ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ایده راه اندازی یک وب سایت
زمان کنونی: 04-24-2024, 03:32 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: spiderboy
آخرین ارسال: spiderboy
پاسخ: 34
بازدید: 6823

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایده راه اندازی یک وب سایت
04-13-2012, 01:25 AM
ارسال: #31
RE: ایده راه اندازی یک وب سایت
آقای کوروش
ایده برا سایت انگلیسی زبانم زیاد داشتم
زبانم زیاد خوب نبود ولی رفتم یه چیزایی هم یاد گرفتم که بشه. ولی از سایت خارجی کسب درآمد کردن خیلی راحته ولی پول بیاد توی جیب ما فوق العاده سخت.
بانک ها که وریفای میخوان. 2-3 تاشون وریفای نمیخوان که اون موقع که من بازار معاملات ارزی جهانی کار میکردم 2-3 دفعه ای حسابام با هرچی در میاوردم به دلایل مختلف بلوک میشد و کلا خونه سازی روی آب بود کار ما.

لیست کاری که ارائه کردین خیلیم خوبه. دو نفره بودنم خیلی خوبه. و خوبتر از همه اونطرف بودنتون و نا محدود بودن دسترسی نت.
اونجا با اینجا قضیش فرق داره. مشکلات اینجا رو بدونی نمیگی کسی سایت انگلیسی بزنه. نه که امکانش نباشه. ولی وب مستر باید قول باشه دیگه. یا یه آشنای درجه اول اونطرف داشته باشه که کارای مالی رو انجام بده. راستی یه سریم سر همین آشنا پول ازم رفت. اشنایی که پیدا شد باحال بود پولو گرفت نداد دیگه.

بحث من اینا نیست اقا کوروش. بحث من اینه.
من نتیجه یه کاری رو نمیدونم بعد بیام شما رو تشویق کنم انجامش بدی. مردونگیه ؟ کمکه ؟
یا مثلا من یه کاری کردم میدونم سختیاش چیاست بیام بگم برو ادامه بده تو میتونی ؟؟؟

بدم میاد بدون فکر حرف بزنم. داریم حرف میزنیم میگن مثلا کی میگه سایت مثل ف/ی/س/ب/و/ک بده. فلانیو فلانی هم راه انداختن توپه. آخه بنده های خدا اونایی که دارین مقایسه میکنین یه کشور نیست. همه کشورا عضو داره. جمعیت سایتاشون از جمعیت آنلاینهای ایرانی بالاتره. بعد اومدین واسه من با توی یه کشور مقایسه میکنین ؟

کلوب رو خوب نگاه کنین. کلوب ایران منظورمه. داره خودشو میکشه. هم خرج میکنه هم 3-4 تا برنامه نویس روشه. سایتی مثل میهن بلاگ تمام یوزراشو بهش میده. با اینحال اکثر وبمسترا میدونن کلوب زیادم حرفی واسه گفتن نداره چرا چون فقط اعضا ایرانین چرا چون خیلی چیزا نباید توش بگی.

من نمیگم با ایده کسی مخالفم که. دارم به دوست عزیزی که میخواد توی ایران همچین سایتی بزنه میگم زیاد فکر دست بالا نکن. به اون نمیرسه. بدون که پس فردا دیدی یکسال کار کردی یوزرات کمه ناراحت نشی بگی عمرم به باد رفت.

خدایا یادم نیست یه فرومی بود طرف زده بود میهن دانلود ماهانه نزدیک 30 میلیون در میاره و منم میخوام سایت دانلود بزنم.
همه گفته بودن بزن آفرین بزن میتونی. بهترین کارو میکنی. به به و این حرفها.
من رفتم گفتم این کارو نکن دوست عزیزم. یه طرف قضیه رو داری میبینی. همه به ما تیکه انداختن و خودتو جمع کن و به تو چه و بزار کارشو بکنه و و و
تا کی وقتی همون فرد اومد توی تاپیکش نوشت بدبخت شدم و شروعش از همین سایت و وقتی که روش گذاشتم بود. چرا چون فکرش چیز دیگه بود و نتیجه چیز دیگه شد. چرا چون میهن دانلود کادرش فقط 10-15 نفره. چون جزء اولین سایتهاست که واسه دانلود شناختنش. چونکه حقیقی که داره به نویسنده هاش میده به ازای هر پست تا 2000 تومنم میده. چونکه ...............

من میگم دست بالا فکر نکنین که بعد پشیمون بشین. اصولا اونی نمیشه که شما فکر میکنید باید بشه.
منظور من هیچ شخص خاصی نیست کلی دارم میگم.

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: sherafati , peyman9999
04-13-2012, 10:14 AM
ارسال: #32
من نمیخواستم به این بحث ورود پیدا کنم اما ناچارم
اقا محمد اینکه شما همش گوشزد میکنی کار نت فلان هستش بیسار هست گزینه ی خوبی هستش اما قبل از هر چیزی یک داستان کوتاه :

میگن هر روز صبح در آفریقا ، آهویی از خواب بیدار میشه و برای زندگی کردن و امرار معاش در صحرا میچره ،
آهو میدونه که باید از شیر سریعتر بدوه ، در غیر اینصورت طعمه شیر خواهد شد ،
شیر هم برای زندگی و امرار معاش در صحرا میگرده ، آخه اون هم میدونه باید از آهو سریعتر بدوه، تا گرسنه نمونه ..
مهم این نیست که تو شیر باشی یا آهو … ،
مهم اینه که با طلوع آفتاب از خواب بلند بشی و برای زندگیت ، با تمام توان و با تمام وجود شروع به دویدن کنی ..

عزیز من شما همینطوری میگین نمیشه نمیشه و من اصرار میکنم میشه و میشه و تو پست های قبلی چندین و چند نمونه واستون ذکر کردم
از همین محمد جواد شکوری هم واستون گفتم که از کجا به کجا رسیده
کار نت دردسر داره اما نمیشه چون دردسر داره نرم طرفش
اتفاقا تو همین پست http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=1946 شما درخواست ایده برای سایتی جدید و تک کردین اما هر ایده ای که
مطرح شده یک دلیل نه گفتن برای اون ذکر کردین.
عزیز من سرعت نت ایران پایینه درست
ف/ی/ل/ت/رینگ داریم درست
کپی رایت نداریم درست
اما همه اینها بهانه هایست که ما داریم برای اینکه کاری رو شروع نکنیم ایجادشون میکنیم

همونطوری که شایان شلیله - پرهام باغستانی - محید علوی زاده - محمد جواد شکوری - آرش زاد - سیاه پوری - امین گرجی - سالار کابلی - و خیلی های دیگه کارشون شروع کردن من این دوستمون و هر
کسی میتونه کار وب رو شروع کنه.

صرفا به تجربه چند تا سایت دانلودی و تفریحی اتکا نکنید

هفه به هفته داره آماده میشه.هر روز بیشتر از دیروز واسش ذوق دارم......تا چند هفته دیگه.....
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , sherafati
04-13-2012, 11:04 AM
ارسال: #33
دوستان توصیه میکنم مقاله زیر را بخوانید. شخصا برایم جالب بود و شاید بی ربط به بحث اخیر نیز نباشد.

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=2593

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: sherafati , کوروش
04-16-2012, 01:29 PM
ارسال: #34
با سلام
معذرت می خوام دو سه روزی نتونستم بیام.
به نظر میاد این مدتی که نبودم بحث یه کم به جاهای دیگه کشیده شده.البته چون من عضو تازه وارد هستم و در مورد حرف هایی که زده شد اطلاع زیادی ندارم بهتر دونستم در موردشون اظهار نظر نکنم.

در مورد فعالیت خودم بگم : تلفنی با یکی از مدیران شرکت برنامه نویسی صحبت کردم و در مورد چگونگی ارائه کار به گوگل صحبت کردم.اون هم ضمن تایید صحبت های دوستان مبنی بر اینکه گوگل ایده قبول نمی کنه و ترجیح می ده کار انجام شده رو قبول کنه ، از بخش developer گوگل یا ف/ی/س/ب/و/ک گفت و گفت این بخش ها میتونن بستری برای پذیرش ایده شما باشن.اما از اونجایی که بخش توسعه محسوب میشن و یه جور آزمایشگاه برای برنامه نویس ها هستن نمی تونی از اونجا ایده ای که داری رو در مسیر سوددهی و هدایت کنی.
بهم پیشنهاد دادن برای شروع از ایران شروع کنم و با چند تا شرکت طراحی قوی تماس بگیرم و در مورد کار باهاشون حرف بزنم.ضمن کار کردن روی بخش فارسی ، به بخش انگلیسی هم توجه داشته باشم و به فکر جهانی شدن باشم (همون حرفی که شما نیز فرمودید )

همیشه یادت باشه :

لکیلا تاسو علی مافاتکم و لا تفرحو بما آتیکم
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , دلشاد حسین پور
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه اندازی شغل لیلا و وحید 0 592 11-08-2017 06:45 PM
آخرین ارسال: لیلا و وحید
  راه اندازی دو دهنه مغازه newman222 1 1,762 07-21-2017 02:59 AM
آخرین ارسال: irandac
  کمکم کنید / ایده دفتری میخام shahaabodin 2 737 12-02-2016 06:02 PM
آخرین ارسال: rahim-edison
Question نحوه کسب درآمد از وب سایت های اینترنتی saeed74 4 2,121 10-12-2016 12:29 AM
آخرین ارسال: hasanjoon
  اعتبار سایت ایران پیشرفت elena65 4 14,406 08-29-2016 07:56 PM
آخرین ارسال: elena65
  کلاس طراحی سایت elena65 2 783 07-30-2016 06:39 PM
آخرین ارسال: omiid123
  راه اندازی میوه فروشی م.ع 18 62,010 07-21-2016 05:50 PM
آخرین ارسال: MashTi Ali
  استخدام مترجم برای جذب ایده از سایتهای خارجی mehdi62 12 4,027 12-31-2015 09:50 PM
آخرین ارسال: manoto123456
  راه اندازی فروشگاه اینترنتی elena65 13 3,446 12-13-2015 01:03 PM
آخرین ارسال: clik8000
  لطفاهمه ی اعضای سایت فقط 30 ثانیه بخونن... hami69 1 875 11-20-2015 03:30 PM
آخرین ارسال: saeedhashemi1371
Rainbow راه اندازی تولیدی پوشاک saeed ma 16 6,539 10-24-2015 09:11 PM
آخرین ارسال: Nahidyashar
  روش اعتماد سازی ایده میلیونی neshaneakhar 0 1,714 09-29-2015 09:02 AM
آخرین ارسال: neshaneakhar
  راهنمایی در انتخاب یک محصول مرتضی حسین پور 0 827 05-19-2015 01:40 AM
آخرین ارسال: مرتضی حسین پور
  نظر شما درمورد کسب در آمد از یک گلخونه خانگی کوچک شاهکار طبیعت 0 867 04-29-2015 11:13 PM
آخرین ارسال: شاهکار طبیعت
  راه اندازی یک فروشگاه و خدمات موبایل(نظر شما چیست؟) Hossein24 0 775 04-26-2015 12:34 AM
آخرین ارسال: Hossein24
  ایده هایی برای فروش پیش از عید mitra1234 1 1,672 02-13-2015 08:43 AM
آخرین ارسال: mitra1234
  نیازمند ایده برای فروشگاه بازی yeki 2 1,392 02-06-2015 12:09 AM
آخرین ارسال: niknafs
  درخواست همکاری در خصوص تکمیل پرسشنامه یک پژوهش دانشگاهی msotoudeh 0 750 01-01-2015 03:47 PM
آخرین ارسال: msotoudeh
  کمک برای بهترشدن این ایده(لطفا همه نظر بدن) sadaf72 11 2,849 12-30-2014 10:35 PM
آخرین ارسال: goldokhtar2
  نظر سنجی برای بهتر شدن انجمن -- تغیرات بزرگ به زودی در راه است-- MARYAR 12 3,592 11-25-2014 07:23 PM
آخرین ارسال: MARYAR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS