ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

وقتی آسیا دربرابر انجمن کم می آورد!!
زمان کنونی: 04-16-2024, 09:00 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: Elixir
پاسخ: 100
بازدید: 22017

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امیتازات : 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وقتی آسیا دربرابر انجمن کم می آورد!!
05-27-2012, 10:33 AM
ارسال: #91
RE: وقتی آسیا دربرابر انجمن کم می آورد!!
(05-26-2012 09:21 AM)dara نوشته شده توسط:  دوستان عزیزی که می خواهند به ماهنامه کمک کنند کافیست یه مقاله مفید ارائه بدهند که نوشته خودشان باشد و یا ترجمه مقالات خارجی ، اما لطفا از کپی کردن مقالات موجود در سایت های دیگر خودداری کنید . خوشبختانه چند شماره هست که دیگه کپی پیست نداریم .

اقاي دهنوي اگر امكانش هست براي متحد شدن كارها براي هرماه يك موضوع اصلي وموضوعات فرعي انتخاب كنيد تا حول اون محور بچه ها مقاله تهيه كنند
الان بشخصه نميدونم دنبال چه موضوعي باشم تا با موضوعات و نوشته هاي مابقي بچه ها هماهنگ باشد

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: dara , مهدی گل محمدی
05-27-2012, 02:32 PM
ارسال: #92
(05-27-2012 10:33 AM)goldmen نوشته شده توسط:  
(05-26-2012 09:21 AM)dara نوشته شده توسط:  دوستان عزیزی که می خواهند به ماهنامه کمک کنند کافیست یه مقاله مفید ارائه بدهند که نوشته خودشان باشد و یا ترجمه مقالات خارجی ، اما لطفا از کپی کردن مقالات موجود در سایت های دیگر خودداری کنید . خوشبختانه چند شماره هست که دیگه کپی پیست نداریم .

اقاي دهنوي اگر امكانش هست براي متحد شدن كارها براي هرماه يك موضوع اصلي وموضوعات فرعي انتخاب كنيد تا حول اون محور بچه ها مقاله تهيه كنند
الان بشخصه نميدونم دنبال چه موضوعي باشم تا با موضوعات و نوشته هاي مابقي بچه ها هماهنگ باشد

گلدمن عزیز ممنون از شما
معمولا آقا کامیار موضوع رو توی تاپیک ها اعلام می کنند که دوستان در اون مورد مقاله ارسال کنند ولی با این وجود هر مقاله مفید دیگری که در رابطه با موفقیت و مسایل مالی باشه قابل درج در ماهنامه هستش در واقع هر کسی در زمینه دانسته ها و تجربیات خودش می تونه مطلب بنویسه و ارسال کنه

عده ای آرزو دارند که ثروتمند شوند تا ببخشند
و نمی دانند که باید ببخشند تا ثروتمند شوند
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی
05-27-2012, 02:51 PM
ارسال: #93
آقای دهنوی عزیز یک پیشنهاد دارم البته تصمیم گیریش با شماست که زحمت نشریه رو بر عهده دارید. به نظر من تاپیکی با عنوان هیئت تحریریه ماهنامه ایجاد کنید تا دوستانی که قصد ارائه مقالات رو دارند در اون تاپیک بتونن در مورد موضوعات و نوع مقالات از شما و آقای کاظمی مشورت بگیرند. و البته اعضای فعال تحریریه رو معرفی کنید برای تشکر از زحمت این دوستان.

از امروز فیلمنامه زندگیم را تغییر میدهم.
کائنات در حال سرازیر کردن عشق و ثروت به زندگی من است.
 تشکر شده توسط: MARYAR , مهدی گل محمدی , mteam , dara
05-28-2012, 08:22 AM
ارسال: #94
(05-27-2012 02:51 PM)مهتاب نوشته شده توسط:  آقای دهنوی عزیز یک پیشنهاد دارم البته تصمیم گیریش با شماست که زحمت نشریه رو بر عهده دارید. به نظر من تاپیکی با عنوان هیئت تحریریه ماهنامه ایجاد کنید تا دوستانی که قصد ارائه مقالات رو دارند در اون تاپیک بتونن در مورد موضوعات و نوع مقالات از شما و آقای کاظمی مشورت بگیرند. و البته اعضای فعال تحریریه رو معرفی کنید برای تشکر از زحمت این دوستان.

ممنون از پیشنهاد خوب شما ، حتما این کار رو انجام میدم
 تشکر شده توسط: مهتاب
08-15-2012, 09:59 PM
ارسال: #95
سلام.به نظرم باید این کارو خیلی زودتر شروع میکردیم,به هرحال امیدوارم پاینده باشید‏.

از تمام داشته هایت که به آن میبالی خدا را جدا کن,ببین چه داری‎?‎
به همه کمبودهایت که از آن می نالی خدا را بیفزا,ببین چه کم داری‏?‏
 تشکر شده توسط: من میلیاردرم
07-08-2013, 09:56 AM
ارسال: #96
من خودم يكي از مشتري هاي هفته نامه آسيا بودم!
ولي يه روز ي با دوتا از دوستان قرار گذاشتيم بريم بهشون درخواست همكاري بديم براي ايده هامون و كمك به فروش بهترشون.
بهشونم گفتيم كه ما با اينكه تازه فارغ التحصيل شديم ايده هاي خوبي داريم و يكمي از ايده هارم گفتيم.
با هزار زحمت يه وقت ملاقات تو دفتر اين هفته نامه كه اون موقع تو سه راه آذري بود، جلوي يه گاراژ بزرگ، گذاشتيم.
باورتون نميشه چه برخوردي باهامون شد، جوابشون رو با علم و تخصص و بسيار مودبانه داديم و حتي كارشناساشون كف كردن! ولي گفتن ما خودمون تيم ايده پردازي قوي اي داريم كه يه نمونش از 2 ماه بعدش آموزشهاي ايزو رو گذاشتن تو هفته نامشون با اون وضع فجيع كه واقعا خنده دار بود و بعد 2-3 ماه متوقف شد.
جالبه بدونين كه خودم رفتم تو يه شركت پخش و اونجا موفق بودم الانم يه جاي شبه دولتي كارشناس آموزش هستم، يكي از اون دوستانم تو استراليا داره دكترا ميخونه و اون يكي تو فنلاند، كارشناسي ارشد.
در كل ميخوام اينو بگم كه روزنامه آسيا اصولاً اينجوريه، به شدت منفعت طلب و به شدت ضعيف در ارتباطات.

نمي توانيم با باقي ماندن در آنچه هستيم، به آنچه مي خواهيم برسيم

تغییر نام کاربری : آقامحسن ----- > محسن قلي زاده
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: somayeee , کامیار کاظمی , سیدمهدی هاشمی , REZA HAJISALIMI
07-08-2013, 10:26 AM
ارسال: #97
هر پیشرفتی موانعی را بوجود می آورد . بالاخره همیشه دشمنانی وجود دارند که به موفقیت دیگران حسادت می کنند
البته این اولین باری نیست که این موارد را در مورد انجمن میلیاردرهای آینده ایران دیدم
حتی در جلسات سمینار بزرگ کارآفرینی در تهران هم بصورت لفظی از این انجمن به بدی یاد شد
اما آنچیزی که روشن است شنونده باید عاقل باشه

بقول یکی از بزرگان همین انجمن ..... معنای زندگی درافکار خود شخص است نه در افکار دیگران

این مصداق بر این دارد که در دنیا ما 7 میلیارد دنیای متفائت فکری داریم و دنیای تو ومن با هم فرق میکند. پس بگذارید دیگران هرچه میخواهند بگویند اصل بر این است که تو چه چیز را قبول میکنی
07-08-2013, 11:50 AM
ارسال: #98
همیشه سنگ رو به درخت پر میوه می زنن

آسمان فرصت پرواز بلندی است....قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
08-09-2013, 08:35 PM
ارسال: #99
-از بدترین آلام معنوی حسد است و کسیکه حسد می ورزد هرگز رنگ سعادت بلکه رنگ آرامش را هم نخواهد دید و وضع او شبیه بکسی است که وی
را روی آتش گذاشته باشند و آتش را باد بزنند. «روسو» کامیار جان من خودم یه زمانی از خریداران پرو پا قرص هفته نامه آسیا بودم ولی بعد یکسال ونیم متوجه شدم فقط و فقط دنبال منافع خودش است و فقط داره اخبار تکراری و بعضی وقتها هم دروغ تحویل مات بیچاره ما میده ووووو الانم که دیگه بدبختا فروششون نصف شده بخاطر سورس نبودن هفته نامه شون...........چون باشگاه ما داره حسابی معروف و کار بلد میشه و اون رو از میدان رقابت حذف میکنه داره ((((( حسسسسادت ))))) میکنه
 تشکر شده توسط: Elixir , سیدمهدی هاشمی , REZA HAJISALIMI
08-09-2013, 10:48 PM
ارسال: #100
ما هم چند سال پيش دائم آسيا ميخريديم اما بعد از 4،5بار خريد فهميديم بابا اينا هم دروغگو هستند نمونش همين،يه مطلب هم راجع به برج ميلاد زده بودن ما خودمون که از برج بازديد کرده بوديم شاخ و دم و.. درآورده بوديم.غير از دروغگويي خيلي هم کلاه بردارن آخه نميدونستيم پولمونو ميديم روزنامه اقتصادي ميخريم يا آگهي تبليغاتي!
واقعا اين آدماي عجيبين، فروششون از اين کمتر هم بشه حقشونه چون واقعا يه جورايي کلاه بردارن.
آقاي کاظمي دوستان مردم بسيار مستمعين عاقلي هستند و تا ته قضيه رو درنيارن اين اراجيف رو باور نميکنند..
ان شاالله اين کذابان ناشي هم توي سرازيري قبر به يقين برسن.. بيخيال!
خوشبختانه ما متحد منسجم دلسوز و پشتيبان هم هستيم و کلا پرچم بالاس..

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , MARYAR
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یک پیشنهاد برای ارتقای کیفیت انجمن odise 4 2,313 08-16-2013 12:42 PM
آخرین ارسال: odise
  معرفی انجمن در سایت ها و فروم های دیگر karafarin 5 2,024 02-01-2013 12:27 PM
آخرین ارسال: karafarin
  انجمن ما در روزنامه آسیا کامیار کاظمی 24 10,107 10-08-2012 01:12 AM
آخرین ارسال: mohammadshamosi
  انجمن در ماهنامه خلاقیت کامیار کاظمی 30 10,106 12-27-2011 12:57 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  خبر یکسالگی انجمن در خبرگزاری ریال نیوز + ایران وب نیوز کامیار کاظمی 27 7,388 11-24-2011 02:03 AM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS