ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

در جوانی ثروتمند بازنشسته شوید
زمان کنونی: 04-19-2024, 11:37 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ahmad rezaee
آخرین ارسال: ahmad rezaee
پاسخ: 37
بازدید: 11651

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در جوانی ثروتمند بازنشسته شوید
02-15-2013, 12:39 PM
ارسال: #31
RE: در جوانی ثروتمند بازنشسته شوید
(02-14-2013 11:19 PM)successman نوشته شده توسط:  جناب آقاي رضايي بسيار متشكرم از بابت زحمتي كه نسبت به تايپ و قراردادن اين مطالب ارزشمند در انجمن مي نماييد.

موفقيت روز افزون شما بزرگوار آرزوي ماست .

از شما و ديگر دوستان هم كه پيگير مطالب و آموزه هاي مطرح شده هستند تشكر مي كنم . بايد آموزش هاي اصولي آنقدر در ذهن تكرار شوند كه جزئي از وجودمان گردند و با عمل به آنها به جهش در زندگي برسيم .

(02-15-2013 05:08 AM)Ariamehr نوشته شده توسط:  سلام ميشه لطف كنيد اين مطالب خوب رو به صورت يه فايل ورد براي دانلود قرار بديد ممنون ميشيم

در انتهاي خلاصه شدن كتاب فايل pdf آنرا نيز براي خواندن راحت تر كتاب قرار خواهم داد ، گرچه تجربه نشان داده : براي آنچه زحمت بيشتري مي كشيم ارزش بيشتري قائل مي شويم .

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: zoofanoon , sir-mahyar , mir abbas , Mrs.Seyedi , جوادي , Ali 59 , اَسکی
02-15-2013, 01:43 PM
ارسال: #32
واقعا عالیست لطف کنید ادامه بدید

خوشبختی همین نزدیکی هاست
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , sir-mahyar , mir abbas
02-15-2013, 04:22 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-15-2013 04:25 PM، توسط ahmad rezaee.)
ارسال: #33
روز دهــــــــــم : جمعه 27/11/1391

فصل پنجم:اهرم ذهن شما

لازم مي دانم از دوستان عزيز تقاضا كنم اين قسمت را نه يكبار بلكه چندين بار مطالعه كنند ، چون از كليدي ترين مراحل كسب موفقيت و كسب ثروت است .از اينكه نوشته ها طولاني خواهد شد عذر خواهي مي كنم .اين نوشته هاي جامع در دنياي اينترنت موجود نيستند و اولين بار است كه به پخش آنها مبادرت مي شود.

چرا برخي از مردم مي توانند و برخي نمي توانند ؟

اين درس با پدر پولدار ،‌پسرش و من آغاز مي شود كه با يكديگر در بخش از اراضي زيباي ساحل قدم مي زديم . پدر پولدار ايستاد ، به زمين ها اشاره كرد و گفت : « به تازگي اين زمين را خريده ام .»
پدر پولدارم مي خواست راز بزرگي را با ما در ميان بگذارد . اينكه چطور توانسته بود بدون اينكه پول كافي داشته باشد ، از عهده چنين سرمايه گذاري گرانقيمتي بر آيد . اين يكي از رازهاي ثروتمند شدنش بود .

يك واقعيت متفاوت

ساده بگويم ، پدر پولدار توانست با وجودي كه در آن زمان پول زيادي نداشت از عهده خريد چنين اراضي گرانقيمتي بر آيد ، به اين دليل كه « فراهم كردن پول آنرا » به بخشي از واقعيت خود تبديل كرده بود . اگر پدر فقيرم بود با اينكه در آن زمان پول بيشتري داشت ، مي گفت « من نمي توانم » زيرا فكر كردن به چنين زمين گرانقيمتي خارج ار واقعيت او بود .

آنچه كه فكر مي كنيد واقعي است ، واقعيت شماست

پدر پولدار كه مردي مذهبي بود ، اغلب قطعاتي را از عهد عتيق برايمان بازگو مي كرد، « و كلام به واقعيت تبديل شد» يعني هر آنچه كه فكر كنيد و بگوييد كه واقعيت دارد ، به واقعيت شما بدل مي شود » وقتي در كنار آن اراضي ساحل اقيانوسي زيبا راه مي رفت حاضر نبود كه بگويد « نمي توانم انجامش دهم » ،‌گرچه در آن زمان پول خريدن آنرا نداشت . در عوض ، ماه ها به برنامه ريزي در اين زمينه پرداخت كه چطور اين زمين را مي تواند بخرد . او سخت كار كرد تا آنچه را خارج از واقعيتش بود به بخشي از واقعيت خود تبديل كند .اين پول نبود كه پدر پولدارم را ثروتمند مي كرد .اين توانايي وسعت بخشيدن به ظرفيتش بود كه در نهايت او را پولدار و پولدارتر مي كرد .

فردي كه فكر مي كند سرمايه گذاري مخاطره آميز است ،‌اغلب با تمام همان واقعيتي مواجه خواهد شد كه مي خواهد به واقعيت بدل شود . اين فرد روزنامه را باز خواهد كرد و اخباري درباره كساني كه پول خود را در سرمايه گذاري از دست داده اند ، خواهد خواند . به عبارت ديگر ذهن اين قدرت را دارد كه هر آنچه واقعي مي پندارد را ببيند و از ديدن واقعيت ديگري خودداري كند .توانايي پدر پولدارم در تغيير دائمي واقعيتش بود كه او را پولدار كرد . پس از اينكه آن قطعه زمين را خريد ‌خيلي زود به دنبال قطعه زميني حتي بزرگتر بود تا واقعيت خود را روي آن محك بزند .

اهرم شماره يك

اهرم شماره يك اهرمي است كه در ذهن شماست ، زيرا همان جايي است كه واقعيت شما در آن شكل مي گيرند.امروز به افراد مي گويم « قدم اول براي پيشروي از درآمد 50 ميليون تومان در سال با كار زياد به 1 ميليارد تومان در سال با كار خيلي كم ، با تغيير در واقعيت برداشته مي شود.»

تغيير در واقعيت الزاماً به معناي بزرگتر يا بهتر نيست . تغيير در واقعيت مي تواند صرفاً تغيير در ديدگاه باشد . به طور مثال ،‌به جاي اينكه مثل بسياري از سرمايه گذاران بي تجربه بگوييم : « خيلي مخاطره آميز است » بپرسيم : « قبل از موفق شدن چند بار زيان خواهم كرد »، به جاي اينكه بگوييم « اين قطعه زمين خيلي گرانقيمت است » كتابي در باره فردي كه توانست چنين زميني را بخرد بخوانيد ، يا از كسي كه توانسته چنين زميني را بخرد ،‌بخواهيد كه برايتان شرح دهد چطور از عهده اين كار بر آمده است .نكته مهم نه زمين ، بلكه تغيير واقعيت شماست .

چرا يك پدر پولدار تر شد و پدر ديگر فقير تر

پدر پولدار اين توانايي را داشت كه پيوسته به تغيير ، كنترل و گسترش واقعيت خود بپردازد ، از سويي ديگر پدر بي پولم تصميم گرفت در حيطه واقعيت خويش زندگي كند . پدر بي پولم در دنيايي زندگي مي كرد كه آن را واقعي مي پنداشت و اين تنها واقعيت ممكن براي او بود . به همين دليل سخت تر و سخت تر كار كرد و در بازنشستگي بي پول شد . او يك واقعيت ثابت داشت و نمي دانست چطور آن را كنترل كند ، تغيير دهد يا وسعت بخشد . او به جاي اينكه واقعيت خود را تغيير دهد ، همواره چنين سخناني مي گفت « نمي توانم اين كار را انجام دهم » « من هرگز پولدار نخواهم شد » «من علاقه اي به پول ندارم » « وقتي بازنشسته شوم ، درآمدم كاهش خواهد يافت » حرف هاي او به واقعيت زندگي او بدل شد .

اگر مي خواهيد جوان و ثروتمند باز نشسته شويد ،‌بايد واقعيت خود را گسترش دهيد و اين كار ا به يك عادت تبديل كنيد . « افكار و گفتار شما به واقعيت تبديل مي شوند »

ما پس از آن شب سرد زمستاني در كوهستان كانادايي مجبور بوديم حداقل چهار سال با ايمان به باورهايمان زندگي كنيم تا كم كم نتايج محسوس را در واقعيت خود ببينيم . به عبارت ديگر ، چهار تا هشت سال طول كشيد تا توانستيم واقعيت هاي خودمان را به اهدافمان تبديل كنيم .

اگر قصد داريد واقعيت خود را گسترش دهيد ،‌شايد بخواهيد با كتاب خواندن يا گوش دادن به نوارهاي صوتي درباره كساني كه قبلاً آنچه كه شما مي خواهيد به دست بياوريد را به دست آورده اند ، شروع كنيد.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , shahram......32 , کامیار کاظمی , mir abbas , Mrs.Seyedi , Haavin , سیدمهدی هاشمی , kave , hamed.yegane , s_a , جوادي , hamid.h , Benita , اَسکی , blacknight19
02-16-2013, 12:39 AM
ارسال: #34
خیلی مفید و آموزنده بود، مرسی آقای رضایی
خدمت دوستان عزیزم عرض کنم، با توجه به اینکه بنده در حال همکاری با چند فرد میلیاردر هستم،
این موضوع را به عینه تجربه کردم، مثلاً ما فکر می کنیم برای به دست آوردن هر پولی باید خیلی تلاش کنیم،
ولی آنها به جای تلاش بیشتر به فکر و دانش بیشتر توأم با عمل سریع موافقند، یعنی خود را آلوده متن کار نمی کنند، نمی دانم منظورم را خوب گفتم یا نه؟
ولی از شما می خواهم هر طوری هست با تعدادی ثروتمند وقت بگذارید،
نگرش آنان زندگیتان را زیرو رو می کند، احساس می کنید که پول در یک قدمی شماست و دیگر برای به دست آوردن فقط پول تلاش نمی کنید،
ذهنتان باز می شود و آن موقع تصمیمات بهتر و سنجیده تری در رابطه با ادامه ی زندگیتان خواهید گرفت.

«هر قدر بیشتر بر لبی لبخند بنشانم، ثروتمندترم!» [/align]
 تشکر شده توسط: Haavin , ahmad rezaee , سیدمهدی هاشمی , goldmen , hamed.yegane , s_a , mrs.abbasi , Ali 59 , اَسکی , blacknight19 , iranboy
05-10-2015, 04:51 PM
ارسال: #35
شیرینیشو هستم ولی چه جوری میخواید بدید استاد؟!!
05-10-2015, 05:02 PM
ارسال: #36
سلام استاد رضایی
عرض کنم خدمتتون من تا قبل از شکست در کار بازاریابی به تلقین های مثبت اعتقاد داشتم ولی حالا برام سخته که دوباره از صفر شروع کنم،بنده فارغ التحصیل حقوقم و برج 6 عازمم به خدمت سربازی،یه جورایی انگیزه ای برام نمونده،شما پیشنهادتون چیه؟چه جوری به سوی موفقیت قدم بردارم؟
دوستان هم اگه میتونن با بازگو کردن خاطراتی که دارن کمکی برای من باشند لطفا دریغ نکنن
برا همه آرزوی موفقیت دارم
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , blacknight19
07-09-2015, 03:27 PM
ارسال: #37
سلام دوباره به همه عزیزان

از شروع این پست چند سالی گذشته است و هیجان شروع موفقیت آمیز در شروع این تاپیک با جستجو و حرکت های عملی طی این مدت همراه بود .

خیلی خوشحال هستم که بازنویسی این مطالب در آن دوران باعث انگیزه بینظیری برای من گردید و توانستم به نزدیکی آرزوهای اصلی خودم طی این سالها برسم .

من در هنگام ورود به انجمن دارای حداقلی درآمدی بودم ،اما حضور در جمع دوستان و یادگیری مطالب عمیق موفقیت باعث شد تا در طی این سالها من میزان درآمدی خود را به دهها برابر ارتقا دهم .

رکود ساختمان فرصت خوبی بود تا بتوانم زمین هایی را که بعد از افت وحشتناک در دست فروشنده ها مانده بود را خریداری کنم و بعد از سالها یکی از این زمینها تبدیل به باغی خوب شده است که البته به جهت هزینه های زیاد آن بخشی را به افرادی دیگر واگذار کردم .

انشالله بزودی با رونق ساختمان بتوانم ساخت و ساز در این بخش را داشته باشم .

فعلا تمرکز من روی کسب وکارهای نقد شونده است که الحمدلله پیشرفت خوبی حاصل شده است .

تشکر شده توسط: blacknight19 , iranboy , yousefi66 , pooya 90
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star چه چیزهایی در دانشگاه ها تدریس و یادگرفته شوند؟ r2013.samadi 0 672 08-09-2017 03:39 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  راهنمایی در خصوص ترجمه کتاب abdolhossein 4 1,496 12-09-2016 10:49 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  کتاب علم ثروتمند شدن jahanagahi 103 37,177 12-07-2016 09:33 PM
  عظیم ترین راز کسب ثروت در تاریخ abdolhossein 41 2,820 11-14-2015 06:29 PM
آخرین ارسال: shahcar
  مرتکب کدام یک از اشتباهات زیر در شبکه‌های اجتماعی می‌شوید؟ Amiraliamirali 0 594 09-18-2015 05:39 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  عادت‌های پول‌ساز : ۱۵ عادت روزانه‌ی افراد ثروتمند Amiraliamirali 9 2,138 09-11-2015 12:15 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  5 دقيقه به من فرصت بدهيد تا پيشگويي كنم كه شما ثروتمند مي شويد يا فقير؟!! pgs 3 2,708 04-08-2015 02:02 PM
آخرین ارسال: golro
  خلاصه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید keshavarz 0 1,793 03-18-2015 09:18 AM
آخرین ارسال: keshavarz
  جک کنفیلد در همایش تهران چه گفت؟ iranboy 0 1,618 02-16-2015 12:32 PM
آخرین ارسال: iranboy
  خالقان ثروتمند روياهاي کوچک karafarin 1 1,143 07-16-2014 11:43 PM
آخرین ارسال: rockefeller
  خلاصه كتاب : بیندیشید و ثروتمند شوید jahanagahi 1 1,608 06-21-2014 10:37 AM
آخرین ارسال: MARYAR
  چه کسی کتاب حکایت دولت و فرزانگی رو خونده؟نظرش در مورد این کتاب چیه؟ ملیاردرسی ساله 5 2,088 05-04-2014 05:31 PM
آخرین ارسال: amir137580
  خلاصه كتاب : بينديشيد و ثروتمند شويد jahanagahi 24 8,552 04-02-2014 11:05 AM
  تادم مرگ به در دانشگاهها دخیل بسته ای نرگس فیاض 1 675 06-04-2013 10:51 PM
آخرین ارسال: ahmad rezaee
  خلاصه ای از کتاب راز موفقیت در کسب و کار..... mallarme 3 3,150 04-16-2013 06:38 PM
آخرین ارسال: habib1400
  این ۳کلمه جادویی را در روز زیاد تکرار کنید/راز اعداد و نمادها را یاد بگیریم mallarme 1 1,118 12-09-2012 01:10 AM
  25 توصيه در فروشندگي بيلا بالا 0 557 11-11-2012 10:10 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
Rainbow دانلود کتاب های عالی فقط در این بخش دلشاد حسین پور 19 5,248 11-03-2012 11:49 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  ثروتمند شدن با کسب و کار اینترنتی shahrasebi 5 2,125 04-19-2012 05:38 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  خلاصه کتاب (بیندیشید و ثروتمند شوید) totia 0 5,863 03-21-2012 09:49 AM
آخرین ارسال: totia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS