ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سوال در مورد فلافل فروشی
زمان کنونی: 04-25-2024, 09:04 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: پرواز
آخرین ارسال: tiktaks
پاسخ: 56
بازدید: 43134

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امیتازات : 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد فلافل فروشی
09-24-2012, 07:17 PM
ارسال: #31
RE: سوال در مورد فلافل فروشی
اگر جوان بودم و نیاز به کار داشتم حتما فلافل فروشی را به سبکی که در عکس هست پیاده میکردم. عزیزان برای انجام کار بقول معروف خیلی این دست و آن دست میکنند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , پرواز , amiryazdani138 , حامد , مهدی 1 , ali zobeid , من میلیاردرم , thundrill , alireza091111
09-24-2012, 08:08 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-24-2012 08:15 PM، توسط amiryazdani138.)
ارسال: #32
(09-24-2012 07:17 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  اگر جوان بودم و نیاز به کار داشتم حتما فلافل فروشی را به سبکی که در عکس هست پیاده میکردم. عزیزان برای انجام کار بقول معروف خیلی این دست و آن دست میکنند.
آقای قربانیان من خیلی دوست دارم این کار رو راه اندازی کنم ولی سرمایه ندارم ، شاید مشکل خیلی از بچه ها هم همین سرمایه باشه.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , thundrill , alireza091111
09-24-2012, 08:28 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-24-2012 08:33 PM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #33
(09-24-2012 08:08 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط:  
(09-24-2012 07:17 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  اگر جوان بودم و نیاز به کار داشتم حتما فلافل فروشی را به سبکی که در عکس هست پیاده میکردم. عزیزان برای انجام کار بقول معروف خیلی این دست و آن دست میکنند.
آقای قربانیان من خیلی دوست دارم این کار رو راه اندازی کنم ولی سرمایه ندارم ، شاید مشکل خیلی از بچه ها هم همین سرمایه باشه.

شما گویا اصفهانی
یک شب ساعت بین ساعت 9 تا 12 شب برو شاهین شهر
اگه از سمت فلکه دانشگاه صنعتی بری شاهین شهر دقیقا همان خیابان ورودی به شهر را بیای جلو تعداد زیادی دکه فلافل فروشی می بینی که تماما هم سلف سرویس هستند شبیه همین عکسی که دوستمون گزاشتند و فروشندگان هم تک و توک جنوبی و بعضا هم شهرهای دیگه ، یک پارک هم اون حوالی هست که گویا پاتق هست و تا نیمه های شب رفت و آمد برقراره ، اطراف این پارک هم زیاد هستند.

این دکه ها کل سرمایه ای که برای اینکار گزاشتن یک تومن نمی شه و به دلیل قوانینی که شهرداری شاهین شهر داره و بافت شهریش که خیلی از ساکنینش جنوبی هستند و از زمان جنگ دیگه ساکن شاهین شهر شدن با فلافل فروش ها خیلی مدارا می کنه دوسال پیش بود یکیشون می گفت ماهی 100 تومان می دیم شهرداری !!!

خلاصه کلام اینکه رفتنش ضرر نداره ، میری می بینی با چند نفرشون سر صحبت را باز می کنی ، چند تایی ساندویچ می خوری ، آمار فروش (تعداد بسته نان زیر گاری) و از این قبیل

اگه دیدی آدم این کار هستی یکی دو ماهی برای یکیشون شاگردی حتی با پایین ترین دستمزد عرف (نه مجانی) کار می کنی ، کمی که به روال کار آشنا شدی و زیر و بم کار را یاد گرفتی ، انشالله می شی همکارشون و در آینده نه چندان دور با سرمایه ای که جمع کردی داخل شهر راه اندازی می کنی

موفق باشید

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , amiryazdani138 , jahanagahi , Delta.H , پرواز , ali zobeid , من میلیاردرم , thundrill , alireza091111
09-24-2012, 08:58 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-24-2012 09:01 PM، توسط amiryazdani138.)
ارسال: #34
(09-24-2012 08:28 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  
(09-24-2012 08:08 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط:  [quote='jahanagahi' pid='40809' dateline='1348498035']

شما گویا اصفهانی
یک شب ساعت بین ساعت 9 تا 12 شب برو شاهین شهر
اگه از سمت فلکه دانشگاه صنعتی بری شاهین شهر دقیقا همان خیابان ورودی به شهر را بیای جلو تعداد زیادی دکه فلافل فروشی می بینی که تماما هم سلف سرویس هستند شبیه همین عکسی که دوستمون گزاشتند و فروشندگان هم تک و توک جنوبی و بعضا هم شهرهای دیگه ، یک پارک هم اون حوالی هست که گویا پاتق هست و تا نیمه های شب رفت و آمد برقراره ، اطراف این پارک هم زیاد هستند.

این دکه ها کل سرمایه ای که برای اینکار گزاشتن یک تومن نمی شه و به دلیل قوانینی که شهرداری شاهین شهر داره و بافت شهریش که خیلی از ساکنینش جنوبی هستند و از زمان جنگ دیگه ساکن شاهین شهر شدن با فلافل فروش ها خیلی مدارا می کنه دوسال پیش بود یکیشون می گفت ماهی 100 تومان می دیم شهرداری !!!

خلاصه کلام اینکه رفتنش ضرر نداره ، میری می بینی با چند نفرشون سر صحبت را باز می کنی ، چند تایی ساندویچ می خوری ، آمار فروش (تعداد بسته نان زیر گاری) و از این قبیل

اگه دیدی آدم این کار هستی یکی دو ماهی برای یکیشون شاگردی حتی با پایین ترین دستمزد عرف (نه مجانی) کار می کنی ، کمی که به روال کار آشنا شدی و زیر و بم کار را یاد گرفتی ، انشالله می شی همکارشون و در آینده نه چندان دور با سرمایه ای که جمع کردی داخل شهر راه اندازی می کنی

موفق باشید
حتما میروم و از این فلافل فروشی ها دیدن می کنم ولی یه مشکلی که هست یه کم کلاس کاری دکه زدن توی شهر پایینه و وجه اجتماعی بالایی نداره ولی اگه مغازه باشه دیگه همه به چشم فست فودی بهش نگاه می کنند.
لطفا به این سوال ها هم پاسخ دهید:
کاری هست که باید دائم بالا سر اون باشیم؟
وظیفه ی ما که سرمایه و محل کار و ... رو فراهم می کنیم و کار رو شروع می کنیم چی هست؟آیا خود ما هم باید یکی از کارهای مغازه رو به عهده بگیریم و دائم حضور داشته باشیم؟
نمیشه برای همه کارها نیرو استخدام کنیم و ما فقط پایان هر روز یه نظارت داشته باشیم؟
 تشکر شده توسط: jahanagahi , iranboy , thundrill , alireza091111
09-24-2012, 09:11 PM
ارسال: #35
(09-24-2012 08:08 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط:  

صدها جلد کتاب در رابطه با تفکر مثبت و چگونه سرمایه دارشویم و .....را می خوانیم و در نهایت باز حس میکنیم روی اولین پله قرار داریم. صدها ایده در انجمن است که می خوانیم و بعد از مذتی فراموش میکنیم. افراد زیادی در انجمن هستند که نحوه فعالیت خود را توضیح می دهند و ما سرسری از آن میگذریم.
نمونه:
آقا مهدی و آقا ناصر از طریق انجمن با هم آشنا شدند و دوستیشان به برادری رسید و شراکت در کار که خدا را شکر نتیجه اش را گرفتند و آقای شموسی هم از اصفهان حرکتهای کاری را با این عزیزان انجام داد.
برای جور کردن سرمایه برای اینکار می توانید 2 و 3 و حتی 4 نفری شراکت داشته باشید وفردی که بالاسر کار هست می تواند حقوق جدا گانه ای برداشت کند.جلسه 7/7 /91جلسه ای خواهد بود برای آشنائی نحوه کار عزیزان باهم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , مــجــیــנ , مهدی 1 , Delta.H , iranboy , من میلیاردرم , kave , thundrill , alireza091111
09-24-2012, 10:01 PM
ارسال: #36
از لحاظ کلاس کاری خوب دیگه وقتی امکانات و سرمایه نیست ، چاره دیگه ای هم نیست ، باید از جایی شروع کرد
البته اونجا هم ریطی به شهر نداره و بیرون از شهر و به قولی یک شهر دیگه محسوب می شه .

دوست گلم ، شما کارخانه تولید فلافل که نمی خواهید راه بندازید که می خوایید پایان روز برید و دخل را جمع کنید . این سیاست کاری روی مکانهایی جواب می ده که یا نیاز به سرمایه گذاری بالا داشته باشه و هر کسی نتونه برای خودش چنین کاری را راه بندازه ، یا سابقه و تجربه خیلی مهم باشه مثل خیلی از مغازه های قدیمی

اینکه شما از روز اول بیایید و بخواهید شاگرد و کارگر بزارید براتون کار کنند بعیده به نتیجه برسه ، شاید بعد از یکی دو سال که راه افتاد بتوانید این کار را بکنید ولی از همان روز اول من به شخصه بعید می دونم و تو هر کاری اینکار را کردم یا دیدم اینکار را کردند به شکست سرانجامیده . شاید شما بتوانید

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , M3HDI , Delta.H , پرواز , amiryazdani138 , من میلیاردرم , thundrill , alireza091111
09-25-2012, 12:57 AM
ارسال: #37
آقا مهدی من امشب رفتم شاهین شهر و از این دکه ها دیدن کردم.
تا حالا جایی این دکه ها رو ندیده بودم ، امکانش هست که باز هم بروم . روزها کار نمی کنند؟
بیشترشون توی پارک بودند . فکر کنم اگه توی یکی از پارک های اصفهان یکی از این دکه ها بزنیم خیلی میگیره.ولی یه مغازه ی فلافلی بود همون اطراف به اسم (فلافل من و دایی جون ) اون هم خیلی شلوغ بود حدود 10 نفری توی صف بودند . به نظرتون علت شلوغی این مغازه چی هست؟روش کار این فلافلی چطوری هست؟
 تشکر شده توسط: jahanagahi , پرواز , حامد , من میلیاردرم , thundrill , alireza091111
09-25-2012, 01:40 PM
ارسال: #38
(09-24-2012 06:27 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  
(09-24-2012 06:02 PM)SHAYAN.IRANI نوشته شده توسط:  دوستان من یه سوال داشتم
همه این مراحلی که گفتید درست
مثلا من شهری که دانشجو هستم یه کتلتی هست اصلا جاش مناسب نیست اصلا مغازش هم جالب نیست...یعنی از نظر ظاهری داغونه ها...خیلی هم کوچیکه
ولی خیلی مشتری داره و همه شهر میشناسنش.دلیلش فقط اینه که خیلی خوشمزست یعنی واقعا انگشتاتو هم باهاش میخوری!

به نظر من خیلی مهمه یه چیز خوشمزه و خاص رو بدی دست مشتری
حالا آشپز خوب از کجا میخوای بیارید که دقیقا اون چیزی درست کنه که از سایر فلافلی ها بهتر باشه؟
یعنی فرمول درست کردنش....چه طوری ترد بشه...چه ادویه های خاصی به کار ببره و اینا
یا مثلا سس های خاص

یه توضیحی میدید؟ممنون

باریکلا
دقیقا همون چیزی هست که باید دنبالش بود ،
کیفیت در کنار قیمت = اعتبار و مشتری فراوان
وگرنه رستوران های درجه یک با منوهای 30 40 هزار تومانی که انگشتات را هم باهاش بخوری همه جا پیدا می شه ، ساندویچ های 1000 تومنی که فقط شکم را سیر می کنه و مزه ای جز خیارشور نداره و با زور سس گوجه و نوشابه می ره پایین هم همینطور کم نیستند . حالا اگه شما تونستی کیفیت بالای اون را به قیمت پایین اون نزدیک کنی هنر کردی

و اما
این طعم خاص و فرمول تهیه به چند صورت می تونه به دست بیاد

1- آزمون و خطا (اونقدر درصدهای مختلف با هم مخلوط شوند تا بهترین ترکیب پیدا بشه
2- اتفاقی ( به صورت اتفاقی یک کاری انجام بدید یا یک چیزی قاطی مواد بشه که طعم را متحول کنه )
3- ارثیه ( از گذشتگان به ارث ببرید مثلا مادربزرگ می پخته یاد مادر شما می ده و مادر هم یاد شما که می شه نتیجه یک قرن آزمون و خطا )
4- علمی ( تاثیر تک به تک عناصر و مواد غذایی را دونست و با ترکیب درست اونها به طعم و مزه خاص رسید )
5- دزدی ( از کسی که روش های بالا را رفته و موفق شده سرقت بشه )
6- خرید ( از کسی که روش های بالا را رفته و موفق شده خریداری بشه )
و ...
مرسی داداش
این آزمایش ها رو باید کسی که میخوادافتتاح کنه انجامش بده یا آشپز؟؟
مثلا من نوعی که آشپزی بلد نیستم چه طور میتونم تضمین کنم یه فلافل خوشمزه بدم دست مردم
دیشب یه فلافلی رفتم صف کشیده بودن...سمبوسه هم داشت و یه سری چیزای دیگه تو همین مایه ها....واقعا خوشمزه بود!
چند شب قبل هم رفته بودم جای دیگه ساندویچ که سفارش دادم فقط مزه کاهو خیارشور میداد...ساندویچم همون موقع حاضر شد...چون رو دستش کسی نبود!!!
 تشکر شده توسط: حامد , من میلیاردرم , alireza091111
09-25-2012, 03:04 PM
ارسال: #39
(09-25-2012 12:57 AM)amiryazdani138 نوشته شده توسط:  آقا مهدی من امشب رفتم شاهین شهر و از این دکه ها دیدن کردم.
تا حالا جایی این دکه ها رو ندیده بودم ، امکانش هست که باز هم بروم . روزها کار نمی کنند؟
بیشترشون توی پارک بودند . فکر کنم اگه توی یکی از پارک های اصفهان یکی از این دکه ها بزنیم خیلی میگیره.ولی یه مغازه ی فلافلی بود همون اطراف به اسم (فلافل من و دایی جون ) اون هم خیلی شلوغ بود حدود 10 نفری توی صف بودند . به نظرتون علت شلوغی این مغازه چی هست؟روش کار این فلافلی چطوری هست؟

آره منم این مغازه رو دیدم. ولی بقیه فلافلی هاشون هم همینطور شلوغ بودا. یه رمز موفقیتشون اینه که شنیدم بیشتر شاهین شهری ها خوزستانی هستند. و خب طبیعتا خوزستانی ها عاشق فلافلن. یه چیز دیگه هم استفاده از تبلیغات جذابه.
پرس و جو کردین ببینین تو خود اصفهان مشکلی با اینجور دکه ها ندارن؟ فکر میکنم تو اصفهان شدیدا باهاش مخالفت بشه. که خب البته میشه تو همون مغازه راه اندازی کرد
 تشکر شده توسط: حامد , jahanagahi , amiryazdani138 , من میلیاردرم , thundrill , alireza091111
09-25-2012, 03:30 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-25-2012 03:49 PM، توسط amiryazdani138.)
ارسال: #40
(09-25-2012 03:04 PM)پرواز نوشته شده توسط:  
(09-25-2012 12:57 AM)amiryazdani138 نوشته شده توسط:  

آره منم این مغازه رو دیدم. ولی بقیه فلافلی هاشون هم همینطور شلوغ بودا. یه رمز موفقیتشون اینه که شنیدم بیشتر شاهین شهری ها خوزستانی هستند. و خب طبیعتا خوزستانی ها عاشق فلافلن. یه چیز دیگه هم استفاده از تبلیغات جذابه.
پرس و جو کردین ببینین تو خود اصفهان مشکلی با اینجور دکه ها ندارن؟ فکر میکنم تو اصفهان شدیدا باهاش مخالفت بشه. که خب البته میشه تو همون مغازه راه اندازی کرد
برای پرس و جو باید به کجا مراجعه کنیم؟شهرداری؟
 تشکر شده توسط: من میلیاردرم , thundrill , alireza091111
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه اندازی کسب و کار در گرجستان ناصر صادقی 1 6,137 01-27-2019 01:57 PM
آخرین ارسال: jagvar300
  شروع کسب و کار (ترجیحا میوه فروشی) lotfali123 0 768 01-01-2017 08:57 PM
آخرین ارسال: lotfali123
  مجبور به شروع کار در شهرستان هستم،لطفا راهنماییم کنید مصطفی ترابی 1 938 09-28-2015 11:28 AM
آخرین ارسال: مصطفی ترابی
  مشاوره در مورد راه اندازی مغازی ابزار آلات k.hajivand 2 11,086 05-31-2015 12:10 AM
آخرین ارسال: k.hajivand
  خرید کالا از بندر و فروش در دیگر شهر ها psycho 8 2,166 12-13-2014 09:58 PM
آخرین ارسال: psycho
  کار در زمینه اندروید ؟ saeed74 3 714 11-14-2014 06:17 PM
آخرین ارسال: irandac
  راز عجیب پول در آوردن مردم ایران! m-jalalvand 5 2,310 10-20-2014 08:17 PM
آخرین ارسال: bibak@zah
  نظرتون در مورد راه اندازی تولیدی پوشاک بدون کارخونه چیه؟ webmilyard 15 11,535 10-13-2014 10:35 PM
آخرین ارسال: 00098
  کیوسک روزنامه فروشی arm69 4 1,409 04-21-2014 05:24 PM
آخرین ارسال: آتيلاماكويي
Question سوال در مورد بعضی کسب و کارهای خاص BEYOND 13 4,939 09-02-2013 01:29 PM
آخرین ارسال: BEYOND
  بهترین مکان های خرید پارچه در تهران.... mallarme 0 1,000 05-28-2013 09:22 PM
آخرین ارسال: mallarme
  کمک در مورد راه اندازی فروشگاه کامپیوتر niksoft 2 2,436 04-26-2013 11:55 PM
آخرین ارسال: niksoft
  بستنی فروشی afshin67 2 4,397 01-26-2013 09:52 PM
آخرین ارسال: مهدی 1
  پیمانکاری در ایران سعید احمدی 10 1,849 01-07-2013 10:47 PM
آخرین ارسال: سعید احمدی
  نفر اول رزمی کار جهان از ایران در آب‌انار فروشی کار میکند کامیار کاظمی 5 1,718 11-02-2012 05:49 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  راه‌اندازی فروشگاههای زنجیره‌ای با مشارکت خارجی‌ها در ایران کامیار کاظمی 0 1,495 09-05-2012 09:58 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  سورتمه سواری در ایران کامیار کاظمی 0 836 03-27-2012 12:07 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  قيمت انواع خشكبار در بازار MARYAR 3 1,496 03-18-2012 10:59 PM
آخرین ارسال: سعید.کرمی
  هر بسته با ۷ هزار تومان سود/ فروش اسکناس نو در بازار داغ شد سعید.کرمی 3 2,092 03-18-2012 08:33 PM
آخرین ارسال: alicpu
  کارآفرینی در زمینه ی مواد غذایی مسعود کوچولو 20 6,785 02-09-2012 04:55 PM
آخرین ارسال: مسعود کوچولو

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS