ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کسب درامد از طریق بازی های رایانه ای
زمان کنونی: 03-29-2024, 08:14 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: alicpu
آخرین ارسال: meysam.ef
پاسخ: 43
بازدید: 17672

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 44 رأی - میانگین امیتازات : 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسب درامد از طریق بازی های رایانه ای
06-12-2012, 06:14 PM
ارسال: #11
RE: کسب درامد از طریق بازی های رایانه ای
دوست عزیز واقعا ازتان ممنون هستم که این قدر وقت می گذارید و تایپ می کنید . من خود شش ماه در زمینه ساخت بازی هاس دو بعدی با نرم افزار گیم میکر بودم و دو تا بازی ساختم .
و بعد از بچگی از سن شش شالگی از میکرو با بازی سوپر ماریو شروع کردم بعد رفتم دنبال رایانه های کوچک که بعد از میکرو امدند بعد رفتم دنبال سگا اون بازی فوتبالش و بعد پلی استیشن و الان هم کامپیوتر
در زمینه بازی فوتبال شاید بلد نباشم سیستم خوبی بچینم که اونم خیلی خوب بلدم . ولی بازی فوتبال را کاملا فکری بازی می کنم .
همین طور که در بیرون وقتی فوتبال بازی می کنم فکری بازی می کنم .
نگاه کنید من راه های کسب دارمد زیاد برای خودم بلدم . و درامد خوبی هم دارم .
ولی م خواهم این یکی را هم تجربه بکنم
مثلا منظورم من این است به غیر از بازی فیفا و پی اس که فوتبال هستند و این گونه بازی
من منظورم بازی فلش های است که در سایتی مثل ورلد وینر است . که مثلا می روی عضو می شوی و بعد اپگرید می کنی و بازی می کنی و می توانی دلار برنده بشی ولی اول باید در یک بازی ان قدر رایگان بازی بکنی تا استادش بشی .
این سایت هم سختی های خواست خودش را دارد که باید با پی پال پول بریزی و برداشت بکنی و با ای پی ایران وارد نشوی یا وی پی ان اختصاصی بروی و از این گونه حرف ها
حالا سوالات من از متنی که نوشتید گفتید کلن های بازی این کلن های بازی چی هستند و در کجا قرار دارند و باید چگونه به این ها را پیدا کرد .
سوال بعدی برای انلاین بازی کردن بازی مثل فیفا باید چی کار کرد یعنی چه اینترنتی با چه حجمی می خواهد
ایا بازی فیفا که می خریم 4 الی 5 تومان است و اینترنت پر سرعت داشتم می توانیم انلاین بازی بکنیم یا نه باید حتما سی دی کی داشته باشیم که مبلغ بالا است .
سوال بعدی وقتی انلاین شدیم چگونه می توانیم با افراد دیگر بازی بکنیم و بعد در همون انلاین شدن ما میشه بریم تو یک تورنمت یا لیگ بازی بکنیم و بعد وقتی پیروز شدیم پول دریافت بکنیم اگر اره چگونه پول به حساب ما می ریزند
کلا بیاید عملی توضیح بدهید
مثلا با مثال بگویید باید اول برید این کار ها را بکنید تا بتوانید اصلا انلاین بازی بکنید و بعد باید این کار ها را بکنید تا درامد کسب بکنید .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: kafshduzak , rezani , sherafati
06-12-2012, 07:44 PM
ارسال: #12
خواهش میکنم این انجمن بیشتر از اینها به گردن من حق داره پس در زمینه هایی که تجربه ای داشته باشم حتما دریغ نمیکنم
اما جواب سوالاتون
خیلی خوبه که بازی سازی با گیم میکر رو شروع کردین و این رو هم بگم صرفا برای ساخت یه بازی خوب نیاز به انجین فلان و فلان تشکیلات نیستش
مهدی بهرامی افتخار کشورمون با همین گیم میکر معروف شده.

در زمینه فوتبال همه فکر میکنن که بهترین بازی رو دارن بنده خودم هم فک میکردم از لحظ تکنیکی خیلی تسلط بالایی دارم اما وقتی با نفرات برتر
ایران بازی کردم دیدم هیچی از فوتبال بلد نیستم و همچنان تاکید میکنم با افراد سطح بالا بازی کنید جدا از روند افزایش سطح شما حتما از مسابقه دادن
با یک حرفه ای و کری خوندن خیلی لذت بیشتری داره.(زندگی جز لذت بردن چیزی بیش نیست )

در رابطه با اینکه میخواین در کنار فعالیت هاتون کسب درآمد از بازی کردن رو هم تجربه کنید به نسبت فکر بهتری هستش که صرفا تمام تمرکزتون رو بزارین رو
بازی های رایانه ای .البته باز هم میگم زمان بسیار زیادی میطلبه این درآمد.

در مورد بازیهای فلش و یا بازیهای اینترنتی مانند : تراوین - جنگ خان ها و غیره چندان اطلاع زیادی ندارم اما یه نکته رو خوب میدونم که توجه داشته باشین اینها هم
بیزینس هستن و اول برای درآمد زایی برای صاحبان اون سایت ساخته شدن.چندان فک نمیکنم بشه به درآمد قابل توجهی رسید و من میتونم سیستم پرداختشون رو
به سیستم تبلیغاتی کلیکی که مد شده بود تشبیه کنم که صرفا برای مدیران سایت سود داره.+ اینکه بازیهای اینترنتی متاسفانه اعتیادشون بسیار بسیار بالاست

اما کلن بازی چیه ؟؟؟ معمولا هر گیم نت - هر کشور - هر استان - هر مجموعه ای که گیمرها در اونجا فعالیت میکنن گروهی از بهترین بازیکنان خودشون
رو جمع آوری میکنن و اونها ساپورت میکنن و در مسابقات مختلفی محلی - داخلی - خارجی- دوستانه - جدی شرکت میکنن.و هر کل نام و آداب مخصوص به خودش رو داره.
مثلا کلن ما همه مون شلوار جین یخی میپوشیدیم و اسم کلن مون هم کاپیتان بود.
اما چه طور باید عضو کلن بشی ؟؟
باید اینقد بازیت خوب باشه و با دیگران بازی کنی و بازیت دیده بشه تا به کلن دعوت بشی مثلا شهریار شاکی عضو کلن های خارجی هستش جونکه مدام در تمام
مسابقات بین الملی حضور داشته و استعداد خودش رو به همه نشون داده

اما برای انلاین بازی کردن فیفا ( اگر این حافظه من رو یاری کنه ) خدمتتون عرض کنم که با نسخه های کرک شده 2000 تومنی که در کشور هم موجوده میشه
به صورت انلاین بازی کرد.
حجم اینترنت هم حداقل سرعت 128 به راحتی جوابگو هستش البته این رو هم بگم آنلاین بازی کردن بیشتر از اینکه به سرعت نت بستگی داشته باشه
به پینگ شما بستگی داره.( در مورد پینگ هم جستجو کنید اطلاعاتم خیلی کامل نیس ) اما اینترنت 128 حتما کارتون رو راه میندازه و حجمی هم که هر بازی ازتون میگیره
دقیقا یادم نیست اما چندان زیاد نیست که قابل توجه باشه.

حقیقتش من با فیفا 09 آنلاین بازی میکردم و الان 12 در بازار موجوده و 13 هم داره به بازی میاد و این هارو نگاهی ننداختم که ببینم گزینه های منوهاشون چیه که دقیقا راهنمایی تون
کنم اما این رو بگم که از طریق آدرس ای پی با نفر دوم به صورت آنلاین فیفا بازی میکنن.به این صورت که دو نفر که با هم قراره بازی کنن در مسنجری با هم تبادل آدرس ای پی میکنن
و بعد یکی میزبان میشه و یکی میهمان و آدرس ای پی میزبان رو که گرفته در قسمت مخصوص بازی وارد میکنه و بعد به هم دیگه وصل میشن و بعدشم دیگه تیم انتخاب میکنن
و میرن تو بازی. ( البته این توضیح خیلی سادش بود و کمی کار بیشتری داره واسه آنلاین بازی کردن )
ضمن اینکه بگم حالا واسه اینکه شما یتونی با گیمرهای خارجی بازی کنی چونکه بازی های اونها اورجینال هستش و بازی شما کرک هستش نیاز به یک پچ مخصوص هستش که
بازی رو مثل بازی اورجینال شبی سازی کنه تا شما بتونید با گیمرهای خارجی بازی کنید.

اما در مورد لیگ و تورنمنت متاسفانه فعلا لیگ آنلاین در داخل کشور وجود نداره.و در خارج کشور هم کلا از وقتی گیم رو گذاشتم کنار اخبار رو پیگیری نکردم و در جریانش نیستم
اما همچنان بازم میگم گشت و گذار در نت و سایت سایبرگ میتونه خیلی اطلاعات مفیدی بهتون بده.

ما یه زمانی یه سایتی خارجی بود که مخصوص بازی آنلاین بود که لیگ و تورنمنت برگزار میکرد (بازم اسمش یادم نیومده ) و چندتا بازی داشت مثل : فیفا - کانتر- ترک مانیا - دوتا - وارکرفت
اونجا به برنده یه جایزه ای میدادن در یکی از دوره ها هم مرتظی منتظر الظهور اول شد اما جایزه واسش ارسال نشد چون کشور تحریم بود.
کلا سابقات بین المملی جوایزی واسه ایران ارسال نمیکنن

به صورت عملی توضیح دادن آنلاین بازی کردن فیفا خیلی خیلی وقت بیشتری رو میطلبه اما بحث وقتش نیست بحث اینه که من چند سال بازی نکردم و بیشتر مطالب رو متاسفانه
فراموش کردم اما آموزش آنلاین بازی کردن فیفا رو گوگل کنید حتما جوابتون رو پیدا میکنید
موفق باشید

هفه به هفته داره آماده میشه.هر روز بیشتر از دیروز واسش ذوق دارم......تا چند هفته دیگه.....
 تشکر شده توسط: alicpu
06-12-2012, 08:20 PM
ارسال: #13
خوشحال شدم جواب ها را دادید و واقعا ممنونم دوست عزیز .
نگاه کنید الان فعلا نمی توانم وارد انجمن سایبرگ بشم چون وقتم را می گیره انشالله از 27 خرداد امتحان هایم تمام بشود می روم و با بزرگان اون جا هم اشنا می شوم .
ولی یک سوال برای اینکه بفهمیم در هر استانی کجا کلن دارند یعنی ادرس کلن را پیدا بکنیم باید چی کار بکنیم ایا مرجعی در نت تا بتوانیم ان را پیدا بکنیم
و بعد یک سوال دیگر مثلا همین اقا مرتضی که غوغا کرده در فیفا از طریق خونه یا گیم نت می تونه با خارجی ها بازی بکنه به صورت انلاین و وقتی بازی کرد بفهمه برنده شده یا نه
در ضمن شما تا الان با بزرگان این عرصه فیفا بازی کرده اید اگر اره اون موقع نتایج شما چند بر چند شده است
مثلا اقای کیوان مجیدی اون موقع به نظرم 8 سالش بوده است ولی الان 15 سال دارد و در فیفا الان در یک سایت خارجی که مربوط به فیفا است اول است . و با مرتضی یا با داود خوئی
در ضمن ایا می توانید بگویید مثلا این ها از طریق کشور خودمان همین اقا مرتضی که برای خارجی ها بازی می کنند به صورت بازی کن های خارجی قرار داد می بیند و ماهیانه پول می گیرند درسته .
خوب این پول از طریق چی به حسابشان رخته می شود
 تشکر شده توسط: kafshduzak
06-12-2012, 10:28 PM
ارسال: #14
برای اینکه بفهمین کلن کجا دارن کافیه کمی تحقیق کنید به گیم نت های استانتون مراجعه کنید و حضور داشته باشین در اون گیم نت ها خود به خود
وصل میشین به آدم ها و کلن ها و غیره وغیره
من ب داوود خوئیی اینها متاسفانه بازی نکردم اما مثلا با حامد نقشینه فرد نفر سوم فیفا در سال 87 یا 88 بود بازی کردم و اصلا نتایج خاطرم نیست اما مطمعنم
که باختم.
والا شرایط قرار داد و چگونگی واریز پول کلن های خارجی به گیمرهای ایرانی رو در جریانش نیستم چون این چیزا رسانه ای نمیشه.
همه این چیزایی ام که بهتون گفتم از خوردن انجمن سایبرگ و صحبت با گیمرها بوده + تجربه شخصی

هفه به هفته داره آماده میشه.هر روز بیشتر از دیروز واسش ذوق دارم......تا چند هفته دیگه.....
06-13-2012, 10:12 AM
ارسال: #15
تشکر می کنم دوست عزیز از اینکه جواب من را دادی .
الان منظورم من این گونه بازی های انلاین هست
این سایت را نگاه بکنید
Worldwinner.com
Min Diposite 10$ هست که میتونید با پی پال یا مستر یا ویزا شروع کنید. ولی فقط از طریق پی پال یا چک می تونید برداشت کنید پولتون رو.
بالای 30 تا بازی داره که برای کسب درآمد باید مهارتتون رو تو این بازیها بالا ببرید.
از هر سیستم فقط یک اکانت میتونید باز کنید و در صورت تخلف اکانتتون سریعا بسته میشه.
میتونید تست کنید و نظرتون رو بگید. قبل از Upgrade اکانت پولی بهتون نمیده ولی میتونید مجانی رجیستر کنید و بازیهای دستگرمی انجام بدید با اونهایی که Upgrade نکردن.
منظورم این گونه سایت ها هست که بری اول ثبت نام بکنی و باید حتما کلک های ان را بلد بود مثلا همین پی پال درست کردن بعد ای پی غیر ایران . و بعد می ری رایگان یک بازی را انتخاب می کنی و استادش می شوی و بعد می روی پولی بازی می کنی .
این جوری خیلی حال می ده .
مثلا تورنمت بر گزار می کنند . و هر نفر مثلا 1 دلار هر چی می گذارد وسط . و بازی می کنند و به برنده پول می ده .
یک نوع دیگری هم دارد خودش روزانه به نظرم بازی می گذاره که 200 و خورده ای دلار جایزه دارد
حالا از سر این گونه سایت ها مثال بزنید با تمام فوت و فن های ان
در ضمن یک سوال دارم
اگر می شود یک ایمیلی از چند تن از بزرگان بازی رایانه ای به من بدهید
مثل کیوان جوادی یا مرتضی یا داود خوئی
 تشکر شده توسط: kafshduzak
06-13-2012, 04:31 PM
ارسال: #16
دوست عزیز در جریان این بازیها نیسم
و اطلاع چندانی ندارم متاسفانه
اما در رابطه با ایمیل هم خیلی وقت دیگه با هیچ گیمری ارتباط ندارم و هیچ اطلاعی از ایمیل هاشون ندارم
(چفد زود من همه چیو فراموش کردم )
موفق باشید

06-13-2012, 09:18 PM
ارسال: #17
دوست عزیز اگر بتوانی این راهی گفتم اطلاعات بهم بدی یا یک نفر را معرفی بکنی عالی میشه
11-19-2012, 04:12 PM
ارسال: #18
سلام همگی منم به نوبه ی خودم ده سالی هست تجربه دارم در بازی های آنلاین اگه سوالی هست تا جایی که بلد باشم میتونم جوابتون را بدم
09-21-2013, 05:14 PM
ارسال: #19
من دوست دارم نحوه ی درامد صاحبان سایت از این بازیا رو بدونم
12-23-2013, 04:08 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-23-2013 04:11 PM، توسط arman03.)
ارسال: #20
مشارکت در ساخت بازی های آنلاین
با سلام از دوستان برنامه نویس حرفه ای که مایل به همکاری در ساخت بازی آنلاین هستند جهت تامین سرمایه دعوت به همکاری میشود . 09123962951

بازی در حد http://empire.goodgamestudios.com
یا clash of clans که از اپلیکیشن ها اپل هست
یا عصر پادشاهان
(11-19-2012 04:12 PM)sam127 نوشته شده توسط:  سلام همگی منم به نوبه ی خودم ده سالی هست تجربه دارم در بازی های آنلاین اگه سوالی هست تا جایی که بلد باشم میتونم جوابتون را بدم
سلام در صورت توانایی در ساخت بازی آنلاین پیغام بگذارید.
09123962951
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نیازمند مشاوره در زمینه تاسیس فروشگاه اینترنتی اسباب بازی ************ iranvps 1 430 04-06-2018 07:53 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
Wink ایده و طرح بازی آنلاین (همکاری در ساخت بازی) iman.r 4 2,039 03-26-2017 01:09 AM
آخرین ارسال: هورداد
  درامد در اینترنت alicpu 457 95,407 10-07-2016 06:05 PM
آخرین ارسال: farshid-salehi
  کسب درامد از طریق نویسندگی در اینترنت alicpu 50 17,925 08-27-2016 02:43 PM
آخرین ارسال: mehdi-f
  سیدی های اموزش کسب درامد اینترنتی نخرید amirnpe 2 1,154 06-20-2016 05:01 AM
آخرین ارسال: yousef0098
Question َیوه های مختلف کسب درامد از سایت؟ saeed74 25 4,734 08-29-2015 10:50 PM
آخرین ارسال: saeed74
  درامد بیشتر دست فرد 0 690 08-13-2015 08:59 PM
آخرین ارسال: دست فرد
  درامد از پنل مستقل اس ام اس و هاست atp_mis 11 2,652 05-19-2015 10:13 AM
آخرین ارسال: fekreabi
  کسب درامد از طریق باری های انلاین mohammad.maleki 16 2,692 04-21-2014 11:23 AM
آخرین ارسال: delsaa
  بازی های آنلاین iman.r 25 2,820 02-03-2013 04:09 AM
آخرین ارسال: MohammadHashemi
  چند تا سوال در مورد کسب درامد از نت alicpu 33 4,783 01-30-2013 07:40 PM
آخرین ارسال: alicpu
  درامد ها را بگویید alicpu 6 2,962 01-04-2013 06:33 PM
آخرین ارسال: habib tousi
  سايت زدن و كسب درامد alicpu 13 4,461 11-21-2012 05:29 AM
آخرین ارسال: Divar
  کسب درامد از اینترنت آری یا نه alicpu 13 4,160 07-23-2012 07:46 PM
آخرین ارسال: alicpu
  کسب درامد از طریق کتاب الکترونیکی alicpu 11 4,231 06-11-2012 08:59 PM
آخرین ارسال: MohamadMJ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS