ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مراحل كمترين سرمايه گزاري براي افتتاح سوپرماركت چگونه است؟
زمان کنونی: 03-29-2024, 12:48 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: pesare_irani
آخرین ارسال: orangmarket
پاسخ: 48
بازدید: 100017

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مراحل كمترين سرمايه گزاري براي افتتاح سوپرماركت چگونه است؟
07-31-2015, 12:57 PM
ارسال: #41
RE: مراحل كمترين سرمايه گزاري براي افتتاح سوپرماركت چگونه است؟
میشه دوستان لطف کنند و راهنمایی ها رو به قسمت خصوصی نکشند تا همه بتونیم از تجربه های هم استفاده کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مثلا اینجا یه مشکل مطرح میشه بعد دوستان لطف میکنند راهنمایی می کنند ولی بعدش برای توضیحات کامل تر بحث رو به قسمت خصوصی میبرند و بقیه دوستان متوجه نمیشن که اون مشکل بالاخره چطور حل شد.[/php]

وقتی آرزویی میکنی خوشحال باش چون قراره خداوند یه شاهکار جدید خلق کنه
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
08-01-2015, 01:20 AM
ارسال: #42
من تجربه ای در این زمینه ندارم ولی دوستم سوپری داره یه چیزایی رو فهمیدم
اول از درامدش بگم چون تو کوچه و محله نیست و رو خیابون هست
نقدی فقط میفروشه
شبی 4-5 میلیون به بالا فروشش هست البته فکر نکنم 20 درصد سودش باشه!!!
درضمن 24 ساعته هم بازه و بخاطر همین مشتری زیاد جذب کرده !!
مغازش عرضش تقریبا 3.5 متره طولش 15 -18 متری میشه فکر کنم
زیاد از نظر من فرمش جالب نیست
1- عطر و ادکلن و اسپری و اینجور چیزا اورده واقعا فروشش عالی هست و 300 درصد سود هست من اصلا فکر نمیکردم کسی از سوپری این چیزا رو بخره!!
2-به مشتری جنس نمیده خود مشتری میره بر میداره ( نکته: وقتی مشتری خودش بره بچرخه چشش کار کنه اومده برای خرید یه بسته ماکارونی یهو میبینی 2 تا کیسه خرید کرده!!)
3-شارژ رو بدون سود میفروشه
4-ترشی و خیارشور و الوچه و اینجور چیزا واقعا طرفدار داره و سود اوره براش
یه شاگرد داره از صبح تا شب میاد شب تا صبح هم خودش هست (تا صبح تو اینترنت داره میچرخه یا داره بازی انلاین انجام میده Big Grin)
مجوز هایپر هم داره میگیره البته همین الانش هم هایپر هست
سعی کنید مجوز هایپر مارکت بگیرید که بعدا پشیمون نشید
08-01-2015, 01:23 AM
ارسال: #43
برای این گفتم 20 درصد سود نداره
چون میخواد امتیاز مغازش رو 40 میلیون بدون جنس بفروشه + ( نزدیک 100 میلیون جنس توش هست + هزینه تجهیزات)
بره تو کار میدون تره بار
فکر نکنم اگر اینقدر سود داشت با این قیمت حاضر به واگذاری میشد
08-03-2015, 07:54 PM
ارسال: #44
سلام دوستان ممنون از نظرات همه دوستان راستش من یه مغازه 24 متری و 18 متری دارم که کنار هم هستن و میشه تیغه وسطش و برداشت یسرش کرد 42 متر می خواستم سوپر مارکنش کنم به نظرتون اول 24 متری بندازم بعد اگه گزفت 18 متری هم اضافه کنم یا از اول بزرگش کنم ؟؟ بعد با قیمتای امروز چقدر پول نقد می خواد چقدر میشه اعتباری کار کرد؟
08-03-2015, 07:56 PM
ارسال: #45
راستی من فراموش کردم من شهره کرج هستم بعد برای جنس اولیه باید بریم مولوی یا کرج هم بازار داره؟
10-14-2016, 05:50 PM
ارسال: #46
سلام دوستان عزیز،حقیقتش من تازه میخوام سوپر مارکت بزنم خیلی ترس از درآمدش دارم که اصلا فروش میره یا نه؟ بعدشم من تنها هستم و پولی که میخوام باهاش سوپر مارکت بزنم نصفش قرض هستش لطفاً راهنمایی کنید.
12-03-2017, 10:29 PM
ارسال: #47
(04-08-2012 02:24 AM)اقاي ايـــده نوشته شده توسط:  يك نكته كه الان يادم اومد.
اگر در كار سور ماركت مهارت نداشته باشي خيلي زود ورشكست ميكني.
مهارت تخصصي را نميگويم.مهارت از اين قبيل كه در اينكار زياد نبايد با چك بازي كنيد.
يك روز فروش شما بطور مثال ميشود 200000 تومان.در يك روز ديگر ميشود 50000 تومان.
تو اين كار هم معمولا همش چك بازي هست و هر روز هم بايد چك پاس كنيد.(بخاطر سفارشات زياد)
پس اگر حواستان نباشد.چشم باز ميكنيد ميبيند كه اولين چك برگشت خورد.دنبال پول براي جبرانش.فردا ميشود چك دوم.
تا جايي كه ممكن است نقدي كار كنيد.اگر هم چكي كار ميكنيد.تاريخ چك هارا پشت سرهم نگذاريد(البته مجبور هستيد و ميويد پشت هم و با هم بگذاريد چون فرشونده ها و بازارياب ها نهايت مهلت براي يك ماه هست.و چون در اينكار بازارياب فراوان هست امكان اين وجود دارد در يك ماه 20 فقره چك داشته باشيد.
توصيه اول استفاده از چك را كم كنيد.
تاريخ هارا مرتب كنيد متناسب با سود.
اندك سرمايه را كنار بگذاريد تا اگر در كار سودي نكرديد مبلغي داشته باشيد جهت پر كردن حساب.
موفق باشيد.

سلام.
پدر بنده سوپر مارکت دارن موقعیت مکانیه خوبی هم داره.اما به دلیل مشکل مالی نمیتونستن جنس جور بیارن و متعاقبا مشتریهاشونم کم شده.الان یکی از دوستان پیشنهاد دادن که من تمام جنس مغازه را میاورم مغازه از پدر من و پدر هم فروشنده باشن.البته مغازه از خوده پدرمه اجاره ای نیست.
میخاستم ببینم به نظر شما پدر من سود میکنه .که وقت و معازشو بذاره و در نهایت سود نصف بشه.
و اینکه بهتر چه چیزایی رو تو قرار داداشون بنویسن .
چون الان مغازه کامله از نظر قفسه و یخچال و ویترین فقط جنس نداره.
البته مابراورد کردیم که دخل خییلی بندازه روزی500هزار تومن البته تو چند ماهه اول.
اینم بگم که اون اقا خودشون یه جورایی پخش کننده هستن.ومیخان عمده فروشی یا به عبارتی ارزانسرا تبدیل کنن سوپر مارکت رو.
ممنون میشم راهنمایی کنین.
01-01-2018, 10:35 PM
ارسال: #48
در صورتی که قصد راه اندازی سوپرمارکت دارید و تجربه ای در زمینه خرید تجهیزات فروشگاهی ندارید با ما تماس بگیرید تا درباره قفسه بندی فروشگاهی و انواع یخچال و فریزر فروشگاهی و سایر تجهیزات شما را راهنمایی کنیم.
اورنگ مارکت - 02166064309
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دنور، بهترين شهر آمريكا براي كسب ‌و كارهاي كوچك karafarin 3 2,921 12-13-2013 02:25 AM
آخرین ارسال: ehsan322
  چگونه می توان با150میلیون تومان بدهی و بدون دارایی میلیاردر شد؟ moltimilioner 22 8,155 04-11-2013 01:53 PM
آخرین ارسال: nemad
  چطور سرمايه جور كن؟ sabzimorad 14 5,267 01-25-2013 08:22 PM
آخرین ارسال: zhosseini81
  فرصتهاي شغلي و سرمايه گذاري pulaki 3 2,844 11-02-2011 10:03 AM
آخرین ارسال: aaftaab24
  براي راه‌اندازي كسب‌وكار جديد چقدر پول نياز داريد؟ جمع‌بندي طرح تجاري شما بايد بتواند کامیار کاظمی 0 2,447 03-12-2011 11:13 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS