ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تشکیل تعاونی های توزیع میوه
زمان کنونی: 04-20-2024, 07:23 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: matarodi
آخرین ارسال: madanian8063
پاسخ: 33
بازدید: 7156

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 2.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تشکیل تعاونی های توزیع میوه
10-23-2012, 12:20 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-23-2012 12:26 PM، توسط بهداد.)
ارسال: #21
RE: تشکیل تعاونی های توزیع میوه
برای تشکیل این پروژه سالها وقت صرف کرده ام و امروز با برخی عزیزان آماده ی فعالیت جدی و عملی در شهر تهران هستیم . سرمایه ی ابتدایی برای این برنامه در جای نسبتا کوچک در محل پر تردد حداقل 60 میلیون تومان است .دوستانی که تمایل به سرمایه گذاری یا راه اندازی هستند که به جمع ما بپیوندند ما اماده ی همکاری هستیم . در ابتدا برای تشکیل شرکت تعاونی هزینه ای بالغ بر 150 میلیون تومان نیاز است که فعلا عملی نیست بر این شدیم تا کار را در سطح پایین اول راه اندازی کنیم تا برسیم به برنامه های بلند مدت .
نوع فعالیت :
1 - پایگاهی مستقر در تهران جهت عرضه محصولات ( میوه های فصلی + برنج ) کاملا ایرانی بطور مستقیم
2 - راه اندازی سایت تخصصی درمورد اطلاع رسانی ، اشتراک ، حرفه
3 - تحقیقات و آزمایشات گسترده روی محصولات اقلام کشاورزی برای عاری بودن از هرگونه آلودگی
4 - اشتغال در سطح جامعه
5 - ارگانیک و بسته بندی میوه برای عرضه به بازار
.
.

جدیدا طی نشستهای متوالی توانستم با برخی سلاطین میوه در ایران که همیشه به سود واردات و صادرات فکر میکنند به تعامل نسبتا پایدار برسم . ارتباط بسیار خوبه اما باید دوطرفه باشه متاسفانه در ایران همه چیز با رابطه یکطرفه در سطح بالا حل میشود
به امید روزهای بدون دیروز و شادمانی همه
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Delta.H , mosafer bedar , فرهاد قربانی , نماينده استان گیلان , مهدی 1 , حامد , mrs.abbasi
10-23-2012, 09:35 PM
ارسال: #22
آقا بهداد، شاید بهتر باشه یه مقدار موضوع رو شفافتر توضیح بدید، بخصوص در مورد میزان سود دهی ، و نقاط مثبت طرح، تحقیقاتی که انجام شده،
تا اگر کسی علاقه به سرمایه گذاری و شراکت داره، در مرحله اول طرح براش جذابیت داشته باشه ، نوشته های شما کلی و حاوی اطلاعات کمی هستند.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , نماينده استان گیلان
10-23-2012, 10:02 PM
ارسال: #23
ببخشید آقا بهداد، من پستهای قبلی شما رو نخونده بودم، الان متوجه موضوع شدم، ولی چطور با 150 تومن میشه به جنگ این غول ها رفت.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
 تشکر شده توسط: Delta.H , بهداد
10-24-2012, 10:23 AM
ارسال: #24
فقط تعامل هستش که میتونه جهان و مردم در آن را نجات بده .هر غولی یکجور قلقی داره من رگ خواب برخی از این دوستان را گرفتم خصوصا دکتر بیابانی سلطان میوه ( که متاسفانه همشهری من هم هست ) پدرم با ایشان رفیق فابریکه نگران این سلاطین نباشید .اونا به صادرات و واردات فکر میکنند که سود کلانی ببرند تا پا روی دمشون نذارید کاری به کسی ندارند. من با ایشان دو نشست جدی داشتم و هدفمو روشن بیان کردم و نم نم راه کانال خودمو مستحکم تر کردم نه برای دزدی کردن ، نه برای سود بیهوده بلکه برای کار صحیح - خدمات صحیح - درآمدی صحیح
با این مبلغ هر چند از نظر دیگران کم اما میشه خیلی چیزها رو تغییر داد . با این مبلغ قرار نیست به جنگ با کسی برویم ما برای صلح قدم برمیداریم .
با سپاس
 تشکر شده توسط: mosafer bedar , فرهاد قربانی , حامد , 1omin.com
08-08-2013, 11:13 PM
ارسال: #25
آقا کارت به کجا رسید؟ انجام شد؟ به نظر شما چه طور میشه از میوه فروشی خرد به یک شرکت عظیم میوه رسید که میوه رو از باغدار می خره ترانزیت می کنه و در یک میدان میوه و تره بار اختصاصی عرضه می کنه؟
08-09-2013, 09:52 AM
ارسال: #26
سلام دوستان

خواهر من هم به این فکر افتاده بود و می خواست در یکی از روستاهایی که میوه های خوبی دارند سرمایه گذاری کند و شرکتی در همانجا ثبت کرده و از روستاییان برای این کار کمک بگیرد. محاسن:
اشتغال جوانان . زنان خانه دار و ...
کافیست جوانها را در سود سهیم کنید و به زنان خانه دار هم بگویید میوه ها را بشویند و نوع بسته بندی را هم به انها نشان بدهید وسایل را برایشان ببرید و کار را در فصل مناسب تحویل بگیرید. خود انها افراد زیادی دارند که برای حمل میوه کمکتان کنند پس در محل شرکت (لطفا تمام جوانب از قبل سنجیده شود) میوه های سالم بسته بندی شده و با ظاهر
زیبا!
و تمیز !!!
باحوصله (چون مال خودشان است واقعا دلشان میسوزد) در ماشین چیده میشود حالا درتهران با مغازه دارها صحبت کنید نیاز نیست تحویل میدان بدهید. در منزل به خانمهای خانه دار تحویل بدهید و با مقدارکم شروع کنید . به انها بگویید مصرف روزانه خانواده را بخرند و برای همسایه بفروشند و کسب درامد کنند.
گویا طولانی شد ببخشید. ولی من همیشه به اینکه در روستا تمام کارها انجام شود تاکید دارم چون وقتی روستایی ها ببینند شما کارتان خوب است به تدریج بهترین نمونه ها تحویل شما خواهد شد.
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی
08-21-2013, 03:55 AM
ارسال: #27
سلام به همه
از خرید تا فروش یک کالا ( نه فقط میوه ) با توجه به سیستم توزیع معمولا چند دست می چرخه تا به دست مصرف کننده برسه.
بر فرض اگر من باغ میوه ای رو از یک کشاورز اجاره کنم یک ریسک بسیار بزرگ انجام دادم.
یک این که خریدار باید با کشاورز بر سر قیمت تمام شده باید به توافق برسد.
دوم این که ما در حال اجاره باغی هستیم که بر اساس حدس و گمان باید وزن کلی آن را تخمین بزنیم. یک باغدار هیچ گاه بر اساس کیلو با شما قرارداد نمی بندد. کل یا یک مساحت مشخص از باغ را اجاره می دهد. آفت زدگی تغییرات آب و هوا هم مشکلاتی است که باید خریدار با آن کنار بیاید.
سوم این که خریدار باغ باید هزینه کارگر را متحمل شود. هزینه ساختن جعبه، هزینه حمل و نقل از مبدا تا مقصد و هزینه های جانبی دیگر ...
چهارم فروش این محصول در یک بازار رقابتی به عمده فروشان شهر که این وسط حتی ممکن است ضرر کند.
برای مثال سیبی که در بازار بر فرض 1000 تومن است قیمت خرید از باغ چیزی بین 250 تا 300 است وگرنه چیزی جز ضرر عاید نمی شود. البته سود هم دارد ولی ضرر بد هم دارد. شما وقتی برای خرید میوه به قیمت مثلا 300 به توافق می رسی و همه چیز طبق پیش بینی جلو می رود ممکن است بازار باصطلاح شل کند و شما ضرر کنی و برعکس ممکن است کلی گران شود و به قول معروف بارت را ببندی.
...
به این شکل نیست که باغدار یا کشاورز محترم ده تن پرتغال را تو سبد دستچین کرده و بار کامیون کند و منتظر کسی باشد که آن را ازش بخرد.
 تشکر شده توسط: mrs.abbasi
08-21-2013, 09:55 AM
ارسال: #28
بزرگ فکر کن .. کوچک عمل کن .. حالا شروع کن .. این کار شدنی است ولی ابتدا چند تا محصول را از یک منطقه بگیرید و به تعدادی میوه فروشی با قیمت مناسب و پایین تر بدهید .. یه مدت که راه افتادید تنوع محصول را بالا می برید و یه تعداد مشتری که جذب شد خیلی کارا میشه کرد ....
هنوز شروع نکرده ابتدا از ترس از مافیای میوه میزنید و بعد هم میخواهید یک کاره خفن یکشبه انجام دهید ...
08-21-2013, 09:56 AM
ارسال: #29
گروه راهكار نميتونه مستقيم از كشاورزا بگيره و بياره بفروشه، چن تا فروشگاه اينجوري باز شه، نميگم دلال ها حذف مي شوند ولي سودشون كم ميشه و تعدادسونSmile

نمي توانيم با باقي ماندن در آنچه هستيم، به آنچه مي خواهيم برسيم

تغییر نام کاربری : آقامحسن ----- > محسن قلي زاده
08-21-2013, 10:01 AM
ارسال: #30
هم چنانچه عزیزان فرمودند خرید مستقیم میوه از باغدار ریسکهای زیادی دارد که اشاره فرمودند. فردی که شما بعنوان دلال می شناسید چنین ریسکی میکند.
این کار نیاز به تجربه زیادی است.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایده‌های دکتر علی اصغر جهانگیری برای خوداشتغالی mehrdad062 6 16,567 04-08-2020 06:35 AM
آخرین ارسال: Smn6630
  ایده های ناب (بیشتر در زمینه ساختمان سازی) alireza091111 46 14,953 08-04-2017 02:22 PM
آخرین ارسال: armankhan1
  ایده های اپلیکیشن موبایل amirhoseinkqz 3 1,868 06-02-2016 04:46 PM
آخرین ارسال: سزار3
  ایده کسب درآمد با استفاده از ربات های پرنده orgeneral 2 1,664 05-05-2016 09:41 PM
آخرین ارسال: orgeneral
  ایده های گردشگری Utab 11 3,494 02-05-2016 01:32 PM
آخرین ارسال: amirabas
  شکلات های جدید pardisafsordeh 7 1,226 08-16-2015 11:31 PM
آخرین ارسال: pardisafsordeh
  ایده ای خلاقانه برای میوه Delta.H 4 3,512 06-17-2015 03:59 PM
آخرین ارسال: حامد یزدی
  پخش در داخل کشور و کشور های همسایه mahdi.darklord 1 452 05-21-2015 08:26 AM
آخرین ارسال: tondar12
  معرفی ایده های خلاقانه، از اینجا و آنجا سعید یوسفی 138 38,934 04-10-2015 10:58 PM
آخرین ارسال: sniki
Rainbow کسب در آمد از طریق پاسخ دادن به نظر سنجی های آنلاین mrghafoory 1 7,093 01-07-2015 07:26 PM
آخرین ارسال: joker
  ایده های نابی که نمیتونم اجرایی کنم s.ahmadi 5 2,369 12-03-2014 10:55 AM
آخرین ارسال: هورداد
Rainbow ایده های جدید و number one من ((((سری دوم)))) mrghafoory 13 5,953 11-14-2014 11:40 PM
آخرین ارسال: irandac
  ایده های شهری erfankt19 0 738 04-02-2014 11:38 PM
آخرین ارسال: erfankt19
  ایده های جدید برای چاپ روی لباس و شال babaei 2 2,282 03-09-2014 11:43 PM
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
  گزارش خواندنی از یک پدیده رو به رشد: روش های نوین گدایی karafarin 0 504 01-27-2014 11:33 PM
آخرین ارسال: karafarin
  ایده جالب برای چراغ های هوشمند راهنمایی و دوربین های کنترل ترافیک shayanir007 4 1,937 11-29-2013 08:18 PM
آخرین ارسال: armankhan1
  ایده میوه فروشی kafshduzak 22 31,687 10-06-2013 05:01 PM
آخرین ارسال: mrs.abbasi
Rainbow راه های کسب در آمد – جمع بندی mrghafoory 1 1,702 08-29-2013 10:22 PM
آخرین ارسال: مرتضی-تهران
  شرکت تعاونی تولید نرم افزار،یک ایده قابل اجرا و بدون سرمایه سعید یوسفی 4 1,846 08-26-2013 03:44 PM
آخرین ارسال: مرتضی-تهران
  ایده های خوراکی! کامیار کاظمی 44 10,168 08-25-2013 10:35 PM
آخرین ارسال: ir_tanis

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS