ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

گروه استانی کرمانشاه
زمان کنونی: 04-20-2024, 10:31 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mohajer.my
آخرین ارسال: payam_jaliliaan
پاسخ: 90
بازدید: 14240

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امیتازات : 2.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گروه استانی کرمانشاه
11-20-2013, 10:18 AM
ارسال: #51
RE: گروه استانی کرمانشاه
سلام و درود به همه همشهریهای عزیزم که دچار روزمرگی و مرگ تدریجی نشدند
مطالب سایت رو همیشه مرور میکنم و خصوصا گروه کرمانشاه رو
به نظرم، همه پتانسیلشو داریم ولی منتظریم
و بدترین قسمت کار همینه
هیچ کاری نکردیم
فقط پیام میدیم که اومدیم
آرزوهای خوب و..........
تا اینجارو اکثرا خوب انجام میدیم
مهمترین کار اینه که شروع کنیم
شروع
اراده و عمل با وجود ریسک مهمترین فاکتوریه که ما نیاز داریم
اگه موافقید جلسات حضوری تشکیل بدیم
منتظر نظراتون اینجا و ایمیلم هستم
saraa.h1982@gmail.com

شرایط کدام است، من خود شرایط هستم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mardin-b , محسن دوستوندی , mohajer.my
11-23-2013, 10:54 PM
ارسال: #52
سلام به همه بچه های کرمانشاه
بنده توی کار خرید و فروش عمده ی پارچه هستم از همدان
و آماده ی همکاری با بچه های کرمانشاه هم هستم
حجره ما توی خیابان اکباتان سرای گلشن هست
09183157928
2524426

ایستاده مردن بهتر از زانو زده زیستن است
 تشکر شده توسط: محسن دوستوندی , mohajer.my
11-24-2013, 03:41 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-24-2013 03:43 AM، توسط محسن دوستوندی.)
ارسال: #53
(11-20-2013 10:18 AM)saraa.h1982 نوشته شده توسط:  سلام و درود به همه همشهریهای عزیزم که دچار روزمرگی و مرگ تدریجی نشدند
و بدترین قسمت کار همینه
هیچ کاری نکردیم
فقط پیام میدیم که اومدیم
آرزوهای خوب و..........
شروع
saraa.h1982@gmail.com

باسلام و عرض احترام.
خوشحالم بلاخره بعد از چند وقت یکی دیگه از همشهریان به این تاپیک سر زد.بخدا دیگه داشتم ناامید میشدم.خیر مقدم عرض میکنم و امیدوارم پیشنهادتون جدی باشه.
همه جوانای کرمانشاه توانشو دارن ولی نمیدونم چرا تا بهشون میرسی انگار کوه کندن و..درعین حال کاریم انجام ندادن.

پرواز كن آنگونه كه می خواهی
وگرنه پروازت می دهند آنگونه كه می خواهند
 تشکر شده توسط: mohajer.my
11-24-2013, 10:24 AM
ارسال: #54
(11-24-2013 03:41 AM)mohsen.66 نوشته شده توسط:  
(11-20-2013 10:18 AM)saraa.h1982 نوشته شده توسط:  سلام و درود به همه همشهریهای عزیزم که دچار روزمرگی و مرگ تدریجی نشدند
و بدترین قسمت کار همینه
هیچ کاری نکردیم
فقط پیام میدیم که اومدیم
آرزوهای خوب و..........
شروع
saraa.h1982@gmail.com

باسلام و عرض احترام.
خوشحالم بلاخره بعد از چند وقت یکی دیگه از همشهریان به این تاپیک سر زد.بخدا دیگه داشتم ناامید میشدم.خیر مقدم عرض میکنم و امیدوارم پیشنهادتون جدی باشه.
همه جوانای کرمانشاه توانشو دارن ولی نمیدونم چرا تا بهشون میرسی انگار کوه کندن و..درعین حال کاریم انجام ندادن.

واقعا وقتی گروه استانمون رو نگاه میکنم میبینم همه منفعلیم، منتظر یه دست نامرئی
و بدتر از همه اینکه پیرو شدیم، هرکاری اولش سخته ولی بعد از اون مرحله اوضاع رو به بهبود میره، خیلی دوست دارم این مرحله رو حداقل اینجا بشکنیم من رو پیشنهادم جدی هستم و دوست دارم همه کمک کنیم این یخ شکسته شه
منتظر نظرات و پیشنهاداتتون هستم

تشکر شده توسط: محسن دوستوندی , mohajer.my
11-26-2013, 04:18 AM
ارسال: #55
(11-24-2013 10:24 AM)saraa.h1982 نوشته شده توسط:  
(11-24-2013 03:41 AM)mohsen.66 نوشته شده توسط:  
و بدترین قسمت کار همینه
هیچ کاری نکردیم
فقط پیام میدیم که اومدیم
آرزوهای خوب و..........
شروع
saraa.h1982@gmail.com

باسلام و عرض احترام.

واقعا وقتی گروه استانمون رو نگاه میکنم میبینم همه منفعلیم، منتظر یه دست نامرئی
و بدتر از همه اینکه پیرو شدیم، هرکاری اولش سخته ولی بعد از اون مرحله اوضاع رو به بهبود میره، خیلی دوست دارم این مرحله رو حداقل اینجا بشکنیم من رو پیشنهادم جدی هستم و دوست دارم همه کمک کنیم این یخ شکسته شه
منتظر نظرات و پیشنهاداتتون هستم
تنها ترس ما کرمانشاهیها ترس از وارد گود شدنه.ولی وقتی وارد میشیم سنگ تموم میذاریم.
واقعا تاپیک کرمانشاه اصلا رضآیت بخش و قابل مقایسه با الباقی نیست.متاسفم.

پرواز كن آنگونه كه می خواهی
وگرنه پروازت می دهند آنگونه كه می خواهند
11-28-2013, 09:37 AM
ارسال: #56
بله واقعا همین طوره و بعد میگیم چرا استان ما با بقیه فرق داره
زحمت فکرکردن، تلاش کردن، ریسک کردن و...به خودمون نمیدیم
و منتظر معجزه ایم
در حالی که معجزه توان خودمونو نمیبینیم

تشکر شده توسط: vahid61
01-07-2014, 12:33 PM
ارسال: #57
با سلام
من نرگس هستم از کرمانشاه، تازه عضو شدم امیدوارم که بتونیم به هم کمک کنیم و از هم مطالب مفید یاد بگیریم.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: vahid61 , محسن دوستوندی , mohajer.my
01-15-2014, 04:18 AM
ارسال: #58
(11-28-2013 09:37 AM)saraa.h1982 نوشته شده توسط:  بله واقعا همین طوره و بعد میگیم چرا استان ما با بقیه فرق داره
زحمت فکرکردن، تلاش کردن، ریسک کردن و...به خودمون نمیدیم
و منتظر معجزه ایم
در حالی که معجزه توان خودمونو نمیبینیم

آفرین......... من مدت ها با کرمانشاهی ها سرو کله زدم که بگم هرچی میکشیم از دست خودمونه !ما اساسا طبق محیطی که توش بزرگ شدیم اعتماد به نفسمون پائینه. کرمانشاهی جماعت انقدر توی خانواده بکن نکن شده که از همه چیز ترس داره.قدرت ریسک متاسفانه در کرمانشاهی وجود نداره.

کرمانشاهی ها یه شباهت های خیلی کوچیکی با شیرازی ها دارن اونم اینه در انجام دادن کار تنبل هستن و زحمت براشون صخره نوردیه...
از طرفی اثرات جنگ تحمیلی روی اعصاب همه حکاکی شده هیچکس اعصاب و حوصله هیچی نداره.

باور کنید منطقه های غرب بهترین پتانسیل برای طرح های کارآفرینی رو دارن چرا که دست کمتری هست که بخواد رقیبت باشه.شما فرض کن کل کرمانشاه چندتا کارخونه داره؟ سر جمع اگه کارخونه های مدلل رو فاکتور بگیریم انگشت شمارن!!.ولی مثلا کارخونه های آذری ها و تبریز و زنجان رو ببینید !!!
یا تهران و اصفهان !!! خب بازار رقابت توی شهرهای که نام بردم خیلی مشکل تر از جایی که مراکز خدماتی و اقتصادیش انگشت شمارن!

اگه به من باشه میگم بیاین دست بدیم دست هم یه پدیده شاندیز بزنیم توریست هم جمع میکنه خخخخخخخخ منتها پولش کو ؟
فکر کنم باید به فکر وام باشیم !!!!!!!!!!

آقا من علاقه زیادی به بحث کارآفرینی دارم .نسبت به پتانسیلی که دارم و چون ناسیونال هستم دوست دارم توی منطقه خودمون یه کاری رو شروع کنم که فقط تک خوری نباشه و تعداد زیادی از هم نژادی هامون هم بتونن ازش استفاده بکنن فرصت شغلی باشه... رونق اقتصادی ... رونق منطقه ای و....
من اکثر کارهارو ارزیابی کردم توی منطقه ... نه تنها کرمانشاه بلکه سنندج و مهاباد هم پاتوقم هستن.و تقریبا میشه گفت کسی به اندازه من با شرایط محیطی و اخلاق مردم آشنایی نداره.
شما از تاسیس مجموعه ورزشی بگیر تا بیمارستان و مجموعه تفریحی و پرورش ماهی و پرورش زنبور عسل و دامداری و..... همه تحقیق کردم.البته تحقیق نه اینکه با اعداد و ارقام و کارشناسانه باشه.در حد تئوری و عام !!
نیازهای منطقه غرب کشور بالاست اما فاکتورهای پیشرفت سخته ... مثلا یکی از مسائلی که هست اینه برای یک پروژه کارآفرینی حالا صرف نظر از موضوعش ...مکان و زمین لازم داره.
که قیمت زمین خیلی تو ایران گرونه مخصوص نسبتش توی منطقه ما.
اینکه یک نفر بخواد یک قطع زمین رو حدودا یک میلیارد بخره بعد تازه بخواد توش کار کنه دیگه کم میاره!

پرورش حیوانات خیلی خوب جواب میده و سود دهیش به نسبت کارهای خدماتی توی منطقه ی ما بیشتره.
مردم ما با گروه خدمات قهرن یعنی دور اینکه یه خدمتی به مردم بدید و در قبالش درآمد کسب کنید رو خط بکشید.به جرات میگم جواب نمیده.هرکس موافق نباشه براش دلیل منطقی دارم

خرید و فروش رسمی هم جواب نمیده.چرا که استان ما زیاد پول توش جا به جا نمیشه برای هرنوع جنسی یه عمده فروش بازارش رو تصرف کرده و همه مشتری ها مستقیما به سراغ عمده فروش میرن و پول مفت و سود به دلال نمیدن ترجیح میدن نسبت به عرض کم شهر نیم الی یک ساعت وقت بزارن خودشون برن عمده فروش تهیه کنن جنسو و برگردن پس خرید و فروش هم جواب نمیده.اساسا پول نقد ( نقدینگی) توی کرمانشاه وجود نداره.و اکثر بازاری ها با چک های دراز مدت باهم مبادله میکنن و از همه مهم تر بازار شهر ما آشنا بازیه یعنی غریبه وارد جمع بشه راهش نمیدن یعنی بهش اعتماد نمیکنن فروشنده های هرجنسی عمده فروشارو میشناسن بخاطر کوچیک بودن شهر و شناخت دوجانبه باعث میشه رابطه نزدیک داشته باشن و درنهایت دلال نمیتونه وارد بازار بشه.مثال میزنم مثلا بازار برنج یا چایی یا مصالح ساختمانی-مواد غذائی لبنیات و ....
بخاطر کوچک بودن مساحت شهر به نسبت شهرهای صنعتی و آشنا بودن مهره عمده فروش با خریدار واسطه.دلال نمیتونه وارد بشه بهش اعتماد نمیکنن.
مگر اینکه یکی بخواد وارد بحث خرید و فروش جنس های غیر رسمی بشه یعنی همون قاچاق که اونم زحمتای خودشو داره و طبق قانون مجرم محسوب میشی پس اونم باس ببوسی بزاری کنار.

تنها کاری که میتونه توی حوزه استان ما جواب بده پرورش حیواناته.که اونم هزینه های خودشو داره که مهمترینش جا و زمین میخواد. اما خب سود خیلی خوبی داره!

اگه شماها هم نظارتتون رو بگید استفاده میکنیم.فقط خواننده نباشید حتی اگه بحثیم ندارید حداقل نظر شخصیتون رو بگید ...راهکار بدید -ایده بدید - پیشنهاد بدید - سوال بپرسید ...
بلاخره هیچی هم نکنیم همین تبادل حرف باعث بالارفتن اطلاعاتمون میشه....

دست آخر هم میخوام یه گله از دست سرمایه دارهای بومی بکنم که چرا بیگانه پرست هستن؟ چرا به خاطر سود شخصی منافع انسانی رو زیر پا میزارن و اخلاق رو نادیده میگیرن مرام و معرفت رو کنار میزارن و پا میشن میرن شهرهای صنعتی بزرگ سرمایه گذاری میکنن !؟؟؟
مثلا یه سرمایه دار کرمانشاهی یا ایلامی یا سنندج و...هرشهری که جز منطقه است چرا باید بلند بشه بره تهران کارخونه بزنه ؟ چرا پولش رو توی اقتصاد مناطق دیگه تزریق میکنه ؟
چرا یک دکتر یک مهندس - یک مخترع یک نخبه /یک کارآفرین یا هرچیز دیگه بخاطر منافع شخصی بلند میشه منافع اجتماعی و ناسیونالیسمیشو کنار میزاره بلند میشه میره جای دیگه استعدادشو-مغزشو- تجربه شو - حرفه اشو به کار میگیره و پولشو اونجا خرج میکنه ؟

در کل میخوام بدونم دلیل اینکه کرمانشاهی ها خود فروش و بیگانه پرستن چیه؟ چه دلیلی به جز توجیه اقتصادی وجود داره که یک دکتر فوق تخصص کرمانشاهی میره تهران ؟
یک شیمیدان یک فیزیکدان -یک مخترع چرا به مردم خودش پشت میکنه؟
خب نتیجه این بی اعتنایی کردن ها به مسائلی که از چشم شما الان ریز میاد نتیجه درشت و قابل توجهی داره.
شاید هرکدوم از شما توی دلش بگه تلاش شخصی مساوی موفقیت شخصی ؟ این درسته هرکس به اندازه تلاشش میخوره. اما خب بحث سر اینه چرا تک خور باشیم؟ چرا بیگانه دوست باشیم؟
رفتار و واکنش هرشخصی در زندگی شخصی خودش همیشه شخصی نیست.وقتی توی اجتماع به صورت اجتماعی زندگی میکنی اونم در سیستم نظام بانکی و نظام لیبرالیسم ..یعنی جایی که همه چیز روی سرمایه و پول میچرخه وقتی یکنفر یک حرکت شخصی رو انجام بده دقیقا بازتاب همون حرکت وزندگی شخصی تو زندگی دیگران بازتاب پیدا میکنه.

من معتقدم زندگی انسان شخصی نیست و فقط نماد رفتار خانوادگیش شخصیه یعنی رفتار هرشخص توی محور اجتماع بازی کننده یک نقش و یک مهره است!
مثلا فرض بزارید یک شخصی برای سود شخصی خودش میاد 5000 تا درختو قطع میکنه و با الوار و چوبش سود خیلی کلانی به دست میاره و میره.
ممکنه موقع بریدن چوب ما هم متوجه کارش بشیم و حتی خودش هم بدونه چیکار میکنه اما به دلایل شخصی بیشتر اهمیت بده.خب نتیجه اش چیه؟
اولین پیامدش اثر منفیش روی بحث چرخه طبیعته و نابودی منابع زمین ودر نهایت نابودی حیات انسان های دیگه و آینده !
پیامد دیگه اش زشت کردن چهره اون منطقه ایی که درختاش بریده شده که میتونست زیباتر از این باشه.پیامدهای دیگه اش اثر سو اون روی خاک و آب و هواست !! پیامد دیگه اش پایمال کردن حق کسانیه که بطور مشترک از استفاده از اون درخت بطور غیر مستقیم بهره مند بودن.

این یه مثال خیلی ساده بود که بگم رفتار انسان همیشه نتیجه شخصی نداره در حوزه اجتماعی تاثیرات فراگیر داره.
به همین نسبت یک کسی که استعداد خاصی داره یا مهارت خاصی داره یا پول وسرمایه داره و یا خلاصه به شکلی یک چیز با ارزشی داره که اونو در منطقه نابود میکنه یا منتقل میکنه به منطقه دیگه به کل مردم خیانت کرده و نمیشه بگیم زندگی شخصی !!!
انسان زندگی شخصی نداره .انسان با انسان معنی داره یعنی همه در قبال هم مسئولن و وظیفه دارن.
این قانون که میگن هیچکس در قبال کس دیگه وظیفه ای نداره بیشتر جنبه ی مسائل خانوادگی داره یعنی در بعد اجتماعی همه مسئولن.

مثلا آمریکا یک قاره تازه تاسیسه سن استقلال کشور آمریکا از انگلیس خیلی کمه و سن کلا کشف قاره آمریکا از کشورهای آسیا خیلی خیلی کمتره !یک کشوره تازه تاسیسه
اما ببینید چطوری به فکر پیشرفت بودن و چجوری با همت و اراده برترین اقتصاد جهان رو ساختن.از صفر از هیچ به کشوری رسیدن که الان روزانه میلیاردها دلار توش جابه جا میشه.
این قاره رو با قایق و یک دوربین کشف کردن...انگلیسی ها !!!
و کسانی که امروز آمریکا دستشونه خودشون از صفر شروع کردن اگه تاریخ امریکا رو خونده باشید در گذشته امریکا جزئی از انگلیس بوده اما بعد تجزیه طلب شدن و از انگلیس استقلال گرفتن و خودشون برنامه خودشون رو چیدن با وجود اینکه حتی خیلی از همون استقلال طلبها نژاد انگلیسی بودن اما به فکر شروعی نو بودن!
البته من پیشرفت امروز آمریکا رو تحسین نمیکنم.چون خیلی از راه های غیر متعارف هم برای پیشرفت استفاده کردن که اونها هم اگه بررسی بشن ضدبشری بودن.اما این مثال رو فقط به این جهت آوردم که بگم یک قاره جوان یک کشور تازه تاسیس و تازه استقلال پیدا کرده.
در طی چند قرن به کجا رسید ؟ چرا؟
چون اجدادشون بیخیال و تک خور نبودن و آرمان اجتماعی و همگانی داشتن به آینده گان هم فکر کردن به بچه ها و نوه ها ارزش قائل شدن و نگفتن گور بابای بقیه خودمونو عشق است.
چیزی رو پایه ریزی کردن که امروز بچه هاشون دارن ثمراتشو استفاده میکنن واونها هم برای آیندگان بعدی گسترشش میدن.
مطمئن باشید اگه اجداد امریکایی ها مثل مردم ما فکر میکردن الان هنوز مردم امریکا مجبور بودن به خاطر کار برن آلمان و انگلیس و.....

ما باید به کار گروهی اعتقاد داشته باشیم یعنی اتحاد دوم رفتار اجتماعیمون طوری باشه که سعی کنیم همه رو از کار خودمون سودمندکنیم سوم بر طبق آرمان پیش بریم برای خودمون آرمان در نظر بگیریم ...خودمونو نسبت به دیگران و همو نوعانمون مسئول بدونیم!

اینو گفتم که بدونید اولا طبق اخلاق و انسانیت هر کاری میکنید سودش رو به مردم خودتون برسونید.دوما کسی با انفرادی حرکت کردن به جایی نمیرسه.اگه میلیارد میخواید باید با دیگران همکاری کنید

مگه اینکه بخواید در حد یک منبع درامدی کوچیک کاری انجام بدید که در اون صورت انفرادی هم میشه انجامش داد....

در اخر ببخشید من تازه عضو شدم و پروفایلم ناقص و خلوته بعدا تکمیل میکنم...فعلا محض آشنایی اسمم حامد هست !!
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , محسن دوستوندی , mohajer.my
04-27-2014, 12:42 AM
ارسال: #59
سلام عزیزان دل ... من امروز به سایت اضافه شدم و مستقیم اومدم گروه استان خودمون کرمانشاه که بگم حرف زیاد شنیدم توی خیلی سایتا ... بسه بیاین شروع کنیم تمام صفحاتو که دیدم همین جمله بود بیاین یه کار گروه حضوری تشکیل بدیم البته جسارت به بزرگان گروه نباشه خودمو معرفی نکردم و خیلی سریع حرف زدم
من : نعیم گودرزی نویسنده ... کارگردان ... و بازیگر تئاتر و صداو سیما هستم 26 ساله
 تشکر شده توسط: محسن دوستوندی
06-09-2014, 08:22 AM
ارسال: #60
سلام به همه دوستان ، من علی هستم تازه عضو این سایت شدم و آماده هر نوع همکاری با بچه های تلاشگر کرمانشاه هستم که به اهداف و آرزوهای منطقیمان جامه عمل بپوشانیم در ضمن من در زمینه دکوراسیون آشپزخانه فعالیت دارم و توی کارهای تولیدی تجربه و دوستان زیادی دارم .

هرگز کار امروز را به فردا نخواهم انداخت
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow گروه خراسان sam.in 700 133,842 12-22-2020 02:26 PM
آخرین ارسال: Ali asghar akbarzadeh
  گروه استانی آذربایجان mosafere55 393 59,781 12-22-2019 05:01 PM
آخرین ارسال: Mohsen taghizadeh
  گروه استانی همدان سعید یوسفی 65 9,958 06-19-2019 06:46 PM
آخرین ارسال: محمد امینی
  گروه استانی گیلان zoofanoon 707 130,945 06-05-2019 03:26 PM
آخرین ارسال: یونس پیک
Lightbulb گروه استان گیلان ؛ تاسیس 1397 (جدید) Neo13 1 555 02-20-2019 08:54 PM
آخرین ارسال: peyman.fc
  گروه استانی بیرجند mortezajafari 59 12,055 02-13-2019 05:57 AM
آخرین ارسال: Asman_help
  گروه استانی گلستان tavakoli 119 16,469 10-13-2018 02:59 PM
آخرین ارسال: DddKing
  گروه پايتخت (تهران و كرج) P@RSA 126 24,563 09-26-2018 11:59 AM
آخرین ارسال: master.seo1989
  گروه قزوین arvin-leo 75 11,838 08-01-2018 03:19 AM
آخرین ارسال: cactoos
  گروه استانی فارس SAMIRA 163 28,631 07-29-2018 08:33 PM
آخرین ارسال: shayan2225
  گروه استانی خوزستان Delta.H 385 65,641 07-12-2018 11:28 AM
آخرین ارسال: Rasoul296
Rainbow گروه استانی هرمزگان spiderboy 80 12,610 07-01-2018 06:45 PM
آخرین ارسال: iranboy
  گروه قم اميرعلي 102 18,029 04-16-2018 12:06 AM
آخرین ارسال: reza-k
  گروه استانی آذربایجان غربی farshid1371 75 11,578 04-08-2018 02:46 PM
آخرین ارسال: naserm123
  گروه استانی يزد hotdvd 69 9,641 02-12-2018 12:52 PM
آخرین ارسال: efat
  گروه استانی بوشهر motafaker77 186 29,542 02-04-2018 09:29 PM
آخرین ارسال: amirctrl
  گروه استانی اصفهان میلاد 266 43,969 01-04-2018 01:18 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  گروه استانی مازندران کوروش بزرگ 98 14,071 11-09-2017 01:23 AM
آخرین ارسال: uhanna
  گروه استانی لرستان کوروش بزرگ 48 5,911 05-24-2017 03:51 AM
آخرین ارسال: kiavash661
  گروه استانی مرکزی emad_khoda 26 4,328 04-11-2017 04:52 PM
آخرین ارسال: hamedforsat

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS