ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سایت خرید گروهی
زمان کنونی: 04-24-2024, 05:17 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: R i c h M a n
آخرین ارسال: امیر 1393
پاسخ: 35
بازدید: 14080

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امیتازات : 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت خرید گروهی
06-02-2012, 12:58 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-02-2012 01:02 AM، توسط R i c h M a n.)
ارسال: #21
RE: ایده ای نو در دنیای وب و تجارت الکترونیک
(05-18-2012 11:54 PM)hamedebi نوشته شده توسط:  سلام
به نظر من این ایده نیاز داره پرورش پیدا کنه و نیاز به بحث و گفتگوی زیادی داره تا به یه ایده خوب تبدیل شه به طور مثال بهتره اول روی یه صنف خاصی مانور داده شه تا مشتری ها ی خاص مشخص شن قبل این کارم نیاز داره که توی شبکه های اجتماعی یه نظر سنجی بشه تا سلیقه ها مشخص شه درکل ایده خوبی به نظر میاد

سلام،و خوش امد گویی برای ورود به انجمن
مرسی که به این مطلب پاسخ دادین،و نظرتون را گفتین.واقعا ممنون هستم...
در مورد پرورش ایده که من هم از ابتدا این را مطرح کردم،ولی نمیدونم که من اشتباه کردم یا دوستان علاقه چندانی به این ایده نداشتن...
در مورد صنف خاص ،من زیاد موافق نیستم به خاطر اینکه بازدید و تعداد مشتریان محدود می شود،و ما به نوعی از بهترین و اصلی ترین قسمت کار که سود بالا به ازای تعداد بالای مشتریان هست خودمون را محروم می کنیم،البته روی یک صنف خاص کار کردن خیلی راحتتر هست ولی نه اینکه سود ده هم باشد و نیازهای مردم را جواب بدهد،به نظر من باید با قشر زیادی از مردم کار کنیم تا به هدفمون برسیم.
یک مثال برای این بزنم و آن اینکه ما می خواهیم یک کارگاه فرش بافی بزنیم،ما باید بتوانیم که حداقل 8دستگاه بافندگی تهیه کنیم نه کمتر ،چرا که هر کارگر میتونه 8تا ماشین را سرویس دهی کنه،پس اگه یه ماشین بذاریم درسته که هزینه اولیه کمتری گذاشتیم ولی،هزینه کارگری بیهوده ای را داریم پرداخت میکنیم،و هزینه های دیگه...
پس من این طور نتیجه میگیرم که بهتره بجای یک صنف از صنفهای مختلف داشته باشیم چرا که ما هزینه راه اندازی را پرداخت کردیم ، و حالا با کمی تلاش بیشتر و مدیریت بهتر میتونیم پوشش بهتری از صنفهای مختلف داشته باشیم تا بهتر نیازهای مردم را پوشش بدیم...
البته این نظر من هست و هر کسی اگر نظرات دیگه ای هم داره می تونه مطرح کنه،ممنون میشم.
باز هم می گم این یک پیشنهاد برای همکاری هست،پس لطفا دوستان نظرات خودتون را مطرح کنید...
(05-28-2012 12:08 AM)Maraton نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان و شما rich man عزیز.
من به تازگی با این سایت آشنا شدم و چند تا از تاپیک ها را خوندم.
از این ایده خیلی خوشم اومد و وقتی که سایتهای مشابه را دیدم بیشتر خوشم اومد،به نظر من هم یه چیزهایی کم داره،ولی نمیدونم اونا چی هستش،ولی واقعا همون طوری که بقیه هم گفتن ایده به خاطر اینکه همه در اون سود می برند به نظر جالب میاد و پر سود،البته اگر تعداد خرید و بازدید بالا باشه.
دوستان بیاید تا این کار را باهم انجام بدیم.تیم خوبی که ای دوستمون روی اون خیلی تاکید میکنه،واقعا می تونه اولین قدم باشه.
با تشکر از این سایت خیلی خیلی خوب

سلام و خوش آمد

مرسی که این موضوع را خوندی و ممنون از اینکه از دیگران برای همفکری دعوت کردین...
امیدوارم که با دوستان این انجمن بتونیم این کار پر زحمت ولی شیرین و پر از هیجان را انجام بدیم...

Coolگاهی وقتها،باید پارو نزد،وا داد،باید دل را به دریا داد...
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mir abbas , M3HDI , من میلیاردرم
06-02-2012, 01:40 AM
ارسال: #22
RE: ایده ای نو در دنیای وب و تجارت الکترونیک،ایجاد سایت خرید گروهی
دوست عزیز
این کار برای اجرا نیاز به یک برنامه نویس و یا تیم برنامه نویسی قوی دارد - چون باید سایت را فوری بتوان تغییر داد و به قول خودتان انعصاف پذیرش کرد.
و بعید میدونم بشه به چشم یک کار خونگی بهش نگاه کرد و نیاز به دفتر و ... داره.
در مورد اینکه روی زمینه خاصی کار بشه هم ایده بدی نیست - چون خود سایت های مطرح ایرانی خرید گروهی رو هم در زمینه ببینید یکیشون رو آورده به مبحث هتل و مسافرت و یکی دیگه هم به بحث جواهرات و ساعت و برای اینها در سایتشان یک قسمت جداگانه راه اندازی کردند.
منم برای یکی از سایت هام برای اواسط تیر ماه ، دادم برنامه خرید گروهی رو روش نصب کنند و فقط می خوام بصورت تخصصی و روی یک محصول خاص باهاش کار کنم - برای همین هم خواستم که یک برنامه نسبتا سبکی رو روی سایت بریزن ، اگر ازش جواب گرفتم حتما بهتون میگم.

حواستون هم باشه که اگر اشتباه نکم تا 5 ماه پیش حدود 54 تا راه افتاده بود در ایران و حتی اون اولیاش هم که باهاشون کار میکردم میزان فروش را دروغ و بالاتر از میزان کوپن واقعی فروش رفته در سایت میزنن و در آخر هم طبق قراراداد مطابق با کد هایی که فروشنده تحویل میده پول رو میگیره - مثلا در سایت میزنه 57 تا فروش رفته اما کلا 45 نفر به آدم مراجعه میکنن و اونا هم پول همون 45 نفر رو میدن به آدم که این کارها کلا فروشنده رو زده میکنه از ادامه کار.چون اگر واقعا 57 تا فروش رفته پس چرا 45 نفر میان؟پس پول بقیه چی شده؟همشونم قانون دارن که پول رو به خریدار پس نمیدن - و پولم به فروشنده نمیدن - پس این 12 نفر پولشون رو یا اضافه داشتن که دادن و دیگه پیگیر نشدن - یا آمار الکی هست برای اینکه جلو رقبا کم نیارن!!!و این قضیه در چند مورد برام تکرار شده!!متاسفانه این ایده قشنگ رو دارن با بد اجرا کردن در ایران همین اول کاری خراب میکنن.

موفق باشید

طوری آواز بخوان که انگار هیچ کس نمی شنود. طوری عاشق باش که انگار هیچ وقت دلت نشکسته است ، طوری برقص که گویی هیچ کس تو را نمی بیند، طوری زندگی کن که انگار توی بهشتی.( مارک تواین )
 تشکر شده توسط: madar , mir abbas , من میلیاردرم
06-04-2012, 02:10 AM
ارسال: #23
(06-02-2012 01:40 AM)rad86 نوشته شده توسط:  دوست عزیز
این کار برای اجرا نیاز به یک برنامه نویس و یا تیم برنامه نویسی قوی دارد - چون باید سایت را فوری بتوان تغییر داد و به قول خودتان انعصاف پذیرش کرد.
و بعید میدونم بشه به چشم یک کار خونگی بهش نگاه کرد و نیاز به دفتر و ... داره.
در مورد اینکه روی زمینه خاصی کار بشه هم ایده بدی نیست - چون خود سایت های مطرح ایرانی خرید گروهی رو هم در زمینه ببینید یکیشون رو آورده به مبحث هتل و مسافرت و یکی دیگه هم به بحث جواهرات و ساعت و برای اینها در سایتشان یک قسمت جداگانه راه اندازی کردند.
منم برای یکی از سایت هام برای اواسط تیر ماه ، دادم برنامه خرید گروهی رو روش نصب کنند و فقط می خوام بصورت تخصصی و روی یک محصول خاص باهاش کار کنم - برای همین هم خواستم که یک برنامه نسبتا سبکی رو روی سایت بریزن ، اگر ازش جواب گرفتم حتما بهتون میگم.

حواستون هم باشه که اگر اشتباه نکم تا 5 ماه پیش حدود 54 تا راه افتاده بود در ایران و حتی اون اولیاش هم که باهاشون کار میکردم میزان فروش را دروغ و بالاتر از میزان کوپن واقعی فروش رفته در سایت میزنن و در آخر هم طبق قراراداد مطابق با کد هایی که فروشنده تحویل میده پول رو میگیره - مثلا در سایت میزنه 57 تا فروش رفته اما کلا 45 نفر به آدم مراجعه میکنن و اونا هم پول همون 45 نفر رو میدن به آدم که این کارها کلا فروشنده رو زده میکنه از ادامه کار.چون اگر واقعا 57 تا فروش رفته پس چرا 45 نفر میان؟پس پول بقیه چی شده؟همشونم قانون دارن که پول رو به خریدار پس نمیدن - و پولم به فروشنده نمیدن - پس این 12 نفر پولشون رو یا اضافه داشتن که دادن و دیگه پیگیر نشدن - یا آمار الکی هست برای اینکه جلو رقبا کم نیارن!!!و این قضیه در چند مورد برام تکرار شده!!متاسفانه این ایده قشنگ رو دارن با بد اجرا کردن در ایران همین اول کاری خراب میکنن.

موفق باشید

سلام
مرسی که این مطلب را پیگیری می کنین و نظرات خوبی دادین...
ابتدا بگم که حرف شما در مورد اینکه این کار نیاز به محلی برای کار داره (دفتر کار) و اینکه نیاز به یک برنامه نویس آگاه و حرفه ای کاملا درسته. دفتر کار حتما باید باشه،ولی برای شروع کار خیلی نباید هزینه کرد،(دفتر کوچیک). برنامه نویس می خواد ولی با این ایده ها و برنامه ها و هدفهایی که من از این شرکت دارم و کلا برای اینکه بتونیم متفاوت عمل کنیم،مهمتر از برنامه نویس،بخش تحقیقات بازار هست که به نظر من هیچکدوم از این شرکتها انجامش ندادن.
برنامه تبلیغاتی یا به نوعی استراتژی بازاریابی و تبلیغات هم میتونه مهمتر از برنامه نویس باشه. با استراتژی بازاریابی می تونیم جذب مشتری و از اون مهمتر حفظ مشتری کنیم ولی با همه این ها حتما یک برنامه نویس مسلط میخواد.

نمیدونم اونهایی که اینکار را انجام دادن توی ایران چه هدفی داشتن یا دارن یا اصلا هدف داشتن یا نه،من آینده این کار را بزرگ می بینم که این آینده نیازمند این هست که همین مسائلی که شما گفتین را انجامش ندیم،یعنی دروغ گفتن چرا که اعتبار شرکت بین مردم پایین میاد و باعث کاهش مشتریان و نابودی میشه.من آینده نگری می کنم و دنبال این نیستم که بیام یه سایتی راه بندازم حالا یه کمی هم پول در بیارم و برم. نه...

در مورد مرتب سازی سایت ،جدا کردن خدمات سفر ،رستوران و... خوبه ، که اینها هم تقریبا انجامش دادن ولی اینکه بخوایم فقط روی یه صنف کار کنیم را من زیاد باهاش موافق نیستم.

به هر حال خیلی ممنوم و برای شما آرزوی موفقیت دارم ...

تشکر شده توسط: rad86 , mir abbas , من میلیاردرم
12-12-2012, 12:59 PM
ارسال: #24
(04-29-2012 11:47 PM)R i c h M a n نوشته شده توسط:  سلام

چند وقتی هست که ایده سایتهای خرید گروهی در ایران مطرح شده و شرکتهای مختلفی شروع به ایجاد یک سایت تخفیف یا خرید گروهی کرده اند.
ایده اولیه یا اینکه بهترین و موفقترین سایت در این زمینه سایت گروپان در آمریکاست که گردش مالی خوبی بعد از چند سال بدست آورده.
ایرانی ها هم که دست به کپی شون خوبه دقیقا همون پلن را در ایران پیاده کردند،و الان دارند کار می کنند،مثل؛تخفیفان،نت برگ،بایکس،هم خرید،و چندین سایت دیگه که خیلی سریع مشغول به کپی برداری هستند.که اگه توی گوگل فارسی کلمه تخفیف را جستجو کنیم تمامشون را میاره.
ایده واقعا خوبیه،چرا که برد برد هستش و تمام طرفین در این تجارت سود می کنند.چه خریدار و چه کسی که محصولات یا خدماتش از طریق این سایت تبلیغ می شود.
من بسیار مشتاق کار تو این زمینه هستم،چرا که با یکی از این سایتها که تعطیل شد،کار می کردم.
ولی می خوام که به صورت دیگه و بهتری کار کنم چرا که اینها خیلی قوی کار نکردند و ایرادهایی دارند،البته خودم هم سرمایه ندارم.اما پر از ایده هستم.
می خواستم این سایتهارو ببینید و نظرات و ایده هاتون را مطرح کنید و البته شاید بتونیم باهم این کار را انجام بدیم...
با تشکر

با سلام

حالا من یک ایده یا طرح را برای شما پیشنهاد میکنم.

با کارخانجات و یا تولیدیهای پوشاک و غیره بعنوان مثال قرارداد ببندیم که محصولات در انبار مانده آنها را در یک سایت اینترنتی بنام ارزان فروش یا .....به قیمت مناسب ولی پایینتر از قیمت اصلی بفروشیم.

با سپاس

هر تولید کننده ایرانی یک صادرکننده جهانی[/size]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mir abbas , من میلیاردرم , M3HDI
12-12-2012, 08:19 PM
ارسال: #25
(12-12-2012 12:59 PM)farid2012 نوشته شده توسط:  
(04-29-2012 11:47 PM)R i c h M a n نوشته شده توسط:  سلام

چند وقتی هست که ایده سایتهای خرید گروهی در ایران مطرح شده و شرکتهای مختلفی شروع به ایجاد یک سایت تخفیف یا خرید گروهی کرده اند.
ایده اولیه یا اینکه بهترین و موفقترین سایت در این زمینه سایت گروپان در آمریکاست که گردش مالی خوبی بعد از چند سال بدست آورده.
ایرانی ها هم که دست به کپی شون خوبه دقیقا همون پلن را در ایران پیاده کردند،و الان دارند کار می کنند،مثل؛تخفیفان،نت برگ،بایکس،هم خرید،و چندین سایت دیگه که خیلی سریع مشغول به کپی برداری هستند.که اگه توی گوگل فارسی کلمه تخفیف را جستجو کنیم تمامشون را میاره.
ایده واقعا خوبیه،چرا که برد برد هستش و تمام طرفین در این تجارت سود می کنند.چه خریدار و چه کسی که محصولات یا خدماتش از طریق این سایت تبلیغ می شود.
من بسیار مشتاق کار تو این زمینه هستم،چرا که با یکی از این سایتها که تعطیل شد،کار می کردم.
ولی می خوام که به صورت دیگه و بهتری کار کنم چرا که اینها خیلی قوی کار نکردند و ایرادهایی دارند،البته خودم هم سرمایه ندارم.اما پر از ایده هستم.
می خواستم این سایتهارو ببینید و نظرات و ایده هاتون را مطرح کنید و البته شاید بتونیم باهم این کار را انجام بدیم...
با تشکر

با سلام

حالا من یک ایده یا طرح را برای شما پیشنهاد میکنم.

با کارخانجات و یا تولیدیهای پوشاک و غیره بعنوان مثال قرارداد ببندیم که محصولات در انبار مانده آنها را در یک سایت اینترنتی بنام ارزان فروش یا .....به قیمت مناسب ولی پایینتر از قیمت اصلی بفروشیم.

با سپاس

سلام
مرسی که این مطلب را خواندید
ایده خوبی هست،من هم در آینده می خوام که در زمینه تولیدی ها کار کنم و به تولید کمک کنم،یعنی بازاریابی و فروش به تولیدی ها.
ولی به نظرم خیلی سخته الان با تولیدی ها کار کرد،هنوز یک سیستم سنتی فروش و بازاریابی در بین تولیدکنندگان رواج دارد و خیلی با اینترنت مارکتینگ کار نمی کنند.ولی این هم حتما در آینده انجام می شه.
در ضمن اونها الان دارند جنس های در انبار مونده و قدیمی خودشون را ارزان می فروشند،در واقع به مشتری های خودشون یا بهتر بگم به فروشگاههای خودشون.و مغازه دارها هم اونها را ارزانتر به مردم.از آنجایی که من با صنف پوشاک آشنایی دارم،و کسانی را در آن دارم این حرف را می زنم.
تولیدکننده ها عمده کار می کنن،ما توی سایت مگر چندتا لباس می تونیم بفروشیم؟؟(به عنوان مثال)
فوقش سایت ما بترکونه 1000تا
ولی اونا دارن روی تعداد بالا کار میکنند.
روی اینترنت میشود برای مصرف کننده فروش داشت،فعلا نه برای تولید کننده.خیلی کم هستند تولیدکنندگان و واسطه گران یا مغازه دارانی که در ایران سایتی دارن و دارند از طریق سایت می فروشند یا بازاریابی می کنند،اگر هم سایت دارن،فقط برای این هست که از www.گفتن خوششون میاد و به اون افتخار میکنند.Big Grin

تشکر شده توسط: mir abbas , farid2012 , من میلیاردرم , M3HDI
12-19-2012, 12:30 AM
ارسال: #26
واقعا جالبه و خود من هم از اولین روزهایی که تخفیفان شروع به کار کرده بود هر روز به سایتشون سر میزدمولی بعد دیدم که کار جدید و متفاوتی نیست که آدم انگشت به دهن بشه من هم دیگه ولش کردوم و یکی از اهدافم راه اندازی یک همچین سایتی با تفاوت بسیار و ابتکارات جالب و فوق العاده هست در آینده شروع بکنم به شما هم خبر میدم تا ببینید تفاوت یعنی چی؟با آرزوی موفقیت برای تمام دوستان
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , سیدمهدی هاشمی
03-03-2013, 08:38 PM
ارسال: #27
سلام

دوستان این ایده یکی از بهترین ایده های کسب درآمد هست اما نه به این شکل که دارید بهش نگاه میکنید

به قول یکی از دوستان که تو پستش گفت تا چند وقت پیش خیلی از این سایت ها ایجاد شد و موفق نبودن منم هم میگم ایجاد کردن همچین سایتی کاری نداره مهم اداره کردن اون هست

به این سایت ها برین ببینین چیکار میکنن از هرچی گیرشون میاد میزارن تو سایت مثلن تی شرت و شلوار و ...

اما تعداد فروش رو نگاه کنید خیلی کمه و مثلن کالاهای دیجیتالی مثل گوشی و دوربین و ... فروش فوق العاده ای دارن

و .........

به نظر من اگر رو این سایت ها خوب کار بشه ( هم فنی و هم .... ) موفق میشه

خودم میخواستم راه بندازم حتی تراکت و بروشور هم چاپ کرده بودم تا پخش کنم در سطح شهر اما چون تنها بودم نشد

دوستان گفتن برنامه نویس میخواد و ... من کارم برنامه نویسی هست و این سیستم خرید گروهی رو دارم و همه امکانات عالی رو هم داره + هر امکانی بخواید میشه اضافه کرد

من میتونم کارای مربوط به راه اندازی و ... رو انجام بدم به صورت رایگان و همکاری اما تنها شرطم اینه که کسایی که میخوان باشن باید و بایـــــــــــــــــــــــــــــــــد فعال و علاقه مند باشن به این کار

تضمین سودش هم با خودِ من

امیدوارم فقط در حد حرف نباشه و شروع کنید حتی از همین الان .....

برای کشف اقیانوس های جدید باید جرات ترکِ ساحل را داشت ،

این دنیا ، دنیای تغییر است نه تقدیر ...

---------------
نیاز به 2 نفر برای کسب درآمد عالی و 100% تضمینی از اینترنت :
forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=8500

تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , فرهاد قربانی
03-29-2013, 05:41 PM
ارسال: #28
سایت های خرید گروهی و تخفیف دهی
سلام.آیا کسی از دوستان از سایت هایی نظیز تخفیفیان و نت برگ و..... که اقدام به فروش گروهی میکنند اطلاعاتی داره>یا خرید انجام داده؟ ممنون میشم تجربه تونو به اشتراک بذارید

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , فرهاد قربانی , M3HDI
03-29-2013, 06:31 PM
ارسال: #29
RE: سایت های خرید گروهی و تخفیف دهی
(03-29-2013 05:41 PM)habib tousi نوشته شده توسط:  سلام.آیا کسی از دوستان از سایت هایی نظیز تخفیفیان و نت برگ و..... که اقدام به فروش گروهی میکنند اطلاعاتی داره>یا خرید انجام داده؟ ممنون میشم تجربه تونو به اشتراک بذارید

حبیب جان ضمن تبریک سال نو در رابطه با این مسئله ادمین عزیز و دوست داشتنی انجمن می تواند اطلاعات خوبی بشما بدهد.موفقتر باشی.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , Nuruzzaad , habib tousi
03-29-2013, 07:01 PM
ارسال: #30
RE: سایت خرید گروهی
من 2 بار از نت برگ خرید کردم
یکی بلیط سینما 4 بعدی بود
و دیگری رو یادم نیست
و مشکلی هم نداشتم باهاشون
 تشکر شده توسط: habib tousi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ایده راه اندازی سایت Mohammad Sh 12 3,559 10-08-2022 08:45 PM
آخرین ارسال: saeidabbasi
  خرید ماهیانه 10000 دست کله و پاچه برای تهران rad86 15 4,035 04-13-2019 12:25 PM
آخرین ارسال: Mahdavi2018
  صفر تا صد سایت از من ، محصول یا ایده کسب از شما alireza1122 2 614 08-16-2018 01:41 PM
آخرین ارسال: rad86
  مشارکت در طراحی سایت با سود عالی SAEED65 14 3,379 12-28-2017 03:36 AM
آخرین ارسال: iranwebshop
  شریک و یا همکار برای راه اندازی سایت خبری به چند زبان و کسب در آمد jamezar5 3 1,311 07-22-2016 07:44 AM
آخرین ارسال: Agha nader
  ایده جدید برای راه اندازی سایت خدماتی ahmadbaladj 7 5,239 06-05-2016 08:42 PM
آخرین ارسال: elco
  سایت برای کسب و در آمد persian64 10 2,933 06-05-2016 08:39 PM
آخرین ارسال: elco
  مشارکت در خرید بسته تند خوانی فانتوم sorin 0 523 03-05-2016 10:36 PM
آخرین ارسال: sorin
  طراح سایت و اپ موبایل تو تهران هست یا علی Hadighgh 0 691 01-31-2016 08:37 PM
آخرین ارسال: Hadighgh
  یه ایده خوب برای راه اندازی یک سایت پولساز میخام - کمکم کنید mehdi_danesh1 8 5,018 11-25-2015 07:51 PM
آخرین ارسال: gader23
  سفارش از سایت aliexpress Sony.z 3 661 09-14-2015 09:41 AM
آخرین ارسال: davaran
  یک سایت یه دنیا ایده امیر مرادی فر 3 3,075 08-24-2015 10:46 AM
آخرین ارسال: Utab
  خرید و فروش( حبوبات) حسین انصاری21 5 1,277 07-20-2015 12:50 AM
آخرین ارسال: حسین انصاری21
  ایجاد گروهی برای راه اندازی سایت طراحی بک گراند و آموزش عکاسی nehzat 3 1,490 02-12-2015 01:57 AM
آخرین ارسال: nehzat
  چگونه سیستم خرید و فروش بین شهری رو راه اندازی کنیم sina babazadeh 4 1,902 07-26-2014 11:12 PM
آخرین ارسال: bahram57
  مشاوره خرید dvdghe 3 1,170 01-31-2014 01:13 PM
آخرین ارسال: dvdghe
  نظرتون در مورد راه اندازی سایت فروش شارژ موبایل چیه؟ psycho 2 1,599 01-06-2014 09:18 PM
آخرین ارسال: psycho
Question ایده ای برای افزایش قدرت خرید karaj 3 1,428 10-15-2013 03:52 PM
آخرین ارسال: سیدمهدی هاشمی
  خرید خودرو به صورت نقدی از کمپانی و فروش آزاد آن sasan100 5 1,843 07-21-2013 12:39 AM
آخرین ارسال: 90_eh3an
  آیا حتما باید سایت خرید؟ رز سفید 30 4,973 04-01-2013 06:39 PM
آخرین ارسال: amirE5Ey

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS