ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بالاترین سود بانکی ؟؟؟
زمان کنونی: 04-18-2024, 09:31 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mas
آخرین ارسال: arash.alirezaei
پاسخ: 97
بازدید: 35161

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امیتازات : 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بالاترین سود بانکی ؟؟؟
07-13-2011, 02:59 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-13-2011 03:03 PM، توسط mas.)
ارسال: #31
RE: بالاترین سود بانکی ؟؟؟
دونستن که بد نیست نمیگم همگی بریم پول هارو توی بانک بزاریم چون اگه با سود بانکی تنها می شد میلیاردر شد همگی تا حالا میلیاردر می شدن چون نسبت سود یک حد مشخص است و اگه با اون بخواهیم میلیاردر بشیم بایید چند صد سال صبر کنیم ولی راهش رو هم یاد بگیریم بد نیست .

Idea بازار امروز بیش از هر زمان دیگری متکی بر فروشنده هاست.
کتاب فروشنده یک دقیقه ای
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
08-01-2011, 02:53 PM
ارسال: #32
بچه ها حواستون باشه کسی خبری از این موسسه داره بگه تا بدونیم چی بر سر سرمایه گذارانشون میاد ممنون

به دلیل رعایت نکردن قوانین پولی بانکی:
مؤسسه اعتباری "اعتماد ايرانيان " غیر مجاز اعلام شد
اخبار پولی مالی- به دليل عدم رعايت قوانين پولي و بانكي و عدم رعايت مفاد بسته سياستي- نظارتي بانك مركزي تا اطلاع ثانوي موسسه اعتباری اعتماد ایرانیان غیر مجاز اعلام شد.

به گزارش اخبار پولی مالی، باننک مرکزی ج.ا.ایران طی بخشنامه ای اعلام کرد: موسسه در شرف تأسيس اعتماد ایرانیان به دليل عدم رعايت قوانين پولي و بانكي بسته 90 غيرمجاز می باشد و ارایه هر گونه خدمات مالی به این موسسه ممنوع است.

در بخشنامه مديريت كل نظارت بر بانك‌ها و موسسات اعتباري خطاب به رياست هيأت مديره و مديران عامل بانك‌ها در این باره آمده است: پيرو نامه شماره 42309/90 مورخ 26/2/1390 در خصوص عدم ارائه خدمات به موسسات پولي فاقد مجوز خواهشمند است دستور فرمايند شعب آن بانك /موسسه اعتباري در سراسر كشور از ارائه هرگونه خدمات بانكي به شركت تعاوني اعتباري اعتماد ايرانيان ( موسسه مالي و اعتباري ايرانيان در شرف تأسيس) به دليل عدم رعايت قوانين پولي و بانكي و عدم رعايت مفاد بسته سياستي- نظارتي بانك مركزي تا اطلاع ثانوي خودداري فرمايند.

در بخشنامه بانک مرکزی تاکید شده است : بازرسان آن بانك و بازرسان بانك مركزي مراتب فوق را در شعب آن بانك كنترل خواهند نمود.

گفتنی است موسسه اعتباری اعتماد ایرانیان( در شرف تاسیس) با نظر بانک مرکزی از ترکیب موسسات تشکیل شده است:

- تعاوني اعتبار اعتماد ايرانيان

- تعاوني اعتبار دانش

- تعاوني اعتبار رهگشاي سبزوار

- تعاوني اعتبار توكل كشاورز مينودشت

- تعاوني اعتبار سامان

- تعاوني اعتبار اسماء خراسان جنوبي

منبع : سرویس بانک

98 درصد موسسات اعتباری ساماندهی شدند
کفالت زیان نه کفالت پرداخت آری
صرافی ها ملزم به ثبت معاملات خود هستند
کارت اعتباری و حساب طلا مشروط و صکوک تصویب شد
بانک کارآفرین کارت مجازی صادر می کند
تامین خطوط اعتباری ارزی ریفاینانس الزامی شد
صندوق قرض الحسنه جوانان خیر مجوز ندارد
بانک مرکزی سال پایه آماری خود را به 90 منتقل می کند
بررسی صلاحیت مدیران بانک‌ها تکلیف قانونی است
شرایط حمایت از پایان نامه های دانشجویی اعلام شد

کتاب فروشنده یک دقیقه ای
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , faramarz
08-01-2011, 09:31 PM
ارسال: #33
عجیبه این موسس وابسته به ارتش بود!

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
08-02-2011, 05:40 AM
ارسال: #34
به نظر من در حال حاضر حرف اول رو صالحین میزنه با ثامن الائمه از تبلیغات و شکل کارشون معلومه هر دو هم که استعلام کنین دارای جا پای محکمین صالحین اگه اشتباه نکنم تنها موسسه ای بود که تو برنامه 90 جایزه داد این اواخر و هر چند دقیقه هم تبلیغ میشه رویکرد جدیدی دارن میسازن ثامن هم که از قدیم بوده اصلش برای بنیاد تعاون سپاه ست سود صالحین یکساله 19.51 میباشد برو اونجا بذار خیالت راحت یه چرخی بزنه تو سایتش همه چی دستگیرت میشه من تازه با شما عزیزان آشنا شدم سایت خوبیه البته من همه جاشو نگشتم در مورد صحبت آقای قربانیان منم یکی از اوناییم که پولم رو فعلا تو موسسه گذاشتم تازه مغازه هم دارم ولی نیمه تعطیل به دلایل مختلف تو این بازار آشفته که خیلی وضعش خرابه و خودتون در جریانین همین قدر که بدهکار هیچ جا و بانک و موسسه نیستم و اجاره هم نمیدم خدارو شکر حداقلش اینه که سر مو راحت روی بالشم میذارم شما تو بازار چند درصد و میشناسین که واقعا موفقن مگر اینه که ایده نویی داشته باشن و خیلی بکر خیلی از کسبه که عملا ورشکستن به اصطلاح خودمون کلاه به کلاه میکنن آلوده وام و چیزای دیگه ان چند سال دووم میارن ولی یهویی کوتاه میارن که خیلی نمونه داریم من یه چند سالی مثلا کاسب بودم تازه به قول اطرافیان روابط عمومی خیلی بالایی دارم ولی با یه امیدی سرمایه میریزی به هر مقدار بماند که انواع و اقسام نهاد های نظارتی میریزن سرت هر کدوم کاغذ به دست-- نسیه ندی که نمیشه به فامیل و رفیق چند ساله ت مگه میشه نقدی بده دو زار میخوای سود کنی هر روز باید زنگ بزنی آقا تو رو خدا یه کم پول به ما بده اگه بهش برنخوره میگه الان دست و بالم باز نیست باشه وامم داره جور میشه لنگ یه ضامنم بیا ضامنم شو پولتو بگیر حالا خر بیار باقالی بار کن از طرف دیگه هم صاحب جنس اصلی بهت فشار میاره آقا حواله کن همه رو که نقد نخریدی پس میری سراغ بانک و وام تازه قصه شروع میشه سرتون رو درد آوردم ولی در شرایط حاضر همون بهتر که تو مغازه ام بشینم پای اینترنت یه لقمه کمتر هم بخورم شب راحت بخوابم

نام نیکی گر بماند ز آدمی ------------- به کزو ماند سرای زرنگار[/b][/size]
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , mas
08-02-2011, 08:46 AM
ارسال: #35
اگر از خانواده نیروی انتظامی می باشید و یا شخص از خانواده شما در موسسه قوامین کار می کند و یا بسیجی فعال می باشد می توانید حساب کوتاه مدت در موسسه قوامین به صورت روز شمار با سود 17 درصد باز کند
 تشکر شده توسط: 3ObHaN
08-02-2011, 10:45 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-02-2011 11:08 AM، توسط mas.)
ارسال: #36
(08-01-2011 09:31 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  عجیبه این موسس وابسته به ارتش بود!

آره سهامدارنشم اکثرا ارتش ها و خانواده شهدا و ازادگان و .... هستند البته اینها گذری هستش و موسسه یکم سودش رو میاره پایین و بانک مرکزی هم مجبورمی شن دوباره بامجوز اعلامش کنن . خیلی باحاله بانک سود می ده را ضی سرمایه گذار هم راضی بانک مرکزی ناراضی .نمی دونم تا کی با این وضعیت دستوری می خوان بازار رو بچرخونن .به نظر شما توی طولانی مدت این روش جواب می ده ؟
(08-02-2011 05:40 AM)dragon1357 نوشته شده توسط:  به نظر من در حال حاضر حرف اول رو صالحین میزنه با ثامن الائمه از تبلیغات و شکل کارشون معلومه هر دو هم که استعلام کنین دارای جا پای محکمین صالحین اگه اشتباه نکنم تنها موسسه ای بود که تو برنامه 90 جایزه داد این اواخر و هر چند دقیقه هم تبلیغ میشه رویکرد جدیدی دارن میسازن ثامن هم که از قدیم بوده اصلش برای بنیاد تعاون سپاه ست سود صالحین یکساله 19.51 میباشد برو اونجا بذار خیالت راحت یه چرخی بزنه تو سایتش همه چی دستگیرت میشه من تازه با شما عزیزان آشنا شدم سایت خوبیه البته من همه جاشو نگشتم در مورد صحبت آقای قربانیان منم یکی از اوناییم که پولم رو فعلا تو موسسه گذاشتم تازه مغازه هم دارم ولی نیمه تعطیل به دلایل مختلف تو این بازار آشفته که خیلی وضعش خرابه و خودتون در جریانین همین قدر که بدهکار هیچ جا و بانک و موسسه نیستم و اجاره هم نمیدم خدارو شکر حداقلش اینه که سر مو راحت روی بالشم میذارم شما تو بازار چند درصد و میشناسین که واقعا موفقن مگر اینه که ایده نویی داشته باشن و خیلی بکر خیلی از کسبه که عملا ورشکستن به اصطلاح خودمون کلاه به کلاه میکنن آلوده وام و چیزای دیگه ان چند سال دووم میارن ولی یهویی کوتاه میارن که خیلی نمونه داریم من یه چند سالی مثلا کاسب بودم تازه به قول اطرافیان روابط عمومی خیلی بالایی دارم ولی با یه امیدی سرمایه میریزی به هر مقدار بماند که انواع و اقسام نهاد های نظارتی میریزن سرت هر کدوم کاغذ به دست-- نسیه ندی که نمیشه به فامیل و رفیق چند ساله ت مگه میشه نقدی بده دو زار میخوای سود کنی هر روز باید زنگ بزنی آقا تو رو خدا یه کم پول به ما بده اگه بهش برنخوره میگه الان دست و بالم باز نیست باشه وامم داره جور میشه لنگ یه ضامنم بیا ضامنم شو پولتو بگیر حالا خر بیار باقالی بار کن از طرف دیگه هم صاحب جنس اصلی بهت فشار میاره آقا حواله کن همه رو که نقد نخریدی پس میری سراغ بانک و وام تازه قصه شروع میشه سرتون رو درد آوردم ولی در شرایط حاضر همون بهتر که تو مغازه ام بشینم پای اینترنت یه لقمه کمتر هم بخورم شب راحت بخوابم

این دوستمون خیلی عالی زبان بازار امروز رو بیان کرد تازه اگه سودی هم بکنی یک مشت ادم میان و اول سهم دولت رو از مالیات می گیرن و شهرداری سهمش رو می خواد و البته مالیات خوبه ولی اگه همه بدن و خوب هم مصرف بشه . زمانی که چند سال پیش منم دست به یک کاری زدم توی یک کتابی خوندم 90 درصد از مشاعل که راه می افتن توی سال اول کله پا می شن و با تجربه خودم توی سه سال بعد کلا شاید 1% موفق به ادامه کار توی بازار بشن و دوم بیارن که اونم ممکنه هر لحظه با تصمیمات آنی و یک شبه مسعولین به باد بره خیلی بایید گوش به زنگ بود تا بشه توی بازار دوام اورد .وضعیت کسب و کار همه مون می دونیم خیلی خرابه و پیش بینی منم اینه که این کارهایی که برای رونق اون انجام می دن مسکنی بیش نیست و هر از چند گاهی بازم این پول نفت هست که وارد بازار می شه و خون توی بازار به گردش در میاد اما یادمون نره که این بیمار سکته ای هست و هر لحظه ممکنه وایسته تازه پولی هم که میاد توی بازار درسته که جریان رو یکم راه می اندازه اما از اونور غول تورم رو به حرکت در میاره و دوباره بانک مرکزی مجبور می شه برای پایین اوردن نقدینگی مردم دست به بازی , ارز و سکه بزنه که پول های توی بازار رو جمع کنه تازه از شفافیت آمارها بگذریم که یک رکن اساسی برای یک سرمایهگذار چه در سطح خرد و کلان هست . در درجه اول اگه دست به کاری نزنید حداقلش اینه که قرض دار نیستید اما اگه می خواهید دست به کاری بزنید حتما اولش به شدت تمام تحقیق و مشورت با اهل فن کنید یادتون باشه از تجربه دیگران درس بگیرید که این کار ریسک رو به شدت پایین میاره و زمانی که به کاری که می خواهید بکنید سوارش شدید و ایمان داشتید با توکل دست به انجامش بزنید اما یادتون باشه ممکنه خسته بشید و بخواهید دست از کار بکشید ولی ا فراد موفق کسانی هستند که با فکر واستفاده از تجربیات ادامه می دهند و اشتباهات رو دوباره تکرار نمی کنند . البته از ته قلبم دعا می کنم که در مورد پیش بینی های بازار پیش بینی های من اشتباه باشه و بازار ها دوباره سریعتررونق بگیره. انشاءالله

کتاب فروشنده یک دقیقه ای
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , faramarz , کامیار کاظمی , madar
08-11-2011, 12:27 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-11-2011 12:36 PM، توسط mas.)
ارسال: #37
Rainbow RE: بالاترین سود بانکی ؟؟؟
سلام ذوستان امروز یک سر به موسسات و بانکها زدم و یک سری اطلاعات ازشون گرفتم شما رو هم در جریان می گذاارم

ثامن
روز شمار 13.5%
یک ساله که هر ماه سود رو بگیری 19.5% به عبارتی هر یک میلیون تومان ماهی 16.250 تومان سودش می شه

صالحین
روز شمار 6%
یک ساله که هر ماه سود رو بگیری 19.51% به عبارتی هر یک میلیون تومان ماهی 16.250 تومان سودش می شه
یک ساله که هر 6ماه سود رو بگیری 20.71%
یک ساله که درسررسیدسود رو بگیری 22.22%

عسگریه
روز شمار 6%
یک ساله که هر ماه سود رو بگیری 18% به عبارتی هر یک میلیون تومان ماهی 15.200 تومان سودش می شه

سینا
روز شمار 6%
یک ساله که هر ماه سود رو بگیری 16%

اقتصاد نوین

یک ساله که هر ماه سود رو بگیری 17% به عبارتی هر یک میلیون تومان ماهی 14000تومان سودش می شه

کسی خبر دیگه ای داشت بگه. ممنون

کتاب فروشنده یک دقیقه ای
 تشکر شده توسط: madar , Enaiat , faramarz , kimyya , HamidZaeri , iranboy
08-11-2011, 07:11 PM
ارسال: #38
چقدر اختلاف بانک ها با موسسات واضح است.روز شمار چرا اینقدر زیاد است؟تعجب کردم!
مرسی محمد عزیز از این همه پیگیری.من که این نوع سرمایه گذاری هم در سبد سرمایه گذاری هایم قرار دارد این اطلاعات مفید است.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mas , Enaiat , faramarz
08-11-2011, 09:50 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-11-2011 09:53 PM، توسط mas.)
ارسال: #39
ممنون کامیار جان یک واژه خیلی جالب امروز یکی از رییس های بانک ها به کار برد که می گفت اگر بانک مرکزی بگذارد و گیر ندهد و سود ها رو به خودمون بسپره خیلی خیلی بالاتر از این می تونیم پرداخت کنیم ومردم هم اینقدر پول هاشونو از بانک بیرون نمی کشند و بازار ها خراب نمی شود بخاطر همین ما مجبوریم بالاتر از نرخ بانک مرکزی ببریم البته با چراغ خاموش وگرنه نتیجش همون موسسه اعتماد ایرانیان می شه که بهش گیر دادن البته از رییس اعتماد ایرانیان هم پرس و جو کردم می گه مجبور شدیم سود هامونو بیاریم پایین اما اگه حساب 4 ساله باز کنی سود 22% بهت می دم ولی سر یک سال می تونی پولت رو برداری . خیلی جالب شده

کتاب فروشنده یک دقیقه ای
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , faramarz , kimyya
08-23-2011, 09:43 PM
ارسال: #40
اخرین خبر

موسسات شروع به دست کاری سودهاشون کردن که البته به نظر من با چراغ سبز رییس بانک مرکزی باشه

کسی میدونه ثامن الحجج مال کجاست ؟
روز شمارش 17%
1ساله که ماهیانه سودش رو بگیری 20.5%
5 ساله .............................. 23%

بسیجیان

روز شمار زیر 10 میلیون 12%
روز شمار از 10 تا 50 میلیون 14.5%
روز شمار از 50 میلیون به بالا 16.5%
1ساله بالای ده میلیون ماهیانه سودش رو بگیری 18.5%

بچه ها کسی حساب داری بلده ؟؟؟ می خوام یک سری سود ها رو برام حساب کنه

درمورد این که جاهایی از این موسسات تا 90% سپرده وام می ده

مثلا 25 میلیون رو ماهی 479 هزار تومان سود می دهند و اگه سپرده 5 ساله بزاری 90% سپرده تون یعنی بیست و دو میلیون و پانصد هز ار تومان وام می ده و قسط هاش می شه ماهی 668 هزار تومان در 5سال که همون 60 ماهه می شه می خوام بدونم وام سودش چند درصد می شه ؟ می ارزه هی سپرده بزاری و سودش رو بگیری و از روش تا 90 % تسهیلات بگیری و بازم اونو بزاری بانک و سودش رو بگیری ؟؟؟؟؟؟؟؟

هر کی می تونه کمک کنه یک نظر بدید . ممنون

کتاب فروشنده یک دقیقه ای
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question کدام بانک بیشترین سود رو میده ؟! Ariya 0 702 10-08-2016 04:29 AM
آخرین ارسال: Ariya
  بهترین وام بانکی sara 51 19,962 05-05-2016 10:29 AM
آخرین ارسال: bitumen
  سوال در مورد سپرده و نرخ سود remix.hotel 2 1,049 02-11-2015 02:53 PM
آخرین ارسال: rezaeee
  کسب درآمد جهت پرداخت وامهای بانکی sahhosseiny 9 2,117 09-28-2013 01:14 AM
آخرین ارسال: شهريار
Smile لطفاموسسه یا شرکت معتبر برای نقد کردن ضمانت نامه های بانکی معرفی کنید ؟ wanted 2 1,695 08-02-2013 12:02 AM
آخرین ارسال: رهپیک
  بهره 5 ساله بانکی بسیار بالا mahan_mehr_1389 17 4,392 12-24-2012 03:38 AM
آخرین ارسال: mehrdad20
  %30 سود سالانه تضمینی در ایمن سود گستر ESG OBI91 10 1,958 05-10-2012 01:04 PM
آخرین ارسال: مهتاب
  نرخ سود بانكي حداقل به 21 درصد افزايش يافت MARYAR 2 701 01-17-2012 12:39 AM
آخرین ارسال: MARYAR
  10روش برای جلوگیری از جعل چک بانکی کامیار کاظمی 6 2,545 11-22-2011 12:29 AM
آخرین ارسال: مهتاب
  بچه هایی که دستی در برنامه نویسی دارن بخونن (ساخت برنامه محاسبه سود ) mas 28 5,708 09-23-2011 11:33 PM
آخرین ارسال: YashaR1989

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS