ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

انجمن های استانی، قدرت جدید اقتصادی در ایران
زمان کنونی: 04-20-2024, 03:46 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: سعید یوسفی
آخرین ارسال: تنگسیر
پاسخ: 30
بازدید: 8998

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن های استانی، قدرت جدید اقتصادی در ایران
05-01-2013, 12:45 PM
ارسال: #21
RE: انجمن های استانی، قدرت جدید اقتصادی در ایران
(05-01-2013 12:14 PM)سعید یوسفی نوشته شده توسط:  هر ظرفی، ظرفیتی داره، تجربه نشون داده اینجا ظرفیت لازم برای این دست کارها رو نداره، ولی اینجور موارد در حد یک ایده ارزش بحث دارند.

جناب یوسفی پر انرژی انجمن سلام .

شما خود بهتر از هرکس دیگری می دانید که هر ایده بکری که مطرح می شود ، برای انجام آن نیاز به اصلاح و پیرایش - بسیج افکار و نیروهای انسانی مشتاق دارد و پس از آن نیروی عمل است که در سایه مدیریت آنرا به انجام می رساند .

من مخالف نظر شما راجع به میزان ظرفیت این انجمن برای اجرای چنین ایده هایی هستیم .
ظرفیت هر چریزی نشات گرفته از ظرفیت درونی خود ماست ، وقتی افراد رهبر و مدیر
اشتیاقی به حرکت از خود نشان ندهند و سختی های اولیه راه را بجان نخرند و همیشه
توقع از دیگران داشته باشند ، راه کمی سخت خواهد شد .

ایده خوب را باید سریع انجام داد وگرنه به خودی خود ارزشی ندارد .

ایده صندوق های استانی چند ماهی است که شروع شده است و تا الان هم چون من خودم دقیقاً در جریان امور هستم آرام آرام شکل واقعی خود را نشان می دهد .

اصلاحات و موارد تکمیلی خوبی دارد به آن اضافه می شود ، گرچه بصورت علنی مطرح نشده است چون بایستی شالوده کاری درست پی ریزی شود .

می ماند بحث افراد و عمل که شامل عضویت در صندوق های استانی است .

این قسمت ، پیش نیازهایی شامل حضور افراد استانها و تشکیل گروه های استانی و برگزاری جلسات هماهنگی و حداقل بررسی ایده های شروع بکار می باشد ، وگرنه صرف اعلام تشکیل صندوق که پشتیبانی فکری و انشانی گروه ها را در پشت خود نداشته باشد ، برنامه ای عقیم است .

[b]خب با افتخار به همه دوستان نکته ای را عرض کنم و آن اینکه :

بعد از صندوق استان گیلان
تهران
خراسان
صندوق استان اصفهان هم تشکیل شد .
و دیگر اینکه فعالترین گروه و صندوق انجمن ، یعنی صندوق خراسان با عضو گیری فعلی 14 نفر و با بسط و گسترش اعضا و همچنین شروع پروژه های کاری در آینده ای نزدیک با شروع فعالیت های صندوق گیلان و مخصوصاً تهران شاهد پیاده شدن این ایده خواهیم بود .
[/b]

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mallarme , goldmen , یک همراه سبز , فرهاد قربانی , UNC , Delta.H , yu3f , مــجــیــנ , vahidz , zoofanoon , mir abbas , Mrs.Seyedi , jahanagahi , مهدی گل محمدی , somayeee
05-25-2013, 06:15 PM
ارسال: #22
به امید خدا و با همکاری و دوندگی دوستان عزیز و گلم
جلسه صندوق انجمن آذربایجان شرقی رو 7 خرداد برگزار خواهیم کرد.

بنده امید زیادی به موفقیتمون در کنار دوستان دارم که انشاا... هم همین طور شود.

در اینجا از تمامی از همشهری های عزیز خودم که تمایل دارند در صندوق آذربایجان شرقی عضو باشند و افتخار همفکری، همکاری رو به ما بدهند تقاضا داریم که در اولین جلسه مهم صندوق که در 7 خرداد تشکیل خواهد شد شرکت نمایند.در ضمن اولین جلسه از بابت اینکه می خواهیم شالوده و استخوان بندی صندوق رو تشکیل بدهیم خیلی مهم است پس اگر براتون مقدور هست شرکت نمایید تا از ابتدا آجرهای ترقی رو با کمک و همفکری همدیگه بهتر و سریع تر روی هم بگذاریم، انشاا...

برای جلسه چند روز بعد داریم با دوستان روی اساسنامه کار میکردیم.
یه سری پیشنهاد و سوالاتی داشتم که دوس دارم نظر اساتید و بزرگان رو بدونم
ممنون

یک ماده اضافه کنیم به اساسنامه با این شرح که:
خرید و فروش کل سهام و یا قسمتی از سهام هر عضو با تایید هیئت مدیره امکان پذیر خواهد بود.
در صورت فروش سهم یک عضو الویت اول خرید با خود اعضای صندوق می باشد و در صورتی که از اعضا کسی تمایلی برای خرید سهم نداشت عضو فروشنده با تایید و اجازه هئیت مدیره می تواند سهم خود را به فرد دیگری خارج از صندوق بفروشد.
در هنگام فروش کل سهم حق عضویتی که در ابتدا به صندوق پرداخت شده است بازگردانده نمی شود و عضو جدیدی که سهام را خرید کرده است باید حق عضویت در صندوق را پرداخت نمایید

و اما سوالات:
1) اساسنامه رو تنظیم کردیم باید در ثبت اسناد و ثبت شرکت ها به ثبت برسونیم درسته؟؟
2) شرکت از کدوم نوع خواهد بود؟ مسئولیت محدود، سهامی خاص؟و اینکه کدوم بهتر است؟؟
3)آیا سابقه کاری و توانایی های خاصی برای عضو ها در نظر داریم یا که نه؟
منظورم این هست که دوستانی که عضو صندوق می شوند در فعالیت های خرید و فروش و بازاریابی شرکت می کنند و یا فقط سرمایه می گذارند و در کارهای اجرایی نقشی ندارند؟
4)سهم اعضای هیئت مدیره در صندوق فقط با سرمایشون که می گذارند تعیین میشه و یا به جز سرمایه ای که میگذارند سهمی هم از بابت مدیریت بهشون تعلق می گیره؟
5) اگر از اعضایی که سرمایه در صندوق گذاشته اند بخواهند در کار های اجرایی هم فعالیت کنند حقوقی برای آنها در نظر گرفته میشه و یا ازسود حاصل درصدی براشون تعیین میشه؟؟
منظور این هست که یکی بگه می خوام بازار یاب باشم، یکی بگه وانتم رو می یام روزی 3 ساعت باهاش کارای صندوق رو می کنم، یکی بگه مسئول بازاریابی میشم و یکی میگه حسابدار میشم و ...
6)جای خاصی رو برای استقرار صندوق باید در نظر بگیریم؟ مثلا انباری؟ مغازه ای؟
7) اگر در اولین جلسه تشکیل اعضا در حدود4 و یا5 یا 6 نفر باشند میشه صندوق رو تشکیل داد و اعضای هیئت مدیره رو تشکیل داد؟
8)در یک پست فرمودید که کسی که خرید و یا فروشی برای صندوق انجام دهد به جز سودش از صندوق 2% سود دیگر هم شاملش می شود، آیا این سود برای هر عضوی از اعضای صندوق می باشد؟؟ و یا کسی که مسولیت بازاریابی و فروش را دارد؟

با تشکر از دوستان

تشکر شده توسط: zoofanoon , mosafere55 , Mrs.Seyedi , mir abbas , jahanagahi , iranboy , ahmad rezaee
05-25-2013, 10:10 PM
ارسال: #23
آقا وحید خسته نباشید ، منتظر تشکیل صندوق تان هستیم . با آرزوی توفیق

برنده هیچوقت تسلیم نمی شود و تسلیم شونده هم هیچوقت برنده نمی شود.
((راهکار) پل ارتباطی بین صندوقهای استانی
 تشکر شده توسط: vahidz , Mrs.Seyedi , mir abbas , jahanagahi
05-25-2013, 10:48 PM
ارسال: #24
(05-25-2013 06:15 PM)vahidz نوشته شده توسط:  به امید خدا و با همکاری و دوندگی دوستان عزیز و گلم

در اینجا از تمامی از همشهری های عزیز خودم که تمایل دارند در صندوق آذربایجان شرقی عضو باشند و افتخار همفکری، همکاری رو به ما بدهند تقاضا داریم که در اولین جلسه مهم صندوق که در 7 خرداد تشکیل خواهد شد شرکت نمایند.در ضمن اولین جلسه از بابت اینکه می خواهیم شالوده و استخوان بندی صندوق رو تشکیل بدهیم خیلی مهم است پس اگر براتون مقدور هست شرکت نمایید تا از ابتدا آجرهای ترقی رو با کمک و همفکری همدیگه بهتر و سریع تر روی هم بگذاریم، انشاا...

ممنون

خرید و فروش کل سهام و یا قسمتی از سهام هر عضو با تایید هیئت مدیره امکان پذیر خواهد بود.
در صورت فروش سهم یک عضو الویت اول خرید با خود اعضای صندوق می باشد و در صورتی که از اعضا کسی تمایلی برای خرید سهم نداشت عضو فروشنده با تایید و اجازه هئیت مدیره می تواند سهم خود را به فرد دیگری خارج از صندوق بفروشد.
در هنگام فروش کل سهم حق عضویتی که در ابتدا به صندوق پرداخت شده است بازگردانده نمی شود و عضو جدیدی که سهام را خرید کرده است باید حق عضویت در صندوق را پرداخت نمایید

و اما سوالات:
1) اساسنامه رو تنظیم کردیم باید در ثبت اسناد و ثبت شرکت ها به ثبت برسونیم درسته؟؟
منظورم این هست که دوستانی که عضو صندوق می شوند در فعالیت های خرید و فروش و بازاریابی شرکت می کنند و یا فقط سرمایه می گذارند و در کارهای اجرایی نقشی ندارند؟
4)سهم اعضای هیئت مدیره در صندوق فقط با سرمایشون که می گذارند تعیین میشه و یا به جز سرمایه ای که میگذارند سهمی هم از بابت مدیریت بهشون تعلق می گیره؟
5) اگر از اعضایی که سرمایه در صندوق گذاشته اند بخواهند در کار های اجرایی هم فعالیت کنند حقوقی برای آنها در نظر گرفته میشه و یا ازسود حاصل درصدی براشون تعیین میشه؟؟
منظور این هست که یکی بگه می خوام بازار یاب باشم، یکی بگه وانتم رو می یام روزی 3 ساعت باهاش کارای صندوق رو می کنم، یکی بگه مسئول بازاریابی میشم و یکی میگه حسابدار میشم و ...
7) اگر در اولین جلسه تشکیل اعضا در حدود4 و یا5 یا 6 نفر باشند میشه صندوق رو تشکیل داد و اعضای هیئت مدیره رو تشکیل داد؟
8)در یک پست فرمودید که کسی که خرید و یا فروشی برای صندوق انجام دهد به جز سودش از صندوق 2% سود دیگر هم شاملش می شود، آیا این سود برای هر عضوی از اعضای صندوق می باشد؟؟ و یا کسی که مسولیت بازاریابی و فروش را دارد؟

با تشکر از دوستان

از دوستان اگه کسی جواب این سوالارو میدونه ممنون میشیم همینجا پاسخ بده تا ما هم استفاده کنیم.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: vahidz , Mrs.Seyedi , mir abbas , zoofanoon , jahanagahi , iranboy , ahmad rezaee , فرهاد قربانی
05-25-2013, 11:24 PM
ارسال: #25
دوستان اذری تبریک و خدا قوت به شما میگم.
استاد قر بانیان حتما در تمامی موارد راهنمای شما دوستان خواهند بود که انشاءالله با بقیه صندوقها هماهنگتر باشید.
حلقه اتحاد ما هر روز گشترده تر میشود و بزودی سرتاسر ایران و حتی جهان را خواهد گرفت.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: vahidz , zoofanoon , jahanagahi , فرهاد قربانی , ahmad rezaee , mohsen k1 , Mrs.Seyedi
05-25-2013, 11:32 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-25-2013 11:32 PM، توسط vahidz.)
ارسال: #26
(05-25-2013 10:48 PM)سعید احمدی نوشته شده توسط:  
(05-25-2013 06:15 PM)vahidz نوشته شده توسط:  به امید خدا و با همکاری و دوندگی دوستان عزیز و گلم

ممنون

و اما سوالات:

با تشکر از دوستان

از دوستان اگه کسی جواب این سوالارو میدونه ممنون میشیم همینجا پاسخ بده تا ما هم استفاده کنیم.

(05-25-2013 11:24 PM)mir abbas نوشته شده توسط:  دوستان اذری تبریک و خدا قوت به شما میگم.
استاد قر بانیان حتما در تمامی موارد راهنمای شما دوستان خواهند بود که انشاءالله با بقیه صندوقها هماهنگتر باشید.
حلقه اتحاد ما هر روز گشترده تر میشود و بزودی سرتاسر ایران و حتی جهان را خواهد گرفت.

یک سوال دیگه هم به ذهنم رسید که جواب مناسبی براش پیدا نمی کنم

اونم اینکه ملاک برای انتخاب هیات مدیره و از جمله مدیر عامل چی هست؟
آیا فردی که سهام بیشتری دارد رئیس هیات مدیره می شود؟
آیا توانایی های مدیریتی و بازاری اشخاص ملاک هست؟
آیا کسی که بیشترین سهم را دارد عادلانه هست که جزو هیات مدیره نباشد؟
آیا کسی که سهم کمی دارد ولی مدیر و یک فرد بازایی خوبی هست آیا در رسیدن صندوق به موفقیت سعی کافی رو خواهد کرد؟

تشکر شده توسط: jahanagahi , فرهاد قربانی , iranboy , ahmad rezaee , Mrs.Seyedi , mir abbas
05-25-2013, 11:55 PM
ارسال: #27
ضمن تشکر از آقا وحید عزیز:
حرکت انجمن در این ابعاد با استانها و شهرستانها نیاز به دهها نفر مدیر و کارمند دارد. البته شاید درآینده به این حد برسد.
واما هدف فعلی ما:
4نفر و یا حداکثر 5 نفر از اعضا که با هم همفکری کامل دارند در 4چوب حرکتهای ما با هم شراکت خواهند کرد. این افراد سرمایه گذار خواهند بود. بقیه اعضا که بعدا اضافه می شوند بعنوان عضو صندوق شناخته شده و می توانند به دو صورت عمل نمایند:
1- بعنوان ویزیتور و یا تشخیص نوع کاری سرمایه گذاران به کار مشغول شده و درصد و یا حقوق دریافت میکنند.
2- سرمایه گذاری کرده و در نهایت در سود و زیان سرمایه گذاری شریک می شوند.
مسئله مهم:
ممکن است سیاست یک استان این باشد که شرکت تشکیل داده و یا از طریق تعاونی مشغول بکار شوند که در این مورد باید طیق اساسنامه و مقررات تشکیل شرکت و تعاونی اقدام نمایند.
امیدوارم که حواب قانع کننده ای داده باشم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , vahidz , iranboy , ahmad rezaee , mohsen k1 , Mrs.Seyedi , mir abbas
05-26-2013, 12:21 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-26-2013 12:23 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #28
(05-25-2013 11:55 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  ضمن تشکر از آقا وحید عزیز:
حرکت انجمن در این ابعاد با استانها و شهرستانها نیاز به دهها نفر مدیر و کارمند دارد. البته شاید درآینده به این حد برسد.
واما هدف فعلی ما:
4نفر و یا حداکثر 5 نفر از اعضا که با هم همفکری کامل دارند در 4چوب حرکتهای ما با هم شراکت خواهند کرد. این افراد سرمایه گذار خواهند بود. بقیه اعضا که بعدا اضافه می شوند بعنوان عضو صندوق شناخته شده و می توانند به دو صورت عمل نمایند:
1- بعنوان ویزیتور و یا تشخیص نوع کاری سرمایه گذاران به کار مشغول شده و درصد و یا حقوق دریافت کنند.
2- سرمایه گذاری کرده و در نهایت در سود و زیان سرمایه گذاری شریک می شوند.
مسئله مهم:
ممکن است سیاست یک استان این باشد که شرکت تشکیل داده و یا از طریق تعاونی مشغول بکار شوند که در این مورد باید طیق اساسنامه و مقررات تشکیل شرکت و تعاونی اقدام نمایند.
امیدوارم که حواب قانع کننده ای داده باشم.

با تشکر از پاسخ خوب استاد عزیز
میشه بفرمایید مزیت تعاونی به شرکتی مثل سهامی خاص و یا مسئولیت محدود چی هست؟
به نظرتون ما تعاونی تشکیل بدیم یا شرکت؟
و اینکه معایب هر کدوم هم چی هست

تشکر شده توسط: jahanagahi , iranboy , ahmad rezaee , فرهاد قربانی , Mrs.Seyedi , mir abbas
05-26-2013, 12:26 AM
ارسال: #29
بستگی به خود شما دارد. من شخصا شرکت را می پسندم. با توجه به خستگی که اکنون دارم شرمنده ام (برای انجام کار با عزیزان راهکار روزانه 5 ساعت در راه هستم)که نمی توانم توضیح بیشتری بدهم. لطفا با سرچ در جستجوگرها محاسن و معایب هر دو مورد را سرچ فرمائید.
موفق هستید , موفقتر باشید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: vahidz , iranboy , ahmad rezaee , فرهاد قربانی , mohsen k1 , Mrs.Seyedi , mir abbas
05-26-2013, 04:47 AM
ارسال: #30
با عرض خداقوت خدمت همه کسانی که پایه واساس این ایده را بنا نهاده اند و همچنین بقیه دوستان که
در اجرایی شدن ان قدم برداشته اند .
بنده نیز با صحبت های جناب رضایی موافقم کلا فرهنگ تجارت الکترونیک و پیاده سازی اون توکشور ما یکی از معضلات بزرگ و ریشه ای
عقب موندگی ما تو دنیای ارتباطات وفناوری هست .
تمام دنیا به این واقعیت رسیده اند که امروزه دیگر در دنیای تجارت مرزی وجود ندارد و دنیا به یک دهکده جهانی تبدیل شده و
کشورها وشرکت هایی در این بین موفق خواهند بود که از این پتانسیل بهترین بهره رو. ببرند و بتونند تکنولوژی های روز رو به
خدمت بگیرند و با تمام قوا به مصاف تغییرات و فرصت ها و همچنین چالش های که وجود داره بروند وما نیز باید دیگه این افکار کهنه و همچنین
بی اعتمادی به تکنولوژی وفناوری رو کنار بذاریم چون برای موفقیت چاره ای جز این نداریم .
هر چه ما خودمون رو کنار بکشیم ومسولیت رو به گردن دیگران بندازیم تا قدم اول رو بقیه وردارن تا در صورت بی خطر بودن و
موفق نشان دادن اونموقع ما بیایم وسط راهی بجز ناامید شدن و دلسرد کردن همدیگه نداریم .
پس از همین جااز همه کسانی که این توانایی و قدرت رو در خود میبینندخواهش میکنم بقیه دوستان که یا علی گفتن وشروع کردن
رو همراهی کنند .
این مشکل یه راه حل داره واونم اینه که تو هر استان یه نفر که دارای این چند ایتم هست :
قدرت رهبری و توان مدیریتی
تفکر و روحیه تیم ورک
شناخت کافی از بازار داخل کشور بخصوص منطقه تحت رهبری خود
شم اقتصادی
وغیره
داوطلبانه وظیفه سازماندهی صندوقهای استانی رو قبول کنه تا بتونیم قدم اول رو که تشکیل گروه ها هست
برداریم تا بقیه نیز که بیرون گود هستند ترغیب شده و وارد میدون بشن و اونوقت به اصلاح و ویرایش قانون و شیوه کار و.... بپردازیم .
پس از همین امروز اونایی که این قابلیت رو دارند یا علی بگن و بیان جلو که داره دیر میشه و باید یاد بگیریم که عملگرا باشیم .

دکتر شریعتی
ساعتها را بگذارید بخوابند
بیهوده زیستن را نیازی به شمردن نیست.
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , tondar12 , mohammadshamosi , فرهاد قربانی , vahidz , Mrs.Seyedi , بابایی , zoofanoon , jahanagahi , mir abbas
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رونمایی از لوگو صندوق های استانی صبا mohammadshamosi 24 6,376 11-16-2013 08:03 PM
آخرین ارسال: mohajer88
  جذب بازاریاب جهت آگهی انجمن و فعال شدن صندوق کامیار کاظمی 8 3,016 01-24-2013 05:43 PM
آخرین ارسال: habib tousi
  سرمایه گذاری در انجمن ناصر صادقی 40 10,282 06-18-2012 11:53 PM
آخرین ارسال: درناز
  کاندید صندوق انجمن کامیار کاظمی 7 2,653 04-09-2012 02:08 AM
آخرین ارسال: اميرعلي
  مهم - بسیار مهم .افتتاح صندوق انجمن jahanagahi 30 7,390 03-02-2012 10:32 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  قانون بخش تعاونی اقتصاد جمهوری اسلامی ایران اقاي ايـــده 3 1,817 02-26-2012 02:33 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  صندوق انجمن 3ObHaN 44 9,791 10-31-2011 06:20 AM
آخرین ارسال: ناصر صادقی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS