ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بهره 5 ساله بانکی بسیار بالا
زمان کنونی: 04-19-2024, 06:53 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahan_mehr_1389
آخرین ارسال: mehrdad20
پاسخ: 18
بازدید: 4393

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهره 5 ساله بانکی بسیار بالا
08-13-2012, 08:14 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-13-2012 08:15 PM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #11
RE: بهره 5 ساله بانکی بسیار بالا
سکه نه بانک سودی نمی ده

ولی اگر فرد مطمئنی داشته باشید در بازار به ازای هر سکه روزانه300 تا 500 تا تک تومنی اجاره پرداخت می کنند . یعنی شما سکه را به طلافروشی اجاره می دهید و ماهی 15 هزار تومان سود دریافت می کنید ، هر زمانی هم خواستید می رید و سکه تون را پس می گیرید. فقط مطمئن بودن طرف خیلی مهمه
ضمنا روی سکه (تعداد بالای 100 عدد ) از بانک سامان می تونید به ارزش 50 درصدش وام 24 درصد بگیرید ، بدون ضامن
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: itpirooz , ناصر صادقی , iranboy , masoud123 , mir abbas , seyed mehdi hashemi tayeb
08-20-2012, 12:34 AM
ارسال: #12
مهدی جان سلام
عذر خواهی میکنم من هم پست های شما رو خوندم منون میشم یه مقدار بیشتر در مورد این سکه و روش تون توضیح بدید
من هم مبلغ ناچیزی 8میلیون تومن نقد دارم و یک آشنا که طافروش هست، به نظر شما این 8میلیون رو اجاره بدم به طلافروش یا اصلا ارزش نداره که براش ریسک کنم وبزارمش یکساله قوامین 22درصد !؟
شما بودید کدوم حرکت رو انجام میدادید
اگه بدم به طلا فروش ، برای ضمانت در قبالش چک بگیرم ؟ و آیا خواستم ازش پس بگیرم سکه پس بگیرم دیگه درسته ؟
من هیچی از سکه و ارز نمیدونم ولی میتونم اطلاعات کسب کنم. نظرتون چیه دوست عزیز؟
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , ناصر صادقی , mir abbas
08-24-2012, 12:17 PM
ارسال: #13
(08-20-2012 12:34 AM)itpirooz نوشته شده توسط:  مهدی جان سلام
عذر خواهی میکنم من هم پست های شما رو خوندم منون میشم یه مقدار بیشتر در مورد این سکه و روش تون توضیح بدید
من هم مبلغ ناچیزی 8میلیون تومن نقد دارم و یک آشنا که طافروش هست، به نظر شما این 8میلیون رو اجاره بدم به طلافروش یا اصلا ارزش نداره که براش ریسک کنم وبزارمش یکساله قوامین 22درصد !؟
شما بودید کدوم حرکت رو انجام میدادید
اگه بدم به طلا فروش ، برای ضمانت در قبالش چک بگیرم ؟ و آیا خواستم ازش پس بگیرم سکه پس بگیرم دیگه درسته ؟
من هیچی از سکه و ارز نمیدونم ولی میتونم اطلاعات کسب کنم. نظرتون چیه دوست عزیز؟

نگاه کنید دوست عزیز مباحث سرمایه گذاری مواردی نیست که برای همه بشه یک نسخه واحد پیچید ، نکته مهم اولیه اینه که باید دید هر شخصی از سرمایه اش چه انتظاری داره

مسلما سکه ، ارز ، اوراق مشارکت و ... به درد هیچ انسانی نمی خوره و تنها کاربرد اون اینکه به ما در رسیدن به هدف اصلی (که من نمی دونم مال شما چیه ) کمک کنه
باید دید سال دیگه که قوامین به پول شما 22 درصد سود داد و حالا شما حدود 10 میلیون دارید با این پول می خواهید چیکار کنید !؟ آیا هدف فقط گرفتن سود است ؟! یا نزدیک شدن به هدف اصلی ، یا حفظ ارزش پول

اگر فعلا تصمیمی برای خرج پول ندارید و می خواهید ارزش پولتون حفظ شود به نظر بنده سکه خرید کنید ، چون طلا ارزش خود را حفظ می کند ممکنه رشد نکنه ولی ارزش پول شما تقریبا ثابته

اگر قصد گرفتن سود (سود کردن) از سرمایتون و خرج اون سود در امورات روزمره را دارید بهتره وارد کار خرید و فروش بشید که هر معامله حداقل 10 درصد سود برای شما خواهد داشت

اگر هدف خاصی دارید بهتره از همین الان در همون زمینه هدفتون خرج کنید مثلا اگر قصد خرید خودرو دارید و هنوز کمی پول کم دارید ، بهتره خودرو لیزینگی تهیه کنید و تا یکسال دیگه مابقی پول را تهیه کنید . در اینصورت هم زودتر به هدفتون رسیدید و هم از تورم جلو زدید

و ...

موفق و پیروز باشید
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , itpirooz , فرهاد قربانی , ناصر صادقی , masoud123 , mir abbas
08-28-2012, 07:15 PM
ارسال: #14
با سلام خدمت شما
ممنون از توضیحات مفید شما دوست عزیزم
راستش انتظار خیلی بده
یک مبلغ 60 میلیونی سپرده در سالهای پیش داشتم که اگه خدا بخواد همش بشه نشه میشه! یعنی این سپرده قرار هست امروز یا فردا آزاد بشه برسه دستم و اون موقع این مبلغ 8 تومن هم میزارم روش یه حرکتی انجام میدم تا از شرش راحت بشم
با این تفاصیر خودم هم موندم تا اون موقع چه حرکتی انجام بدم
که باید کمی فکر کنم
پیروز و سربلند باشید
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , ناصر صادقی , mir abbas
08-29-2012, 12:48 PM
ارسال: #15
من دیروز از خیابان جمهوری رد می شدم. یه نوشته کاغذ پشت شیشه یه بانکی دیدم. خیلی جالب بود. برای چند مدل ارز از جمله دلار سود می داد. مثلا برای دلار سالیانه 8 درصد. به نظر من اگر آدم می خواد پولش ارزشش کم نشه باش ارز بخره اینجا سپرده گذاری کنه. چون دلار شاید ارزشش بیشتر شه ولی بعیده کم شه. در نتیجه تورم ارزش پولتون رو کم نمی کنه. 8 درصد سود واقعی هم داره.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , itpirooz , iranboy , mir abbas
11-19-2012, 06:12 PM
ارسال: #16
(08-10-2012 09:23 PM)mahan_mehr_1389 نوشته شده توسط:  با سلام
پس که دنبال سرمایه گذاری در اینترنت و بازار بورس و طلا و تولید و .... گشتم خسته شدم رفتم 50 میلیونی که با بدبختی جمع کردم گذاشتم تو موسسه صالحین الانم دارم ماهیانه 1 میلیون میگیرم نمدونم کاره درستی کردم یا نه با وجود تورم و نداشتن خونه از یطرفی واقعاٌ در موندم چکار کنم لطفا راهنمایی بفرمایید

با سلام
شما با 30 میلیون این پول به صورت 6 ماهه و قابل تمدید تا هر زمان که خود بخواهید ماهیانه 1میلیون و 20 هزار تومان میتوانید برداشت کنید
پول در حساب خودتان است و فقط تسهیلات و امتیاز حساب را بعد از دوره 6 ماه واگذار میکنید
من خودم با مبلغ 6.5 میلیون تومان و با سود ماهیانه 221 هزار تومان شروع کردم
شرکت طرف قرارداد از یک طرف و موسسه قرض الحسنه از طرفی دیگر باعث اطمینان در سرمایه گذاری میباشد
برای اطلاع بیشتر تماس بگیرید
09131295513

10_004
حریص باشید دیوانه باشید استیو جابز
10_004
 تشکر شده توسط: tara_sh , mir abbas , iranboy
12-24-2012, 02:31 AM
ارسال: #17
(11-19-2012 06:12 PM)mehrdad20 نوشته شده توسط:  
پس که دنبال سرمایه گذاری در اینترنت و بازار بورس و طلا و تولید و .... گشتم خسته شدم رفتم 50 میلیونی که با بدبختی جمع کردم گذاشتم تو موسسه صالحین الانم دارم ماهیانه 1 میلیون میگیرم نمدونم کاره درستی کردم یا نه با وجود تورم و نداشتن خونه از یطرفی واقعاٌ در موندم چکار کنم لطفا راهنمایی بفرمایید

با سلام
شما با 30 میلیون این پول به صورت 6 ماهه و قابل تمدید تا هر زمان که خود بخواهید ماهیانه 1میلیون و 20 هزار تومان میتوانید برداشت کنید
پول در حساب خودتان است و فقط تسهیلات و امتیاز حساب را بعد از دوره 6 ماه واگذار میکنید
شرکت طرف قرارداد از یک طرف و موسسه قرض الحسنه از طرفی دیگر باعث اطمینان در سرمایه گذاری میباشد
09131295513
با سلام
میشه بیشتر توضیح بدین
اینجا که گفتید موسسه است یا بانک یا...؟
خیلی ممنون
 تشکر شده توسط: mir abbas
12-24-2012, 03:38 AM
ارسال: #18
(12-24-2012 02:31 AM)tara_sh نوشته شده توسط:  
(11-19-2012 06:12 PM)mehrdad20 نوشته شده توسط:  

با سلام
09131295513
با سلام
میشه بیشتر توضیح بدین
اینجا که گفتید موسسه است یا بانک یا...؟
خیلی ممنون
شما پولتون رو در حسابی به نام خودت در موسسه قرض الحسنه محبان رزمندگان اسلام میزاری
بعد از شش ماه نسبت به پولی که گذاشتید 1 برابر آنرا وام چهار درصد با اقساط 20 ماهه به شما میدهند
شما میتونی وام را خودتان جذب کنی و اقساط آنرا بپردازی یا اینکه وام و امتیازات حسابتان را پیش فروش کنید
با این روش که شما پس از افتتاح حساب با یک شرکت فروشنده لوازم خانگی وارد قرارداد میشی
و متعهد میشی که در مدت 6 ماه هیچگونه برداشتی از حسابت نداشته باشی و پس از شش ماه تمام امتیاز حسابت را به شرکت مذکور انتقال بدی و در عوض شرکت هم هر ماه به اضای پول شما 3.4 درصد به شما سود پرداخت میکند
یعنی هر 1 میلیون سی و چهار هزار تومان پول به شما میدهد
این کار کمترین ریسک رو داره به 2 علت
1- قرض الحسنه 20 ساله سابقه کار و داری هیات امنا و جای مشخص است
2- اگر شرکت نتوانست به شما سر موعد سود بدهد میتوانید یک طرفه قرارداد را فسخ و وام درامده را خود جذب کنید یا اینکه پولتان را از حسای بیرون بکشید
اطلاعات بیشتر خواستید من درخدمتم

10_004
حریص باشید دیوانه باشید استیو جابز
10_004
 تشکر شده توسط: mir abbas , iran , iranboy
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بالاترین سود بانکی ؟؟؟ mas 96 35,170 08-24-2017 05:29 PM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  بهترین وام بانکی sara 51 19,966 05-05-2016 10:29 AM
آخرین ارسال: bitumen
  کسب درآمد جهت پرداخت وامهای بانکی sahhosseiny 9 2,119 09-28-2013 01:14 AM
آخرین ارسال: شهريار
Smile لطفاموسسه یا شرکت معتبر برای نقد کردن ضمانت نامه های بانکی معرفی کنید ؟ wanted 2 1,695 08-02-2013 12:02 AM
آخرین ارسال: رهپیک
  10روش برای جلوگیری از جعل چک بانکی کامیار کاظمی 6 2,548 11-22-2011 12:29 AM
آخرین ارسال: مهتاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS