شکر می کنم.

حالا به نظر شما این نوع تجسم خوبه؟ و چه چیزهای دیگه بهش اضافه یا کم کنم.
پیشاپیش ممنون

ضمن توفیق روز افزون برای شما.
بهترین خبرها بعد از تمرین زمانی به ما می رسد که اصلا فکرش را هم نمی کنیم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: Divar , bitumen , s_a , mir abbas , Elixir , samiar afshari
03-19-2015, 01:58 AM
ارسال: #43
این تاپیک زندگی خیلی هامونو متحول میکنه، بهتون قول میدم.
و خیلی از سوالات و دیوارهای ذهنی رو نابود میکنه.
حتما، لطفا، دوباره مطالعه کنیم.

طراحی فروشگاه اینترنتی | سئو فروشگاه اینترنتی
هدف: کارآفرینی
صنایع دستی
انسانهای بزرگ، همه ابعاد زندگیشون بزرگـــــه
 تشکر شده توسط: jahanagahi
03-19-2015, 08:49 PM
ارسال: #44
با نهایت تشکر از شما
همیشه تشکر کردم از مدیرت محترم انجمن که امکانات و دستر سیهای زیادی را بمن داده که بتوانم این تجربیان را انتقال دهم.
سامیار جان بارها عرض کرده ام نتیجه ثبت نام در این انجمن دستاوردی بزرگ دارد که اگر اهداف مکتوب باشد عظمت آنرا بهتر متوجه خواهیم شد.
موفقتر باشید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: پارمیدا وحیدی , samiar afshari
11-05-2015, 04:32 PM
ارسال: #45
عزیزانی که بتازگی عضو می شوند لطفا این تایپیک را مطالعه فرمایند.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: samiar afshari
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ۱۵ بهانه ای که برای دنبال نکردن آرزوهایتان می آورید samiar afshari 1 730 05-15-2015 10:02 PM
آخرین ارسال: hamidrezahopeful
  از هم‌اکنون سال ۱۳۹۴ را برای خودتان طراحی کنید/ یادداشت محمود معظمی(حتما مطالعه کنید) samiar afshari 6 1,909 05-05-2015 05:46 PM
آخرین ارسال: samiar afshari
  نظرات دوستان درباره تاپیک اهدافمان چه اشکالی دارد yu3f 15 3,878 09-07-2014 05:12 PM
آخرین ارسال: saba01
  اهدافمان چه اشکالی دارد؟ yu3f 11 3,373 07-24-2013 11:07 PM
آخرین ارسال: Elixir
  چگونه با انگيزه باشيم و بمانيم. soltan_sal 1 869 06-07-2013 07:59 PM
آخرین ارسال: یک همراه سبز
  چرا می گویند هدف باید نوشته شود jahanagahi 4 1,633 12-13-2012 12:37 AM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS