ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ساده زیستی صاحب ف/ی/س/ب/و/ک
زمان کنونی: 03-29-2024, 05:29 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: mohsenrr
پاسخ: 17
بازدید: 3981

ارسال پاسخ 
ساده زیستی صاحب ف/ی/س/ب/و/ک
11-15-2013, 08:31 PM
ارسال: #11
RE: ساده زیستی صاحب ف/ی/س/ب/و/ک
منم به خودم افتخار میکنم چون به جای خریدن فست فود 10/000 تومانی تو دانشگاه میرم پیش دکه دم دانشگاه فلافل میخورم35
یه موقع فک نکنین به خاطر شهریه سنگین دانشگاهه ها!به خاطر اینه که کلا آدم ساده زیستیم12_002

فعلا در وضعیت ورشکستگی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , zahra_r , سیدمهدی هاشمی , soshiant , خاطره , jahanagahi , Presto , هومان هرمزدی محمد آبادی , مهدی 1
03-09-2014, 05:46 PM
ارسال: #12
آخه زندگی همین شکلیش حال میده.نه اینکه بری رستوران همش مراقب باشی غذاتو نریزی. اینا خیالشون راحته و آرامش دارن. دیگه چی میخوان؟؟
 تشکر شده توسط: jahanagahi , هومان هرمزدی محمد آبادی , مهدی 1
03-09-2014, 11:35 PM
ارسال: #13
آقا این آقا دقیقا مثل منه .منم ساده زیستم و به جای خرید غذاهای چند هزارتومانی یه نون لواش ۲۵۰ میخرم و خالی میخورم .

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

اللهم عجل لولیک الفرج

جهت سلامتی حضرت مهدی صلواتی بلند ختم کن

يادمان باشد كه زنگ تفريح دنيا هميشگي نيست ، زنگ بعد حساب داريم ..!!

نام کاربری قبلی :rohalah1371
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Presto , هومان هرمزدی محمد آبادی , مهدی 1
03-10-2014, 10:20 PM
ارسال: #14
تجملاتی زندگی کردن بمعنی تغییر رفتار و گفتار است. بمعنی فیلم بازی کردن .
در نهایت با تکرار آن حرکات عادت شده و فرد را از زندگی عادی خارج میکند.
بارها شنیده ایم که افرادی هستند که وضعیت مالی خوبی هم دارند ولی افسوس گذشته را می خورند. افسوس روزهای که درآمد کمی داشتند و خودشان بودند و نیاز به تغییر نداشتند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , hamid.h , هومان هرمزدی محمد آبادی , مهدی 1 , samiar afshari
03-11-2014, 12:46 AM
ارسال: #15
اصلا به نظر من آدم های ساده زیست یعنی اونهایی که ذهنشون درگیر این نیست که بخوان به اینو اون پز بدن اصولا آدم های باهوش تر و صاحب درک عمیق تری از زندگی هستند یعنی از چیزهایی لذت می برند که که دیگران قدرت لذت بردن از اونها رو ندارند یاد داستانی از انیشتین افتادم که به یک کشور اروپایی سفرکرده بوده در ایستگاه قطار منتظر میمونه ولی کسی که قرار بوده بره با ماشین دنبالش کمی دیر میره میبینه انیشتین نیست
اون منطقه طبیعت زیبایی داشته بعد از یکی دوساعت میبینند انیشتین داره تو جاده قدم میزنه و به سمت محل قرار میاد فکر میکنند حتما خیلی ناراحت شده اما وقتی میرسه میبینند که چقدر خوشحاله و کیف کرده از طبیعت اونجا
 تشکر شده توسط: هومان هرمزدی محمد آبادی , jahanagahi , maryam68
03-11-2014, 04:53 AM
ارسال: #16
حالا که نگاه میکنم میبینم که این ساده زیستی در زندگی من هم موج میزنه.
به جای اینکه پول ف/ی/ل/ت/ر شکن پرسرعت بدم، با یه ف/ی/ل/ت/ر شکن معمولی سعی میکنم ف/ی/س/ب/و/ک رو باز کنم.

تلفن: 09352640432
ایمیل: hormozdi.hooman@gmail.com
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Presto
02-24-2015, 08:55 AM
ارسال: #17
این مهمه که اون لحظه به خواسته ی دلت گوش بدی دیگه مهم نیست چی میپوشی یا چی میپوشی و یا کجا میخوری !! مهم این لذت اون لحظه رو می بری

موفقیت امر ساده ای است ; نخست تصمیم بگیرید که به درستی چه می خواهید, آنگاه تصمیم بگیرید که در صورت رسیدنبه آرزوها , بهای آن را بپردازید و بعد هم آن بها را پرداخت کنید .
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS