ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

درامد لوازم التحریری
زمان کنونی: 04-24-2024, 06:21 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: doost_fu
آخرین ارسال: hamedbahiraee
پاسخ: 20
بازدید: 36672

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 47 رأی - میانگین امیتازات : 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درامد لوازم التحریری
02-28-2013, 03:55 PM
ارسال: #11
RE: درامد لوازم التحریری
اگر نیتتون زدن مغازه لوازم التحریر هست حتما سعی کنید نمایندگی چند برند مشهور را در شهر یا استانتون بگیرید و در کنار جزئی فروشی پخش کننده اون برندها باشید .کم کم نمایندگیهای بیشتری بگیرید وبه عمده فروشی بزرگ لوازم التحریر در شهر یا استانتون تبدیل بشید.
موفق باشید.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , iran , doost_fu
02-28-2013, 04:22 PM
ارسال: #12
(02-28-2013 03:55 PM)mir abas نوشته شده توسط:  اگر نیتتون زدن مغازه لوازم التحریر هست حتما سعی کنید نمایندگی چند برند مشهور را در شهر یا استانتون بگیرید و در کنار جزئی فروشی پخش کننده اون برندها باشید .کم کم نمایندگیهای بیشتری بگیرید وبه عمده فروشی بزرگ لوازم التحریر در شهر یا استانتون تبدیل بشید.
موفق باشید.

سلام
آقای میرعباس چطور باید نمایندگی برند های مختلف رو گرفت؟
به طور مثال من باید چطور نمایندگی برند خودکار lexi رو بگیرم؟وارد کننده اش رو از کجا پیدا کنم؟

فعلا در وضعیت ورشکستگی
 تشکر شده توسط: iran , مهدی گل محمدی , سیدمهدی هاشمی , doost_fu , mir abbas
02-28-2013, 04:58 PM
ارسال: #13
(02-28-2013 04:22 PM)eev نوشته شده توسط:  
(02-28-2013 03:55 PM)mir abas نوشته شده توسط:  اگر نیتتون زدن مغازه لوازم التحریر هست حتما سعی کنید نمایندگی چند برند مشهور را در شهر یا استانتون بگیرید و در کنار جزئی فروشی پخش کننده اون برندها باشید .کم کم نمایندگیهای بیشتری بگیرید وبه عمده فروشی بزرگ لوازم التحریر در شهر یا استانتون تبدیل بشید.
موفق باشید.

سلام
به طور مثال من باید چطور نمایندگی برند خودکار lexi رو بگیرم؟وارد کننده اش رو از کجا پیدا کنم؟

نمایندگی گرفتن کاری نداره......
فقط مهم خریده که باید بالا باشه....

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , doost_fu , mir abbas
02-28-2013, 06:40 PM
ارسال: #14
لطفا درمورد هزینه های اولیه یه خورده توضیح بدین ؟
چقد نیازه؟
بقلش میشه چیکار کرد ؟

سپاس
 تشکر شده توسط: mir abbas
03-01-2013, 12:34 AM
ارسال: #15
(02-28-2013 04:22 PM)eev نوشته شده توسط:  
موفق باشید.

سلام
به راحتی میشه اینکار را کرد فقط باید ضمانتهایی که از شما درخواست میکنند را به انها ارائه کنید .
با یک تحقیق کوچک خم و چم کار دستتون میاد.

تشکر شده توسط: MARYAR , doost_fu
03-01-2013, 12:45 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-01-2013 12:49 AM، توسط doost_fu.)
ارسال: #16
نبـــــــــــود ؟10_00410_00410_004
منظورتون از ضمانت چیه ؟
یعنی مثلا میگن باید انقدر بخری انقدر بتونی بفروشی ؟؟؟ و یا چی .... ؟؟؟
 تشکر شده توسط: mir abbas
03-01-2013, 12:57 AM
ارسال: #17
اگر خریدتون از شرکت خیلی بالا باشه مطمئنا ضمانتهایی مثل سند ملک و ... از شما میگیرند ولی اگر فروشتون ماهیانه در حد 10 تومن باشه چک کارمندی شاید کارساز باشه ولی هر شرکتی یک سری شرایطی جهت اخذ نمایندگی میذاره که مهمترینش داشتن سند ملک هست باید به شرکتها مراجعه کنید و شرایط را جویا شوید.

تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , MARYAR , doost_fu , مهدی گل محمدی
03-01-2013, 01:14 AM
ارسال: #18
برا اول کار نمایندگی زیاد مهم نیست
من می خوام فقط یه شغل مستقل داشته باشم لوازم تحریری یکی از پیشنهاد ها یا ایده هامه الان سوال من در مورد هزینه اولیه راه اندازی این شغل و میزان درامدش هست
و اینکه بقلش میتونم چیکار کنم ؟
من یک کامپیوتر / پرینتر تک کاره لیزری / دستگاه پرس کارت هم دارم البته پرینتر و دستگاه پرس کارت برا یه کار دیگه پارسال خریدم ولی اون کار نشد ( به همت برادران چینی )
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , mir abbas , مهدی گل محمدی , iran
08-20-2016, 05:57 AM
ارسال: #19
سلام من میخواستم مغازه لوازم التحریر بزنم بازار تهران و مشهد از لحاظ فاصله به شهر ما یکی هست برا تامین نیاز مغازه کدوم بازار بهتره تهران یا مشهد؟ لطفا راهنمایی کنید. تشکر
12-12-2017, 06:47 PM
ارسال: #20
خرید لوازم التحریر
نکته‌ی مهم درباره‌ی خرید لوازم التحریر مورد نیاز مدرسه، انتخاب بهترین گزینه‌‌ای است که هم کیفیت و هم قیمت مناسبی دارد. هم‌چنین هماهنگی کیف، جامدادی، خودکار و غیره، با یکدیگر ازنظر اندازه، طراحی و کارایی اهمیت دارد. در دسته خرید لوازم تحریر ، با پیشنهاد‌های ما برای خرید کیف و لوازم‌التحریر مدرسه آشنا خواهید شد، تا بتوانید لوازم‌التحریر مورد نیازتان را به راحتی و با دقت خرید نمایید.

وبلاگ کوتینت مفتخر است آمادگی خود را جهت همکاری با شرکت ها ، سازمان ها ، ادارات و مدارس و آموزشگاه ها در راستای خرید لوازم التحریر ، ملزومات اداری و آموزشی با قیمت مناسب در سراسر کشور اعلام نماید.

خریداران محترم می توانند به منظور آشنایی با نحوه انجام سفارش و آشنایی بیشتر با محصولات و همچنین راهنمایی خرید و قیمت اقلام از مطالب ما بازدید نمایند و با شماره تماس های موجود در سایت با ما در تماس باشند .

در این دسته خرید لوازم التحریر راهنمایی های لازم در مورد خرید انواع نوشت افزار ، کاغذ ، پاکت ، زونکن و ملزومات بایگانی ، کلیه ملزومات رومیزی ، ماشین حساب ، سوزن منگنه ، خط کش و … قرار دارد.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نیاز به همفکری در مورد پخش لوازم آرایشی در شهرستان mahyar1366 31 6,561 05-28-2018 08:54 AM
آخرین ارسال: jagvar300
  راهنمایی در مرد خدمات ارائه شده در مغازه لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر majid yousefi 1 3,243 03-01-2018 11:08 PM
آخرین ارسال: Iman001
  پخش لوازم آرایش در تهران mahdi450 3 1,452 10-11-2014 11:03 AM
آخرین ارسال: mahdi450
  فروش لوازم آرایشی azad1000 2 1,896 06-29-2013 09:06 AM
آخرین ارسال: محسن قلي زاده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS