ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تولید سنگ مصنوعی
زمان کنونی: 04-20-2024, 10:30 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: babaei
آخرین ارسال: مرجان گودرزی
پاسخ: 26
بازدید: 8682

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امیتازات : 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تولید سنگ مصنوعی
06-11-2012, 06:06 PM
ارسال: #11
RE: تولید سنگ مصنوعی
البته کیفیت کار به صورت دستی با توجه به بازدیدی که من از کارگاه ساخت سنگ مصنوعی به صورت دستی داشتم خوب بود.
به هر حال فکر کنم بهتره ابتدا شما نمایندگی یکی از این شرکتها رو که سنگ تولید می کنه بگیرید و با چند پیمانکار هم اگه آشنا باشین که در چند پروژه از این سنگها استفاده بشه حساب بازار دستتون می اد بعد اگه دیدین خوبه خودتون تولید کنید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , iran , مهدی 1 , ناصر صادقی , فرهاد قربانی , Haavin
06-12-2012, 08:43 AM
ارسال: #12
سلام طبق گفته های شما مشخص گردید آشنایی کامل به روش دستی دارید من می توانم با شما بصورت تلفنی صحبت کنم شماره تلفن شمارا برایم خصوصی بفرستید تا ارتباط برقرار کنیم ممنون

[img][تصویر: guwt_نيازمنديهاي_داروغه.jpg][/img]میخواهید سریع تر موفق شوید؟ خب شما باید دیگران را تشویق کنید موفق شوند

نيازمنديهاي داروغه براي تبليغات شما

daruqe.ir
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , amiryazdani138
08-13-2012, 06:08 PM
ارسال: #13
(06-11-2012 09:39 AM)carna نوشته شده توسط:  سلام به ارشیای عزیز ممنون از اینهمه توجه شما اینکه شما میگویید مال تولید بصورت دستی هست اتوماتیک ان حداقل 500 متر سوله میخواد این تولید انبار مواد اولیه ،انبار محصول و غیره میخواد همون میز ویبره باید شرایط خاصی داشته باشد این میزهایی که میگویید شرکتهای بتنی دارند که کیفیت کار را پایین میاورد در هر صورت می خواستم بازار را بسنجم که ایا در ایران چه جایگاهی داره با توجه به اینکه محصولات بتنی هم شکل خیلی ارزانتر تهیه میشه ایا مردم به کیفیت اهمیت میدهند که هزینه ی بالاتر بپردازند و این محصولات را بصورت مصنوعی استفاده کنن دنبال این ایاها هستم

لطفاٌ با من تماس بگیرید دارای 600 متر سوله در شهرک صنعتی اهواز هستم و مقدار محدود (حدود 40 میلیون) سرمایه دارم در صورتی که قسط راه اندازی طرح را دارید با این شماره 09396073052 تماس بگیرید
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , amiryazdani138
08-13-2012, 09:33 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-13-2012 10:18 PM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #14
الان طرح های خاص و جالبش را مترمربعی 27 تومان همکاری ما برای کارامون خرید می کنیم. به نظرتون تولیدش متری چقدر تموم می شه
 تشکر شده توسط: iran , ناصر صادقی , amiryazdani138
09-02-2012, 09:36 PM
ارسال: #15
با سلام
من جواز این کارو هم گرفتم و فقط در گرفتن زمین مشکل دارم
در مورد دستی و اتو ماتیک هم تحقیقاتی کردم
اگه بازار فروشش رو پیدا کنی سود خوبی داره .
09131422480
 تشکر شده توسط: Haavin , amiryazdani138
09-02-2012, 10:34 PM
ارسال: #16
دوست عزیز
نمونه ای از این سنگها دارید که بشه عکسشو دید؟

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: iranboy
09-04-2012, 12:18 PM
ارسال: #17
سلام.
شرکت هایی هستند که کل خط تولید رو میفروشن و برای شما نصب و راه اندازی میکنن. دستی ،نیمه اتوماتیک و اتوماتیک.طرح توجیهی هم به شما میدن و کاملا برآورد هزینه میکنن براتون و درصد سوددهی.اگه باشون تماس بگیرید پیش فاکتور هم بهتون میدن و کلی هم عکس از تولیدات توی سایتاشون هست. فقط کافی کلمه سنگ مصنوعی رو سرچ کنید.

اهداف مالی من : ذهن ثروتمند---کسب ثروت---حفظ ثروت---به اشتراک گذاشتن ثروت
 تشکر شده توسط: Delta.H , Haavin , amiryazdani138 , یوسف خادم پیر
09-04-2012, 03:00 PM
ارسال: #18
(06-11-2012 06:06 PM)arshiaaziz2000 نوشته شده توسط:  البته کیفیت کار به صورت دستی با توجه به بازدیدی که من از کارگاه ساخت سنگ مصنوعی به صورت دستی داشتم خوب بود.
به هر حال فکر کنم بهتره ابتدا شما نمایندگی یکی از این شرکتها رو که سنگ تولید می کنه بگیرید و با چند پیمانکار هم اگه آشنا باشین که در چند پروژه از این سنگها استفاده بشه حساب بازار دستتون می اد بعد اگه دیدین خوبه خودتون تولید کنید

من هم با نظر "arshiaaziz2000"موافقم .بهترین حالت برای شروع یک کار این هست که اولش نبض بازار دستتون بیاد و چم و خم کار و راه‌های کاهش هزینه‌های اضافی رو کاهش بدید و ایده‌های جدید برای رقابت با رقبا و نیاز بازار دستتون بیاد اعتبار کسب کنید و بعد دست به تولید بزنید

موفق باشید

Don't be a MAYBE ; a maybe never made History !!!
-------
نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش
ما را به ناز فروشان نیاز نیست تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
 تشکر شده توسط: ali zobeid , amiryazdani138 , amin2002hs
07-19-2013, 02:13 PM
ارسال: #19
: راه اندازی کارگاه تولیدی
با سلام خدمت دوستان اين متن رو جاي ديگه گذاشته بودم حوصله ويرايش نداشتم عينا كپي ميكنم اينجا.
اينم لينك مطلب
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...8%B9%D9%8A
آقا حمزه و آقا سجاد به موضوعات خوبي اشاره كردند از اونجايي كه منم يكي از توليد كنندگان سنگ مصنوعي هستم خواستم تجربياتم رو با دوستان درميون بذارم....اول اينكه با حرف هاي هر دو عزيز موافقم كه شركت هاي زيادي در زمينه كلاهبرداري فروش و آموزش خط توليد وجود دارن من و دوستم هم قرباني يكي از همين شركت ها شديم.و تا الان با سرمايه در گردش نزديك به 64 ميليون سرمايه گذاري كرديم و اصلا اون سودي كه انتظار داشتيم رو نداره(600-700تومن در ماه)از طرفي اگه بخوايم جمع كنيم هم نصف هزينه اي كه كرديم دستمون رو نميگيره مونديم چكار كنيم...منم به نوبه خودم به دوستان توصه ميكنم وارد اين كار نشن يا با تحقق و آگاهي كامل و احتياط وارد بشن...آقا سجاد گفتن كه اين شركت ها رو شايد بعدا معرفي كنن ولي من همين الان ميگم تا بقيه توي دام اين از خدا بي خبرا نيفتن(البته فقط دوتا از كله گنده هاشون رو ميگم)1-شركت سام سنگ(مازندران)2-شركت كيميا صنعت(تهران)...اين شركت ها مبالغ هنگفتي در حدود5تا10ميليون بابت آموزش از متقاضيان ميگيرن جالبه كه كل آموزش توي 2روز هم تموم ميشه...غير از اون قالب هايي هست كه ارائه ميدن كه عموما بخاطر تازه كار بودن متقاضي قالب هاي با جنس ضعيف بهش ميندازن...ولي در كل اين محصول(سنگ مصنوعي) از روسيه وارد ايران شده و اگه بازار فروشش راه بيفته كلا چيز بدي نيست فعلا ايرادهايي كه ميشه بهش گرفت اينه كه اكثر مواد اوليه اون (رنگ و رزين) وارداتي هستن و با ارز بالا و پائين ميشن و در قيمت محصولات خيلي تاثير ميزاره و قدرت مانور اون رو در مقابل مثلا موزائيك هاي معمولي از نظر قيمت پائين مياره اگه دوستان سوال داشتن در خدمتم
 تشکر شده توسط: hisabba2003 , iran , amin2002hs , saman.
01-22-2014, 08:41 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-22-2014 08:45 AM، توسط mohajer88.)
ارسال: #20
(06-10-2012 06:32 PM)arshiaaziz2000 نوشته شده توسط:  برای تولید با ظرفیت 50 متر مربع در هر شیفت کاری شما به یک میکسر 350 کیلوگرمی نیاز دارید با قیمت حدودا 4 میلیون تومان
یک میز ویبره 2 در 1 متر مربع با قیمتی کمتر از 4 میلیون تومن ، هزینه آموزش و فرمولاسیون که حدودا 5 میلیون از شما می گیرند
یک سالن 200 متر مربعی نیاز دارید
3 کارگر در هر شیفت و 1 سر کارگز
قالب هاش هم هست که البته خیلی گرون نیست

این میزی که شما میگی بدرد نمیخوره و کیفیت کارت خیلی کم میشه
من رو میز خودم(دو در سه)فقط ده میلیون تومن موتور بستم با شاسی تقویت شده
حالا شما میگی 5 میلیون؟
روزی کمتر از 150 متر تولید اصلا به صرفه نیست و به علافیش نمیارزه
(06-11-2012 09:39 AM)babaei نوشته شده توسط:  سلام به ارشیای عزیز ممنون از اینهمه توجه شما اینکه شما میگویید مال تولید بصورت دستی هست اتوماتیک ان حداقل 500 متر سوله میخواد این تولید انبار مواد اولیه ،انبار محصول و غیره میخواد همون میز ویبره باید شرایط خاصی داشته باشد این میزهایی که میگویید شرکتهای بتنی دارند که کیفیت کار را پایین میاورد در هر صورت می خواستم بازار را بسنجم که ایا در ایران چه جایگاهی داره با توجه به اینکه محصولات بتنی هم شکل خیلی ارزانتر تهیه میشه ایا مردم به کیفیت اهمیت میدهند که هزینه ی بالاتر بپردازند و این محصولات را بصورت مصنوعی استفاده کنن دنبال این ایاها هستم

محصولات بتنی جلا و کیفیت و همچنین تنوع این محصول رو ندارند
به علت مواد پلیمری مصرفی مقاومت خمشی کار به شدت بالاست
عکسی دارم که نیسان با دو تن بار روی کارهای من که خشکه چینی شده بود(بدون کف سازی)رفته و هیچ مشکلی پیش نیومده
قطعات بتنی اینگونه مقاومتی ندارند
(06-11-2012 06:06 PM)arshiaaziz2000 نوشته شده توسط:  البته کیفیت کار به صورت دستی با توجه به بازدیدی که من از کارگاه ساخت سنگ مصنوعی به صورت دستی داشتم خوب بود.

کیفیت کار به حداقل تجهیزات شما و دانش و تجربه شما بستگی داره
دستی و اتومات بودن روی میزان تولید تاثیر داره نه کیفیت
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه اندازی خط تولید سنگ مصنوعی آرش رضایی 39 31,216 08-20-2022 05:39 PM
آخرین ارسال: مرجان گودرزی
  تولید گلدان پلاستیکی با ضایعات پلاستیکی جمع اوری شده eedy 10 8,769 12-20-2021 08:54 PM
آخرین ارسال: Ali fa
  ایده تولید داربست فلزی 3 پارچه (واگذاری یا شراکت) haj_mostafa 4 3,489 11-28-2015 09:05 PM
آخرین ارسال: haj_mostafa
  تولید موادشوینده و یا بسته بندی سس فلفل puyamh 1 1,021 07-09-2015 02:14 PM
آخرین ارسال: sorin
  کارگاه تولید لباس بچه Kalamata 1 1,727 12-23-2014 12:52 AM
آخرین ارسال: مهدی 1
  کالاهایی که با ضایعات پلاستیکی تولید میشن eedy 1 1,829 08-18-2013 05:33 PM
آخرین ارسال: zhosseini81
  کارگاه تولید سرکه ابغوره و شیره در شهرهای پر انگور eedy 5 2,608 08-08-2013 01:40 AM
آخرین ارسال: rezaho
  تولید نوعی ترشی hisabba2003 5 1,873 11-11-2012 05:40 PM
آخرین ارسال: hisabba2003
  تولید سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی کامیار کاظمی 2 3,454 09-27-2012 06:25 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS