ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راه های پس انداز کدامند؟
زمان کنونی: 03-29-2024, 02:50 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: manali
آخرین ارسال: ehsan_info
پاسخ: 21
بازدید: 5249

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امیتازات : 3.24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه های پس انداز کدامند؟
02-07-2012, 08:00 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-07-2012 08:17 PM، توسط manali.)
ارسال: #1
راه های پس انداز کدامند؟
با سلام.من مدتی پیش با انجمن آشناشدم و دوست دارم برای همیشه اینجا باشم امیدوارم منو بپذیرید.
من در بچه گی طعم فقر رو چشیدم و دوست ندارم حتی لحظه ای به اون دوران برگردم و شاید تا کنون بیش از 100 نوع کتاب های شغلی و روانشناسی و...از همه نویسنده های معروف رو خوندم و همه متفق القول روی اینکه باید پس انداز هدف شما در دوران کاری باشد هستند...

نظر شما برای پس انداز چیست؟! آیا واقعا ریال ارزش پس انداز کردن را دارد؟!با شرایطی که امروز با آن روبرو هستیم و حتی آینده روشنی نیز در روبرو دیده نمیشود -افت بسیار زیاد ارزش ریال و ادامه اون بدون هیچ گونه عزم جدی برای حل این معزل.فکر میکنید سال بعد همین زمان دلار چقدر باشد؟سه هزار؟؟پنج هزار؟؟ یا بقول وزیر اقتصاد 10 هزار هم باشد مهم نیست؟؟؟
با این روند اگر در سال دیگر دلار 3000 شود شما باید پولتان را 2 برابر کرده باشید تا هنوز سر پله نخست باشید و این یعنی فاجعه به تمام معنا حتی مدیر انجمن باید زحمت بکشند اون ده میلیارد ریال رو عوض کنند بکنند 20 میلیارد تا همین هدف امسال براورده بشه...همینطور باید گفت سرمایه گذاری روی طلا و سکه و ارز کمکی به حال ما نخواهد کرد و مملکت را بدتر در فقر فرو میبرد و همچنین بازارهای مناسبی نیستند حداقل برای یک ذهن کارآفرین...پس برای حفظ ارزش پس انداز باید یک راهی پیدا کرد و من اون رو با شما به بحث میزارم.

پیشاپیش بابت همفکری ممنونم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , arash67 , pulaki , Alireza_Kh , ناصر صادقی , m_grate29 , one to one , sherafati , REZA HAJISALIMI , gladreall , successfulman , yousefi66
02-07-2012, 08:13 PM
ارسال: #2
RE: راه های پس انداز کدامند؟
سلام دوست خوبم
ورودت را به انجمن خودت تبریک میگویم.
امیدوارم بتوانیم از تجربیات هم استفاده مفیدی را ببریم.

همیشه موفق باشید

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , pulaki , manali , ناصر صادقی , m_grate29 , sherafati , REZA HAJISALIMI , successfulman
02-08-2012, 04:38 PM
ارسال: #3
ممنون آدمین عزیز...
دوستان هیچ ایده ای ندارید؟؟؟
 تشکر شده توسط: pulaki , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , m_grate29
02-08-2012, 07:09 PM
ارسال: #4
خيلي از اين حرفها ميشه پس انداز كرد كافيه 30 در صد قسمت بندي كنيد از سرمايتون رو
با تشكر از جناب آقاي كاظمي
 تشکر شده توسط: pulaki , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , m_grate29
02-08-2012, 11:22 PM
ارسال: #5
من متوجه نشدم ..30%از سرمایه رو پس انداز کرد یعنی چی؟!
منظور من این بود نمیشه روی ریال به عنوان پس انداز حساب کرد و راه کار اینکه روی چی باید پس انداز کرد میخوام بحث بشه...شما میگید میشه و سی درصد رو باید پس انداز کرد؟
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , pulaki , m_grate29
02-09-2012, 12:08 AM
ارسال: #6
شخصا به این بحث علاه دارم.
درخواست مکینم اگر علاقه مند بودید مقاله ای که نوشته ام را در ماهنامه خلاقیت در شماره ویژه عید به عنوان "هفت توصیه برای سال جدید" مطالعه بفرمائید.

متاسفانه ریال ارزشش روز به روز کم میشود.
پیشنهاد بنده طلا و ملک است.

نگه داری ریال کمی دور از دوراندیشی است. البته بارها به این موضوع در انجمن اشاره کرده ام.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , pulaki , m_grate29 , ساقی , successfulman , yousefi66
02-09-2012, 12:18 AM
ارسال: #7
دلار هم نه . طلا قیمت واقعی و لحظه ای دارد . و واقعی تر است

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , pulaki , m_grate29 , ساقی
04-21-2012, 09:12 AM
ارسال: #8
تو این موقعیت که هر روز شاهد پایین امدن ارزش ریال نسبت به ارزهای دیگر هستیم و ریال بی ارزش تر از همیشه شده
و نرخ تورم بالاست پس انداز در بانک ها سوده نیست و برعکس ما متحمل ضرر هم خواهیم شد با یه مثال بیشتر توضیح میدم
اگر ما مبلغ ده میلیون تومان پول داشته باشیم
1. این مبلغ را یکساله در نزد بانک به پس انداز میگذاریم
2.با ان یک ماشین پراید میخریم فکر کنم قیمت ان هم همین حدودا باشه
پس ما از خرید ماشین صرف نظر کردیم و پولمان را یکساله پس انداز کردیم و بعد از یکسال میخواهیم با پس اندازمان
برای خود یک ماشین پراید بخریم
ایا با این نرخ افزایش ارزهای معتبر خارجی و کاهش ارز داخلی ما بعد از گذشت یکسال میتوانیم همان ماشین را
به قیمت سال گذشته که ده میلیون تومان بود بخریم ؟
امیدوارم تونسته باشم منظورمو شفاف رسونده باشم بله من اعتقاد دارم تو این شرایط ارزش هر دارایی بیشتر از پولی است که پیوسته در حال سقوط است .

دکتر شریعتی
ساعتها را بگذارید بخوابند
بیهوده زیستن را نیازی به شمردن نیست.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , ناصر صادقی , pulaki , m_grate29 , gladreall , ساقی
04-21-2012, 09:40 AM
ارسال: #9
من کلا اعتقاد دارم آدم وقتی میخواد سرمایه گذاری یا پس انداز یا غیره انجام بده همه موجودیشو نباید تو یه کار بزاره باید یک یا دو قسمتش کنه
از نظر من برای شروع افتتاح یه حساب پس انداز از اینا که 5 سال هرماه پول میریزی بعد 5 سال هرچی موجودی داشته باشی 2 برابر میشه(من تو بانک سامان دارم فکر کنم انحصاری این بانکه) یا خرید یه بیمه عمر با سرمایه فوت کم و سود بالا یا خرید ملک یا زمین (حتی مشارکتی با چند دوست یا فامیل) یا خرید طلا (طلای ساده نه جواهر که ضرر شه موقع فروخت) که هم میتونی استفاده کنی ازش هم موقع نیاز بفروشیش یا یه پراید میخرم اجاره میدم به آموزشگاه رانندگی یا تو موسسات مالی میزارم بعد دوماه وام میگیرم روش

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , ناصر صادقی , ساقی , successfulman
04-21-2012, 11:57 AM
ارسال: #10
بعداز5سال موجودیت دوبرابر میشه یعنی سالانه20% سود به پولت تعلق میگیره یعنی معادل درصد سود اوراق مشارکت و اوراق مشارکت از هرلحاظ به این طرح برتری دارد از خرید بیمه نامه عمر با سرمایه کم و سود بالا اطلاع زیادی ندارم ولی با خرید مشارکتی ملک وزمین اصلا موافق نیستم خرید خودرو و اجاره آن به آموزشگاه هم هزینه اش بیشتر از درآمدش است پولت را هم درحساب بذارید و بعدش معادل آن وام بگیرید هم دردسرش زیاده مثل پیداکردن ضامن وغیره و از آن گذشته گیرم این وام راهم گرفتید و موجودیتان دوبرابر شد آنوقت میخواهید چکار کنید دوباره میذارید بانک تا از یه بانک دیگر وام دیگری دریافت کنید؟!

تماس با من09368460269

قلم گفتا كه من شاه جهانم/قلمزن رابه دولت مي رسانم
 تشکر شده توسط: ساقی , yousefi66
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین پس انداز در ایران چگونه است؟ ... لطفا همه شرکت کنند m-jalalvand 38 10,097 11-06-2018 10:56 AM
آخرین ارسال: ehsan_info

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS