ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مشاوره بدین لطفا
زمان کنونی: 04-20-2024, 10:23 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jentelman
آخرین ارسال: rasoul.es1989
پاسخ: 2
بازدید: 636

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره بدین لطفا
12-16-2013, 08:37 PM
ارسال: #1
مشاوره بدین لطفا
سلام میلیاردرهای اینده ایران زمین
من میخوام بدونم برای پرورش بلدرچین (فعلا تو خونه) امیدی برا کسب درامد خوب هستش و میشه در مراحل بعدی بعنوان سرمایه گذاری روش امید داشت؟؟

یک برنده هرگز متوقف نمیشود.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: rasoul.es1989 , blacknight19 , 0625
12-16-2013, 09:08 PM
ارسال: #2
RE: مشاوره بدین لطفا
(12-16-2013 08:37 PM)jentelman نوشته شده توسط:  سلام میلیاردرهای اینده ایران زمین
من میخوام بدونم برای پرورش بلدرچین (فعلا تو خونه) امیدی برا کسب درامد خوب هستش و میشه در مراحل بعدی بعنوان سرمایه گذاری روش امید داشت؟؟

سلام، اره ميشه ، توي انجمن سرچ كن مطالب مرتبط پيدا ميكني

برای دنیایت چنان کار کن که گویا برای همیشه [در این دنیا] خواهی بود. و برای آخرتت [نیز چنان] سعی و تلاش کن که گویا فردا از دنیا خواهی رفت.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: blacknight19 , 0625
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره در زمینه خرید ماشین آلات و راه اندازی خطوط تولید MAMJI 0 433 04-18-2016 10:32 AM
آخرین ارسال: MAMJI
  در تامین سرمایه مشکل دارم لطفا راهنمایی کنید sarvari1 15 2,792 01-01-2014 10:34 PM
آخرین ارسال: M-A-B

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS