ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

معرفی شغلهای در حال حاضر اعضا
زمان کنونی: 03-29-2024, 08:17 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mteam
آخرین ارسال: r2013.samadi
پاسخ: 188
بازدید: 44322

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امیتازات : 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی شغلهای در حال حاضر اعضا
05-01-2012, 08:07 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-01-2012 08:30 PM، توسط مهتاب.)
ارسال: #11
RE: معرفی شغلهای در حال حاضر اعضا
متخصص در امور چاپ ، طراحی
بازاریابی مربوط به حوزه چاپ و هدایای تبلیغاتی
فروشنده کارشناس تبلیغاتی

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: m_grate29 , jahanagahi , mteam , sherafati , تنگسیر , دولتمند آنی , dara , madar , سعید.کرمی , ناصر صادقی , mohammadshamosi , yaraei , فرهاد قربانی , mohsen k1 , habib tousi , kimyya , صابری , mahdi5e , توانا , مرتضی الهی , mseyfzadeh
05-01-2012, 11:00 PM
ارسال: #12
خیلی چیزها که مخفیه
معاون فنی انتشارات
مدیر سایت لینک پد
...

نباید ببینی تا باور کنی...
باید باور کنی تا ببینی...Heart
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: تنگسیر , m_grate29 , mteam , دولتمند آنی , dara , مهدی گل محمدی , سعید.کرمی , ناصر صادقی , Suma , mohammadshamosi , yaraei , فرهاد قربانی , من میلیاردرم , mohsen k1 , habib tousi , kimyya , صابری , mahdi5e , توانا , مرتضی الهی , mseyfzadeh
05-02-2012, 12:15 AM
ارسال: #13
در حال حاضر فرودگاه اما همین کارمند نمیمونم
به امید خدا تا یه سال دیگه این سایتو به کارمندام
معرفی میکنم
 تشکر شده توسط: mteam , تنگسیر , arash67 , کامیار کاظمی , dara , بهنام ذوالفقارزاده , m_grate29 , مهدی گل محمدی , سعید.کرمی , ناصر صادقی , yaraei , jahanagahi , فرهاد قربانی , من میلیاردرم , mohsen k1 , habib tousi , kimyya , صابری , mahdi5e , توانا , مرتضی الهی , mseyfzadeh
05-02-2012, 10:13 AM
ارسال: #14
من هم کار حسابداری و مالی انجام میدم
اما شدیدا دوست دارم به تجار عزیز بپیوندم
و برای این کار دارم تلاش می کنم

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
 تشکر شده توسط: تنگسیر , مهدی گل محمدی , m_grate29 , سعید.کرمی , mteam , دولتمند آنی , ناصر صادقی , mohammadshamosi , yaraei , jahanagahi , فرهاد قربانی , من میلیاردرم , mohsen k1 , habib tousi , kimyya , صابری , mahdi5e , توانا , مرتضی الهی , mseyfzadeh , مهدی صفایی
05-02-2012, 02:37 PM
ارسال: #15
من هم که همه میدونن

اما باز میگم Yosef.gif

مدرس دوره های تخصصی ای تی

شرکت مشاوره ای فن اوری اطلاعات در زمینه های : طراحی و برنامه نویسی وب - برنامه نویسی ویندوز - شبکه و امنیت شبکه - هاستینگ و دیتاسنتر و ....

اموزشگاه تخصصی فن اوری اطلاعات در رشته های : شبکه -امنیت شبکه - برنامه نویسی - دیتاسنتر و مجازی سازی

معماری - گرافیک و دکوراسیون داخلی ( از ماه اینده اضافه میشوند ) و زبان ( اینم اول تابستون رسما استارت میخوره )

شرکت تبلیغاتی هم دارم راه اندازی میکنم (دقیقا 1 خردادماه افتتاح میشه اگر سنگ نیدازن دیگه )

اشکی که هنگام شکست میریزیم عرقیست که هنگام تلاش نریختیم !!!
 تشکر شده توسط: mteam , arash67 , ناصر صادقی , دولتمند آنی , mohammadshamosi , مهتاب , yaraei , m_grate29 , jahanagahi , فرهاد قربانی , mohsen k1 , habib tousi , kimyya , صابری , mahdi5e , توانا , مرتضی الهی , mseyfzadeh , koruosh , abnilboy
05-02-2012, 08:04 PM
ارسال: #16
سلام
منم یه کارمند ساده ام ،بدون هیچ تخصصی ولی رویای داشتن شرکت صادرات و واردات رو دارم.یه زبان انگلیسی بلدم و کار کردن با کامپیوتر و حسابداری در حد تئوری،اصلا به عشق تاجر شدن رفتم تو رشته حسابداری ولی سر از بانک در آوردم.

یه سال بخور نون و تره یه عمر بخور نون و کره
 تشکر شده توسط: mteam , arash67 , ناصر صادقی , دولتمند آنی , mohammadshamosi , yaraei , m_grate29 , madar , مــجــیــנ , jahanagahi , فرهاد قربانی , mohsen k1 , habib tousi , kimyya , صابری , توانا , مرتضی الهی , mseyfzadeh , farshid92 , koruosh , FELOR , م.ع
05-02-2012, 08:18 PM
ارسال: #17
یه فروشگاه پوشاک دارم . کار پیمانکاری ساختمان و جدیداً هم پرورش کرم آیزینیا ( فعلاً در حد آزمایشگاهی و آزمایشی) . تجربه رو تو موفقیت عامل اصلی می دونم و سعی می کنم از همه کاری سر در بیارم تا یه دفعه تو کارام وا نمونم از لوله کشی و برق کشی و بتن ریزی و بنایی تا بازاریابی و فروش یه شرکت و حسابداری و حتی یه مدت هم یه کانون تبلیغاتی داشتم به نام سفید ، همه رو انجام دادم .

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: mteam , arash67 , ناصر صادقی , دولتمند آنی , mohammadshamosi , yaraei , m_grate29 , madar , jahanagahi , فرهاد قربانی , mohsen k1 , habib tousi , kimyya , صابری , mahdi5e , توانا , مرتضی الهی , mseyfzadeh , alibati , koruosh , م.ع
05-03-2012, 12:36 PM
ارسال: #18
سلام دوستان

من هم به همراه دوستانم نمایندگی PAP (شرکت عصر انتقال داده ها ) در اردبیل را داریم و اینترنت پر سرعت ارائه میکنیم .

انشاء الله در آینده تولید کننده قارچ هم خواهم بود.
 تشکر شده توسط: arash67 , ناصر صادقی , mteam , دولتمند آنی , mohammadshamosi , yaraei , m_grate29 , madar , مــجــیــנ , jahanagahi , فرهاد قربانی , من میلیاردرم , mohsen k1 , habib tousi , kimyya , صابری , mahdi5e , توانا , مرتضی الهی , hossein69 , mseyfzadeh , koruosh , abnilboy
05-03-2012, 02:08 PM
ارسال: #19
من هم در محضر آقای گل محمدی دوره میبینم آقای گل محمدی مدرس در حوزه تبلیغات هستند و بنده هم به عنوان کارآموز افتخار اینو دارم در محضر این بزرگوار باشم و از تجربیات و آموزه های ایشون درس بگیریم.

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن!تعظیم آنان همانند خم شدن دو سر کمان است که هر چه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
 تشکر شده توسط: mteam , دولتمند آنی , mohammadshamosi , میلاد , m_grate29 , jahanagahi , فرهاد قربانی , من میلیاردرم , habib tousi , kimyya , صابری , mahdi5e , mohsen k1 , توانا , mseyfzadeh
05-03-2012, 09:08 PM
ارسال: #20
من هم در حال حاضر مشغول به کاری نیستم. یعنی از ابتدای سال 91 و البته از این بابت خیلی خوشحالم.و دلیلش هم این هست که مصمم بودم آغاز سال 91 رو با یک تحول بزرگ شروع کنم و اولین قدم برای این تحول، غلبه بر ترسها و ترک کاری بود که علیرغم تمام شرایط خوب مادی، محیطش برام آزار دهنده بود . و اما کارهایی که انجام دادم طراحی تبلیغاتی که رشته اصلیم هست و 3سال (87-90) هم با شرکت مجری نمای کامپوزیت همکاری داشتم و کارم سازماندهی و مدیریت تمام امور، از سر و کله زدن با کارگرها تا خرید و فروش مصالح و تمام امور مالی بود. و در حال حاضر در جستجوی یک فرصت شغلی مناسب و آماده همکاری هستم.

"مهمّ نیست که از کدام طرفِ حصار می پرید، مهمّ پریدن است.
بدانید که بدونِ تصمیم گیری، هیچ پیش رفتی وجود نخواهد داشت"
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , arash67 , m_grate29 , YashaR1989 , مهتاب , mteam , madar , ajand.pc , مــجــیــנ , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , iranboy , jahanagahi , فرهاد قربانی , من میلیاردرم , mohsen k1 , habib tousi , kimyya , صابری , 3ObHaN , توانا , maryambanoo , مرتضی الهی , pari33 , hossein69 , mseyfzadeh , koruosh
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در رابطه با معرفی و بازاریابی محصولی معجزه گر Skp 0 790 02-24-2015 02:35 AM
آخرین ارسال: Skp

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS