ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

آخرین اخبار و مطالب مربوط به ارز.دلار
زمان کنونی: 04-19-2024, 07:00 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: 123456
آخرین ارسال: mostafa3030
پاسخ: 197
بازدید: 24122

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امیتازات : 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین اخبار و مطالب مربوط به ارز.دلار
12-20-2011, 08:13 PM
ارسال: #11
RE: قیمت لحظه ای
شانس ما بهتر از این نمیشه من تصمیم داشتم که یکسری جنس از چین وارد کنم پرفرما ونمونه محصول و همه کارهاشو کردیم وقتی که قرار شد دلار بفرستیم یکدفعه دلار 1260 و بعد 1320 و.... همینجور رفت بالا طوری که اصلا منصرف شدیم.اینم شانس ما دست رو هر کاری بزاریم طلا میشه(البته برای دیگران)
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN
12-20-2011, 08:28 PM
ارسال: #12
مهندس جان شاید حکمتی در کار بوده.ایمان دارم موفق خواهی شد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , 3ObHaN
12-20-2011, 08:51 PM
ارسال: #13
(12-20-2011 07:47 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  سبحان جان ممنون. لطفا تبدیل به پول ایرانی کنید.

تبديلش رو نمي دونم بايد بپرسم.

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi
12-20-2011, 08:52 PM
ارسال: #14
ممنونم. منتظریم.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
12-20-2011, 09:43 PM
ارسال: #15
[یک داستان واقعی]
آقا دلار چنده ؟
-1460 تومان
ببخشید چند ؟
۱۴۷۵
چند؟
۱۴۹۰
گرفتی مارو؟سره کاریه؟
1510
.
.
ایران و ثبات اقتصادی... ادامه دارد!؟

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: arash67
01-08-2012, 01:22 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-08-2012 01:23 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #16
دلار شاید تا عید به 2 هزارتومان برسد
محجوب مطرح كرد
دلار شاید تا عید به 2 هزارتومان برسد؛ افزایش مزد با تغییر دلار حساب شود
دلار شاید تا عید به 2 هزارتومان برسد؛ افزایش مزد با تغییر دلار حساب شود
ایران > قانونگذاری - همشهری‌آنلاین:
رئیس فراکسیون کارگری مجلس در مورد تعیین حداقل دستمزد سال آینده کارگران گفت: درآمد کارگران ما به ریال است اما هزینه‌ها بر حسب دلار محاسبه می‌شود.

علیرضا محجوب در مورد تعیین حداقل دستمزد کارگران در سال آینده گفت: مذاکرات بر سر حداقل مزد در اسفندماه انجام خواهد شد و باید ببینیم تا آن زمان شرایط تورم و نرخ دلار چگونه خواهد شد.

وی با بیان این‌که در ماده 41 قانون در مورد تعیین حداقل دستمزد، دو بند تورم و سطح معیشت قید شده است، اظهار داشت: باید با عدالت و انصاف به واقعیت‌ها بیندیشیم.

محجوب با اشاره به این‌که که بانک مرکزی هنوز نتوانسته قیمت ارز را به عقب برگرداند بر تاثیرات تورمی افزایش نرخ ارز تاکید کرد و گفت: دولت مهم‌ترین عرضه کننده دلار است و باید قیمت را مدیریت و کنترل کند.

رئیس فراکسیون کارگری مجلس ابراز عقیده کرد: حتی اگر ملاک برای تعیین حداقل دستمزد، نرخ تورمی باشد که بانک مرکزی اعلام می‌کند، باز هم باید توجه داشت که نرخ تورم کالاهای اساسی در سبد خرید کارگران، معمولا حدود دو برابر نرخ تورم اعلام شده است؛ یعنی اگر نرخ تورمی که بانک مرکزی اعلام می‌کند 17 درصد باشد، نرخ تورم کالاهای اساسی تا 37 درصد هم می‌تواند باشد.

وی با بیان این‌که باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا دولت می‌تواند نرخ دلار را کنترل کند یا نه افزود: در صورت عدم کنترل نرخ تورم،‌ افزایش 6 یا هفت درصدی دستمزد کارگران قانع‌کننده نخواهد بود.

افزایش حداقل دستمزد باید به میزان درصد افزایش قیمت دلار از سال گذشته تا امسال باشد

محجوب در پاسخ به این سوال که چه سطح افزایشی می‌تواند منطقی باشد، گفت: تصور من این است که هر درصدی که از سال گذشته تا امروز به قیمت دلار اضافه شده است باید به همان اندازه هم به حداقل دستمزد اضافه شود.

افزایش نرخ دلار بر سبد کالاهای مصرفی کارگران تاثیرگذار است

رئیس فراکسیون کارگری مجلس افزود: کارگران دستمزد خود را به دلار دریافت نمی‌کنند اما هزینه‌ها بر اساس دلار است چرا که افزایش نرخ دلار مستقیما بر قیمت کالاهای اساسی سبد خرید کارگران تاثیرگذار است.

محجوب در ادامه با بیان این‌که احتمال دارد قیمت دلار تا عید سال 91 به بیش از دو هزار تومان برسد در مورد این که آیا کارفرمایان می‌توانند سطح مطلوبی از افزایش حداقل دستمزد کارگران را اعمال کنند یا خیر گفت: وضعیت برخی کارفرمایان هم چندان مطلوب نیست اما به هر حال باید تلاش کرد افزایش دستمزد کارگران هم به حدی باشد که بتوانند زندگی کنند.

نماینده‌ مردم تهران در مجلس ادامه داد: درست است که کارفرمایان وضعیت مطلوبی ندارند اما آنها ممکن است با چند ماه تاخیر به حوایج خودشان برساند اما در مورد کارگران وضع چنین نیست.

محجوب ادامه داد: برای کنترل قیمت‌ها بهتر است ابتدا قیمت دلار کنترل شود زیرا اگر کنترل نشود، دو اتفاق می‌افتد، یکی ارزش پولی ملی کاهش می‌یابد و دیگر این که قیمت کالاهای سبد خرید کارگران افزایش می‌یابد.

رییس فراکسیون کارگری مجلس با تاکید مجدد بر این عقیده که تورم کالاهای سبد اصلی خرید کارگران دو تا سه برابر نرخ تورم است، گفت: این یعنی دو سوم حقوق کارگران حداقل‌بگیر ما صرف مواد غذایی خواهد شد. به همین جهت ما نمی‌توانیم حداقل دستمزد را بر اساس تورم هم تعیین کنیم چون اگر حداقل دستمزد به اندازه‌ تورم امروز هم افزایش پیدا کند، باز کارگران تنها 50 درصد تورم را دریافت کرده‌اند، در صورتی که کارفرماها همین 17 درصد افزایش را هم که بر اساس نرخ تورم اعلامی بانک مرکزی است، نمی‌توانند پرداخت کنند. اما آیا درست است که کالاهای پرکشش 35 درصد افزایش قیمت داشته باشد و مسکن هم به دنبال آن دچار افزایش قیمت شود و بعد تنها نیمی از این مبلغ افزایش را دریافت کنند و بعد سطح معیشت ثابت باشد.

می‌خواهیم سطح معیشت کارگران را ثابت نگه داریم

وی با تاکید بر این که هدف ما این است که سطح معیشت کارگران از وضعیت امسال نباید بدتر شود، بیان کرد: ثابت نگه داشتن سطح معیشت کارگران در این صورت میسر است که قیمت دلار و تورم کالاهای اساسی کنترل شود.

محجوب در پاسخ به این سوال که در صورت افزایش حداقل دستمزد کارگران آیا دولت می‌تواند بخشی از سهم کارفرمایان را تقبل کند یا خیر؟ گفت: برای چنین مشارکتی باید ظرفیت آن در بودجه وجود داشته باشد و محل آن قبلا پیش‌بینی شده باشد.

نماینده‌ مردم تهران اظهار کرد: درحال حاضر هم دولت در برخی موارد مجبور شده است بودجه‌های عمرانی‌اش را کاهش دهد تا بودجه جاری را تضمین کند. ضمن این که رقمی که در مورد آن صحبت می‌شود، رقم کوچکی نیست و بحث بر سر حدود 10 میلیون کارگر است که برای جبران آن دولت باید حدود 15 تا 20 هزار میلیارد تومان پیش‌بینی کند، که البته تاثیر آن در بازار مناسب نخواهد بود.

شرایط فعلی اقتصاد ما ناشی از 65 هزار میلیارد تومان واریز مازاد پول در جامعه است

محجوب ادامه داد: شرایط فعلی حاکم بر بازار همه ناشی از شرایط بازار جهانی و تحریم‌های آمریکا نیست. چرا که این اولین بار نیست که آمریکا، کشور ما را تحریم کرده است و بار آخر هم نخواهد بود اما ما نباید متاثر از این تصمیمات باشیم.

رئیس فراکسیون کارگری مجلس با بیان این که شرایط فعلی اقتصاد کشور ما ناشی از حدود 65 هزار میلیارد تومانی پولی است که در جامعه ریزش کرده است به ایسنا گفت: چون این ریزش بی‌سابقه، بیشتر از دریافت‌ها و هزینه‌ها بوده است لذا باعث شده است که در نهایت بر ارزش پولی ملی تاثیر منفی بگذارد.

منبع

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , hamed65 , arash67 , vahid61 , pulaki , mosafere55 , shahram......32
01-08-2012, 02:50 PM
ارسال: #17
RE: دلار شاید تا عید به 2 هزارتومان برسد
شرايط فعلي بازار ارز تماما به دليل حجوم بي رويه خريداران به بازار است
و اين يك اشتباه از طرف مردم ايران است

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , jahanagahi , vahid61 , pulaki , mosafere55
01-08-2012, 03:41 PM
ارسال: #18
بیشتر بخاطر پولهائی است که در دست دارند.انتظار دارند درآمد آنی داشته باشند و همین نتیجه را هم گرفته اند.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: arash67 , vahid61 , pulaki , mosafere55 , shahram......32 , مهدی گل محمدی
01-09-2012, 01:19 AM
ارسال: #19
عادت مردم ايرانه كه هروقت كه بازار يك كالا يا يه موضوع داغ ميشه همه به سمتش هجوم ميبرن...

همیشه اولین گام ها مهم هستند.....
تماس با من 09394099750_ _ 09125937764
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی
01-09-2012, 01:29 PM
ارسال: #20
و اين عادت بسيار بديه
اگر مانند جوامع فرهيخته با گراني و بازار دلالي مبارزه كنيم و به جاي هجوم تحريمش كنيم خيلي از چيزها درست مي شه

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: arash67 , کامیار کاظمی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هشدار بانک مرکزی به خریداران بیت کوین iranwebshop 0 735 12-30-2017 11:06 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  نرخ ارز در شهرهای مختلف saman12 3 1,597 02-27-2015 04:01 AM
آخرین ارسال: arash1367
  پیش بینی قیمت دلار تا 2ماه آینده. دلار چند میشود؟ m_grate29 28 8,850 01-21-2015 03:18 AM
آخرین ارسال: Mohammad89
  نرخ دلار کاهش یافت... parsunc 1 1,009 06-27-2013 02:31 PM
آخرین ارسال: tondar12
  حقوق شما به دلار؟ کامیار کاظمی 4 1,642 02-08-2013 04:17 PM
آخرین ارسال: سعید یوسفی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS