ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

حراج وسایل شیطان
زمان کنونی: 04-25-2024, 04:46 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: m_grate29
آخرین ارسال: ahmad rezaee
پاسخ: 2
بازدید: 845

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حراج وسایل شیطان
10-09-2012, 07:58 PM
ارسال: #1
حراج وسایل شیطان
به روایت افسانه‌ها، روزی شیطان همه جا جار زد که قصد دارد از کار خود دست بکشد و وسایلش را با تخفیف مناسب به فروش بگذارد.

او ابزارهای خود را به شکل چشمگیری به نمایش گذاشت. این وسایل شامل خودپرستی، شهوت، نفرت، خشم، آز، حسادت، قدرت‌طلبی و دیگر شرارت‌ها بود.

ولی در میان آنها یکی که بسیار کهنه و مستعمل به نظر می‌رسید، بهای گرانی داشت و شیطان حاضر نبود آن را ارزان بفروشد.

کسی از او پرسید: «این وسیله چیست؟»

شیطان پاسخ داد: «این نومیدی و افسردگی ا‌ست.»

آن فرد با حیرت گفت: «چرا این قدر گران است؟»

شیطان با‌‌ همان لبخند مرموزش پاسخ داد: «چون این مؤثر‌ترین وسیلۀ من است. هرگاه سایر ابزارم بی‌اثر می‌شوند، فقط با این وسیله می‌توانم در قلب انسان‌ها رخنه کنم و کاری را به انجام برسانم. اگر فقط موفق شوم کسی را به احساس نومیدی، دلسردی و اندوه وا دارم، می‌توانم با او هر آن‌چه می‌خواهم بکنم.»

و ادامه داد: «من این وسیله را در مورد تمامی انسان‌ها به کار برده‌ام. به همین دلیل این قدر کهنه است.»

» بعید است کسی در زندگی خود شرایط منجر به ناامیدی را تجربه نکرده باشد. اما واکنش ما به این شرایط است که تعیین می‌کند بعدش چه کاری انجام می‌دهیم:‌

آیا نیرو و انگیزۀ بیشتری می‌یابیم برای پیش‌روی به‌سوی هدف‌ها و خواسته‌هایمان، یا دلسرد می‌شویم و ناامید؟ شما در این شرایط چه می‌کنید؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , goldmen , مــجــیــנ , M3HDI , amiryazdani138 , mteam , tondar12 , مسعود کوچولو , P@RSA , SHAYAN.IRANI , حامد , vahid61 , ahmad rezaee , sir-mahyar , سعید محمدی , mjdehghani , jahanagahi , Delta.H , Haavin
10-10-2012, 03:22 PM
ارسال: #2
RE: حراج وسایل شیطان
یاد این بیت افتادم :

خود فرمودی که نا امیدی کفر است

فرمان تو بردم و امیـــــــــد آوردم

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: M3HDI , مــجــیــנ , mjdehghani , jahanagahi , Delta.H , m_grate29 , Haavin
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS