ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

درخواست مشورت و راهنمایی
زمان کنونی: 04-17-2024, 12:41 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: iliya.h.k
آخرین ارسال: r2013.samadi
پاسخ: 3
بازدید: 284

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست مشورت و راهنمایی
08-19-2017, 12:10 AM
ارسال: #1
درخواست مشورت و راهنمایی
باسلام.خدمت همگی دوستان.مدتیه بفکر بازکردن یه مغازه لباس زنانه و بچگانه ام هیچ تجربه ای ندارم.ومیخام ازصفرشروع کنم سرمایه ام کمه و توی شهرکوچیک زندگی میکنم ک اکثرمردم لباس ارزون میخان.حالا ازشماعزیزان درخواست کمک وراهنمایی دارم10_004
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: r2013.samadi
08-19-2017, 08:48 AM
ارسال: #2
RE: درخواست مشورت و راهنمایی
(08-19-2017 12:10 AM)iliya.h.k نوشته شده توسط:  باسلام.خدمت همگی دوستان.مدتیه بفکر بازکردن یه مغازه لباس زنانه و بچگانه ام هیچ تجربه ای ندارم.ومیخام ازصفرشروع کنم سرمایه ام کمه و توی شهرکوچیک زندگی میکنم ک اکثرمردم لباس ارزون میخان.حالا ازشماعزیزان درخواست کمک وراهنمایی دارم10_004

من خودم 3 سال توی یکی از بهترین مناطق تهران،فروشنده لباس بچگونه بودم،بعد از سه سال اومدم که خودم به طور مستقل شروع به کار کنم و مغازه بزنم ولی با توجه به کرایه مغازه های بالا دیدم که اصلا نمیصرفه
یعنی هرچی که کار میکردم رو بایستی میریختم تو جیب صاحب مغازه
توی تهران که به نظرم نمیصرفه
حالا شهر شما رو نمیدونم
08-19-2017, 03:48 PM
ارسال: #3
RE: درخواست مشورت و راهنمایی
(08-19-2017 12:10 AM)iliya.h.k نوشته شده توسط:  باسلام.خدمت همگی دوستان.مدتیه بفکر بازکردن یه مغازه لباس زنانه و بچگانه ام هیچ تجربه ای ندارم.ومیخام ازصفرشروع کنم سرمایه ام کمه و توی شهرکوچیک زندگی میکنم ک اکثرمردم لباس ارزون میخان.حالا ازشماعزیزان درخواست کمک وراهنمایی دارم10_004

سلام دوست عزیز.
من خودم 15 ساله تو کار لباسم. سود خوبی داره. پیشنهاد می کنم اجناستون رو از بازار بزرگ تهران خریداری کنید که هم ارزون تره و هم متنوع تر. سعی کنید از هر مدلی داشته باشید ولی به تعداد کم! که اجناستون برای مشتری تکراری نشه. می تونید یه مغازه اجناس ده تومنی باز کنید که طرفدارانشم بیشتره. شروع کنید انشاا.. موفق میشید.

وب مهراز :: طراحی و توسعه وب
09120642269
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی شغل در منزل دنیا1 7 2,806 07-21-2014 04:49 AM
آخرین ارسال: drmoein1372

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS