ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

يه پيشنهاد عالي(200 هزار تومان بازاي هر فروش)
زمان کنونی: 04-20-2024, 02:10 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: P@RSA
آخرین ارسال: DJ MehrDL
پاسخ: 32
بازدید: 19431

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
يه پيشنهاد عالي(200 هزار تومان بازاي هر فروش)
01-18-2012, 01:24 AM
ارسال: #11
RE: يه پيشنهاد عالي(200 هزار تومان بازاي هر فروش)
دوست عزيز از صميم قلب اميدوارم كه موفق باشي ولي زياد روي قول بچه هاي اين انجمن حساب باز نكن با كمال پوزش ولي من ميخواستم كه در هر معامله 20 درصد گيرشان ولي انگار دوستان اشتهايشان كل 100 درصد سود بود و متاسفانه نتونستيم كه همكاري كنيم تصميم هم گرفتم كه خودم يكتنه كار كنم از 68 نفر ايميل كه تقاضاي همكاري كردند وقت عمل يكنفر پا پيش نگذاشت.نميدونم شايد شما به اندازه من بدشانس نباشي ولي خواستم بگم كه اينجا از حرف تا عمل خيلي فاصلست.براي ما كه اينجور بود كاش براي شما نباشد.به نظر من اگه خودت به صورت شخصي بازارياب بگيري موفق تر خواهي بود.با يك آگهي راحت تعداد زيادي بهت زنگ ميزنند مبلغ آگهي هم 38000 كادر 9*5 جوابگو خواهد بود.من امتحان كردم جواب داد.ببخش كه تو پستت اومدم ولي خواستم تجربه خودم را باهات به اشتراك بزارم.موفق باشي

[تصویر: bbdfea212e3a.gif]

09364455049
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mallarme , habib tousi , yu3f , نرگس فیاض , hamid.h , blacknight19
01-18-2012, 01:52 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-18-2012 01:55 AM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #12
(01-18-2012 01:24 AM)mhe نوشته شده توسط:  دوست عزيز از صميم قلب اميدوارم كه موفق باشي ولي زياد روي قول بچه هاي اين انجمن حساب باز نكن با كمال پوزش ولي من ميخواستم كه در هر معامله 20 درصد گيرشان ولي انگار دوستان اشتهايشان كل 100 درصد سود بود و متاسفانه نتونستيم كه همكاري كنيم تصميم هم گرفتم كه خودم يكتنه كار كنم از 68 نفر ايميل كه تقاضاي همكاري كردند وقت عمل يكنفر پا پيش نگذاشت.نميدونم شايد شما به اندازه من بدشانس نباشي ولي خواستم بگم كه اينجا از حرف تا عمل خيلي فاصلست.براي ما كه اينجور بود كاش براي شما نباشد.به نظر من اگه خودت به صورت شخصي بازارياب بگيري موفق تر خواهي بود.با يك آگهي راحت تعداد زيادي بهت زنگ ميزنند مبلغ آگهي هم 38000 كادر 9*5 جوابگو خواهد بود.من امتحان كردم جواب داد.ببخش كه تو پستت اومدم ولي خواستم تجربه خودم را باهات به اشتراك بزارم.موفق باشي

دوست عزیز
عجیب است که بین 68 علاقمند کسی پیشقدم نشده است.
حتما ایرادی در نحوه کار بوده است وگرنه نمیتوان همه را در یک موضوع جمع بست، شاید جای کاری از شما ایراد داشته است یا موضوع را از خود افراد و دلیل عقب نشینی را سوال کنید.
حتما دنبال دلیل باشید وگرنه با یکبار عقب رفتن که نمیتوان همه چیز را تمام شده بحساب آورد!
شاید انتظاراتی از موضوع داشته اند که برآورده نشده وگرنه با فروش نرفتن یک محصول یا نمایندگی که نمیتوان همه مشتریان را مورد نکوهش قرار داد.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , arash67 , mosafere55 , totia , تنگسیر , ajand.pc , maxsoulfly , MARYAR , صابری , habib tousi , yu3f , نرگس فیاض , hamid.h , mrs.abbasi
01-18-2012, 07:59 AM
ارسال: #13
متاسفانه دوستان این انجمن را با بازار اشتباه گرفته اند. این انجمن برای پرورش فکری و ذهنی عزیزان است نه بازار خریدو فروش.
اگر جنس فردی فروش رفت همه خوبند و اگر فروش نرفت همه بد.
جمله نمیشه رو حرف این بچه ها حساب کرد بنظرم جمله شایسته ای نیست. در اینجا عزیزان پیشنهاد می دهند و اگر فردی خواست همکاری میکند. همین.
لطفا از توهین کردن خودداری فرمائید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , mehdi098 , arash67 , mosafere55 , Alireza_Kh , totia , dara , mohammadshamosi , Mind , maxsoulfly , MARYAR , صابری , yu3f , نرگس فیاض , A!M!I!R , hamid.h , mrs.abbasi , tan-graphic
01-18-2012, 01:48 PM
ارسال: #14
سلام
آدرس دفتر نمايندگي تبريز و مشهد :
بعضي از دوستان آدرس نمايندگيها را خواستند :
مشهد : بلوار فرامرز،فرامرز 36 نبش سه راه اول
تبريز : خيابان شريعتي جنوبي-كوچه مهران1-ساختمان 254-طبقه سوم.

دوستان عزيز در استانهاي ديگر هم ميتوانند فعاليت كنند و از اين موقعيت خوب استفاده كنند.
با من از طريق اين تاپيك يا پ خ يا تلفني در تماس باشيد. اگر سوال يا ابهامي هست مطرح كنيد.

((ميلياردر شدن همه اعضا انجمن آرزوي من است.))

تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , arash67 , مهدی گل محمدی , mosafere55 , ajand.pc , maxsoulfly , Mrs.Seyedi , MARYAR , mallarme , صابری , habib tousi , yu3f , A!M!I!R
01-18-2012, 04:20 PM
ارسال: #15
(01-18-2012 07:59 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  متاسفانه دوستان این انجمن را با بازار اشتباه گرفته اند. این انجمن برای پرورش فکری و ذهنی عزیزان است نه بازار خریدو فروش.
جمله نمیشه رو حرف این بچه ها حساب کرد بنظرم جمله شایسته ای نیست. در اینجا عزیزان پیشنهاد می دهند و اگر فردی خواست همکاری میکند. همین.

آقاي قربانيان با تمام احترامي كه به شما قائلم ولي متاسفانه يك كم تند رفتيد.منظور من چيز ديگري بود اينجارا هم با بازار اشتتباه نگرفتم.اشكال نداره اين نيز بگذرد

09364455049
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mosafere55 , مهدی گل محمدی , mallarme , habib tousi , A!M!I!R , mrs.abbasi
01-18-2012, 06:04 PM
ارسال: #16
(01-18-2012 04:20 PM)mhe نوشته شده توسط:  
(01-18-2012 07:59 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  متاسفانه دوستان این انجمن را با بازار اشتباه گرفته اند. این انجمن برای پرورش فکری و ذهنی عزیزان است نه بازار خریدو فروش.

آقاي قربانيان با تمام احترامي كه به شما قائلم ولي متاسفانه يك كم تند رفتيد.منظور من چيز ديگري بود اينجارا هم با بازار اشتتباه نگرفتم.اشكال نداره اين نيز بگذرد

مهندس جان اگر من اشتباه برداشت کردم , از شما و همه عزیزان عذر می خواهم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , mosafere55 , mhe , arash67 , مهدی گل محمدی , totia , تنگسیر , M3HDI , maxsoulfly , habib tousi , A!M!I!R , mrs.abbasi
01-18-2012, 06:13 PM
ارسال: #17
خواهش ميكنم از بحثهايي كه مربوط به اين تاپيك نيست خودداري شود. بلكه جهت فعالتر شدن آن همكاري كنيد.
براي ميلياردر شدن دست به دست هم بديم كه يك دست صدا نداره.

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , mosafere55 , arash67 , مهدی گل محمدی , ajand.pc , M3HDI , maxsoulfly , MARYAR , صابری , habib tousi , yu3f , mrs.abbasi
01-18-2012, 08:41 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-18-2012 08:42 PM، توسط mhe.)
ارسال: #18
سو تفاهم شده به خدا.من مخلص تمام بچه های انجمن هم هستم من منظورم اصلا این نبود نمیدونم چرا اینجوری برداشت شد.به هر حال از همه معذرت میخوام.شرمنده که پست شما هم خراب شد.

09364455049
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , arash67 , مهدی گل محمدی , sara , تنگسیر , M3HDI , maxsoulfly , MARYAR , mallarme , صابری , habib tousi , A!M!I!R , mrs.abbasi
01-18-2012, 09:39 PM
ارسال: #19
اگر ممکن است اسم شرکت و شماره تلفن ان را هم قرار دهید.
آیا برای استان های دیگر نیز این امکان وجود دارد؟
یک سخن هم با مسیح گرامی: دوست من نمیدونم شما چه برداشتی داشتید, ولی شخص بنده دوست داشتم اطلاعاتی از کار شما داشته باشم همچنین نسبت به این فرصت فکر کردم ولی من تا حالا فرصت این را نداشتم که فعالیتی برای بازار محصول شما رو داشته باشم ولی کار شما و خدمت شما در گوشه ای از ذهن من بوده است, بقیه بچه ها رو نمیدونم ولی من اول اینکه در یک شهر کوچک زندگی می کنم و دوم اینکه تا دو یا سه هفته دیگر شاید وقتم خالی نباشد, که اگر این امکان فراهم شد همکاری با شما برای من افتخار است, در ضمن اگر اطلاعات گرفتن از هر کار مشکل دارد دیگر باید از این به بعد چشمهامون کور و گوشهامون کر باشن, دوست من مسیح جان در هر صورت برای شما آرزوی موفقیت بیشتر را دارم.

همچون کوه استوار بمان، ... همچون رعد بتاز، ... هراسی به خود راه مده، ... تا بوده همین بوده ...
 تشکر شده توسط: jahanagahi , arash67 , مهدی گل محمدی , maxsoulfly , habib tousi , yu3f , mrs.abbasi
01-18-2012, 11:40 PM
ارسال: #20
(01-18-2012 09:39 PM)Alireza_Kh نوشته شده توسط:  اگر ممکن است اسم شرکت و شماره تلفن ان را هم قرار دهید.
آیا برای استان های دیگر نیز این امکان وجود دارد؟
یک سخن هم با مسیح گرامی: دوست من نمیدونم شما چه برداشتی داشتید, ولی شخص بنده دوست داشتم اطلاعاتی از کار شما داشته باشم همچنین نسبت به این فرصت فکر کردم ولی من تا حالا فرصت این را نداشتم که فعالیتی برای بازار محصول شما رو داشته باشم ولی کار شما و خدمت شما در گوشه ای از ذهن من بوده است, بقیه بچه ها رو نمیدونم ولی من اول اینکه در یک شهر کوچک زندگی می کنم و دوم اینکه تا دو یا سه هفته دیگر شاید وقتم خالی نباشد, که اگر این امکان فراهم شد همکاری با شما برای من افتخار است, در ضمن اگر اطلاعات گرفتن از هر کار مشکل دارد دیگر باید از این به بعد چشمهامون کور و گوشهامون کر باشن, دوست من مسیح جان در هر صورت برای شما آرزوی موفقیت بیشتر را دارم.

شركت رانش فراز (تهران) : 021-88344564الي5
شركت رانش فراز (مشهد) : 0511-6082004
شركت سوداپويش آذر (تبريز) : 0411-5568100الي1
بله براي استانهاي ديگر هم توسط يكي از نمايندگيها انجام مي شود.
دوستان اين شركتها بسيار معتبر هستند شروع كنيد و اين فرصت خوب رو از دست ندهيد.
فرصتها اندكند شايد شروع ميلياردر شدن شما باشه

تشکر شده توسط: Alireza_Kh , jahanagahi , مهدی گل محمدی , maxsoulfly , Mrs.Seyedi , MARYAR , صابری , habib tousi , yu3f
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  همه نظر بدن! مخصوصاً مديران فروش محسن قلي زاده 10 3,545 09-17-2013 11:15 AM
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
  تبلیغات پارتیزانی موثرترین روش ارتقاء فروش ahmad rezaee 1 6,112 08-13-2012 08:00 PM
آخرین ارسال: ast0300
  شروع طرح فروش تقویم های حصیری مهدی گل محمدی 20 5,830 02-05-2012 10:52 PM
آخرین ارسال: Alireza_Kh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS