ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تفاوت کار در ثروتمندان و فقرا
زمان کنونی: 04-19-2024, 07:23 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mortezajafari
آخرین ارسال: abdolhossein
پاسخ: 26
بازدید: 5798

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 3.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تفاوت کار در ثروتمندان و فقرا
04-26-2014, 10:54 AM
ارسال: #21
RE: تفاوت کار در ثروتمندان و فقرا
عموی من یک سرمایه دار است. قبلا کارخانه داشت که الان آن را فروخته و فقط از طریق سرمایه گذاری زندگی می کند و چنان زندگی ای دارد که به فکر خیلی از ماها هم نمی رسد. مثلا یکی از خانه اش شبیه خانه های اشرافی است که در فیلم های هندی دیده می شود. او من حدود 65سالی سن دارد. اما ظاهرش خیلی جوان تر نشان می دهد. از جوانی ورزشکار بوده و چنان چه برخی گفته اند بر اساس شنیده ها 6-7 سال قبل در مسابقات پرس سینه استان نفر اول شده است! 41خصوصیاتی که در آغاز تایپیک به آن اشاره کردید تا حد زیادی بر او منطبق است.
عموی دیگری هم دارم که او هم ملیاردر است . پزشک متخصص است و الان با وجودی که در آستانه 60سالگی است کاملا فعال است و صبح ها در بیمارستان و عصر ها در مطبش ویزیت می کند و پول پارو می کند.41
عموی دیگرم هم ملیاردر است که او هم خصوصیات خاص خود را دارد.
پدر من هم یک معلم ساده آموزش و پرورش بود که 8ماه از سال به مدرسه می رفت و درس می داد و سه ماه تابستان هم عاطل و باطل در خانه می نشست و اصلا به فکر زن و بچه و کار و تلاش نبود. کلاس خصوصی هم نمی گرفت و ... خیلی عصبی و غرغرو بود آخرش هم در سن 55 سالگی به دلیل بیماری قند (که عمدتا ناشی از عدم تحرک و پرخوری گرفتارش شده بود) A00 (112)از دنیا رفت! خدایش بیامرزد!A00 (57)
وقتی کتاب بابای پولدار بابای بی پول رابرت کیوساکی را خواندم با خودم گفتم اگر من می خواستم چنین کتابی بنویسم نامش را می گذاشتم: عموهای پولدار بابای بی پول!5_004
البته تفاوت من با کیوساکی در آن است که بابای پولدار از کودکی او را مورد آموزش قرار داد . اما من به دلیل رفتارهای خاص پدر و مادرم هیچ گاه نتوانستم با عموهایم صمیمی شوم. الان که به سی سالگی رسیده ام تازه دارم از خلقیات پدرم فاصله می گیرم. امید است بتوانم به جرگه ثروتمندان بپیوندم. Heart
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , یک همراه سبز , hamid.h , alireza091111 , omid_young , hemmat , Fela.Want , mahdi5e , Mr.Veghari , مسعود کوچولو , jahanagahi , mortezajafari , arashro
04-29-2014, 10:57 PM
ارسال: #22
حرفهای بالایی متاثرم کرد.
متاسفانه من خیلی حرفام رو میخورم ........................................... اما به این نتیجه رسیدم که آدم فقط باید به خودش متکی باشه و به پای کسی نشینه که ضرر میکنه.. (نه اینکه از راهنمایی هاشون استفاده نکنیم)
-------
از تاپیک خوبتون تشکر میکنم.

از هر آنچه که داريم خود و ديگران استفاده کنيم ممکن است فردا دير باشد.
 تشکر شده توسط: Fela.Want , mahdi5e , jahanagahi , mortezajafari
05-25-2014, 02:34 PM
ارسال: #23
(04-26-2014 10:54 AM)abdolhossein نوشته شده توسط:  عموی من یک سرمایه دار است. قبلا کارخانه داشت که الان آن را فروخته و فقط از طریق سرمایه گذاری زندگی می کند و چنان زندگی ای دارد که به فکر خیلی از ماها هم نمی رسد. مثلا یکی از خانه اش شبیه خانه های اشرافی است که در فیلم های هندی دیده می شود. او من حدود 65سالی سن دارد. اما ظاهرش خیلی جوان تر نشان می دهد. از جوانی ورزشکار بوده و چنان چه برخی گفته اند بر اساس شنیده ها 6-7 سال قبل در مسابقات پرس سینه استان نفر اول شده است! 41خصوصیاتی که در آغاز تایپیک به آن اشاره کردید تا حد زیادی بر او منطبق است.
عموی دیگری هم دارم که او هم ملیاردر است . پزشک متخصص است و الان با وجودی که در آستانه 60سالگی است کاملا فعال است و صبح ها در بیمارستان و عصر ها در مطبش ویزیت می کند و پول پارو می کند.41
عموی دیگرم هم ملیاردر است که او هم خصوصیات خاص خود را دارد.
پدر من هم یک معلم ساده آموزش و پرورش بود که 8ماه از سال به مدرسه می رفت و درس می داد و سه ماه تابستان هم عاطل و باطل در خانه می نشست و اصلا به فکر زن و بچه و کار و تلاش نبود. کلاس خصوصی هم نمی گرفت و ... خیلی عصبی و غرغرو بود آخرش هم در سن 55 سالگی به دلیل بیماری قند (که عمدتا ناشی از عدم تحرک و پرخوری گرفتارش شده بود) A00 (112)از دنیا رفت! خدایش بیامرزد!A00 (57)
وقتی کتاب بابای پولدار بابای بی پول رابرت کیوساکی را خواندم با خودم گفتم اگر من می خواستم چنین کتابی بنویسم نامش را می گذاشتم: عموهای پولدار بابای بی پول!5_004
البته تفاوت من با کیوساکی در آن است که بابای پولدار از کودکی او را مورد آموزش قرار داد . اما من به دلیل رفتارهای خاص پدر و مادرم هیچ گاه نتوانستم با عموهایم صمیمی شوم. الان که به سی سالگی رسیده ام تازه دارم از خلقیات پدرم فاصله می گیرم. امید است بتوانم به جرگه ثروتمندان بپیوندم. Heart
با سلام خدمت دوست عزیزم
پدر انسان اگرچه بد هم بوده باشد و در زندگی خود آن توقعات فرزند خود را براورده نکرده باشد باز حق پدری بر گردن ما دارد و ما نمی توانیم به این راحتی چشم خود را بر همه ی خوبیهای پدر خود بسته و تنها به مال و منال دیگران بدوزیم و چنین برای پدر از دنیا رفته ی خود انشا بنویسیم . اگر توانا هستید خود شروع کنید و تجربیات خود را برای فرزندان خود به اثبات برسانید . روح پدرتان شاد باد . موفق باشید . 18

اگر ستاره ها را نشانه بگیرید و به ماه بزنید اشکالی ندارد.اما به هر صورت باید جایی را نشانه بگیرید.خیلی ها حتی تیراندازی نمی کنند.
 تشکر شده توسط: moele , mahdi5e , مسعود کوچولو , jahanagahi , h.afkhami , sashasasha , mortezajafari
07-30-2014, 11:04 PM
ارسال: #24
(04-26-2014 10:54 AM)abdolhossein نوشته شده توسط:  عموی دیگری هم دارم که او هم ملیاردر است . پزشک متخصص است و الان با وجودی که در آستانه 60سالگی است کاملا فعال است و صبح ها در بیمارستان و عصر ها در مطبش ویزیت می کند و پول پارو می کند.41

عموی پزشکم سال ها است که عید فطر همه اعضای فامیل را برای ناهار دعوت می کند و انصافا پذیرایی مفصلی هم می کند و خیلی خوش می گذرد و حسابی خستگی ماه رمضان را از تنمان بیرون می برد.
دیروز هم طبق معمول سنواتی موقع ناهار به منزلش رفتیم. اما عمو را ندیدم از پسر عمویم سوال کردم گفت چند دقیقه پیش از بیمارستان تماس گرفتند و مجبور شد برای بررسی وضعیت یکی از بیمارانش برود. مهمان ها همگی آمدند و با توجه به این که وقت ناهار داشت سپری می شد بدون حضور ایشان ناهار را خوردیم و بالاخره وقتی سفره جمع شد در حال صرف چای و میوه حدود ساعت 3 و نیم بعد از ظهر عمو آمد و تازه شروع به خوردن ناهار کرد.
یکی از بزرگان فامیل در حال صحبت با برادرم بود و من ناخودآگاه صحبت های آنان را می شنیدم . داشت می گفت که عمو دو مرتبه از صفر شروع کرده است .مرتبه اول در ابتدای جوانی بوده است . زیرا مرحوم پدربزرگم کمترین سرمایه ای برای فرزندانش نگذاشته بود . مرتبه دوم پس از طلاق همسر اولش بوده که برای پرداخت مهریه ناچار شده کل زندگی اش را بفروشد و دوباره از نو شروع کند. نکته جالب در صحبت های آن دو آن بود که عمو با وجودی که سنش بالا رفته و از لحاظ مالی هیچ کم و کسری ندارد اما آن قدر نسبت به کارش متعهد است که حاضر شده قید مهمانی ای که برندش در فامیل به نامش خورده را و لو به میزان چند ساعت بزند و به کارش برسد . همه ما در حال بگو بخند و خوشگذرانی هستیم اما او در این هوای گرم تابستان و در حال گرسنگی مشغول وظیفه اش است . به راستی کدام یک از ما چنین تعهد و شهامتی داریم؟
خودم بارها و در محاقل و مهمانی های مختلف شاهد بوده ام که به محض این که گوشی اش زنگ می زند و بیماری منتظرش است از همه عذر می خواهد و می رود!
 تشکر شده توسط: مسعود کوچولو , alireza091111 , jahanagahi , mortezajafari , arashro
08-25-2014, 05:52 PM
ارسال: #25
با سلام....این اولین حضور من در این انجمنه.
نکته ای که به ذهن من می رسه ایجاد دورهای ثروت زا در کار ثروتمندان است. اونها در امدی معادل x تومان دارن و در حالیکه x-y تومان خرج می کنن و سعی و تلاششون برای تبدیل درآمدشون به x+n است با n هایی بزرگ و بزرگ تر.
این دو جمله شاید در ظاهر کلیشه ای، ساده و نامفهوم باشه اما یک راهکار خاص داره:
شما باید با پایین آوردن مخارج پس اندازتون رو که معادل x-y است بالا ببریم و از طرفی با الگوی جدید کاری و پیشرفت در کار سطح درآمد رو حتی به میزان 1 تومان بالا ببریم. پس از مدتی متوجه می شیم که مبلغ پس اندازمون به اندازه ای قابل توجه و مفید برای شروع دور دوم از دورهای ثروتیمون شده و شروعی برای یک شغل دیگر یا شعبه ی دوم یا توسعه ی کارگاه و ...
که اینها همه افزایش پس اندازمون در آینده رو به همراه خواهد داشت و پیشرفت کارمون و افزایش و ......
این چند جمله شعار کاری منه که در متن نوشته شده ثروتمند و فقیر به صورتی دیگر به آن رسیدم.
به این روش که شاید در ظاهر روشی بدیهی برای میلیاردر شدن باشه فکر کنید و بر اساس توانایی خودتون پوشش بدید من دو سال تونستم با تلاش در همین مسیر ثروتم رو از هیچ به مقدار قابل توجهی بالا ببرم....
لطفا نقد کنید...راهکار بدید....تکمیل کنید.تشکر.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mortezajafari , arashro
08-26-2014, 07:57 AM
ارسال: #26
(08-25-2014 05:52 PM)majid KG نوشته شده توسط:  با سلام....این اولین حضور من در این انجمنه.
نکته ای که به ذهن من می رسه ایجاد دورهای ثروت زا در کار ثروتمندان است. اونها در امدی معادل x تومان دارن و در حالیکه x-y تومان خرج می کنن و سعی و تلاششون برای تبدیل درآمدشون به x+n است با n هایی بزرگ و بزرگ تر.
این دو جمله شاید در ظاهر کلیشه ای، ساده و نامفهوم باشه اما یک راهکار خاص داره:
شما باید با پایین آوردن مخارج پس اندازتون رو که معادل x-y است بالا ببریم و از طرفی با الگوی جدید کاری و پیشرفت در کار سطح درآمد رو حتی به میزان 1 تومان بالا ببریم. پس از مدتی متوجه می شیم که مبلغ پس اندازمون به اندازه ای قابل توجه و مفید برای شروع دور دوم از دورهای ثروتیمون شده و شروعی برای یک شغل دیگر یا شعبه ی دوم یا توسعه ی کارگاه و ...
که اینها همه افزایش پس اندازمون در آینده رو به همراه خواهد داشت و پیشرفت کارمون و افزایش و ......
این چند جمله شعار کاری منه که در متن نوشته شده ثروتمند و فقیر به صورتی دیگر به آن رسیدم.
به این روش که شاید در ظاهر روشی بدیهی برای میلیاردر شدن باشه فکر کنید و بر اساس توانایی خودتون پوشش بدید من دو سال تونستم با تلاش در همین مسیر ثروتم رو از هیچ به مقدار قابل توجهی بالا ببرم....
لطفا نقد کنید...راهکار بدید....تکمیل کنید.تشکر.
اگر چه من نیز خود مهمان این سایت هستم اما ورود شما را تبریک می گویم و امیدوارم ایام خوب و آموزنده ای در اینجا داشته باشید. و به عبارتی که در این انجمن معروف است : موفق هستید موفق تر باشید.
قضیه ای را که شما به آن اشاره کردید آقای علی اکبری در کتاب راز جذب پول در ایران "بازی کردن با پس انداز " می نامد. ایشان دو سه مثال کاربردی نیز در این خصوص بیان کرده است.
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=7523&page=1
 تشکر شده توسط: jahanagahi , hamid.h , mortezajafari
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نقش علی بابا در بازار جهانی و واردات از چین greenworld 0 125 05-27-2023 05:02 PM
آخرین ارسال: greenworld
  برای رهایی از تنبلی چی کار کنم؟ ahmaad313 14 5,775 10-24-2022 05:22 PM
آخرین ارسال: soni70
  مخترعین و نخبگان ایرانی در راه مذاکره با شرکت رنو فرانسه سینا عدنانی 1 395 09-09-2018 01:19 PM
آخرین ارسال: mahdir938
  نظرسنجی برای راه اندازی یه کسب و کار اینترنتی uhanna 4 813 08-22-2018 06:08 PM
آخرین ارسال: majid3960
  در محل شما چه چیزی فراوان است؟ cooch 31 4,285 06-01-2018 03:04 AM
آخرین ارسال: amir_sky
  راه اندازی بستر تولید پودر میوه در منزل uhanna 0 554 02-04-2018 03:17 AM
آخرین ارسال: uhanna
  بهترین ایده برای شروع کسب و کار و یا تولید با کمترین سرمایه shokrgozar 5 4,088 01-14-2018 03:30 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  با 100 میلیون پول چه کار مثبتی راه بندازم karshenasiy 15 3,007 01-14-2018 03:43 AM
آخرین ارسال: Mehdinice
  چطور تو ایران سرمایه مونو در عرض یک سال ده برابر کنیم؟ shokrgozar 7 1,290 09-01-2017 09:53 AM
آخرین ارسال: sh44
  دوستانی که در زمنیه بازاریابی تجربه دارن لطفا" راهنمایی بفرمایند . javadse 2 944 07-08-2017 04:00 PM
آخرین ارسال: شایان21
  اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم jahanagahi 115 32,719 05-18-2017 01:21 AM
آخرین ارسال: مهندس نرم افزار
  چجوری میتونم درامدمو به 5 میلیون در ماه برسونم؟ shokrgozar 0 472 02-20-2017 04:14 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  راهنمایی برای ایجاد کار و تولید درآمد مطلوب با سرمایه اولیه 60 میلیون تومان IvIohammaD 10 6,315 10-23-2016 01:02 AM
آخرین ارسال: masoud_69
  چطور از امکان خم کردن چوب و MDF و PVC پول در بیارم؟ Benhour 1 1,315 10-23-2016 12:43 AM
آخرین ارسال: Benhour
  مشورت و راهنمایی در مورد کار کانون تبلیغاتی و بسته بندی؟ sepehrplus 2 766 09-28-2016 03:02 PM
آخرین ارسال: habib tousi
  اونایی که توی کار تولید یا پخش عمده هستن بیان تو amir_sky 6 1,529 09-02-2016 02:44 PM
آخرین ارسال: davoddinani
  راه اندازی کسب و کار جدید mhmkh 1 807 06-08-2016 09:09 PM
آخرین ارسال: سزار3
Star اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود SAMIRA 71 15,545 05-23-2016 02:08 AM
آخرین ارسال: poldar
  یه سوال در باره شخصی که اهل ریسک و تغییر نیست mortaza_max 13 3,137 02-15-2016 02:59 PM
آخرین ارسال: نیما روشنگر1
  شروع یه کار گروهی/ کار در وب mohammad.b 17 3,369 11-20-2015 08:49 PM
آخرین ارسال: فاطیما14

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS