ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

وقتی آسیا دربرابر انجمن کم می آورد!!
زمان کنونی: 04-25-2024, 02:41 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: Elixir
پاسخ: 100
بازدید: 22064

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امیتازات : 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وقتی آسیا دربرابر انجمن کم می آورد!!
05-01-2012, 01:51 PM
ارسال: #31
RE: وقتی آسیا دربرابر انجمن کم می آورد!!
اولا آقاي ياسر اين موضوع و اين نوشته وجود داشتنش ثابت شده خودمون خريديمش ثانيا با شماره اي كه اين مطلب را درج كرده بود تماس گرفتيم و باهاش صحبت كرديم ايشون كه مسئول يك بخش بودند دلايلي براي حرف هاشون مي آوردند كه نشون مي داد حتي اطلاعات ساده اي درباره وب و انجمن ندارند.
ولي به صرف اينكه اين انجمن در مجلات رقيب بسيار مورد اقبال قرار گرفته شروع به تخريبش كرده.
(مثلا منظورش از اينكه مي گه ما زير مجموعه سايت ديگه هستيم به خاطر اينه كه داخل سايت جومينا لينك ما را پيدا كرده!!!!!)
جواب كساني كه با اين بي اطلاعي و نا آگاهي به خودشون اجازه مي دن به فعاليت 5000 نفر توهين كنه عزيزم و قربونت برم نيست مطمئنا

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , dara , تنگسیر , m_grate29 , ya3r , madar
05-01-2012, 01:53 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-01-2012 02:20 PM، توسط اقاي ايـــده.)
ارسال: #32
(05-01-2012 01:26 PM)ya3r نوشته شده توسط:  بچه ها دارین تند میرین ها به خدا ، هنوز صحت و سقم این معلوم نشده دارین اینجوری صحبت می کنین ، من قبل از اینکه با انجمن آشنا شم یکی از خواننده های آسیا بودم ، مطالبش بد نبود ، البته الان حدودا 1سالی میشه که دیگه نمی خونم ولی نه به این دلالیلی که گفتین ، قبول دارم تبلیغتش خیلی خیلی زیاده ولی نباید اینجوری باهاش برخورد شه ، اصلا شما موافق این هستین که با هر کس باید عینه خودش برخورد کنیم ؟ به نظر من آدم باید رفتارش تو برخورد با آدمای دیگه عوض نشه ، منظورم اینه که گیریم همه ی این نوشته ها تو روزنامه آسیا چاپ شده ، ما که نباید با این جملات جوابشون رو بدیم ، خوشبختانه من یکی از مخالفای روزنامه آسیا هستم ولی به نظرم اینطور صحبت کردن خوب نیست ، اینو به دوست عزیز و مدیر محترم انجمن مون عرض میکنم ، یکم که از حال و هوای این خبر دور شیم کدوم یک از این جملات رو تایید می کنین ؟

دروغ به کسی تحویل ندهید.
مشخص است که شما، کاملا سورس!! هستید با این اخبار کذبتان!
بر فرض که حرف های مزحکتان درباره ما درست باشد
عدو شود سبب خیر، اگر خدا خواهد!

اما درنهایت بسیار خوشحالم که آنقدر بزرگ شده ایم که دشمن داریم! خدایا شکرت

به نظر من میشد بدون این جملات (که شاید بار منفی داشته باشن) هم خودمونو بزنیم .
آقای کاظمی ، نوشته ی شما باعث شد خیلی از اعضای انجمن هم با الفاظ مختلفی توهین کنن ، دوباره تاکید می کنم که بنده یکی از مخالفی این روزنامه هستم ولی اینطور صحبت کردن ، به نظر من (وفقط به نظر من!!!) درست نیست و . . .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.همین !
(خوشحال میشم اگه نظراتتون رو راجع به دیدگاه خودم بدونم ، ممنون ازهمه)

ممنون یاسر عزیز
صحبت های خوبی داشتید.
اما لازم است بگویم که واقعا این صحبت هایی که زده شد خود را کنترل کردم. حتی دیشب تا ساعت 3 شب در حال بررسی مطلب بودم!
اینجا خانه ماست و ما حق داریم که نظر خود را در خانه خود ابراز کنیم اما آنها متاسفانه بصورت عمومی مطالب رسما کذب را منتشر کرده اند.
شخصا در این سال ها که کار مطبوعاتی می کنم تقریبا با جزئیات این نشریات اشنا هستم و اگر فرصتی بود و حضورا، از مسائلی به شما خواهم گفت که واقعا تاسف انگیز و غم انگیز است.
کاش شما میشندید که در پشت تلفن ایشان چطور و بدون اطلاع بودن مطالبشان را تائید کردند، که در نهایت گفتند که چند نفر تلفن کرده اند و این چیزها را به ما گفته اند!!! آخر حماقت تا کجا؟

در مورد بحث دامنه و عدم مستقل بودند که کلا ایشان از روی قالب سایت نظر را ارائه کرده بودند!!! (وای بر کارشناس بررسی سایت های کسب و کار که فرق قالب و زیردامنه را ندادند!وای وای)

به ایشان هم عرض کردم که چون نمی خواهم برایشان دردسری پیش آید این موضوع را با دبیر سرویس روزنامه و مسئولین که با آنها آشنا هستم، در میان نمیگذارم.
اما چرا حماقت یک فرد باید اینطور ذهن دیگران را مشغول کند!

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , MARYAR , mteam , dara , تنگسیر , مهدی گل محمدی , madar
05-01-2012, 02:14 PM
ارسال: #33
تصویر مطلب منتشر شده در اسیا، در اولین تاپیک اضافه شد.
به علت عکسبرداری با تلفن همراه، تصویر دارای کیفیت نیست.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: تنگسیر , MARYAR , مهدی گل محمدی
05-01-2012, 02:29 PM
ارسال: #34
كاميار جان بنظرم عبارات ((نهادی دولتی نیست))و((این انتظارات را باید از وزارت کشور و یا کار وامور و اجتماعی داشت)) را برداريد.

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , dara , MARYAR , صدفی , مهدی گل محمدی
05-01-2012, 04:37 PM
ارسال: #35
واقعا جای تاسفه باید به صورت جدی باهاشون برخورد کرد

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: MARYAR , کامیار کاظمی , dara
05-01-2012, 04:40 PM
ارسال: #36
بنظر من که جوابیه اقای کاظمی هیچگونه مشکلی ندارد و ایرادی بر ان وارد نیست
اینجا دنیای مجازی است و ما میتونیم تفکرات ونظرات خودمون رو در همه موارد ازادانه بیان کنیم
بهمین دلیل است که روز به روز مخاطبین بیشتری رو به سوی خود جلب میکند و رسانه های دیگر بعلت سانسورکردن و
جانبداری از گروه های خاص مخاطب خود را از دست میدهند .
ودر اخر از تمام کسانی که با تلاش و پشتکار انجمن رو به این مرحله رسوندند کمال تشکر رو دارم
وبا این اتفاق بیشتر به اینکه عضوی از انجمن هستیم افتخار میکنیم وبه خود می بالیم .
به امید فردایی بهتر برای همه عزیزان انجمن و ایران عزیز

دکتر شریعتی
ساعتها را بگذارید بخوابند
بیهوده زیستن را نیازی به شمردن نیست.
 تشکر شده توسط: MARYAR , صدفی , کامیار کاظمی , dara , مهدی گل محمدی
05-01-2012, 06:15 PM
ارسال: #37
من فقط نظر خودمو بیان کردم و از نحوه ی لایک زدن اعضا هم جوابمو گرفتم ، من اصلا نگفتم که این روزنامه همه حرفاش درست بوده و یا حرف اشتباهی نزده ، تاکید هم کردم که من از مخالفای این نشریه هستم و اصلا هم نگفتم باید با عزيزم و قربونت برم جوابشو داد ( نمی دونم چرا ما ها عادت کردیم یا از اینور بیوفتیم یا از اونور ) اینکه اونها تو نوشتن این مطلب اشتباهات زیادی داشتن قابل گذشت نیست ، حتی اگه تو اولین جوابیه ، مدیر محترم انجمن از زشت ترین الفاظ هم استفاده می کردن من همچین چیزی رو مطرح نمی کردم ولی چون خیلی محترمانه بود ، اون اشکالای جزئی به چشم( -ِمن و فقط من ) اومد ، من راجع به شخص خودم صحبت می کنم ، اگر هم به نظر شما اشکالی به نظر می رسه خواهش می کنم بهم بگین ، کل صحبتم همین بود که میشود اعتراض کرد ولی از الفاظی که بار منفی دارد استفاده نکنیم نه به خاطر طرف مقابل بلکه برای شکل گیری شخصیت ایده آل خودمان من فکر میکنم اگر کسی در حق من بدی کرد و من جواب وی را با " حرف مضحک ، متن زپرتی ، مادر مرده ، قورباغه و . . ."نمی دهم،این ها فقط در دو کامنت ابتدایی بود ، متاسفانه فرصت کافی برای مطالعه تمامی آنها را نداشتم و حتما در فرصت پیش آمده تمامی آنها را مطالعه خواهم کرد

از همه ی کسانی هم که به خاطر من وقت خود را به نوشتن پاسخ اختصاص داده اند کمال تشکر را دارم و منتظر نظراتتان راجع به این دیدگاه هستم در ضمن با دو کامنت ابتدایی کفشدوزک و مهتاب هم شدیدا موافقم SmileSmileSmile
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , mteam , dara
05-01-2012, 09:01 PM
ارسال: #38
با دیدن مطلب آسیا خوشحال شدم.تبریک مخصوص به ادمین عزیز و دوست داشتنی که چنین انجمنی را تاسیس کرده است.
عزیزان توجه فرمائید: جوابیه آقای کاظمی مدیر سایت کامل و گویا بود و دیگر لازم به اعتراض ما نیست.ما در یک سال چنان بزرگ شده ایم که دست اندرکاران محترم آسیا ما را با خود که یک نشریه انتفاعی است و مجبور است در ازای پرداخت پول مطلب چاپ کند با خودش مقایسه کرده است.
تبریک به همه عزیزان انجمن.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , arash67 , dara , madar
05-01-2012, 10:14 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-02-2012 12:45 AM، توسط arash67.)
ارسال: #39
یاسر عزیز قسمتی از حرفهایتان را قبول دارم اما تهمتی که آسیا زده واقعا سخن گزافیست
من با خوندن این قسمت واقعا سوختم:

با دیدن این انجمن کمی تا قسمتی به خود بالیدیم که تنها منبع اطلاع رسانی در کشور هستیم که ایده را به خواننده ارائه می دهیم و شائبه استفاده و سو ء استفاده از ایده های مردم را از خودمان دور می کنیم ...."

سواستفاده را آن کسی می کند که .....
چه طور به خود میبالید وقتی که به هر بهانه ای تن به انواع سانسور می دهید. شما که یکی از مهمترین وظیفایفتان اطلاع رسانی است چقدر در برابر مخاطبین خود صادق بودید اگر همین اینترنت و دنیای مجازی نبود واقعا چه میشد.

دوست عزیز آسیایی ما که همه چی مون رو هست و
صداقت در تمام انجمن موج می زند لطفا چشمان خود را باز کنید
 تشکر شده توسط: mteam , jahanagahi , dara , mosafere55 , مهدی گل محمدی , تنگسیر
05-02-2012, 04:23 PM
ارسال: #40
عدوسبب خیر شود گر خداخواهد
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , jahanagahi , mohammadshamosi , dara , تنگسیر
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یک پیشنهاد برای ارتقای کیفیت انجمن odise 4 2,324 08-16-2013 12:42 PM
آخرین ارسال: odise
  معرفی انجمن در سایت ها و فروم های دیگر karafarin 5 2,027 02-01-2013 12:27 PM
آخرین ارسال: karafarin
  انجمن ما در روزنامه آسیا کامیار کاظمی 24 10,130 10-08-2012 01:12 AM
آخرین ارسال: mohammadshamosi
  انجمن در ماهنامه خلاقیت کامیار کاظمی 30 10,118 12-27-2011 12:57 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  خبر یکسالگی انجمن در خبرگزاری ریال نیوز + ایران وب نیوز کامیار کاظمی 27 7,407 11-24-2011 02:03 AM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS