ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چگونه نمایندگی یک محصول خارجی را بگیریم؟
زمان کنونی: 03-29-2024, 04:01 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: mortz
پاسخ: 66
بازدید: 32319

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 57 رأی - میانگین امیتازات : 2.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه نمایندگی یک محصول خارجی را بگیریم؟
01-26-2013, 12:33 AM
ارسال: #61
RE: چگونه نمایندگی یک محصول خارجی را بگیریم؟
(12-22-2012 07:51 PM)mahmor نوشته شده توسط:  سلام
در یک تاپیک خواندم که باید کار عملی کرد. الان هم برای اینکه کمی راه باز بشه و به کار عملی نزدیکتر بشیم عرض میکنم فرض کنید نمایندگی رو از کشور خارجی دارین حالا چه جوری وارد میکنید؟ چه جوری پول رو میفرستین اونور؟ چه جوری میفروشین؟
من همین الان نمایندگی فروش یک کالا رو در ایران دارم ولی برای وارداتش نیازمند سرمایه و یک کارگوی معتبر دارم. اگه کسی این چیزارو ندونه وارد فاز عملیاتی نمیشه.
این گوی و این میدان من حاضرم شریک بپذیرم. قراردادم 5 ساله است.
سرمایه اولیه الان حدود 100 میلیون تومان برای سفارش اول است. برگشت کار از همون ماه اول شروع میشه و هر سه ماه یک بار سفارش گذاری در سال اول باید بشه که به صورت پلکانی باید 100 میلیون دو برابر بشه (به دلیل شدت تقاضا) ارسال سفارش ظرف دو هفته پس از پرداخت آغاز میشه.

سلام. اولین پستم توی این تاپیکه و خود منم دنبال صادرات هستم. شما اول بفرمائید نماینگی چی رو دارید؟
برای ارسال پول از صرافی ها به راحتی میتونید اقدام کنید .
برای گرفتن نمایندگی باید سابقه مفید کاری برای اون برند ارسال کنید و میزان خریدتون رو براشون شرح بدید و از امکانات و تجهیزات و مشتریانتون باید براشون بنویسید. اگر به نصبت برند توضیحات شما مورد قبولشون باشه نمایندگی را به شما خواهند داد و البته به شرط فروش بالا. اینو برای برند های معتبر میدونم که گفتم باقیشو خبر ندارم برای مثال یکی از دوستان من از شرکت و انبارهای شرکت فیلم تهیه کرد و یه گواهی از گردش مالیش تهیه کرد و تعداد مشتریانشو گفت و همچنین توی خرید اول فکر کنم پنج میلیون دلار خرید داشت که بهش به راحتی نمایندگی رو دادن تازه اون برند توی ایران نماینده انحصاری هم داشت که از اون گرفت و داد به این دوست من. برای گرفتن نمایندگی برندهای معتبر اینا فکتورهای اصلی بود که گفتم حالا باید ببینید قوانینشون چیه. الان هم اکثر برندهای معتبر هم گرون در میاد و هم به ایران نمایندگی نمیدن. برای وارد کردن هم شما میری با یه شرکت توی کشورایی که باهاشون مراوده تجاری داریم قرار داد میبندی بعد هرچی میخوای از طریق اون شرکت میخری و اون هم یه درصدی بر میداره و برات ارسال میکنه . توی این مورد تمام هزینه انتقال از کشور فروشنه به کشور واسطه و به ایران به عهده شماست و درصد سود اون شرکت هم که براتون کار دلالی رو میکنه بستگی داره به خودش و روابط شما با اون که از دو درصد تا پنجا درصد هم من دیدم

Heartخواستن توانستن استHeart
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mahdi77 , Mrs.Seyedi , بابایی , 0625 , مرتضی-تهران , safory
02-05-2013, 02:47 AM
ارسال: #62
آقا این تایپیک ادامه دهید

پیش میرویم به سوی خوشبختی...
02-05-2013, 01:12 PM
ارسال: #63
هر کسی بخواد میتونه به صورت خصوصی اطلاعات رو ازم بگیره.
تا الان دو نفر اطلاعات محصولم رو گرفتن و منتظرم ببینم چکار میکنند.
حدود 100 میلیون سرمایه لازم است.

ااووووووول رفاقت، پول خودش میاد
 تشکر شده توسط: Mrs.Seyedi , 0625
04-25-2013, 02:51 AM
ارسال: #64
(05-02-2012 12:03 AM)mrmostafa نوشته شده توسط:  ببخشیدا این کار یعنی چی که برای ایده ها رمز بزاریم.پس اونی که میاد تو سایت عضو میشه برای چی میاد؟ یه ایده ای یاد بگیره دیگه وگر نه که کلی شرکت مشاوره هست میرفت با اونا مشورت میکرد و یه ایده میگرفت.اگه هدف از این کار کسب درامده که هیچی من هیچ حرفی ندارم ولی اگه نیست هدفتون رو از این کار بگین.یا هیچکس حرفی نزنه و ایده ای نده یا اینکه صاف و ساده به اونی که اومده اینجا تا واقعا یه ایده بگیره یه کمکی هم کنه.این نظر منه.

به نظرمن شماکاملا درست میگین .چون اینجا ایده ها وسط گذاشته میشن هرکس متناسب باشرایط وموقعیتش......... ایده شو انتخاب میکنه

09172710981احمد کشاورزی
 تشکر شده توسط: david1 , 0625
05-09-2014, 04:45 PM
ارسال: #65
دوستان صادرات و واردات فقط واسطه تهران میصرفه یا توی شهر های کوچیک هم میشه؟
به نظرتون من با 130 میلیون تومن توی یه شهر کوچیک( البته زیاد هم کوچیک نیس ) میتونم وارد این کار بشم
 تشکر شده توسط: 0625
10-18-2014, 01:10 PM
ارسال: #66
مساله سازمان حمایت از تولیدکننده داخلی,گمرک و...را چطور حل کرده؟
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اقامت اروپا چگونه است ؟ amiir2244 0 632 08-16-2017 05:35 AM
آخرین ارسال: amiir2244
Lightbulb چگونه از طریق اینستاگرام کسب درآمد کنیم؟ business_nuts 0 1,439 01-27-2016 05:39 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  میلیاردرهای جهان چگونه میلیاردر می‌شوند؟ + اینفوگرافی karafarin 0 2,219 07-05-2014 03:50 PM
آخرین ارسال: karafarin
  چگونه سرگرمی ها را به درآمد تبدیل کنیم karaj 0 3,536 10-05-2013 10:10 PM
آخرین ارسال: karaj
Shocked شغل های نو پا کشور های خارجی ناصر صادقی 8 11,269 04-19-2013 05:14 PM
آخرین ارسال: 3733041951
  نمایندگی بیمه mehdi098 23 6,437 04-17-2013 06:50 AM
آخرین ارسال: yu3f

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS