ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نمایندگان انجمن در شهرها
زمان کنونی: 04-20-2024, 06:22 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: pishbar
پاسخ: 67
بازدید: 11189

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امیتازات : 3.32
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمایندگان انجمن در شهرها
06-19-2013, 10:20 PM
ارسال: #61
RE: نمایندگان انجمن در شهرها
کلی زحمت کشیدم و متنی بلند بالا تهیه کردم. یادم رفت سیو کنم پاک شد. Smile
شاید حکمت خدا باشد که تا سه ماهه بعدی برنامه ریزی راهکار صبر کنم و در آنزمان در رابطه با کار کارشناسی و آقا بالاسری و انحصار طلبی , پاسخ را بنویسم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: zoofanoon , mir abbas , sir-mahyar , مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی
06-19-2013, 10:49 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-19-2013 10:52 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #62
یادم آمد که زیاد حرف زدیم.
یادم آمد که زیاد ادعا کردیم.
یادم آمد که عرض کردیم که اهدافتان را برای رسیدن به موفقیت بنویسید.
یادم آمد که نوشتیم باور و ایمان داشته باشید که موفقیتتان حتمی است.
یادم آمد که نوشتیم دیوارهای ذهنی خود را نابود کنید.
یادم آمد که زیاد نوشتیم.
یادم آمد از همین طریق به آرامش و آسایش رسیدم.
و در نهایت یادم آمد که قول دادیم راه رسیدن به اهداف را بشما عزیزن نشان دهیم.
و حالا باید ثابت میکردیم.
در رشت ایده صندوق استانی به ذهنم رسید برای اعتماد سازی و مشغول بکار شدن جمعی.
همین. هیچ قولی ندادیم. چون می دانستیم این ایده می تواند عزیزان را بهتر بسوی موفقیت سوق دهد.
استقبال نشد.
نمی خواستیم که عزیزان بفرمایند این طرح شکست خورده است . پس راهکار را راه انداختیم و خواستیم ادعاهای خود را به اثبات برسانیم و قولی را که برای موفقیت عزیزان داده بودیم عملا نشان دهیم.
اینک از راه شگفت خدا روز بروز راهکار بسوی موفقیت کشیده شد و در این مسیر عزیزانی را که به ما اعتماد دارند را همسفر کرده و خواهیم کرد. چه در قالب صندوق و چه انفرادی.
حرکت کاری بتنهائی نمی تواند باعث موفقیت شود بلکه ترفندهای ادامه کار می تواند ایجاد موفقیت کند.

انشالله در سفر شمال بیشتر توضیح داده خواهد شد و نظر با ارزش عزیزان را هم مد نظر قرار خواهیم داد.
این مسافرتها هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mir abbas , مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , sir-mahyar , Delta.H , goldmen , ahmad rezaee , mohsen k1 , محسن دوستوندی
06-19-2013, 11:16 PM
ارسال: #63
در رشت ایده صندوق استانی به ذهنم رسید برای اعتماد سازی و مشغول بکار شدن جمعی.
همین. هیچ قولی ندادیم. چون می دانستیم این ایده می تواند عزیزان را بهتر بسوی موفقیت سوق دهد.
استقبال نشد.

جناب قربانیان نکات مهمی را اشاره نمودید ،انشاءالله در سفرتان به استان گیلان بیشتر در مورد آنها صحبت خواهیم کرد.

برنده هیچوقت تسلیم نمی شود و تسلیم شونده هم هیچوقت برنده نمی شود.
((راهکار) پل ارتباطی بین صندوقهای استانی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , فرهاد قربانی , mir abbas , ahmad rezaee
06-20-2013, 01:02 PM
ارسال: #64
سلام
اقا یه پیشنهاد بیان گروه راهکار تیدیل به یه تعاونی کنید که بچه های انجمن بتونن سهامش را بخرن و به استانها و شهرها دیگه نمایندگی و دفتر تعاونی بدید این ج.ری هم کار قانونی و هم کسانی که نمی تونن کار کنند پولشون براشون کار می کنه5_0044yajuyo
 تشکر شده توسط: zoofanoon , فرهاد قربانی , mir abbas , ahmad rezaee , Mrs.Seyedi , HHD
06-20-2013, 08:21 PM
ارسال: #65
در صندوق استانی مشهد پس از ماه ها جلسات عالی که سرشار از ایده و انگیزه بود ، به این نتیجه رسیدیم که تا قسمت متمرکز دفتری و با مرکزیت اعضا نداشته باشیم ، فعالیتها به نتیجه دلخواه نخواهد رسید .

ما با استفاده از توانائی دوستان در شرف افتتاح دفتر مرکزی هستیم تا دوستان مشتاق گروه در فضایی دوستانه به مشورت و کمک همگی گروه بتوانند روی پای خود ایستاده و از امکانات گروه بهره مند شوند .

کمترین حسن کنار هم بودن ها کسب انرژی بالای گروهی و حرکت رو به جلوست .

در وضعیت فعلی از صندوق ها هم می توان به عنوان محل ذخیره سازی مالی و کمک هزینه شروع کسب و کار دوستان استفاده کرد .
ما مسیر را شناخته ایم و به بهترین روش در خدمت کارهای گروهی از آن استفاده خواهیم برد .

در همین مدت کوتاه صندوق انجمن مشهد توانست با عضو گیری بیش از 18 نفر و با ذخیره سازی سود حاصله از فعالیت به مبالغی جهت پیشبرد جلسات گروه بپردازد که در آینده ای نزدیک با استفاده از این قابلیت می توان به مشارکت فعالانه اعضا امیدوار بود .

مهم اعتماد متقابل - دیدن ظرقیت ها - همکاری در اجرا - و داشتن فضایی صمیمانه همکاری است .

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , ali zobeid , sir-mahyar , zoofanoon , MARYAR , Delta.H , mir abbas , Mrs.Seyedi , secret62
12-07-2016, 01:36 PM
ارسال: #66
سلام آیا در تبریز انجمنی یا نمایندگی دارید؟
01-28-2018, 01:45 PM
ارسال: #67
استان خراسان جنوبی هم خواستید من هستم
شهر قاین و بیرجند

موفقیت، مجموعه ­ای از تلاش­های كوچك روزانه است
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فروش دستبند در مشهد rooya_gity 0 651 03-12-2016 09:56 PM
آخرین ارسال: rooya_gity
Rainbow فرصتهای شغلی در منطقه آزاد تجاری و صنعتی ماکو آتيلاماكويي 2 4,868 02-18-2015 08:08 PM
آخرین ارسال: bastarkhaki
  یه دوست از شهر امل برای همکاری در نمایشگاه مهران 313 0 409 02-02-2015 12:17 PM
آخرین ارسال: مهران 313
  انجمن خارج از کشوری ها rezani 10 2,932 01-01-2015 08:22 PM
آخرین ارسال: meysam 123
  یه درخواست از یه دوست در اصفهان مهران 313 2 544 11-09-2014 06:44 PM
آخرین ارسال: مهران 313

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS