ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اعترافات صمیمانه ميليونرها براي شما
زمان کنونی: 04-19-2024, 06:33 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: اقاي ايـــده
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
پاسخ: 1
بازدید: 782

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-11-2012, 03:16 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-11-2012 03:21 AM، توسط اقاي ايـــده.)
ارسال: #1
ما چطور پولدار شديم

خيلي‌ها دوست دارند ثروتمند باشند اما مسئله اين است كه خيلي‌ها راه دستيابي به ثروت را بلد نيستند. توصيه‌هاي موفق‌ترين و ثروتمندترين افراد جهان را درباره كسب درآمد بخوانيد و از اين روش‌ها براي دستيابي به موفقيت استفاده كنيد.
خيلي‌ها دوست دارند ثروتمند باشند اما مسئله اين است كه خيلي‌ها راه دستيابي به ثروت را بلد نيستند. توصيه‌هاي موفق‌ترين و ثروتمندترين افراد جهان را درباره كسب درآمد بخوانيد و از اين روش‌ها براي دستيابي به موفقيت استفاده كنيد.
[تصویر: 78989218419514632980.jpg]

توان مالي خريد هرچيزي را دارم

پرآوازه‌ترين مربي رشد شخصي و كارآفريني

كساني كه براي مشاوره مالي در كلاس‌هاي آموزشي‌ام شركت مي‌كنند يك جمله مشترك را به زبان مي‌آورند:

« مي‌خواهم درآمدم بيشتر شود» اما وقتي از آن‌ها مي‌خواهم كارهايي كه براي درآمد بيشترشان انجام داده‌اند را فهرست كنند، هيچ جوابي براي‌شان ندارند. وقتي هيچ برنامه‌اي براي به دست آوردن پول بيشتر نداريد چطور انتظار ثروتمند شدن را در ذهن‌تان مي‌پرورانيد؟ يك باور مشترك ديگر هم در مورد اين افراد وجود دارد و آن جمله« من توان مالي ندارم» است. وقتي خانه مورد علاقه، اتومبيل رويايي يا يك دست لباس زيبا و كمي گران را مي‌بينيم بدون اين‌كه فكر كنيم مي‌توانيم به آن برسيم با خودمان مي‌گوييم:« خب من كه پول خريد آن را ندارم» و بوم! اينجاست كه روياها مثل يك بادكنك مي‌تركد. راه‌حل جادويي من براي ثروتمند شدن اين است كه تا مدت 30 روز هرچيزي را كه ديديد حتي اگر خيلي گران باشد را با اين جمله جايگزين كنيد: « من توان مالي خريد تو را دارم» و نتيجه كار را بعد از مدت يك‌ماه با چشمان‌تان ببينيد.

مجري ثروتمند و محبوب

پاهايم هنوز روي زمين است

زن ثروتمندي هستم و در حال حاضر مي‌توانم كارهاي بزرگي را با درآمدم انجام دهم اما رسيدن به چنين ثروتي را مديون يك چيز هستم و آن عشق و خدمت به همنوعانم است. اگر قبل از شروع هر كاري از خودتان بپرسيد كه اين كار چه خدمتي را مي‌تواند به مردم انجام دهد، مطمئن باشيد كه ثروت كاملا غيرمنتظره به سمت شما جذب مي‌شود آن هم به وفور. وقتي به ديگران عشق هديه مي‌دهيد و مي‌توانيد لبخند بر لب‌شان بياوريد اين لبخند و رضايت آدم‌ها، انعكاسي از انرژي‌هاي خوب را به زندگي‌تان وارد مي‌كند و به‌دنبال آن به هر چيزي كه رويايش را داريد مي‌رسيد اما يك موضوعي را بايد يادتان باشد و آن اين است هويت و شخصيت شما هيچ تغييري با ثروت نمي‌كند. شايد الان كفش‌هاي گران‌قيمت‌تري به پا دارم اما پاهايم همچنان روي زمين است و هيچ تغييري در ذات من به‌وجود نيامده است.

تو نبايد جان بكني

كارشناس امور مالي و مربي شركت‌هاي سهامي

همه ما در دوران كودكي تحت‌تاثير آموزه‌ها و باورهايي هستيم كه زندگي‌مان را تا مدت زيادي تحت‌تاثير قرار مي‌دهد و جمله‌اي كه زندگي مرا هم را تا 30 سالگي تحت‌تاثير قرار داد، اين بود:« براي به دست آوردن ثروت بايد جان كند تا جايي كه هيچ انرژي از تو به جا نخواهد ماند» و من هم عادت كرده بودم براي به دست آوردن هر چيزي خودم را به كشتن بدهم تا اين‌كه با تغيير اين جمله به «پول را مي‌شود به راحتي به دست آورد» معجزه‌اي را در زمينه دارايي‌هايم به‌وجود آوردم. البته اين خيلي هم كار آساني نيست و تا مدتي آن‌قدر ذهن منطقي‌تان شما را با «نمي‌تواني» يا «غيرممكن است» محاصره مي‌كند كه گاهي ممكن است مغز سرتان سوت بكشد. شايد به خودت بگويي يك دروغ بزرگ را تكرار مي‌كني اما همين دروغ بزرگ بعد از مدتي حقيقت زندگي مالي‌تان خواهد شد. نكته ديگر در مورد كسب ثروت قانون «بخشيدن است». من وقتي مي‌بخشم اين انرژي را دريافت مي‌كنم كه « چون آدم دارايي هستم پس توانايي بخشش را هم دارم» و اين راز كوچك بخشيدن پل ثروتمندي‌تان خواهد شد.

ديگر پول مهم نيست

بنيانگذار شركت مايكروسافت و ثروتمندترين مرد جهان

سال 1986 نخستين سالي بود كه من توانسته بودم يك رايانه را از نزديك ببينم و به خاطر دبيرستان خاصي كه در آن درس مي‌خواندم امتياز آشنايي با چنين تكنولوژي بزرگي را پيدا كرده بودم، اما با اين حال هرگز روياي ثروتمند شدن نداشتم حتي بعد از تاسيس مايكروسافت چنين حسي به سراغم نيامده بود. وقتي كساني را مي‌ديدم كه ميلياردر بودند با خودم مي‌گفتم ثروتمند شدن حتما بايد چيز عجيبي باشد. من بدون اين‌كه به ثروت فكر كنم ثروت به سراغم آمد. شايد راز ثروتمندي من هم در همين نكته باشد. ثروت به‌دنبال من بود نه من به‌دنبال ثروت. ولي من هم مثل بقيه انسان‌ها مي‌توانم درك كنم كه با ميليون‌ها دلار چه كارهايي كه نمي‌شود كرد اما در اين مرحله از زندگي‌ام به جايي رسيده‌ام كه ديگر پول برايم اهميتي ندارد و به جرات مي‌توانم بگويم شما هم روزي به نقطه‌اي مي‌رسيد كه پول ديگر براي‌تان اهميتي ندارد.
آي كيوي مالي‌ات را بالا ببر

نويسنده و سخنران مشهور موفقيت

همه ما دوست داريم يكي از ميليونرهاي جهان شويم يا لااقل قدرت خريد چيزهاي دوست‌داشتني و گران‌قيمت را داشته باشيم اما در اين راه هيچ اقدامي نمي‌كنيم و حاضر نيستيم آموزش ببينيم. به‌نظر من اگر كسي بتواند نحوه به كارگيري پول را به درستي ياد بگيرد مي‌تواند بر آن مسلط شود، در غير اين صورت تنها خواندن جملات مثبت و عبارات تاكيدي براي دستيابي به ثروت كافي نيست و نتايج معقولانه‌اي به دست نخواهد آمد. بيشتر مردم به جاي اين‌كه روي راه‌هاي رسيدن به پول تمركز كنند بر خود ثروت تمركز مي‌كنند و اين كار بي‌فايده را آن‌قدر ادامه مي‌دهند كه بعد از مدتي تلاش بي‌ثمر به افسردگي دچار مي‌شوند. اگر افراد ياد بگيرند كه بيشتر بياموزند و نسبت به راه‌هايي كه براي كسب ثروت انتخاب مي‌كنند انعطاف‌پذيري داشته باشند، هرگز دچار شكست و سرخوردگي نمي‌شوند زيرا داشتن اطلاعات و آگاهي نسبت به هر موضوعي مي‌تواند نتايج فوق‌العاده‌اي را خلق كند.

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , Alireza_Kh , مهتاب
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تست شخصیت(شما تا چه اندازه، مذاکره‌کننده‌ی خوبی هستید؟) sam.in 13 2,528 02-05-2014 07:41 PM
آخرین ارسال: rezaderaz
  آفرین به اراده شما ... کامیار کاظمی 4 965 08-26-2013 01:51 AM
آخرین ارسال: GreatNavid
  به شما میگویند چگونه با مشکلاتتان کنار بیایید..... mallarme 3 1,196 07-11-2013 01:35 PM
آخرین ارسال: mallarme
  12 روش براي ايجاد خلاقيت و ايده هاي بزرگ در ذهن successman 1 691 01-25-2013 11:28 AM
آخرین ارسال: successman
  ويژگيهاي لازم براي يك رهبر و مدير موفق بيلا بالا 0 616 11-12-2012 08:00 PM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  توصيه هايي براي مديران و سرپرستان بيلا بالا 0 575 11-11-2012 06:13 PM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  خود را براي موفقيت برنامه ريزي نماييد صدفی 0 797 04-05-2012 01:12 AM
آخرین ارسال: صدفی
  براي موفق شدن از كجا شروع كنيم koroshparsi 0 825 02-05-2012 02:17 PM
آخرین ارسال: koroshparsi
Rainbow براي هر تغييري 11 % كافي است ... صدفی 0 752 02-01-2012 07:21 PM
آخرین ارسال: صدفی
  100 خصوصیت آدم های موفق /شما جزء این افراد هستید؟ مهدی گل محمدی 7 2,234 12-18-2011 06:29 PM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS