ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

خالق نوشته ها و تصاوير لاويز
زمان کنونی: 03-29-2024, 03:22 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MARYAR
آخرین ارسال: MARYAR
پاسخ: 1
بازدید: 1186

ارسال پاسخ 
05-05-2012, 01:22 PM
ارسال: #1
آنچه در اواخر دهه 1960 در روزنامه نیویورک تایمز به صورت پاورقی چاپ شد و به سرعت محبوبیتی چند میلیونی یافت چیزی نبود جز یادداشت های یک دختر نیوزلندی که در انتظار صدور مجوز اقامت از اداره مهاجرت آمریکا بود ... یادداشت هایی که به شکل کاریکاتور های کوچک در وصف احساسات خودش در مورد روبرتو نامزد ایتالیایی اش مینوشت و هر بار با حیله ای مثل گذاشتن زیر متکا به دست او میرساند ... کیم گروو ، دخترک خجالتی نیوزلندی بعد ها بسیار تعجب کرد هنگامی که در زمان ازدواج کل آن یادداشت ها را یکجا در دستان روبرتو دید ... خود او در مورد این نوشته ها میگوید:
من ساختن این نقاشی های کوچک را برای خودم و برای بیان احساساتم شروع کردم ، من این یادداشت کوتاه را در زیر بالش او قرار میدادم .. بعد از این که ازدواج کردیم او به من نشان داد که همه آنها را نگه داشته است ..."
کیم کازالی در جون ۱۹۹۷ درگذشت. پس از او کمیک استریپ توسط پسرش استفانو کازالی ادامه پیدا کرده در حالی که هنوز به جای نام خالق طرح‌ها نوشته می‌شود: «توسط: کیم کازالی» و با امضای کیم به جای استفانو.
او تا سال ۱۹۹۹ در شغل تبلیغات باقی ماند و از آن به بعد به صورت تمام وقت به همراه بیل آسپری (طراح کاراکترها) روی استریپ کار می‌کند. استفانو همچنین صاحب شرکت Minikim (نامی که به خاطر مادرش انتخاب کرده) صاحب امتیاز استریپ love is… است.
[تصویر: 13362076982.gif]
[تصویر: 13362079031.gif]
[تصویر: 13362079581.gif]

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خالق «غلط نامه کدخدا» از خود و ایده اش می گوید mallarme 1 926 05-12-2013 09:47 PM
آخرین ارسال: mortizmortiz
  مرموز ترین نوشته های دنیا MARYAR 3 1,414 03-02-2013 12:33 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  می‌دانستید تعداد دوستانتان را روی پیشانی‌تان نوشته‌اند؟ mallarme 1 698 10-15-2012 02:48 AM
آخرین ارسال: totia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS