ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ايده هاي براي استفاده بهتر از 28/5 كاربر فعال اينترنت!!!!!؟؟؟
زمان کنونی: 04-24-2024, 10:11 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: اقاي ايـــده
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
پاسخ: 10
بازدید: 2135

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
05-08-2012, 12:00 AM
ارسال: #1
با سلام خدمت دوستان عزيز
چند ساعت پيش خبري رو مطالعه كردم مبني بر اينكه تعداد كاربر فعالي كه در اينترنت ايران وجود دارد 28 ميليون 500 هزار نفر مي باشد.
ما با 27 ميليون 500 هزار نفر ان كاري نداريم.فقط با 1 ميليون از اين جمعيت كار خواهيم داشت.
حال از دوستان تقاضا دارم تا ايده هاي خودشان را براي جذب اين افراد براي اهداف خودشان بيان كنند.
بطور مثال:
هدف انجمن جذب اين 1 ميليون كاربر هست.
هدف شما جذب اين 1 ميليون كاربر براي بازديد از سايت و بلاگ تان هست.
هدف فرد ديگري جذب اين 1 ميليون نفر براي فروش محصولات فروشگاه خودش هست
...........
حال با اين توضيحات ايده ها و پيشنهادات خودتان را بيان كنيد.
با تشكر از همه عزيزاني كه در اين بحث شركت خواهند كرد.

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , REZA HAJISALIMI , nimabahari , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , مهتاب , mohammadshamosi , arash67 , sherafati
05-09-2012, 01:11 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-09-2012 01:12 AM، توسط nimabahari.)
ارسال: #2
RE: ايده هاي براي استفاده بهتر از 28/5 كاربر فعال اينترنت!!!!!؟؟؟
اول بايد ديد از اين 1.000.000 نفري كه شما ميگين چند نفر ميتونه هدف ما باشه.

بستگي به كار داره. يكي بازار هدفش خانمها هستن.يكي ديگه بچه ها و ديگري مهندسان و .....

اول بايد بازار هدف مشخص بشه دوم پيدا كردن مسير و سوم هدايت كردن اين قشر به مقصد نهايي

بعد تازه اينجا كار اصلي شروع ميشه اگه بتونيم مشتري رو قانع كنيم ( نه به اجبار ) باز اول راهيم (فروش پايان يك معامله نيست بلكه آغاز يك تعهد است )

اگه نتونيم اين كار رو در مرحله اول انجام بديم يكم كارمون سخت ميشه چون مطمئنا اونا ميرن سراغ رقباي ما و ما دوباره بايد با يه برنامه ريزي جديد كار رو شروع كنيم.

مردان بزرگ اراده ميكنند و مردان كوچك آرزو

http://WWW.SHOPING1.COM
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , ناصر صادقی , مهتاب , arash67
05-09-2012, 12:19 PM
ارسال: #3
باتشكر از شما نيماي عزيز
اگر بالا دقت كرده باشيد يك سوال پرسشي بود از افرادي كه شركت ميكند.
در ايران 28/5 ميليون نفر از اينترنت استفاده ميكند.
حال افرادي مثل ما كه ميخواهيم به نحوي از اينترنت درامد كسب كنيم حال چه مادي شامل پول چه نوع ديگرش كه شامل بازديد و غيره باشد.
در بالا گفتم بطور مثال هدف انجمن از بين اين تعداد جذب كردن 1.000.000 نفر براي همكاري در موارد مختلف هست.
توجه:1.000.000 نفر كه با اهداف انجمن متناسب باشند حال چه خانوم باشد چه اقا
اين اولين سوال بود كه دوستان ميتواند در صورت تمايل براي پيشرفت انجمن ايده ها و نظرات خودشان را مطرح كنند.
اما جوابي كه شما عزيزان ميخواهيد بدهيد به اين صورت هست.
بطور مثال اقا نيما اگر اشتباه نكنم شما كارگاه و سايت مربوط به باكس هاي چوبي رو داشتيد.
خوب چه ايده هاي براي جذب 1.000.000 سفارش دهنده و مشتري از بين 28.500.000 نفر داريد.
(رمز پيشرفت شركت ها و افراد موفق ديد بلند مدت و برنامه ريزي انها براي اينده بود است)

05-09-2012, 12:40 PM
ارسال: #4
من فکر می کنم یکی از بهترین راههای جذب افراد چه در دنیای حقیقی و چه مجازی کیفیت بالای کاره یعنی اگه مطالب سایتت با کیفیت باشه مخاطب خواهی داشت اگر محصولت با کیفیت باشه خریدار خواهد داشت.
البته باید این محصول با کیفیت رو یک جوری در دسترس قرار داد یعنی اگه من یک کار عالی هم تولید کنم و تو خونم نگه اش دارم کسی نبینه حتی با وجود کیفیت بالا فروش نمیره. فکر میکنم تو دنیای اینترنت قبل از کیفیت نحوه لیک دادن به سایتته که مهمه البته بدلیل عدم تخصص اظهار نظر در این مورد رو میسپارم به متخصصین این امر.

از امروز فیلمنامه زندگیم را تغییر میدهم.
کائنات در حال سرازیر کردن عشق و ثروت به زندگی من است.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: arash67
05-09-2012, 12:41 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-09-2012 12:54 PM، توسط ناصر صادقی.)
ارسال: #5
سجاد جان همان طور که آقا نیما فرمودند هر کسی در دنیای وب به دنبال هدف خاصی میگرده مثلا یکی دنبال مطالب آموزشیه که این خود شامل آموزش مشاغل و آموزشهای متفر قه-آموزشهای تخصصی میشود ایده ای که من دارم اینه که ما یک وب سایتی رو طراحی کنیم و عنوانی که برای سایت انتخاب کنیم این باشه که ما میتونیم همه علایق شما را در یک وب سایت جامع جمع آوری کنیم مثلا در داخل این وب سایت یه فرمی رو قرار دهیم که طرف تمام مشخصات کامل خود و همچنین علاقمندی ها را وارد کرده تا ما بتوانیم با توجه به این موضوع یه سایتی با توجه به علایق کاربران تهیه کنیم هر چند پروژه کامل و خیلی دشواری میباشد ولی فکر میکنم خیلی خوب جواب بده البته این مطلب رو عرض کنم اینگونه سایت های مشابه ساخته شده ولی بیشتر در یه حوزه تخصصی خاص آموزش های لازم را در اختیار کاربرانشان قرار میدهند.
و آنچنان که باید به همه مطالب مورد دلخواه کاربران نمیپردازند این روش در آینده میتونه با تبلیغات در بین کاربران وب سایت ها گسترش پیدا کرده و همه کاربرانو به سمت سایت ما هدایت کنه مثلا نمونش سایت آپارات که همه نوع کلیپ در سایت قرار داده تا تنوع سایت بالا بره و فقط کلیپ هاشو به یه موضوع خاص اختصاص نداده و همین عامل موجب موفقیت وب سایتش شده و روز به روز هم بر تعداد کاربرانش افزوده میشود .
سجاد جان این ایده ای که شما ارائه دادید میتونم بگم در نوع خودش بی نظیره اینها نظراتی بود که بنده ارائه دادم درسته یه دفعه به ذهنم خطور کرد ولی فکر میکنم نیاز جامعه ما در محیط وب باشه .
ما اگه بتونیم این تعداد کاربرو به وب سایتمون هدایت کنیم اون موقع میتونم براش یه تصمیم گیری کلی داشته باشیم و به نظر من زیاد غیر ممکن نیست.
حالا سجاد جان بنده در حد توان خودم سعی کردم راه حل خودمو برای این موردی که شما عنوان کردید ارائه بدم سوالی که اینجا پیش میاد اینه که به نظر شما کاربران وب سایت در اینترنت بیشتر دنبال چه مواردی هستند.
اگر شما وب سایتی رو میشناسید که اینگونه آمار ها را ارائه دهد به آنها رجوع کرده و آمارش در این تاپیک قرار دهید.

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن!تعظیم آنان همانند خم شدن دو سر کمان است که هر چه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
05-09-2012, 01:10 PM
ارسال: #6
من برای این ایده ای که دادم در اینترنت جستجو کردم و در این باره تنها وب سایت مدیران ایران همچنین خدماتی را ارائه میدهد.

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن!تعظیم آنان همانند خم شدن دو سر کمان است که هر چه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
05-09-2012, 01:13 PM
ارسال: #7
سلام خدمت بزرگواران انجمن.من سایتهای فروشیو دیدم که در حقیقت واقعی هستند و در دنیای مجازی هم محصولاتشونو میفروشن مثل همین کار باکس های تزیینی که علاوه بر نت روش مستقیم هم واسه فروش باید باشه،این سایتها یه سری تخفیفاتی واسه سفارشات اینترنتیشون دارن نه سفارشات مستقیم که خودش تا حدی رغبت مشتریو واسه خرید اینترنتی بیشتر میکنه که مساوی میشه با بازدید بیشتر از سایت و قطعا رو پیج رنک سایت هم باید موثر باشه!که باعث بالا رفتن بازدید سایت میشه.(البته سرچ کلمه تخفیف هم باید زیاد انجام بشه تو نت احتمالا که خودش سایت شمارو هم میاره بالاتر)
یا واسه سایتهای تبلیغاتی میشه عضو گیری کرد و پورسانتی برای سفارشاتی که از طریق عضو ها گرفته میشه قرارداد که اینم یکم تو بازدید بیشتر موثره.و جایزه ...همه جایزه دوس دارن و حداقل کاری که انجام میشه اینه که خیلیا میان تو قرعه کشی ها شرکت میکنن و باز واسه دیدن نتیجه هم دوباره به سایت سر میزنن البته اگه باز دوباره هم تو قرعه کشی بعدی شرکت کنن که چه بهتر!!!
و با همه اینکارها اگه یه سایت آبکی باشه در نهایت واسش نمیشه کاری کرد.باید توی انتخاب موضوع هم دقت کنیم تا کلمه های انتخاب شده تا حد ممکن جزء کلماتی باشن که سرچ بیشتری دارن .تا موقع سرچ سایت شما هم بیاد بالا.
اینا تجربیاتی کمی بود که من داشتم امیدوارم خیلی اشتباه نبوده باشنBig Grin

>>>>belive = be-live<<<<
**انسانها براساس باورهایشان زندگی میکنند**
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی
05-09-2012, 01:17 PM
ارسال: #8
ناصرجان و مهتاب عزيز با تشكر از شما بزرگواران
من به علت مشكلات فراوان تا حالا به هيچ كدام از كتاب هاي اين ترم دست نزده بودم.
اما به علت شروع شدن ميان ترم ها گفتم يك نيم نگاهي به انها داشته باشم.
يكي از اين كتاب ها در مورد تجارت الكترونيك هست.
چند صفحه از اين كتاب رو كه مطالعه ميكردم موارد خوبي رو نوشته بود كه تا به حال اصلا در دنياي نت به ان توجه اي نكرده بودم.
شايد خيلي از ما به ان توجه نكرده باشيم.
هميشه ميگيم چرا كشورهاي ديگه از از ما جلوتر هستند و پيشرفت بهتري دارند.بدون اينكه توجه اي كنيم هميشه كوركورانه و چشم بسته دنبال ايده ميگرديم بدون اينكه به مسائلي توجه كنيم.
راز موفقيت سايت هاي خارجي كه ايراني ها از روي انها تقليد و كپي بردار ميكند چيزي نيست جزء تحقيقات
تحقيقاتي كه به انها راه و ايده هاي زيادي رو نشون ميده.
بعضي از دوستان در انجمن ميان فقط ميگويند ايده بديد.
يك موضوعي كه حداقل بالاي 3 الي 4 مرتبه در انجمن مشاهده كرده ايم.نه در مورد سايت بلكه در مورد همه موارد.
خيلي ناراحت ميشوم وقتي ميبينم افراد بدون توجه به مسائل خاصي كه وجود دارند فقط به دنبال ايده از اين ان هستند.درحالي كه ايده هم به اين افراد بدهيد يا در توان انها نيست يا در حال حاضر در ايران به خاطر مسائل خاص امكان پذير نيست(چه در مورد سايت و چه در مورد موارد ديگر-دوستان دلگير نشوند)
بطور مثال درمورد دوست خوبمان اقاي محمد ام جي بحث ميكنم.(بخاطر اينكه ايشان از دست من اگر ناراحت هم بشوند ناراحتي ايشان كمتر هست نسبت به ديگر عزيزان-با تشكر از محمد عزيز)
ايشان در ابتدا كه وارد انجمن شدند درخواست ايده براي سايت كرداند.اعضا و افراد انجمن هم براي ايشان چه به صورت عمومي و چه به صورت خصوصي ايده هاي فراواني ارسال كردند.ولي ايشان با توجه به ديد تخصصي كه به مسائل داشتند اكثر انهارا بخاطر مشكلات نت ايران(سرعت.قوانين ووو)رد كردند و اين به نوبه خودش در درجه اول نا اميدي براي افراد رو مياره و خاموش شدند قوه تخيل و فكر افراد.(كه اين عامل تقصير ايشان هم نيست.واقعيت هاي كه وجود دارند را بازگو ميكنند)
اما با وجود ايده هاي فراوان هيچ يك از اين ايده ها به كار ايشون نيومد و ايشان هيچ استفاده اي تا انجا كه من اطلاع دارم نكردند(مگر اينكه كرده باشند و به ما نگفته باشند تا زمان اينكه سايت را به دلايل امنيتي بالا بياورند كه حق هم دارند نگويند)
اما چيزي كه در تاپيك ايشان و ديگر تاپيك هاي انجمن چه در مورد نت و چه در مورد موارد ديگر اتفاق افتاده است.
اين موضوع هست كه اين افراد بدون توجه به مسائل خاص كه همان تحقيقات مي باشند درخواست ايده و نظر ميكند.
بطور مثال در مورد عزيزاني كه در انجمن تازه عضو ميشوند. ميگويند با فلان قدر سرمايه چه كار ميتوان كرد.يك سوال واقعا نادرست.هزاران كار ميتوان كرد اما بايد ديد در محيط شما-توان شما. و علاقه شما چه كاري ميگنجد.كه اين موارد هم فقط از دست خود فرد برميايد تا با تحقيق كردن به اين جواب ها برسد.اما اين عزيزان راحت تر بگويم فكر ميكند كه ايده و كار مثل يك لقمه اماده مي باشد كه ما در دهان انها قرار بدهيم.
اما برسيم به چند خط مطلبي كه در كتاب نوشته شده بود.
نوشته بود در تحقيقات بدست امده از كشور امريكا (اعداد مثال هست)30 ميليون نفر از اينترنت استفاده ميكند.
از اين افراد 34 درصد خانوم هستند و 66 درصد اقا.
74 درصد سياه پوست هستند 26 درصد سفيد پوست
35 درصد اين افراد متاهل هستند 65درصد مجرد
خوب به نظر شما افرادي كه ميخواهند سايت جديدي ايجاد كنند ايا اين اطلاعات به كارشون مياد؟؟؟؟؟
كدام يك از شما اقايوني كه درخواست همكاري و ايده داديد تا به حال رفته است دنبال اين موارد؟؟؟؟؟
اگر هركدام از شما عزيزان رفته است پس چرا ما شاهد اين اعداد ارقام از شما نيستيم؟؟
شما عزيزان نه افرادي كه درخواست ايده ميدهند براي كار.شما كي رفتيد در بازار ببنيد كاري كه در ذهن داريد چقدر هزينه دارد.
چه كار در شهر و محل زندگي شما وجود ندارد وووووو
اين مواردي هست كه من نوعي وقتي ميبينم افراد به انها توجه اي ندارند واقعا ازار دهنده است.
در يكي از سايت ها وقتي مجله را قرار دادم.به موضوع جالبي برخورد كردم.
همزمان با مجله ايده يار يك بازي و يك اموزش فتوشاپ در سايت قرار گرفت.
9 ساعت بعد از قرار گرفتن تعداد افرادي كه مجله را دانلود كرد بودند حدود 1450 نفر بودند.براي بازي حدود 13000 نفر براي فيلم اموزشي چيزي حدود 7000 نفر
خوب اگر شما فردي باشد كه به اين موارد توجه كند چه سايتي در ايران جواب ميدهد؟؟؟؟؟
و هزاران مطلب ديگر كه وجود دارد.بايد با ديد باز.برنامه ريزي.تحقيقات به فكر پيشرفت بود.
از همه عزيزان بخاطر طولاني شدن عذرخواهي ميكنم.

تشکر شده توسط: ناصر صادقی , arash67
05-09-2012, 03:37 PM
ارسال: #9
من براي جذب افراد به سايتم از همون روشي استفاده كردم كه قبلا" هم اشاره كردم (البته اين اواخر ) چون قبلا" به خاطر مسائلي كه فرمودين ( عدم تحقيق و بررسي و ....) در مورد تبليغات سوخت زياد داشتم. مثلا در مورد كار خودم :

افرادي كه از ما خريد ميكنن (حدودي ): 90 % خانم ها 10% آقايون
از اين 90 % خانومها 30 % قشر مرفه جامعه 70%قشر متوسط
از اين 10% آقايون 40%جامعه پزشكي 60%تماس به نمايندگي از خانم خونه !!

با اين اوصاف , كاري كه من براي جذب اين 1 ميليون نفر بايد انجام بدم اينه كه سعي كنم تو مكانهايي كه خانمها اكثر اوقاتشون رو اونجا هستن تبليغ كنم(بازار هدف من ) مثلا جاهايي مثل http://www.ninisite.com و يا http://www.banoo.net و .....
دومين بازار هدف من جامعه پزشكيه كه با وقت گذاشتن تونستم منبعي رو پيدا كنم كه بتونم بصورت مستقيم اجناسم رو بهشون معرفي كنم
و......

شيوه كاري من اينجوريه,خوشبختانه كار من طوري بوده كه بصورت واگير و خود بخود تبليغ شده,يعني زماني كه كاري رو تحويل مشتري دادم ايشون هم ما رو به دوستاش معرفي كرده, البته كسي كه از طرف فرد اول به سايت معرفي ميشه و قصد خريد داره با ذكر نام همون فرد(خريدار اول)ميتونه از 10 %تخفيف بهره مند بشه و اين روال براي هميشه ادامه داره.

مردان بزرگ اراده ميكنند و مردان كوچك آرزو

http://WWW.SHOPING1.COM
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , اقاي ايـــده , arash67
05-09-2012, 06:21 PM
ارسال: #10
خوبه نيما جان
به كاري كه براي شما انجام ميدن ميگن بازاريابي ويروسي.يا همان دهان به دهان.
موضوع ديگري كه هست كار شما قابل ديدن هست و بيشتر در معرض چشم و افراد به واسطه همين امر مشتري شما خواهند شد.
اما در كارهاي غير قابل ديدن و مجازي اين موضوع خيلي سخت تر خواهد بود .
روي مواردي كه گفتم فكر كنيد تا نتيجه بگيريد.
موفق باشيد.

تشکر شده توسط: arash67 , ناصر صادقی , nimabahari
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Thumbs Up نياز به سرمايه دارم و شريك سرمايه گذار براي كار صدرصد تضميني خانم وكيل 0 370 07-03-2019 10:33 PM
آخرین ارسال: خانم وكيل
Thumbs Up نياز به سرمايه دارم و شريك سرمايه گذار براي كار صدرصد تضميني خانم وكيل 0 227 07-03-2019 09:19 PM
آخرین ارسال: خانم وكيل
Thumbs Down ايده ناب و دسته اول براي همه ايراني ها در هرشهري اقاي ايـــده 38 15,858 05-20-2018 07:56 PM
آخرین ارسال: milad48
  انجمن ايده(مهم شركت كنيد) P@RSA 327 98,994 04-20-2018 11:22 AM
آخرین ارسال: mojtaba007
  ساخت آباژور آسمونی از لوازم دور ریختنی mallarme 4 4,055 10-10-2017 07:45 PM
آخرین ارسال: shikotak
Rainbow ايده هاي مهشر و number one من mrghafoory 33 10,396 09-13-2017 02:26 PM
آخرین ارسال: sraahaaa
  ايده هاي جالب و جديد MARYAR 1 2,397 09-08-2017 03:57 PM
آخرین ارسال: Ali.sep
  درخواست ايده جديد براي ايجاد يك سايت جديد و تك MohamadMJ 90 22,381 10-10-2016 05:38 PM
آخرین ارسال: farshid-salehi
  دفتر ايده اقاي ايـــده 25 6,632 07-31-2016 12:17 AM
آخرین ارسال: MashTi Ali
  درخواست پیشنهاد ایده از روی خلاء هورداد 2 1,771 06-20-2016 09:08 AM
آخرین ارسال: هورداد
  ایده کسب درآمد با استفاده از ربات های پرنده orgeneral 2 1,671 05-05-2016 09:41 PM
آخرین ارسال: orgeneral
  ايده منجمد و بسته بندي حبوبات(خام و پخته) اقاي ايـــده 32 10,395 03-23-2016 03:46 PM
آخرین ارسال: rezabkar
  کسب در امد خوب از یک شرکت معتبر بدون سرمایه و کارزیاد tfarshco 0 909 09-12-2015 11:32 AM
آخرین ارسال: tfarshco
  پرورش گیاه استویا(300 برابر شیرینتر از شکر) سعید یوسفی 14 8,132 06-28-2015 12:48 AM
آخرین ارسال: حامد یزدی
  ايده بلوتوث تبليغاتي(توضيحات كامل) اقاي ايـــده 14 3,759 05-14-2015 09:21 PM
آخرین ارسال: sorin
  معرفی ایده های خلاقانه، از اینجا و آنجا سعید یوسفی 138 38,956 04-10-2015 10:58 PM
آخرین ارسال: sniki
  آنهایی که از هیچ پول ساخته اند سعید یوسفی 9 4,369 02-16-2015 10:42 PM
آخرین ارسال: garshasp
Rainbow کسب در آمد از طریق پاسخ دادن به نظر سنجی های آنلاین mrghafoory 1 7,093 01-07-2015 07:26 PM
آخرین ارسال: joker
  استفاده از ایده ریگلی برای کسب و کار خود بهنام ذوالفقارزاده 17 5,394 11-29-2014 10:08 AM
آخرین ارسال: کاردان
  ايده اجيل فروشي tarmxxxx 3 4,619 11-15-2014 01:16 AM
آخرین ارسال: golding

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS