ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اول سال چه اهدافی نوشتید و به کدوم رسیدین؟
زمان کنونی: 03-29-2024, 06:56 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: davaran
آخرین ارسال: simorghsoft
پاسخ: 9
بازدید: 569

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
03-01-2016, 10:40 AM
ارسال: #1
سلام .. دوستان درباره نوشتن اهداف خیلی صحبت شده .. و واقعا این که بنویسید و دقیق مشخص کنید چه اهدافی طی چه زمانی باید برسید خیلی مهمه ..
حالا سوال؟
1- کیا اول سال اهدافشون رو نوشتن؟
2: به کدومشون رسیدین و به کدون نرسیدین و چرا>؟

------------------
اول از خودم شروع کنم
روز اول سال 1394 برای دو تا شرکتمون و زندگی یه سری اهداف نوشتم

برای شرکت تولیدی:
هدف1 : گسترش سهم بازار حداقل 50 درصد سال گذشته
نتیجه: نرسیدیم بخاطر رکود شدید در بازار تعدیل نیرو هم کردیم بسیاری از رقبا حذف شدن ما فقط تونستیم خودمون رو سرپا نگه داریم ..

هدف 2: پیگیری طرح و ایده برای درامد زایی جدید برای تیم سهامدارن شرکت تولیدی؟
نتیجه: چند ماه وقت گذاشتم یه ایده رو کامل بررسی کردم و همه هزینه و کارهای تا دم استارتش رو تموم کردم فقط به دلیل ترس و نگرانی دوستان از استارت کاری جدید متوقف شد

اهداف برای شرکت برنامه نویسی:
هدف 1 : رشد و کسترش تیم به حدی که تا پایان سال سه بروژه بزرگ درامد زا داشته باشیم ..
نتیجه : تا الان دو پروژه به درامد زایی ثابت رسیده و پرژه سوم در حال راه اندازی است ..
هدف 2: ایجاد فضای مناسب برای تشکیل یه تیم برنامه نویسی و فروش قوی در زمینه وب و ایجاد درامدزایی برای حداقل 50 نفر
نتیجه: ایده موافقت اولیه اش را برای حضور در پارک علم و فناوری گرفت . و تیم تبلیغاتی و بازاریابی تحت وب تشکیل شده بالای 140 نفر پاره وقت دارن از تبلیغات محصولاتمون درامد زایی می کنن .
هدف .3: دوبرابر کردن درامد ماهانه:
نتیجه: به بیش از سه برابر رسیدیم
هدف 4 : خرید خانه ای بزرگ
نتیجه : پول خرید خانه هست ولی اگر این کار را کنم نقدینگی از دستم می رود خرید یک زمین در برنامه کار هست ضمنا از ارتباطات بدست امده می توانم زمین را که خریدم بقیه اش را اعتباری و و شرایطی با حداق قیمت طبق نقشه دلخواه بسازم ..
هدف 5 : حداقل یک سفر خارجی
نتیجه : مدارکم رو دزد زد چون هنوز جور نشده بود هفته گذشته 5 روز خانواده را به سفر کیش بردم در حقیقت توان رسیدن به هدف بود لیکن شرایط جور نبود.
هدف 6: اموزش زبان انگلیسی
نتیجه چون شبانه روز درگیر کار بودم یه مدته شروع کردم صبح ها تو ماشین زبان نصرت گوش میدم 30 تا درسش رو کار کردم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: blacknight19 , محمد یوسفی , mehrdad20
03-02-2016, 03:44 PM
ارسال: #2
RE: اول سال چه اهدافی نوشتید و به کدوم رسیدین؟
چه باحال .. اینمه یوزر هدفی نداشتن .مثلا انحمن میلیاردهاست ..
 تشکر شده توسط: محمد یوسفی
03-03-2016, 01:07 AM
ارسال: #3
من از اول امسال يه برنامه دارم و ميخام شروع كنم؛ اونم به قول بچه ها طوفاني. بعضي مقدماتش حاظره. چيزي كه عاشقشم.
 تشکر شده توسط: davaran , محمد یوسفی
03-03-2016, 02:32 AM
ارسال: #4
– اهداف در زمینه کسب‌وکار و ثروت: 1. راه اندازی غرفه نوروزی و ایجاد کار آفرینی حداقل برای 7 نفر و کسب سود حداقل 5 میلیون واسه خودم " فردا دیگه تکمیله" => انجام شد
2.راه اندازی آتلیه عکس و کسب در آمد ماهیانه 2 تومن حداقل => در شرف تاسیسه ، متاسفانه دیر جنبیدم
3.حتما خیلی مصمم که امسال دیگه یه تولیدی راه بندازم ، یه کاری که حداقل 20 نفر نون بخورن توش " هنوز تصمیم قطعی راجع به نوع تولیدی نگرفتم"به زودی شمارو هم در جریان میذارم" => قرار شد بسته بندی زعفرون راه بندازم که متاسفانه بازم کم کاری کردم ولی تا 6 ماه آینده اینم اوکی میشه صد در صد
4. پنج برابر کردن سرمایه ای که دارم => پنج برابر نشد ولی دو سه برابر شد
10_004 موفق باشید

فروش زعفران سرگل درجه یک

تلفن تماس : 09333886116
 تشکر شده توسط: blacknight19 , davaran , محمد یوسفی
03-03-2016, 09:08 PM
ارسال: #5
(03-03-2016 02:32 AM)top-banner نوشته شده توسط:  – اهداف در زمینه کسب‌وکار و ثروت: 1. راه اندازی غرفه نوروزی و ایجاد کار آفرینی حداقل برای 7 نفر و کسب سود حداقل 5 میلیون واسه خودم " فردا دیگه تکمیله" => انجام شد
2.راه اندازی آتلیه عکس و کسب در آمد ماهیانه 2 تومن حداقل => در شرف تاسیسه ، متاسفانه دیر جنبیدم
3.حتما خیلی مصمم که امسال دیگه یه تولیدی راه بندازم ، یه کاری که حداقل 20 نفر نون بخورن توش " هنوز تصمیم قطعی راجع به نوع تولیدی نگرفتم"به زودی شمارو هم در جریان میذارم" => قرار شد بسته بندی زعفرون راه بندازم که متاسفانه بازم کم کاری کردم ولی تا 6 ماه آینده اینم اوکی میشه صد در صد
4. پنج برابر کردن سرمایه ای که دارم => پنج برابر نشد ولی دو سه برابر شد
10_004 موفق باشید

درود بر شما ..
03-05-2016, 09:21 PM
ارسال: #6
من هم الحمدلله به اکثر اهداف نوشته شده ام رسیدم و از اون مهم تر تجربیات خیلی خوبی در مورد هدف نویسی تخصصی و عمومی پیدا کردم که حتما ا سال دیگه اجراییش میکنم و موفق تر میشم انشالله

ارتباط با من
HeartHeart
 تشکر شده توسط: davaran , محمد یوسفی
03-20-2016, 02:20 AM
ارسال: #7
دوستان سال نو مبارک / ایشالا سال جدید سال رسیدن به همه اهداف عالی باشه برای هه
03-20-2016, 06:35 PM
ارسال: #8
سال 94 یک سال افتضاح و سراسر شگست بود برای من
امیدوارم سال 95 برای همه دوستان سال خوبی باشه هر چند در مورد خودم زیاد امیدوار نیستم

در سال 95 قصد دارم بلاخره تولید آزمایشی اکسید کروم رو به مرحله اجرا در بیارم و در اولین قدم پس فردا عازم سبزوار هستم تا از یک معدن دار یک مقداری کرومیت بگیرم و بعد از اون مستقیما به تهران سفر خواهم کرد این آخرین تیر من برای میلیاردر شدن هست
03-20-2016, 06:48 PM
ارسال: #9
در سال 94 من شکست های زیادی رو تجربه کردم که خوشحالم الان فهمیدم چرا اون اتفاقات افتاد و برای 95 قصد دارم دقیق تر برنامه ریزی کنم
اهدافی که در سال 94 داشتم به صورت مبهم تعریف کرده بودم که موجب تلف شدن یک سال از عمرم شد
 تشکر شده توسط: davaran
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS