ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بسیار حیاطی و مهم.
زمان کنونی: 04-25-2024, 08:57 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مسعود کوچولو
آخرین ارسال: ramin7
پاسخ: 10
بازدید: 2785

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بسیار حیاطی و مهم.
02-12-2012, 03:01 PM
ارسال: #1
بسیار حیاطی و مهم.
سلام دوستان.من تا حالا چند تا پست نوشتم و ازتون کمک خواستم ولی کسی لطف زیادی نکرده اما خب دیگه.
من چند وقت پیش یه مشکلی داشتم که غذا رو نمیتونستم هضم کنم بنابر این دهنم بوی بد میداد.سردرد های عجیب داشتم و دائما در حالت ...هال.
دکترها بعد از آزمایش گفتن واسه استرسه در حالی که من اصلا استرس نداشتم.
رفتم پیش یه عطاری یه چیزی به من داد که مثل شکلات مکیدنی بود و گفت 40 روز قبل از هر وعده بخور.خدارو شکر من روز 21 ام خوب شدم.
حالا میخواستم نظرتون رو بپرسم که فکر میکنید اگه این رو مثل آدامس پی کی یا شکلات بسته بندی کنیم با استقبال مواجه میشه یا نه.؟
یه مشکلی هم که داره اینه که دندون و زبون رو سیاه میکنه که باید بشوری.منظور از سیاه کردن لحظه ایه.
دوستان من اگه اینا رو اینجا مطرح میکنم برای درخواست کمکه نه اینکه بگم من ایده پرداز خوبیم.
خواهش میکنم با نظراتتون کمکم کنید.

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهتاب , مهدی گل محمدی , habib tousi , alireza091111
02-12-2012, 03:33 PM
ارسال: #2
RE: بسیار حیاطی و مهم.
ببينيد دوست من
ما دوجور ميتونيم يك ايده رو عملي كنيم.
راه اول خودمون كار رو شروع كنيم كه يك سري مشكلات داره. هزينه انجام كار.تحقيق.ازمايش و غيره معايب اين روش هست.ولي مزايا اين هست كه اگر كار خوب پيش برود همه سود به شما تعلق ميگيرد.به زبان عاميانه اقا نوكر خودتون هستيد.
راه دوم هم اينكه به يك شركت يا سازمان كه در اون مورد مشغول بكار هستند اطلاع بديم.اين روش هم يك سري مزايا و يك سري معايب داره.مزاياي اين روش اينكه زودتر كارها پيش ميرود.ولي عيب اصلي اون هزينه رو براي شمايي كه اين ايده رو دادي در نظر گرفته نميشود.يا در كشور نهايتش يك لوح ميدن.خوب من كلي ايده براي هر شركت سازمان مغازه بخواي حاظرم بدم.ولي وقتي هيچ هزينه اي براشون در نظر گرفته نشده.پيش خودم ميگم چرا برم بگم.
اگر بشود يك قرار دادي بست و هزينه ايده رو گرفت خوب هست.

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهتاب , مسعود کوچولو , مرتضی-تهران , habib tousi , blacknight19
02-12-2012, 03:51 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-12-2012 08:31 PM، توسط P@RSA.)
ارسال: #3
RE: بسیار حیاتی و مهم.
مسعودجان حياتي با ت درستهSmile
ابتدا ببينيد خواص دارويي اين محصول چيست. چون ممكنه فقط براي يه نوع خاص از بيماري يا افراد با طبع هاي مختلف قابل مصرف باشه.
پيشنهاد ميكنم روي محصولي كه عموميت در مصرف داشته باشه كار كني.

تشکر شده توسط: مهتاب , مسعود کوچولو , habib tousi , tan-graphic
02-12-2012, 06:08 PM
ارسال: #4
باید خواص کامل محصولی که میفرمایید رو آزمایش و تحقیق کرد .ممکنه این محصول مصرف کاملا دارویی داشته باشه و استفاده بلند مدت از اون باعث عوارض بشه.

از امروز فیلمنامه زندگیم را تغییر میدهم.
کائنات در حال سرازیر کردن عشق و ثروت به زندگی من است.
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , مسعود کوچولو , habib tousi
02-12-2012, 06:44 PM
ارسال: #5
ببينيد
خيلي از گياهاي دارويي رو روي تجربه براي همديگه تجويز ميكنن.
هر چيزي داروييش فروش داره ولي خب نه زياد
مثلا آدامس Saghez كه اومد اونم گياهيه ولي يه قشر خاص فقط استفاده ميكردن و الانم خيلي وقته نديدم.

كار جالبيه و سود خوبي هم ميتونه داشته باشه.
ولي خب همچين ايده اي واسه كسي خوبه كه كارخونه آدامس سازي داره و با يه تغيير كوچيك ميتونه اينم اضافه كنه به محصولاتش. نه يكي كه هيچ سر رشته اي در مورد توليد آدامس و كارخانه جات و دم و دستگاهاش نداره. خرج شروعش بيشتر از سود خودش در مياد.

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , مسعود کوچولو , habib tousi
02-12-2012, 06:59 PM
ارسال: #6
من از مرادم در زمینه ی کارآفرینی جناب آقای دکتر جهانگیری یادگرفتم که چجوری بر مانع نداشتن تاسیسات غلبه کنم.
استفاده از ظرفیت خالی دیگران.
مورد بعدی هم اینکه چون این مشکل تو همه ی خانوادم بود بعد از من همه ازش استفاده کرده وخوب شدند.
بازهم مورد بعدی اینکه از عطاری های شهر و چند تن از طبیب های سنتی پرسیدم گفت عوارض نداره.
مورد دیگه ای هم که وجود داره اینه که اینها دارو نیستن بلکه غذا هستن.
حالا به نظرتون واسه ی سیاه کنندگیش چیکار باید کرد؟
و سوال بعدی اینکه با کدام یک از کارخونه های داخلی قرار داد ببندم؟

تشکر شده توسط: habib tousi
02-12-2012, 08:07 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-12-2012 08:10 PM، توسط اقاي ايـــده.)
ارسال: #7
برا سياه كردنش دوراه بيشتر جلو راهت نيست
راه اول:اينكه بدي فرومولاسيونش رو تغيير بدن تا سياهيش تا حد ممكن بياد پايين.يعن اون چيزي كه باعث سياه كردن ميشه رو ازش جدا كنن-ازمايشگاه
راه دوم:يك نوشته رو پاكتي ميخواي عرضه كني.بعد از استفاده دندان هاي خودتان را جهت تاثير گذاري بيشتر محصول مسواك بزنيد.
خوب دوست من گفتي با كدام كارخانه قرار داد ببندنم
تو دارو خانه ها اگر رفته باشي با ابنات هاي خنك كنده دهان گلو رو ديده باشي.من بخاطر تنفسم بعضي مواقع استفاده ميكنم.اينم اطلاعات كارخانه
صنايع غذايي صلواتي نيك
كارخانه:مشهد شهرك صنعتي طوس.فاز2
تلفن 05115410223
همراه:09155254096
موفق باشيد.

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: مسعود کوچولو , habib tousi
08-25-2013, 11:52 PM
ارسال: #8
خیلی ایده جالبیه ولی خوب به نظرم کلی وقت و تحقیق باید واسش انجام بدی.....یه راه حل ساده برای شما دوست عزیز....یکم ایده خودتو گسترش بده و خوب راجبش فکر کن....بعد ببین مثلا میشه اون رو به عنوان یه ابنبات طراحی کنی...که خوردنش به نظر راحت تر و مطلوب تر میاد واسه هر قشر سنی.....بعد باید کلی وقت بزاری و ایده و تحقیقات خودت رو ببری ببینی کی طالبش میشه ...اگه ایده شما مقبول واقع بشه ....درصدی از سود رو مثلا بخواه از اون کارخونه یا یه همچین چیزی+ مشغول به کار شدن تو اون کارخونه....با یه تیر دو تا نشون بزن.
باید بشینی آمار کل کارخونه هایی که مثلا تو صنعت آبنبات فعالیت میکنن رو در بیاری و مراجعه کنی....

راستی یه چیز دیگه
من تو همین نت هم یه آگهی دیدم فروش دستگاه آبنبات سازی.....قیمتش به نظرم خیلی بالا بود ولی خوب میشه روش فکر کرد
نا امید نباش چراکه نا امید شیطانست

×××××××هیچ وقت امید رو از کسی نگیر...شاید تنها چیزی باشه که داشته باشه ×××××××
×××××××××××××از تجربه دیگران استفاد کن، تا تو تجربه دیگران نشوی××××××××××××
12-22-2014, 11:24 PM
ارسال: #9
دوست عزیز من سر رشته ندارم،ولی‌ یک خانمی میشناسم این مشکل را داره خیلی هم از این بابت از نظر روحی حالش خوب نیست،البته بعضی‌ دکترها گفتن دریچه معدش بسته نمی‌شه ،ایشون چه شکلی‌ می‌تونه به این دارو دسترسی‌ پیدا کنه،
09-05-2015, 11:53 AM
ارسال: #10
دوستان عزیز برای پولدارشدن و پولدار ماندن به شما یک پیشنهاد شگفت انگیز میدم به ادرس های زیر مراحعه کنید
وبلاگ:ravansenasiservat.blogfa.com
ایمیل: raminaria30@yahoo.com
تماس:09373476213

اگر میخواهی به دستاوردهایی برسی که قبلا"نداشتی
باید به انسانی تبدیل بشوی که قبلا" نبودی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS