ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راهت رو پیدا کن
زمان کنونی: 04-24-2024, 02:38 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: kafshduzak
آخرین ارسال: madar
پاسخ: 4
بازدید: 1361

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امیتازات : 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهت رو پیدا کن
03-13-2012, 11:47 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-13-2012 11:49 PM، توسط kafshduzak.)
ارسال: #1
راهت رو پیدا کن
خیلی وقته که ننوشتم بواسطه کار روی میگ میگ
و اگر این ننوشتن طولانی بشه انگار چیزی رو گم کردم ! و بیشتر دوست دارم از نگاهم به دنیا و دیدم به زندگی بنویسم تا اینکه جرقه یک مطلب کوتاه به ذهنم اومد پس این شما و این هم
پیدا کردن راه

راهت رو پیدا کن

نگاه های مختلفی به زندگی داریم همین نگاه های مختلف باعث شده که زندگی رو برای خودمون تعریف کنیم و در این انجمن جمع بشیم و برای خودمون و آیندمون و زندگی ایده آلی که دوست داریم طرح و نقشه بریزیم و به همدیگه اطلاع بدیم که اولین قدم هایمان رو برداشتیم و بازخورد بگیریم و انرژیمونو بیشتر کنیم و به راه همچنان ادامه بدیم.

صد در صد خبر دارین از عزم جزم شده دو دوست به نام مهدی و ناصر و تولد چاپ راکا و هر روز که اینجاییم باز میشنویم خبری خوشایند درباره پیشرفت کارشون.از نمایندگی های مختلف در استان های اصفهان و گلسان گرفته تا خریدن وانت وانت مواد اولیه !

اما همه اینها رو گفتم که برسم به اصل ماجرا.قبل از راکا اقا مهدی کارهای مختلفی رو میخواستن شروع کنن من جمله : تولید قند خرد شده - بسته بندی حبوبات - چرم دوزی دست بند و غیره و غیره
فعالیتی بود برای رسیدن به اهداف و زندگی دلخواه اما خبری نیومد از اینکه کسب و کار قند خرد شده یا چرم دوزی یا بسته بندی حبوبات راه افتاده باشه چرا ؟؟ چون به نظرم این مسیر این دوستمون نبود

تا اینکه مسیر درست انتخاب شد و راکا متولد شد و ما پس از گذشت یک ماه خبرهای خوشی رو از این کسب و کار شکل گرفته از این انجمن هر روزه میشنویم

دوست عزیزم :
اگر مسیر رو به درستی انتخاب کنی دیگه تعلل نمیکنی و بلافاصله هرچند قدمی کوچک ور میداری و کارت رو شروع میکنی و کائنات شروع به پرداخت مزد تلاشت میکنه
اگر مسیر رو درست انتخاب کنی و راهت رو انتخاب کنی اون وقت به جای لذت بردن از مقصد از این مسیر لذت میبری و مطمعنم که این مسیر رو با هیچ چیزی عوض نمیکنیم

پس بیایید در آستانه سال 1391 این چند روز باقی مانده رو خلوت کنیم با خودمون و ببینیم که کی هستیم و راهمون چیه ؟؟ و چه مسیری رو باید ادامه بدیم.

میگ میگ !

هفه به هفته داره آماده میشه.هر روز بیشتر از دیروز واسش ذوق دارم......تا چند هفته دیگه.....
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mjdehghani , P@RSA , کامیار کاظمی , اقاي ايـــده , sokoot , Alireza_Kh , sherafati , mohammadshamosi , dara , mas84 , مهدی گل محمدی , madar , سعید.کرمی , vahid61
03-14-2012, 12:16 PM
ارسال: #2
RE: راهت رو پیدا کن
بله دقیقا همینطوری که آقا محمد فرمودن من از همون اول هم عاشق شغل چاپ و تبلیغات بودم.... ولی از یه طرف هم عاشق پول دار شدن بودم و احساس می کردم که اصلا نمیشه از این شغل پول درآرود. تا وقتی که یه تاپیک تو انجمن زده شده بود(فکر کنم آبجی مریم زده بود) که نوشته بود باید عاشق کارت باشی و نباید به درآمدش فکر کنی.من دنبال این همه شغل رفتم ولی عاشقشون نبودم و فقط به فکر پول بودم.
وقتی این مطلبو خوندم گفتم پس بزار برم دنبال عشقم....وقتی وارد این کار شدم کلا پیش بینی هام غلط از آب در اومد.....تازه فهمیدم راه درست رو انتخاب کردم و مسیر دقیقا همونیه که من میخواستم.... تلاشمو کردم...چون عاشق بودم....نتیجه ی تلاشم رو هم گرفتم و اگر یادتون باشه سه روز پیش بود که گفتم 50 امین برگ از فاکتورمون هم تحویل مشتری داده شد.
طبق گفته محمد جان شما هم باید راهتون رو پیدا کنید وارد مسیر بشید برنامه ریزی کنید و دقیقا طبق برنامه پیش برید.اونوقت هست که چراغ های مسیر موفقیت به شما چشمک خواهند زد.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , kafshduzak , کامیار کاظمی , vahid61 , hasan-f
03-14-2012, 01:26 PM
ارسال: #3
اتفاقا دوستان دقیقا دارید درد ما را میگویید.
برای خود بنده هم پیش امده، در همین انجمن آنقدر کار به ما پیشنهاد شده (برخی دوستان در جریان هستند.) که بیش از میلیارد هم درآمد داشته اما وقتی تخصص من نیست وقتی علاقه ندارم مطمئنا گیری در کار پیش می آید و نمیشود.
اما زمانی که به علاقه ام میپردازم گویی دنیا تمام راه ها را برایم باز کرده است.
شخصا بخاطر علایقم از کار کارمندی بیرون آمدم اما اکنون راضی هستم و خدا را شکر میگیوم!
بارها هم چه بصورت خصوصی و چه بصورت عمومی به اعضایی که سوال میکنند، گفته ام که باید به کار خود علاقه داشته باشیم تا پیش برویم!
و این طور است که بقول محمد جان از راه رسیدن هم لذت میبریم!

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , مهدی گل محمدی , kafshduzak , P@RSA , madar , vahid61 , hasan-f
03-17-2012, 12:03 PM
ارسال: #4
افراد موفق بدون استثناء كساني هستند كه با صرف وقت دريافته‌اند به چه كاري علاقه دارند و از آن لذت مي‌برند و منحصراً روي همان كار متمركز شده‌اند. يكي از مسئوليت‌هاي مهم شما در زندگي اين است كه كاري را كه واقعاً به آن علاقه‌ داريد شناسايي كرده، تمام عشق و علاقه خود را صرف انجام آن كنيد. فراموش نكنيد كه هيچ‌كس به اندازه شما نمي‌تواند شما را بشناسد. زيرا شما تنها كسي هستيد كه به طور كامل به خودتان دسترسي داريد و علايق و پتانسيل‌هاي خود را مي‌شناسيد و مي‌توانيد صداي درونتان را بشنويد. مدام اين پرسش‌هاي كليدي را از خود بپرسيد: از انجام چه كاري لذت مي‌برم؟ حرفه دوست‌داشتني من كدام است؟

برايان تريسي مي‌گويد: وقتي مشغول كاري باشيد كه آن را دوست داريد، هيچگاه فكر نمي‌كنيد كه مشغول انجام كاري هستيد.

يكي از عوامل كه باعث مي‌شود بسياري از افراد انتخاب اهداف خود را به تعويق بيندازند اين است كه تصور مي‌كنند اهداف غير قابل تغييرند؛ در حالي كه متناسب با شرايط و سطح بينش و توان مي توان در اهداف و اولويت‌ها تجديدنظر كرد.

روياها و آرزوهاي خود را به اهداف مشخص و روشن تبديل كنيد. هر چه اين اهداف بزرگ‌تر و روشن‌تر باشند، شور و اشتياق شما براي دستيابي به آن‌ها بيشتر مي‌شود.

زندگي در همه ابعاد بايد پربار و غني باشد. بايد بين جنبه‌هاي مختلف زندگي توازن برقرار كرد و وظايف و مسئوليت‌هاي خود را در هر زمينه انجام داد. همراه با جدي شدن شما در طراحي آينده، زندگي جذاب و هيجان‌انگيز مي‌شود. از هم‌اكنون دست به كار شويد؛ تصويري را كه دوست داريد سال آينده در زمينه‌هاي مختلف زندگي از خود داشته باشيد ترسيم كنيد.

هماهنگي ميان اهداف و ارزش‌ها را فراموش نكنيد.

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , کامیار کاظمی , kafshduzak , vahid61 , مهدی گل محمدی , hasan-f
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تصویرسازی ذهنی رو دست کم نگیریم moreez 4 933 07-05-2016 11:31 AM
آخرین ارسال: aligharagezlou
  چطوری میشه ضریب هوشی رو تعیین کرد؟ sinior 2 568 05-21-2013 11:04 PM
آخرین ارسال: alireza091111
  با خط خطی شخصیت‌تان را پیدا کنید! صدفی 2 884 11-20-2012 08:35 PM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  زندگی کردن رو با دیگران تقسیم کنیم kafshduzak 0 757 03-15-2012 05:41 PM
آخرین ارسال: kafshduzak
  من چطور درس شیوه ارائه مطلب رو 20 شدم ؟؟؟ kafshduzak 4 1,745 02-25-2012 12:34 AM
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS