ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

خرید ماهیانه 10000 دست کله و پاچه برای تهران
زمان کنونی: 04-25-2024, 02:27 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: rad86
آخرین ارسال: Mahdavi2018
پاسخ: 16
بازدید: 4038

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید ماهیانه 10000 دست کله و پاچه برای تهران
09-27-2012, 10:30 AM
ارسال: #11
RE: خرید ماهیانه 10000 دست کله و پاچه برای تهران
نه راد گرامی ، پیشنهاد بنده در حد همون پیشنهاد باقی می مونه ، بنده کله پزی که می بینم می رم از اون سمت خیابان رد می شم که بوش بهم نخوره ، حالا برم بیفتم دنبال واردات کله ؟! ولی اگه کمک فکری تو ارتباطات خارجی و کارای بازرگانی خواستید در خدمتتون هستم

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: M3HDI , مــجــیــנ , حامد , amiryazdani138 , vinda
09-28-2012, 04:13 AM
ارسال: #12
امشب درست كامل نديدم.
ولي يك خبري داشت در مورد همين كله پاچه
نميدونم اگر دوستان ديدند خبر كامل و دقيق رو ارائه كنند
مربوط به نگهداري كلي كله پاچه بود در يك انبار كه يا همه شون خراب شده بودند
يا بازرس گرفته بود شون
ولي فكر ميكنم خراب شده بودند

حالا ميخواستم بدونم اين مورد ربطي داره به كار شما

اگر اين مصرف تنها استان تهران باشد.ما چندين كلان شهر داريم.
مگر روزانه چه تعداد گوسفند سر ميبرند كه اين مقدار تامين بشود
نكته بعد
اين مورد نياز هست كه به صورت شركتي در هر شهر يا استان داراي يك نماينده باشد.
بطور مثال من در استان خودم برم تحقيق كنم ببينم چه تعداد ميتونم در روز يا هفته جمع اوري كنم بطور ثابت
فرد ديگري در شهر ديگر كه اين مورد وجود دارد.

مورد ديگر در مورد تميز كردن
خود اين كار به سختي انجام ميشود معمولا براي يك دست ان ببيشتر مردم در عذاب هستند و دست به دامان تيغ-ماشين ريشتراشي ووو هستند

پس يك هزينه اي هم براي تميز كردن ميخواهد

با وجود اينكه محصول فاسد شدني هست. براي حمل نياز به ماشين هاي يخچال دار هست
و خود اين حمل نقل هم كرايه زياد خواهد داشت

با همه اين اوصاف ايا بازم سود دارد؟؟؟؟

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
09-28-2012, 06:09 AM
ارسال: #13
(09-28-2012 04:13 AM)سجاد دانشفر نوشته شده توسط:  امشب درست كامل نديدم.
ولي يك خبري داشت در مورد همين كله پاچه
نميدونم اگر دوستان ديدند خبر كامل و دقيق رو ارائه كنند
مربوط به نگهداري كلي كله پاچه بود در يك انبار كه يا همه شون خراب شده بودند
يا بازرس گرفته بود شون
ولي فكر ميكنم خراب شده بودند

حالا ميخواستم بدونم اين مورد ربطي داره به كار شما

اگر اين مصرف تنها استان تهران باشد.ما چندين كلان شهر داريم.
مگر روزانه چه تعداد گوسفند سر ميبرند كه اين مقدار تامين بشود
نكته بعد
اين مورد نياز هست كه به صورت شركتي در هر شهر يا استان داراي يك نماينده باشد.
بطور مثال من در استان خودم برم تحقيق كنم ببينم چه تعداد ميتونم در روز يا هفته جمع اوري كنم بطور ثابت
فرد ديگري در شهر ديگر كه اين مورد وجود دارد.

مورد ديگر در مورد تميز كردن
خود اين كار به سختي انجام ميشود معمولا براي يك دست ان ببيشتر مردم در عذاب هستند و دست به دامان تيغ-ماشين ريشتراشي ووو هستند

پس يك هزينه اي هم براي تميز كردن ميخواهد

با وجود اينكه محصول فاسد شدني هست. براي حمل نياز به ماشين هاي يخچال دار هست
و خود اين حمل نقل هم كرايه زياد خواهد داشت

با همه اين اوصاف ايا بازم سود دارد؟؟؟؟

با سلام

اخبار مربوط به انبار کردن و فاسد شدن کله پاچه بود که در انبار شهر های اطراف تهران بوده و ربطی به کار ما ندارد.

برای سیر کردن شکم 75 ملیون جمعیت با یه محاسبه ساده می توان به تعداد گوسفندانی که در یک روز ضبح می شوند پی برد.

نیازی به شرکت و گروه نمی باشد ... این یک پیشنهاد هست برای دوستان در شهر های مختلف ، که اگر کشتارگاه در آن شهر سراغ دارند ، معرفی نمایند و سرمایه و خرید و قراراداد و ... با ما می باشد.

خود کشتارگاه هزینه هر دست را بصورت تمیزشده و دارای مهر دامپزشکی اعلام میکند.تمیز کردن در کشتارگاه ها بصورت صنعتی و تعداد بالا می باشد و با روش دستی و خانگی فرق دارد.نیازی نیست نگران این مسائل باشید.خود کشتارگاه ها همگی این موارد را می دانند و شما فقط از آنها قیمت فروش را میگیرید.

هزینه حمل با ماشین یخچال دار زیاد نیست و عملا با توجه به سود این کار کاملا قابل توجیه می باشد.

دقت نمایید که این کار ، با ایده فرق دارد و گروهی که با انها اغاز به کار کردم بیش از 20 سال فعالیت دارند و خودشان سرد خانه دارند و بعلت کیفیت محصولات ، به معروف ترین طباخی های تهران پخش میکنند.پس این یک کار عملی می باشد و نیازی به طی کردن مراحل اولیه و برنامه ریزی و بازاریابی و تشکیل گروه و ... ندارد.

کشتارگاه های کوچک روزی 1000 راس ضبح دارند.

یک مورد هم برایم جالب هست که خیلی از دوستان فکر میکنند ماهیانه 10.000 دست برای تهران رقم زیادی هست!! با یک محاسبه ساده و در نظر گرفتن کمترین احتمالات و اینکه افراد فقط سالی یکبار کله پاچه بخورند و 10% جمعیت تهران فقط مشتری باشند و کله پاچه بخورند به رقم ماهی 100.000 دست میرسیم!!این محاسبه برای بدترین حالت بود و 90% جمعیت تهران رو اصلا حساب نکردیم و آن 10% رو هم سالی یکبار حساب کردیم!
مصرف تهران خیلی خیلی بالاتر از این ارقام می باشد.

با تشکر

طوری آواز بخوان که انگار هیچ کس نمی شنود. طوری عاشق باش که انگار هیچ وقت دلت نشکسته است ، طوری برقص که گویی هیچ کس تو را نمی بیند، طوری زندگی کن که انگار توی بهشتی.( مارک تواین )
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Delta.H , اقاي ايـــده , amiryazdani138 , حامد
09-28-2012, 06:56 AM
ارسال: #14
پیشنهاد آقای راد عزیز:
فرصت خوبی پیش آمده و چه بهتر که دوستان در این انجمن بتوانند از آن قبل از دیگران استفاده نمایند تا به سود جالبی دست پیدا کنند و یک پله به اهداف مالی شان نزدیک تر شوند.

برای این حرکت چند نفر رفته و سئوال کرده؟
خواهش میکنم حتما وقتی ایده و یا پیشنهادی مطرح می شود برای بررسی و تحقیق و بازدید شخصا اقدام فرموده و جوابهای کامل را بنویسید .به صرف اینکه نمی توان و نمی شود نظر ندهید.ممنونم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , Delta.H , بهنام ذوالفقارزاده , M3HDI , rad86 , amiryazdani138 , حامد
09-28-2012, 04:56 PM
ارسال: #15
(09-28-2012 06:56 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  پیشنهاد آقای راد عزیز:
فرصت خوبی پیش آمده و چه بهتر که دوستان در این انجمن بتوانند از آن قبل از دیگران استفاده نمایند تا به سود جالبی دست پیدا کنند و یک پله به اهداف مالی شان نزدیک تر شوند.

برای این حرکت چند نفر رفته و سئوال کرده؟
خواهش میکنم حتما وقتی ایده و یا پیشنهادی مطرح می شود برای بررسی و تحقیق و بازدید شخصا اقدام فرموده و جوابهای کامل را بنویسید .به صرف اینکه نمی توان و نمی شود نظر ندهید.ممنونم.

ممنونم جناب قرباینیان عزیز

حرف دل منم همین هست.متاسفانه بسیاری از ایرانی ها فقط در مباحث تئوری وارد می شوند و همینکه به پای عمل میرسد بخش بسیار زیادی جا میزنند و عقب میکشند.

دلایل فرهنگی و تاریخ بسیار زیادی دارد که ما را هم اکنون به این نقطه رسانده که با اعتماد بنفسی بسیار بالاتر از یک متخصص اظهار نظر کنیم و موقع عمل با عقب کشیدن ، عملا تمامی تئوری های مطرح شده توسط خودمان را بی اساس و با طل جلوه دهیم.

همگی با این ترس و محافظه کاری از کودکی آشنا شدیم و در مدرسه این روحیه را در ما رشد دادند و در جوانی و بهترین سن برای ریسک پذیری ، جامعه این ترس را در ما کامل میکند.

اما هرکسی که از این دیوارهای ذهنی گذر کرد و به افکارها و تئوریهایش معتقد بوده ، بدون استثنا برنده بوده و هرچه ریسک بالاتر ، پیروزی و شیرینی بیشتر را برایش بهمراه داشته.بارها و بارها خوانده ایم که بنیانگذار شرکت های عظیم مثل سامسونگ و هوندا و سونی و داخلی های ایران و ... تا سالها از جیب خورده و زندگی بسیار سختی داشته اند اما همان هایی که این ها را می خوانند و آنچنان مهر تائید بر این مطالب میزنند که گویی پیوندی فامیلی و ژنتیکی با این افراد دارند ، همینکه با آنها وارد بحث برای شروع یک کار با برنامه و توجیه میشویم،اولین سوالشان میزاد درآمد در ماه اول و میزان حقوق و سود سالیانه و مزایا و بیمه و ... می باشد.خوشبختانه یا متاسفانه هروقت چنین افرادی را در زندگی دیدم هرگز برای بار دوم آنها را ملاقات نکردم و اصلا تحمل دریافت چنین انرژی های منفی و کوته بینانه ای را نداشتم و ندارم.انسان باید عشق کاری خود را بیابد و ببیند برای چه کاری خلق شده و سپس با اطمینان کامل در آن کار پیش رود و مطمئنا به بالاترین درجات و سودها خواهد رسید.اما همانطور که بارها تاکید کرده ام ، هرچه در کاری متخصص تر و سابقه بیشتر ، می توان سود بیشتری کسب کرد و با شاخه عوض کردن و از این کار به آن کار رفتن و تست کردن... زیاد موفقیتی نخواهد داشت.

بخصوص در سن جوانی و مجردی!خود من به شخصه به حدی ریسک های عجیب غریب داشتم که مطمئنم پس از ازدواج هرگز آنها را نمی توانم انجام دهم چون مسئولیت یک فرد دیگر هم در زندگی با من است اما الان وقتی ریسکی میخواهم انجام دهم تهش این است که از عهده قرض بر نمی آیم و به تنهایی و مجردی و بدون دغدغه میروم آب خنک میخورم!بالاتر از سیاهی که رنگی نیست و کسی را هم تاحالا برای نتوانستن در بازپرداخت قرض حکم اعدام برایش صادر نکرده اند.پس تا ادم جوان هست و مجرد می تواند میزان ریسک پذیری خود را شدیدا بالا ببرد.

اگر کسی به ایده ها و نظرات خود اطمینان دارد ، پس باید و باید به آنها عمل کند ، اگر مشکل سرمایه هست ، راه جور کردنش زیاد هست از قرض و وام و نزول و ... اما کاربرد عبارت نبود سرمایه یک دلیل می باشد مشابه اسم گذاری تجربه بر روی کارهای اشتباهی که قبلا انجام داده ایم و عملا این لغات توجیهی را استفاده میکنیم.

و اگر کسی اینقدر به ایده اش اطمینان ندارد که حتی بخواهد دنبالش برود و یا مقدار شکست خوردن آن ایده را اینقدر بالا می داند که با عث ترسش در قرض کردن و نزول می شود...همان بهتر که مثل من فقط خواننده مطالب سایت باشد و ...

خوشبختانه یا متاسفانه از کل دوستان در سایت فقط 2 نفر در زمینه این تاپیک و دو نفر دیگر هم در زمینه یک تاپیک دیگر پیگیر کارها بودند و امیدوارم که نتایج این پیگیری و تلاش را ببینند و بتوانم با آنها همکاری دراز مدت و سود آوری را داشته باشم.

جناب قربانیان زمینه فعالیت شما در مورد ساخت و ساز می باشد یا مصالح؟چون از اول فروردین با دوستان دوران خدمت یک گروه و شرکت مصالح ساختمانی راه اندازی کریدم.البته من زیاد در آنجا حضور ندارم و بیشتر سفارشات آهن آنجا را در دست دارم و کار اصلیم گشتن در اینترنت و پیدا کردن مصالح با ویژگیهای جدید می باشد اما دوستان خوب پیش بردند و بیشتر تمرکز بر روی واردات مصالحی سبک و با مقاومت ها و عمری بالاتر از مصالح موجود در ایران می باشد.مخصوصا برای انبوه سازان.خوشحال میشوم بتوانیم همکاری ای در این زمینه با شما بزرگوار داشته باشیم.

با تشکر و پوزش بابت طولانی شدن متن و اذیت شدن چشمان دوستان

همواره پیروز باشید

طوری آواز بخوان که انگار هیچ کس نمی شنود. طوری عاشق باش که انگار هیچ وقت دلت نشکسته است ، طوری برقص که گویی هیچ کس تو را نمی بیند، طوری زندگی کن که انگار توی بهشتی.( مارک تواین )
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , حامد
04-13-2019, 12:25 PM
ارسال: #16
سلام خوبین کله پاچه گرم و منجمد تا روزی ۱۰۰۰ دست دارم
09027200110
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیشنهاد شما برای اخذ انواع نمایندگی ها amir_sky 5 11,177 11-06-2021 02:13 PM
آخرین ارسال: mehran_608
  کسی میتونه برای من ساعت وارد کنه؟ ramezani.byte 16 4,780 01-27-2020 03:12 AM
آخرین ارسال: احسان محبوبی
  کمک و راهنمایی برای راه اندازی مغازه لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر mohammad.mzk 5 16,473 12-12-2019 10:23 PM
آخرین ارسال: _a_safari_
  درخواست پیشنهاد برای کسب و کار با سرمایه ۲۰۰-۲۵۰ میلیون تومان Alijrad 3 8,682 07-11-2019 07:30 PM
آخرین ارسال: sniper1363
  یافتن کالایی برای دستفروشی max31 9 2,844 06-05-2019 12:17 AM
آخرین ارسال: حسن قجر
  همکاری برای فروش بدلیجات sina hami 2 2,353 07-10-2018 10:26 AM
آخرین ارسال: یاسمین اکبری
  کمک برای راه اندازی خط تولید ظروف یک بار مصرف smagoli 12 65,563 12-05-2017 06:54 PM
آخرین ارسال: rostame_k
  نیاز به سرمایه گذار برای طرح های عالی ashena_73 4 1,183 11-18-2017 11:13 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  ایده هایی برای افزایش فروش سوپرمارکتها مهدی ر 57 33,731 11-18-2017 11:07 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  ایده برای کوچه شلوغ sadegh_mp2 2 1,441 04-19-2017 06:53 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  ایده هایی برای تولید نرم افزار و کسب درآمد کامیار کاظمی 18 16,205 04-10-2017 04:18 PM
آخرین ارسال: niazpayam
  کسب کار تو تهران با بودجه 100 میلیون ! alirezaastara 13 3,463 02-26-2017 02:47 PM
آخرین ارسال: محمد صادقي
  شریک و همکار برای راه اندازی آتلیه عکاسی askari.mahdi 5 2,914 12-19-2016 03:14 PM
آخرین ارسال: mseydfazel
  بدنبال شریک برای تولید پنبه tiktaak68 1 1,210 11-15-2016 02:18 PM
آخرین ارسال: tiktaak68
  شریک،رفیق،همکار برای گلخانه *sinuhe* 19 5,358 11-15-2016 10:11 AM
آخرین ارسال: rasoul77
  شریک برای ایده فوق العاده و برند سازی قوی alifarzam 3 1,917 08-13-2016 01:20 PM
آخرین ارسال: alifarzam
  شریک و یا همکار برای راه اندازی سایت خبری به چند زبان و کسب در آمد jamezar5 3 1,311 07-22-2016 07:44 AM
آخرین ارسال: Agha nader
  ایده دارم برای پاتوق گردشگرا در اصفهان mehdi_61 4 1,935 06-09-2016 12:45 AM
آخرین ارسال: akbar.haghighi
  ایده برای یک شروع انفجاری (رستوران) ali farahani 16 11,610 06-05-2016 08:54 PM
آخرین ارسال: elco
  ایده جدید برای راه اندازی سایت خدماتی ahmadbaladj 7 5,240 06-05-2016 08:42 PM
آخرین ارسال: elco

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS