ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بهترین کتابهایی که خوانده اید
زمان کنونی: 03-29-2024, 12:35 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: farzin1
آخرین ارسال: karimireza079
پاسخ: 101
بازدید: 16106

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امیتازات : 3.05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین کتابهایی که خوانده اید
04-02-2013, 09:31 PM
ارسال: #61
RE: تاثیر گذارترین کتابهای عمرتان
(01-16-2013 02:28 PM)habib tousi نوشته شده توسط:  
(10-13-2012 12:45 AM)arvin-leo نوشته شده توسط:  پدر پولدار و پدر بی پول که عالی بود
بهانه تراشی ممنوع اثر برایان تریسی هم خوب بود

ذوست من؟ لینکشو داری بذاری؟10_00410_00410_00410_00410_004

حبیب جان این هم خلاصه کتاب:
یکی از پدرانم برای به دست آوردن چند دلار جان می کند و دیگری مشت مشت پول در می آورد.
یکی از پدرانم به من یاد می داد که سوابق تحصیلی و کارم را چه طور بنویسم که بتوانم شغل خوبی به دست آورم و دیگری به من می آموخت که چه طور طرحهای قوی مالی و بازرگانی را خلق کنم، تا بتوانم برای دیگران شغل ایجاد کنم.

فرزند دو پدر قوی بودن این امکان را برای من فراهم آورد تا با مقایسه آرای آنها با یکدیگر تاثیر تفکراتشان را بر زندگیشان بررسی کنم، در این جریان فهمیدم که انسانها زندگیشان را براساس افکارشان تنظیم می کنند.
پدر بی پولم دائما می گفت: من هیچ وقت پولدار نمی شوم و این پیشگویی واقعیت یافت، ولی پدر پولدارم معتقد بود که آدم پولداریست، حتی یک بار پس از ورشکستگیی که افسراده اش کرده بود، باز ادعا کرد آدم ثروتمندی است و می گفت بین فقیر بودن و ورشکسته بودن یک اختلاف بزرگ است و آن این که ورشکستگی موقتی، ولی فقر دائمی است.

پدر بی پولم معتقد بود که پول مساله مهمی نیست ولی پدر پولدارم می گفت: پول یعنی قدرت ،من فهمیدم پدر بی پول من به این دلیل که کم در آمد داشته بی پول نیست، بلکه اتفاقا در آمدش هم زیاد است، اما به خاطر شیوه تفکر و عملکردش به این وضع رسیده است.
پدر بی پولم معتقد بود که درس بخوانم و مدرک بگیریم و شغل پر در آمدی داشته باشم، ولی پدر پولدارم مرا به درس خواندن و پولدار شدن و این که نقش وفایده پول چیست، تشویق می کرد.
پدر پولدار معتقد بود که او برای پول کار نمی کند بلکه این پول است که برای او کار می کند.
پول یکی از نماد های قدرت است اما آموزش استفاده درست از پول، قدرت بیشتری را به همراه می آورد، پول می آید و می رود و انسان با آموزش و آشنایی با نحوه استفاده صحیح از آن می تواند بر آن مسلط شده و ثروتمند شود.
پولدار ها برای پول کار نمی کنند.
افراد با آگاهی از گردش مالی قادرند، خوشبخت و مرفه باشند .
شم مالی، نوعی جریان فکری است که از طریق آن می توانیم مشکلات مالی خود را حل کنیم.
جهان امروز، جهان پیچیده ، متغیر و بسیار بزرگتر از دنیای گذشته است، در این دنیا کسی جام جهان نما ندارد.
دراین نکته کوچکترین تردیدی وجود ندارد و آن هم این که تغییرات آینده در چهارچوب ذهن ما نمی گنجد و هیچ کس از آن خبر ندارد.
یکی از دلایل پولدار شدن پولدارها و بی پول شدن بی پولان و دست و پا زدن طبقه متوسط در قرض و بدهی این است که موضوع پول صرفا در خانه مطرح می شود و در نظام آموزشی جای ندارد.
برای پولدار شدن لازم است در ابتدا یاد بگیری که با مخت پول در بیاوری.
آدمها وقتی واقعا فقیر می شوند که از تلاش کردن ناامید شوند، مهم ترین مساله وارد شدن در میدان و شروع کردن به کار است.
اغلب آدمها یک عمر درباره پولدار شدن حرف می زنند و خواب آن را می بینند، ولی هیچ کاری نمی کنند.
داشتن ماشین و خانه حسابی لزوما به معنای پولدار شدن نیست .
آدمها ی پولدار قبل از پولدار شدن ابتدا پایه های یک امپراتوری مالی را می ریزند و در آینده میلیونر می شوند.
موقعیت های مختلف در زندگی می آیند و می روند این که آدمها بدانند که چه موقع باید تصمیم بگیرند، مهارت بزرگ و مهمی است.
زندگی بهترین معلم انسانهاست، زندگی با حرف زدن و سخنرانی کردن به آدمها چیز یاد نمی دهد، چرا که این جور یاد دادن مال مدرسه است.
زندگی غالبا با آدمها حرف نمی زند ، بلکه با یک تلنگر آزار دهنده، انسان را در مسیر خاصی قرار می دهد.
تلنگر و فشار زندگی یعنی حرف زدن او، زندگی با تلنگر و فشارها می گوید پا شو می خواهم به تو چیزی یاد بدهم.
لازم است درسهای زندگی را خوب یاد بگیرید و درست عمل کنید و گرنه زندگی دائما به شما فشار می آورد و هلتان می دهد.
زندگی آدمها دو جور است، برخی منتظرند تا زندگی هلشان دهد و برخی هم عصبانی می شوند و مقاومت می کنند، زندگی انسانها را به زور هل می دهد، در این بین عده ای خسته می شوند وعده ای هم می جنگند و از تلنگرهای زندگی چیز یاد می گیرند.
انسانهایی که در برابر تلنگرهای زندگی خسته اند و مقاومت نمی کنند، دائما منتظر یک تغییر ناگهانی یا معجزه ای هستند که قرار است مشکلات آنها را حل کند، در واقع این زندگی است که آنها را هر جا دلش می خواهد می برد و به اطاعت وادار می کند.
این افراد از خطر کردن می ترسند و به جای فکر کردن به برنده شدن برای امنیت کاری خود اهمیت بیشتری می دهند.
اغلب کارمندان و شاغلین ، کارفرما را مشکل پولدار نشدن خود می دانند، در حالی که مشکل از خود آنها سرچشمه می گیرد، آنها به خاطر مشکلاتشان دائما کار فرما را سرزنش و سعی می کنند کارفرما را عوض کنند در حالی که باید خوشان را عوض کنند.
اغلب آدمها در تلاشند که همه مردم به جز خودشان را عوض کنند ،افراد تغییر نخواهند کرد مگر این که خودشان بخواهند.

آدم های فقیر و متوسط جامعه برای پول کار می کنند در حالی که آدم های ثروتمند کاری می کنند که پول برای آنها کار کند.
یک آموزش درست، به انرژی، صبر و اشتیاق فراوانی نیازمند است ، خشم هم جزئی از این فرمول است، چرا که صبر ترکیبی از خشم و عشق است.
زمانی که بحث پول پیش می آید، افراد مایلند در کمال آرامش و امنیت فکری پول در آوردند، و این در حالی است که به جای صبر، ترس آنها را پیش می برد و برای همین شغل های کم در آمد را قبول می کنند و در نتیجه این کارفرما نیست که از آنها کار مفتی می کشد بلکه .......

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , GreatNavid , ahmad rezaee , zoofanoon , سیدمهدی هاشمی , mahdi5e , mercede , iranboy , توانا , saeed269 , habib tousi
04-03-2013, 09:04 PM
ارسال: #62
RE: بهترین کتابهایی که خوانده اید
بهترن کتابی که در عید خوندم و پیشنهاد می دم حتما همه خانوم ها بخونند اسمش هست "زن پولدار" نویسنده ش هم همسر رابرت کیوساکی "کیم کیوساکی " ست

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , ahmad rezaee , zoofanoon , سیدمهدی هاشمی , سهیلا , P@RSA , mahdi5e , توانا
04-03-2013, 09:41 PM
ارسال: #63
در طول سال آخرین دستنوشته های استاد کیوساکی را در قالب سایتی ترجمه و آماده می کنم که حتماً با تکمیل بیشتر مطالب به اطلاع دوستان خواهم رساند .

واقعیت امر در یک مسیر منتهی به استقلال مالی :

یادگیری راه و شیوه ثروتمندانه و تغییر ذهن به این باور ها و در آخر عمل به آنهاست .
در روزهای آتی انشاءالله با فراهم شدن فرصتی ، برای ارائه کلیدی ترین نکته های استاد ، در تاپیکی تحت همین عنوان اقدام خواهم کرد .

گاهی فهمیدن نکته هایی انسان را از وادی فقر به دنیای ثروت پرتاب می کند .

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: MARYAR , zoofanoon , سیدمهدی هاشمی , habib tousi , mahdi5e , venus2 , alireza091111 , P@RSA , ali mohammady , iranboy , توانا
04-14-2013, 03:26 PM
ارسال: #64
سلام خدمت همه ی دوستای خوبم . خیلی خوشحالم که می بینم هنوزم هستن انسانهایی که دغدغه کسب علم و به اشتراک گذاشتن اونرو با بقیه دارن.
من معمولا کتاب و مجله زیاد می خونم و سعی می کنم نکات مهمشونو جایی یادداشت کنم.از بین مجلات توصیم به شما دوستان خوندن همشهری جوان و همشهری دانستنی هاست. خصوصا بخش سبک زندگی همشهری جوان که خیلی عالیه.
از بین کتابام هم بابا پولدار بابا بی پول رابرت کیوساکی همچنین سنگفرشهای هر خیابان از طلاست رو پیشنهاد می کنم. با تشکر از همه...

نقل قول :آنهایی که آنقدر دیوانه اند که فکر می کنند می توانند دنیا را تغییر دهند همانهایی هستند که این کار را می کنند...
 تشکر شده توسط: P@RSA , توانا
05-18-2013, 12:19 PM
ارسال: #65
سلام
این کتابا واسه من خیلی خوب بودن و هستن :

"هیچ چیز نمی تواندناراحتم کند ...آره هیچ چیز " و "زندگی شادمانه " از آلبرت آلیس
" گریز از آزادی " از اریک فروم
کتاب "به نام زندگی " از اریک فروم هم تعریفشو شنیدم ولی هنوز نخوندمش .

شاد و امیدوار باشین 10_004

آرامش و اطمینان، بهترین موفقیت است.

تشکر شده توسط: P@RSA , mahdi5e , iranboy , توانا
05-18-2013, 12:26 PM
ارسال: #66
این یه کتب قدیمی ولی تو نوع خودش بی نظیره
کتاب(قورباغه رو قورت بده )
پی دی افش تو نت بگردید پیدا میشه.
جدیدشم اومده قورباغه را ببوس من فقط فصل یکو دوش رو خوندم.

هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست،زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم.
( ایت اله بهجت)

بد ترین گناه نا امیدیست.
((حضرت علی (ع)))
 تشکر شده توسط: P@RSA , mahdi5e , sabaeng , توانا
05-20-2013, 12:37 AM
ارسال: #67
من برای بار دوم کتاب "با خالق هستی " رو دیروز تموم کردم

MY Telegram : @Mosleh68
 تشکر شده توسط: mahdi5e , iranboy , توانا
05-26-2013, 01:20 AM
ارسال: #68
سلام من این کتابا رو خیلی دوست دارم 1-چه کسی پنیر مرا برداشته است 2-جادوی فکر بزرگ از د.شوارتز3-کلیدهای طلایی موفقیت از حسین آقاسی
 تشکر شده توسط: iranboy , توانا
05-26-2013, 10:38 AM
ارسال: #69
سلام من کتابها و مجلات زیادی رو در زمینه های مختلف مطالعه کردم، کتابی که اخیرا در حال مطالعه اون هستم به نام «لطفا گوسفند نباشید!» کتاب جالبی است. دوست داشتم به شما هم پیشنهاد بدم.A00 (16)

«خدا با من است و مرا تنها نمی گذارد. خیلی عالی است!!»
 تشکر شده توسط: sabaeng , iranboy , توانا
05-26-2013, 11:27 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-26-2013 11:28 AM، توسط صدفی.)
ارسال: #70
اینا هم خیلی خوب بودن
كتاب 4 اثر فلورانس
پدر پولدار پدر بی پول
(04-03-2013 09:04 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  بهترن کتابی که در عید خوندم و پیشنهاد می دم حتما همه خانوم ها بخونند اسمش هست "زن پولدار" نویسنده ش هم همسر رابرت کیوساکی "کیم کیوساکی " ست

این کتاب هم عالیه واقعا

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: iranboy , توانا
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین مکان برای غرفه نمایشگاهی کجاست؟ Amiraliamirali 1 823 08-14-2016 12:30 PM
آخرین ارسال: mahdie.sfi
  آیا میدانید یکی از بهترین مناطق دنیا برای پولدار شدن ایران است؟!..... mallarme 150 29,436 05-07-2014 10:44 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  کتابهایی در رابطه با تبلیغات مهدی گل محمدی 8 2,102 11-01-2011 04:58 PM
آخرین ارسال: سعید سیری

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS