ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظر شما چیست؟خرید از عمده فروشی،فروش به مغازه داد
زمان کنونی: 04-20-2024, 04:36 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: SHAYAN.IRANI
آخرین ارسال: SHAYAN.IRANI
پاسخ: 20
بازدید: 6589

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر شما چیست؟خرید از عمده فروشی،فروش به مغازه داد
07-19-2012, 12:13 AM
ارسال: #11
RE: نظر شما چیست؟خرید از عمده فروشی،فروش به مغازه داد
مچکرم
به نظرتون اول برم یک نمونه کار بیارم بعد برم به مغازه دارها نشون بدم و سفارش بگیرم یا مثلا برم یک بار هزارتایی "دسته کلید" بزنم بیارم خونه و بعد برم براش بازاریابی کنم؟
در مورد اون باری که از بندر میزنم و اون هزینه ای که برای خروج بار از مناطق آزاد باید پرداخت کنم هم یه توضیحی ارائه می فرمایید؟مربوط به کدوم نهادها میشه؟
ممنون از وقتی که میذارید...بنده چون در یک زندگی کارمندی بزرگ شدم و تا حالا هم هیچ کار آزادی نکردم هیچ تجربه ای ندارم...عذرخواهی میکنم اگر سوالات ابتدایی هستش.با تشکر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
07-19-2012, 03:17 AM
ارسال: #12
دوست عزیز همانطور که اساتید محترم گفتن نه نیاز هست و نه صلاح که شما بصورت کلان وارد بشید این بستگی به کالائی داره که میخوای معامله کنی خوب اگه مثلا شکلات کار میکنی طبیعیه که واسه شروع هزارتا دیگه حداقلشه اما اگه مثلا چای کار کنی کیسه هاش 5کیلو به بالاست شما بخوای 1000تا بیاری کجا انبار میکنی چجوری بدون اعتبار میخوای بخری؟ بعدشم تو راه اساسی حالتو میگیرن!!! اما من پیشنهاد میکنم فعلا با اتوبوس بری بندر جنس بیاری هم کرایش کمتر میوفته هم کسی تو راه بت گیر نمیده و در ضمن تو راه با افرادی برخورد میکنی که اکثرا تو این کارن از راننده و شاگرد اتوبوس بگیر تا مسافرینش اینجوری ظرف چند سفر تجربه زیادی کسب میکنی خرید عمده از مناطق آزاد هم تابع شرایط و قوانین خاص هست اما اگه کم کم بیاری کسی کاریت نداره بعد که راه افتادی با تلفن واست میفرستن در خونه لازم نیست خودت بری. موفقتر باشی

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: SHAYAN.IRANI , saeed200319 , hamid.h
07-19-2012, 08:19 AM
ارسال: #13
(07-19-2012 12:13 AM)SHAYAN.IRANI نوشته شده توسط:  مچکرم
به نظرتون اول برم یک نمونه کار بیارم بعد برم به مغازه دارها نشون بدم و سفارش بگیرم یا مثلا برم یک بار هزارتایی "دسته کلید" بزنم بیارم خونه و بعد برم براش بازاریابی کنم؟
در مورد اون باری که از بندر میزنم و اون هزینه ای که برای خروج بار از مناطق آزاد باید پرداخت کنم هم یه توضیحی ارائه می فرمایید؟مربوط به کدوم نهادها میشه؟
ممنون از وقتی که میذارید...بنده چون در یک زندگی کارمندی بزرگ شدم و تا حالا هم هیچ کار آزادی نکردم هیچ تجربه ای ندارم...عذرخواهی میکنم اگر سوالات ابتدایی هستش.با تشکر

اينطوري نميشه
شما بايد حتما يك يا چند مورد كالا رو انتخاب كني اينطوري بسيار شرايط باهم فرق ميكند
مثلا مد نظر شما لوازم خانگي هست بحث حمل ونقل وهزينه اين نوع كالا با مثلا شكلات بسيار اختلاف هست ختي بحث بازار يابي وفروش در ايران

اول اقلام مد نظرت رو تقريبا مشخص كن بعد بيشتر تحقيق كن

مناطق آزاد مناطقي هستند كه بخاطر حمايت از توليد كننده درايران ويا بخش صادرات واردات ويا دلالي بين المل ايجاد شده است
دراين مناطق نسبتا قانون بازار آزاد جهاني حاكم هست وكالا با كمترين درصد ماليات كشورها عرضه مي شود
ولي براي خروج ويا ورود كالا به اين مناطق بايد مالياتي براساس نوع كالا پرداخت كنيد
بخواي بصورت كلي اين كار رو بكني بايد حتما كارت سبز يا كارت بازرگاني تهيه كني
ولي بصورت خرده كه كار عمده عزيزان هست قاچاق ميكنند
بازم بستگي به شهر داره مثل شهر بندرعباس درسته منطقه آزاد نيست ولي بخواي كالاي عظيمي رو جابجا كني بايد مجوز وفاكتورهاي خريدت وبه شركت هاي حمل ونقل بدي ولي كالاي كوچيك نياز نيست

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: SHAYAN.IRANI , hamid.h
07-19-2012, 01:40 PM
ارسال: #14
ممنونم.
بعد عمده فروش های بزرگ رو به راحتی و با پرس و جو توی بازار میشه پیدا کرد یا نه؟
07-19-2012, 02:28 PM
ارسال: #15
اين سوال براي من هم پيش آمده بود. در مورد لوازم التحرير كه تحقيق مي كردم آقاي گلدمن همين پيشنهاد رو دادند(اينكه از وارد كننده بخرم و به غرفه ها و مغازه ها بفروشم). با چند تا لوازم التحرير تماس گرفتم و همين پيشنهاد رو دادم و اما جواب انها:
حرف اونها اين كه ما خودمون همين كار و ميكنيم. ولي اگر قيمت جنسي كه شما براي ما مياريد پايين تر از قيمت خريد ما باشه ما از شما خريد ميكنيم ولي اگر برابر باشه از شما خريد نميكنيم.حتي اگر هزينه بار هم به قيمت خريد ما اضافه بشه باز هم از شما خريد نميكنيم.
پس اگر شما ميخواهيد اين كارو بكني بايد بگردي دنبال پايينترين قيمت.
 تشکر شده توسط: SHAYAN.IRANI , hamid.h
07-19-2012, 08:32 PM
ارسال: #16
(07-19-2012 01:40 PM)SHAYAN.IRANI نوشته شده توسط:  ممنونم.
بعد عمده فروش های بزرگ رو به راحتی و با پرس و جو توی بازار میشه پیدا کرد یا نه؟
اره هر عمده فروشی سعی کرده یک مطنقه از شهر رو برای خودش درنظر بگیره تا راحتر هم قدرت رقابت پیش بیاد وهم برای تبادل کالا بین خودشون وهمکاران مشکلی نداشته باشند
مثل بازارچه های قدیم که مخصوص یک کار هست الان عمده فروشها بستگی به نوع کارشون درنقاط مختلف شهر هستند راحت میتوانی پیدا کنی

(07-19-2012 02:28 PM)aaftaab24 نوشته شده توسط:  اين سوال براي من هم پيش آمده بود. در مورد لوازم التحرير كه تحقيق مي كردم آقاي گلدمن همين پيشنهاد رو دادند(اينكه از وارد كننده بخرم و به غرفه ها و مغازه ها بفروشم). با چند تا لوازم التحرير تماس گرفتم و همين پيشنهاد رو دادم و اما جواب انها:
حرف اونها اين كه ما خودمون همين كار و ميكنيم. ولي اگر قيمت جنسي كه شما براي ما مياريد پايين تر از قيمت خريد ما باشه ما از شما خريد ميكنيم ولي اگر برابر باشه از شما خريد نميكنيم.حتي اگر هزينه بار هم به قيمت خريد ما اضافه بشه باز هم از شما خريد نميكنيم.
پس اگر شما ميخواهيد اين كارو بكني بايد بگردي دنبال پايينترين قيمت.
این که چنین جوابی رو دادن اون فروشنده ها یک دلیل خیلی قانع کننده دارد که اگر وقت کردم برای ماه بعد یک مقاله دراین خصوص درماهانه مینگارم
اونم به این خاطر هست که وقتی یک مدت با یک وارد کننده دادوستد میکند اون واردت کننده برای جذب بیشتر مشتری هاش شروع میکنه به اعتباری فروش داشتند وبا نرخ نقد این خودش باعث میشه هم دست خریدار درمواقع مختلف باز باشه وهم سود اینکار برای خریدار اون هزینه های کرایه رو جبران میکنه
مثلا پارسال اسفند تو مشهد کسی که بتوانه یک هفته ای اقساط خرید کنه یکی از افتخاراتش به حساب می آمد چون بخاطر نراسانات شدید دلار وبازار عمده فروش های مشهد فقط نقد عرضه میکردن ولی یکی ازدوستاک که تو کار مواد غذایی بود تا یک ماه خرید میکرد دراون آشفتگی بازار

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , SHAYAN.IRANI , hamid.h
07-20-2012, 01:17 AM
ارسال: #17
شما اول باید مشخص کنید که تو چه زمینه ایی میخواین کار کنین اون موقغ بیشتر میشه راهنمایی کرد چون هر جنسی شرایط خودشو داره؟
 تشکر شده توسط: SHAYAN.IRANI
07-21-2012, 06:54 PM
ارسال: #18
میخوام اگر بشه دسته کلید یا پازل بیارم....پوشاک هم بدک نیست ولی سلیقه ای هست..سلیقش رو ندارم.
کلا پیشنهادی ندارید دوستان برای جنس هدف؟
07-21-2012, 07:44 PM
ارسال: #19
(07-21-2012 06:54 PM)SHAYAN.IRANI نوشته شده توسط:  میخوام اگر بشه دسته کلید یا پازل بیارم....پوشاک هم بدک نیست ولی سلیقه ای هست..سلیقش رو ندارم.
کلا پیشنهادی ندارید دوستان برای جنس هدف؟
دوست عزيز بنده نميدونم شما چندسالتون هست.
براي همين اگر بي ادبي در حرفام حس كرديد در ابتدا عرض خواهي ميكنم
ولي دوست عزيز خارجي جماعت 10 سال تحقيق ميكنه يك ساله عمل
اما ايراني جماعت ميگن يك ساله عمل ميكنه و 10 سال بايد دنبال راه حل هاش براي در اومدن از وضعيت نامناسب باشه.
ببيند الان مثلا به شما ميگم بند موبايل جنس خوبي هست.چرا چون تو ذهن من اين محصول سود خوبي داخل هست.
اما ذهن من به خودي خود به هيچ دردي نميخورد.ذهن در ابتدا ايده و راهكار ميده بسته به اطلاعات اوليه كه در ان وجود دارد.كه اينها براي انجام كاري 5 درصد اوليه هست.95 درصد باقي ماننده را بايد با استفاده از تحقيق بدست بياوريد.
شما اگر به خودتان و كارتان اطمينان داريد. بايد حداقل يك الي دو سال به تحقيق بپردازيد و بعد از اين مدت وارد كاري بشويد.
اما ما ايراني ها اصلا به اين موضوع توجه نداريم.
اگر از من كوچكتر ميشنويد.
وارد بازار بشيد.تحقيق كنيد. يا اگر خودتان نميتوانيد مراكز تحقيقاتي وجود دارند.هزينه كنيد و اطلاعات مناسب پيدا كنيد.
اين سليقه و سود را كنار بذاريد.چون نابود كننده همه شغل ها و فعاليت ها حساب كتاب هاي اوليه سود دهي هست.
بطور مثال به اين فكر نكنيد كه در پوشاك سود خوبي هست.
به اين فكر كنيد
مردم ايران يا استان يا شهر شما 6 ماه ديگر به چه كالايي احتياج دارند.چه كالايي در ماه هاي اينده بسته به احتياج.شرايط اجتماعي.ووووو مورد احتياج خواهد بود.
و هزاران ملاك ديگر
اگر اينطوري عمل كنيد در كارتان موفق خواهيد شد.

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: SHAYAN.IRANI , تنگسیر , hamid.h
07-21-2012, 09:40 PM
ارسال: #20
ممنون سجاد جان....بله بنده قبلا اعلام کردم که هیچ تجربه کار آزادی نداشتم و توی خانواده کارمندی بزرگ شدم....20 سال هم دارم...چون تجربه ای ندارم به خاطر همین هم در حال تحقیقات هستم تا بتونم به یه نتیجه کاری برسم (در کنار درس)...حالا این کار نشد کار دیگری!!
البته من که بی ادبی ندیدم...شما لطف دارد....نکات خوبی رو اشاره کردید ممنونم
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره برای مغازه برنج فروشی saeed_9_12 16 32,283 05-31-2022 12:28 PM
آخرین ارسال: Serveh shiri
  از کجا ظروف یکبار مصرف عمده بخرم؟ Zahra.Nz 0 462 07-05-2019 04:03 PM
آخرین ارسال: Zahra.Nz
Tongue پخش سیگار به سوپرمارکت ها pouya70 2 640 01-15-2019 01:30 PM
آخرین ارسال: ehsan_info
  چه مغازه ی باز کنم؟ roshkaa 23 32,169 09-01-2017 01:02 AM
آخرین ارسال: reihan.89
  راه اندازی دو دهنه مغازه newman222 1 1,754 07-21-2017 02:59 AM
آخرین ارسال: irandac
  نظر شما در مورد خرید از شهر بانه چیست؟ M3HDI 37 12,657 07-09-2017 02:39 AM
آخرین ارسال: Majid ta
  فروش مالکیت بازی کارتی انلاین simorghsoft 0 524 06-13-2017 06:11 PM
آخرین ارسال: simorghsoft
  پیشگیری از دزدی شاگرد مغازه - فوری SuperEhsan 6 3,105 03-20-2017 07:38 PM
آخرین ارسال: SuperEhsan
  فروش عمده ی لباس به مغازه دارها elena95 1 1,848 12-05-2016 12:38 AM
آخرین ارسال: elena95
  نظر دوستان در مورد شغل خشکبار ebrahimjan007 4 16,413 12-02-2016 09:43 AM
آخرین ارسال: نوید طرقبه
  راهنمایی برای تاسیس مغازه با 100 میلیون سرمایه erfan30 4 3,436 11-18-2016 10:50 PM
آخرین ارسال: irandac
  چند سوال درباره تعمیر و فروش خودروهای تصادفی yunespc 2 1,580 11-17-2016 10:45 AM
آخرین ارسال: farhad2020
  به برادر زاده من در انتخاب شغل کمک کنید yunespc 11 2,049 11-17-2016 10:22 AM
آخرین ارسال: farhad2020
  نظرون در مورد دست فروشی چیه؟ SHAYAN.IRANI 3 1,395 10-21-2016 12:50 PM
آخرین ارسال: SHAYAN.IRANI
Question نحوه کسب درآمد از وب سایت های اینترنتی saeed74 4 2,118 10-12-2016 12:29 AM
آخرین ارسال: hasanjoon
  فروش محصولات ضایعاتی کارخانه دستمال کاغذی( موقعیت ویژه ) davaran 8 4,233 10-07-2016 08:04 PM
آخرین ارسال: reza 13
  راه اندازی میوه فروشی م.ع 18 62,004 07-21-2016 05:50 PM
آخرین ارسال: MashTi Ali
  پرداخت به ازای بازدید hamedmoez 0 284 05-28-2016 12:28 AM
آخرین ارسال: hamedmoez
  مغازه مرکز شهر mohandes-j 3 1,096 01-22-2016 12:28 PM
آخرین ارسال: mohandes-j
  استخدام مترجم برای جذب ایده از سایتهای خارجی mehdi62 12 4,019 12-31-2015 09:50 PM
آخرین ارسال: manoto123456

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS