ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اولین یک میلیارد
زمان کنونی: 04-24-2024, 11:34 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: naser007
آخرین ارسال: حمید رضا غ
پاسخ: 2
بازدید: 455

ارسال پاسخ 
اولین یک میلیارد
12-07-2019, 09:07 PM
ارسال: #1
اولین یک میلیارد
سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستان
شاید ماهها و سالها از مدت زمانی که تمامی پست ها و تاپیک های این انجمن رو تک به تک میخوندم گذشته باشد، بیاد دارم زمانی را که تنها دلخوشی و عشق من خوندن مطالب مختلف ایجاد کسب و کار و پول درآوردن میگذشت و همچنان امروز در حسرت دیروز و آرزوی فردا

امروز که دارم این پست رو خدمتتون مینویسم خدا رو شکر صاحب چند تت شغل و به اصطلاح اولین یک میلیارد شدم. البته شاید سرجمع بیشتر هم باشند ولی همون کلمه اولین یک میلیارد خیلی تو دل برو هست
میخواستم بگم خدمتتون که شروع کنید از یه جایی شروع کنید همه جوانب رو بسنجید و استارت رو بزنید که موفقیت شما در گرو تلاش و پشتکار شماست.
به امید روزی که همه اعضاء انجمن یک تاپیک اولین یک میلیارد داشته باشند
موفق باشید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: حمید رضا غ
12-22-2019, 12:13 PM
ارسال: #2
RE: اولین یک میلیارد
(12-07-2019 09:07 PM)naser007 نوشته شده توسط:  سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستان
شاید ماهها و سالها از مدت زمانی که تمامی پست ها و تاپیک های این انجمن رو تک به تک میخوندم گذشته باشد، بیاد دارم زمانی را که تنها دلخوشی و عشق من خوندن مطالب مختلف ایجاد کسب و کار و پول درآوردن میگذشت و همچنان امروز در حسرت دیروز و آرزوی فردا

امروز که دارم این پست رو خدمتتون مینویسم خدا رو شکر صاحب چند تت شغل و به اصطلاح اولین یک میلیارد شدم. البته شاید سرجمع بیشتر هم باشند ولی همون کلمه اولین یک میلیارد خیلی تو دل برو هست
میخواستم بگم خدمتتون که شروع کنید از یه جایی شروع کنید همه جوانب رو بسنجید و استارت رو بزنید که موفقیت شما در گرو تلاش و پشتکار شماست.
به امید روزی که همه اعضاء انجمن یک تاپیک اولین یک میلیارد داشته باشند
موفق باشید

به به عالیه دوست عزیز 10_004
میتونید مختصر توضیحی در مورد کارتون بدید که شاید کمکی به شکل گیری ذهنیت بچه ها کرده باشه؟
ممنونHeart

طراح انواع سازه های صنایع نفت، گاز و پتروشیمی
طراح انواع مخازن آب و فاضلاب
طراح انواع سازه های اسکلت فلزی و بتنی و سوله
دارای پروانه نظارت از سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران

[/u]
احساس پرانتزی را دارم
که همه ے اتفاقات خوب
داخل آن اتفاق مے افتد .
آری ؛ خدا را مهمان قلب کوچکم کرده ام
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  به عنوان یک ملیاردر سخترین روزی که داشتین یادتونه(از لحاظ بحران مالی) ملیاردرسی ساله 2 1,035 05-30-2014 08:35 PM
آخرین ارسال: مهدی 1
  اولین محصول ایران خودرو پس از تحریمها mir abbas 0 797 12-14-2012 07:00 PM
آخرین ارسال: mir abbas
  خودرو یک میلیون دلاری (ماشین رویاهای منه) صدفی 2 1,158 07-14-2012 01:30 AM
آخرین ارسال: صدفی
  شارژ کردن گوشی موبایل با یک قاشق آب MARYAR 3 1,172 01-16-2012 12:57 PM
آخرین ارسال: MARYAR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS