ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

حتما نیاز دارید با من آشنا بشید! معلول پر درامد!
زمان کنونی: 03-29-2024, 08:03 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahan99
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
پاسخ: 30
بازدید: 3859

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حتما نیاز دارید با من آشنا بشید! معلول پر درامد!
08-14-2017, 12:30 PM
ارسال: #21
RE: حتما نیاز دارید با من آشنا بشید! معلول پر درامد!
(08-08-2017 08:30 PM)mahan99 نوشته شده توسط:  بسم الله الرحمن الرحیم

من خیلی با خودم کلنجار رفتم که جواب شما رو ندم اما هرچی فکر کردم دیدم جواب ندم مورد قضاوت بد قرار میگیرم!

عزیزی که داری این پست رو میخونی، این شخص که بالا پیام دادن شدیدا دنبال مفت بدست آوردن پول هستن و اصلا هیچی جز این براشون مهم نیست

براحتی آبروی دیگران رو زیر سوال میبرن و توهین میکنن، که شایسته خودشون هست

هر کس که آشنایی کوچیکی با این سایت داشته باشه میدونه با چک کردن نمودار کاربر میشه استراتژیش رو فهمید

برای همین بنده نام کابریم رو نمیزارم چون مورد سواستفاده یه سری ... ( فرد نادرست ) قرار میگیره که باش مردم رو تلکه کنن

اما یه تصویر از نمودار اکانت میزارم و قضاوت رو میسپرم به خودتون

یا علی مدد

درود

شما که داری از آقای زاهد صحبت میکنی و روشنگریهای ایشون رو دال بر مفت خواری میدونی ،لازم دونستم چند نکته رو خدمتتون عرض کنم

1.به تاریخ عضویت ایشون و خودتون یه نگاهی بیندازین بد نیست،ایشون طی این چند سال خودشونو نشون دادن که کی هستن و چه آموزشهای رایگانی برای استفاده ی دوستان در سایت گذاشتن.بی منت،بی هزینه.اینو عضو های قدیمی سایت کاملا میدونن.شما به فکر ثابت کردن خودت باش،ایشونو ما میشناسیم(میخوای فراخوان بدم اعضای قدیمی بیان تایید کنن؟؟)

2.شما و هر کسی مثل شما که ادعا داره مثلا 3 میلیون سرمایه گذاری کنین ماهی 1.700 درآمد داشته باشین ، مطمئنا ناقص العقله. چون اگه عقل درست و حسابی داشت میرفت n تا اکانت برای خودش میساخت،ماهی n تا 1.700 درمیاورد و نیازی به کلنجار رفتن با من نوعی و فروش اسکریپت نداشت 10_00310_003
ولی شما ناقص العقل نیستی ، فقط درامد زایی اسکریپتت دروغه و میخوای از راه فروشش پول بدست بیاری.
شما تازه از راه رسیدی بشین عرقت خشک بشه،یه چایی هم میگم برات بیارن.شما اولیش نیستی،خیلیا اومدن همچین ادعاهایی کردن و دروغشون رو شده وضایع شدن و رفتن

درآخر: از شخصیتت شدیدا شدیدا شدیدا بدم اومد،چون کلاهبرداری خودتو در غالب کمک به معلولان ارائه دادی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Mohammad89 , مهندس روح الله زاهد
08-16-2017, 12:33 PM
ارسال: #22
(08-14-2017 12:30 PM)*sinuhe* نوشته شده توسط:  
(08-08-2017 08:30 PM)mahan99 نوشته شده توسط:  

درود

شما که داری از آقای زاهد صحبت میکنی و روشنگریهای ایشون رو دال بر مفت خواری میدونی ،لازم دونستم چند نکته رو خدمتتون عرض کنم

1.به تاریخ عضویت ایشون و خودتون یه نگاهی بیندازین بد نیست،ایشون طی این چند سال خودشونو نشون دادن که کی هستن و چه آموزشهای رایگانی برای استفاده ی دوستان در سایت گذاشتن.بی منت،بی هزینه.اینو عضو های قدیمی سایت کاملا میدونن.شما به فکر ثابت کردن خودت باش،ایشونو ما میشناسیم(میخوای فراخوان بدم اعضای قدیمی بیان تایید کنن؟؟)

2.شما و هر کسی مثل شما که ادعا داره مثلا 3 میلیون سرمایه گذاری کنین ماهی 1.700 درآمد داشته باشین ، مطمئنا ناقص العقله. چون اگه عقل درست و حسابی داشت میرفت n تا اکانت برای خودش میساخت،ماهی n تا 1.700 درمیاورد و نیازی به کلنجار رفتن با من نوعی و فروش اسکریپت نداشت 10_00310_003
ولی شما ناقص العقل نیستی ، فقط درامد زایی اسکریپتت دروغه و میخوای از راه فروشش پول بدست بیاری.
شما تازه از راه رسیدی بشین عرقت خشک بشه،یه چایی هم میگم برات بیارن.شما اولیش نیستی،خیلیا اومدن همچین ادعاهایی کردن و دروغشون رو شده وضایع شدن و رفتن

درآخر: از شخصیتت شدیدا شدیدا شدیدا بدم اومد،چون کلاهبرداری خودتو در غالب کمک به معلولان ارائه دادی

بسم الله الرحمن الرحیم

خوشحالم که این پست باعث شد واکنش های مختلف افراد رو ببینم و بزرگتر فکر کنم

اول اینکه بغض و کینه ناشی از ناتوانی رو میشه تو پست های شما دید
میگم شما چون خیلی راحت اکانت تکثیر میکنید و عقده گشایی میکنید!10_004

اما نمیدونم چرا ا ز این همه آدم شما فقط اینقدر تحت فشار قرار گرفتید؟؟؟4yajuyo

من اگه دروغ بگم پیش خدا مسئولم، اما شما که این همه تهمت و توهین کردید رو نخواهم بخشید تا خدا به حسابتون برسه. قلبی گفتم

چرا بجای قضاوت و توهین یکبار جرات انجام میدادی؟ چرا کاری که از انجام عاجزی رو به نفرت و توهین به انجام دهندهش جبران میکنید؟؟؟

من به هرکس غیر از شما این اسکریپت رو خواهم داد حتی رایگان
اینجور بر حقارتتون افزوده خواهد شد

در پایان:
خدایا ما رو از بخل و حسد و شر انس و جن دور بدار

یاعلی

ای مالک ! بدان اگر مهربان باشی تورا به داشتن انگیزه های پنهان متهم میکنند، ولی مهربان باش.
اگرشریف و درستکارباشی فریبت میدهند ، ولی شریف ودرستکار باش . نیکیهای امروزت را فراموش میکنند، ولی نیکوکار باش . بهترینهای خودت را به دیگران ببخش ، حتی اگر اندک باشد .
درانتها خواهی دید آنچه می ماند میان تو و خدای توست، نه میان تو ومردم.......

..................................................
08-17-2017, 01:44 PM
ارسال: #23
(08-16-2017 12:33 PM)mahan99 نوشته شده توسط:  
(08-14-2017 12:30 PM)*sinuhe* نوشته شده توسط:  
(08-08-2017 08:30 PM)mahan99 نوشته شده توسط:  

درود

بسم الله الرحمن الرحیم

خوشحالم که این پست باعث شد واکنش های مختلف افراد رو ببینم و بزرگتر فکر کنم

اول اینکه بغض و کینه ناشی از ناتوانی رو میشه تو پست های شما دید
میگم شما چون خیلی راحت اکانت تکثیر میکنید و عقده گشایی میکنید!10_004

اما نمیدونم چرا ا ز این همه آدم شما فقط اینقدر تحت فشار قرار گرفتید؟؟؟4yajuyo

من اگه دروغ بگم پیش خدا مسئولم، اما شما که این همه تهمت و توهین کردید رو نخواهم بخشید تا خدا به حسابتون برسه. قلبی گفتم

چرا بجای قضاوت و توهین یکبار جرات انجام میدادی؟ چرا کاری که از انجام عاجزی رو به نفرت و توهین به انجام دهندهش جبران میکنید؟؟؟

من به هرکس غیر از شما این اسکریپت رو خواهم داد حتی رایگان
اینجور بر حقارتتون افزوده خواهد شد

در پایان:
خدایا ما رو از بخل و حسد و شر انس و جن دور بدار

یاعلی

تهمت و توهین از نوشته های خودتون میباره.
شما که ادعا میکنی برنامه نویسی نمیتونی اکانت تکثیری ، با اکانتی که 4 ساله فعاله رو تشخیص بدی؟
08-17-2017, 05:30 PM
ارسال: #24
درود بر شما
ببینید دوست عزیز پستهایی که گذاشتم و توضیح دادم دیگه نیازی به تفسیر نداره
و هدف من فقط این هست که کسی سرش کلاه نره.

سایت باستا بیت و فری بیت کوین و سایتهای شبیه به این همه و همه بیکار نیستن که بیان به من وشما بیت کوین مفت بدن
الان که دارم باشما صحبت میکنم هربیت کوین معادل 18میلیون تومان هست و بنده قبلا هم گفتم که نزدیک 5سال وبیشتر دارم بیت کوین کار میکنم و تجربه کار رو دارم

از دوستان هم عاجزانه خواهش میکنم دنبال این مسائل خالی بندی نرید چون اصلا اونجوریئکه شما فکر میکنید نیست
حتی اگر با چند میلیون هم شروع کنید باز سایت شما رو شکست میده

هرکس خواست اعلام کنه تا بیام و تجربیاتمو بگم و توضیح بدم که این اسکریپتها چین چه کسانی میتونن اینو بنویسن و از کجاها میشه گیرش اورد و استراتژی کار با سایت باستا بیت رو هم بگم

باردیگه عاجزانه از دوستان میخام که دنبال این کار نرن ، چون چیزی جز ضرر حاصل نخواهد شد

موفق باشید

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

اللهم عجل لولیک الفرج

جهت سلامتی حضرت مهدی صلواتی بلند ختم کن

يادمان باشد كه زنگ تفريح دنيا هميشگي نيست ، زنگ بعد حساب داريم ..!!

نام کاربری قبلی :rohalah1371
08-17-2017, 05:34 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-17-2017 05:35 PM، توسط مهندس روح الله زاهد.)
ارسال: #25
درضمن تصویری که از نمودار گذاشتید هم بالا نیومده دوست عزیز

درضمن کسی نمیتونه از اسم کاربری شما سوء استفاده کنه
این نشون دهنده این هست که شما به شدت متضرر شدید و برای همین نمیتونید چیزی ارائه بدید

اللهم عجل لولیک الفرج

08-21-2017, 09:52 AM
ارسال: #26
(08-17-2017 05:34 PM)مهندس روح الله زاهد نوشته شده توسط:  درضمن تصویری که از نمودار گذاشتید هم بالا نیومده دوست عزیز

درضمن کسی نمیتونه از اسم کاربری شما سوء استفاده کنه
این نشون دهنده این هست که شما به شدت متضرر شدید و برای همین نمیتونید چیزی ارائه بدید

سلام دوست غیر عزیز
شما هر چی برازنده خودتون هست رو نثار من کردید، من نمیگذرم

این هم لینک سالم تصویر[تصویر: cuh6_ne.png]
هر وقت هم خواستید بگید در لحظه بفرستم
من هیچ نیازی به اثبات نداشتم ، اما چون بی ادبانه حمله ور شدید سند رو کردم.

اگر وجدانتون اجازه داد خیلی رسمی عذرخواهی کنید و کامنت های غیراخلاقیتون رو پاک.

بدرود

ای مالک ! بدان اگر مهربان باشی تورا به داشتن انگیزه های پنهان متهم میکنند، ولی مهربان باش.
اگرشریف و درستکارباشی فریبت میدهند ، ولی شریف ودرستکار باش . نیکیهای امروزت را فراموش میکنند، ولی نیکوکار باش . بهترینهای خودت را به دیگران ببخش ، حتی اگر اندک باشد .
درانتها خواهی دید آنچه می ماند میان تو و خدای توست، نه میان تو ومردم.......

..................................................
09-02-2017, 05:45 PM
ارسال: #27
سلام دوست عزیز ماهان 99 اگر میشه بنده هم را درباره این موضوع راهنمایی بفرمایید من یک جوان بیکار هستم.
09-03-2017, 06:14 PM
ارسال: #28
سلام به همه دوستان عزیز در انجمن میلیاردرهای آینده. من اصولاً آدم کم حرفی هستم و حوصله پست گذاشتن تو فروم و ... رو ندارم و زیاد هم در شبکه های اجتماعی فعالیت نمیکنم. در این انجمن هم به این دلیل عضو شدم که مدتها قبل دنبال یه موضوعی بودم و سرچ گوگل من رو به اینجا راهنمایی کرد و بعد هم برای اینکه بتونم با یکی از اعضای انجمن ارتباط خصوصی داشته باشم عضو شدم. اما چون مطالب جالبی تو این انجمن دیدم هر چند وقت یکبار اگه فرصتی برای مطالعه داشته باشم سری به اینجا میزنم.

اما این مطلب امروز باعث شد که یه پست اینجا بزارم. من مهندس نرم افزارم و برنامه نویسی تحت وب انجام میدم. از سال 2013 تا همین لحظه شغلم ترید(خرید و فروش و تجارت روزانه) کریپوکارنسی ها از جمله بیتکوین هست و در این کار یک حرفه ای هستم و با تمامی کریپتوکارنسی ها و داراییهای مجازی رمزنگاری شده آشنایی کامل دارم و حتی عضو تیم توسعه دهنده برخی از این ارزها هم هستم.

این شخصی که مسئله این اسکریپت رو مطرح کرده 100% یک کلاهبردار هست، اصلاً به این موضوع شک نکنید. در این چند سالی که در زمینه کریپتوکارنسی فعالم تا به حال کسی رو ندیدم که از سایت های قمار و ش/ر/رط ب/ن/د/ی و باینری و هایپ و بازی و دریافت بیتکوین رایگان و دیگر مواردی از این دست تونسته باشه به یک پاپاسی درآمد برسه.

اون افرادی که این حرف ها رو میزنن و عنوان میکنن که با فلان اسکریپت و فلان ربات و ... میتونن سر سایتهای قمار و ش/ر/رط ب/ن/د/ی و بازی بیتکوین و ... رو کلاه بزارن به این نکته توجه ندارن که اگه میشد سر این سایتها رو کلاه گذاشت پس چطوری این سایتها سالهای سال به کارشون ادامه میدن؟؟؟ فقط افراد ناآگاه و ساده لوح و طمع کار گول این افراد رو میخورن و اون هم به دلیل اطلاعات و سواد پایین و طمع بالا هست. این جور سایتها از پیچیده ترین الگوریتمهای رمزنگاری و قویترین نرم افزارهای استراتژیست و محاسبه گر بهرمند هستند و از جدیدترین تکنیکهای روانشناسی و حتی هوش مصنوعی هم در کارشون بهره میگیرن و طوری کار میکنن که طرفشون برد هم بیاره تا طمعش برانگیخته بشه و به کارش ادامه بده. اما در نهایت این نرم افزارها طوری طراحی شدن که سود نهایی تو جیب صاحب سایت میره و شما میمونید با جیب خالی و رویای درآمد مفت Smile

این کلاهبردار ما البته از یک تکنیک جالب استفاده کرده که اون هم خیر رسوندن به معلولین هست!!! اما به این نکته توجه نکرده که بازی با این موارد و سوء استفاده از شرایط خاص این عزیزان(حتی اگه فقط در حد استفاده از عنوان معلولیت اونها در تیتر یک تاپیک باشه) تاوان سنگینی داره و دست کائنات کاری با اون شخص میکنه که بدترین معلولیت ها نصیبش بشه.
من آقای زاهدی رو به هیچ عنوان نمیشناسم و تا به حال حتی یکدونه از پستهای ایشون رو ندیده بودم یا اگر هم دیده باشم به نامشون هیچ توجهی نکرده بودم. اما این رو بدونید که ایشون با نیت خیر حقیقت رو برای شما عزیزان خواننده باز کردن تا گول این ... ( فرد نادرست ) رو نخورید.

من اگه کسی سوالی درباره این موضوع و یا کریپتوکارنسی ها از جمله بیتکوین داره حاضرم علیرغم کمبود وقت پاسخ بدم تا قانع بشید که یک فرد متخصص داره به شما میگه چنین چیزهایی دروغ محض هست. چون بارها در این انجمن و در سطح نت مطالبی رو خوندم که ایمان آوردم در کشور ما و دیگر نقاط دنیا آدم ساده لوح بسیار زیاد هست این مطلب رو نوشتم تا شاید از به باد رفتن سرمایه این افراد ساده لوح و طمع کار تا حد امکان جلوگیری کنم. هر چند که میدونم الان این کلاهبردار عزیز من رو هم مثل آقای زاهدی مورد حمله قرار میده و بعد با چهار تا قسم دروغ و جمله احساسی کاری میکنه که اون افراد ساده لوح و طمع کار دوباره تحریک بشن.

ضمناً این تصویری هم که ایشون به عنوان مدرک ادعاش گذاشته به راحتی با فتوشاپ قابل ایجاد هست و فقط در صورتی میتونه قابل قبول باشه که حساب کاربری خودش در اون سایت رو معرفی کنه ولا غیر. چند تا از این نمودارها میخواید در حالتهای مختلف من ظرف 5 دقیقه براتون ارائه بدم Smile
 تشکر شده توسط: مهندس روح الله زاهد , *sinuhe*
09-03-2017, 06:16 PM
ارسال: #29
(09-02-2017 05:45 PM)hadi 3rm نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز ماهان 99 اگر میشه بنده هم را درباره این موضوع راهنمایی بفرمایید من یک جوان بیکار هستم.
آخ چه خوب گفتی دوست عزیز خخخخخخ

چرا که ایشون دقیقاً دوست عزیز افرادی مثل تو هست.
09-03-2017, 08:51 PM
ارسال: #30
(09-03-2017 06:14 PM)شانس اله نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان عزیز در انجمن میلیاردرهای آینده. من اصولاً آدم کم حرفی هستم و حوصله پست گذاشتن تو فروم و ... رو ندارم و زیاد هم در شبکه های اجتماعی فعالیت نمیکنم. در این انجمن هم به این دلیل عضو شدم که مدتها قبل دنبال یه موضوعی بودم و سرچ گوگل من رو به اینجا راهنمایی کرد و بعد هم برای اینکه بتونم با یکی از اعضای انجمن ارتباط خصوصی داشته باشم عضو شدم. اما چون مطالب جالبی تو این انجمن دیدم هر چند وقت یکبار اگه فرصتی برای مطالعه داشته باشم سری به اینجا میزنم.

اما این مطلب امروز باعث شد که یه پست اینجا بزارم. من مهندس نرم افزارم و برنامه نویسی تحت وب انجام میدم. از سال 2013 تا همین لحظه شغلم ترید(خرید و فروش و تجارت روزانه) کریپوکارنسی ها از جمله بیتکوین هست و در این کار یک حرفه ای هستم و با تمامی کریپتوکارنسی ها و داراییهای مجازی رمزنگاری شده آشنایی کامل دارم و حتی عضو تیم توسعه دهنده برخی از این ارزها هم هستم.

این شخصی که مسئله این اسکریپت رو مطرح کرده 100% یک کلاهبردار هست، اصلاً به این موضوع شک نکنید. در این چند سالی که در زمینه کریپتوکارنسی فعالم تا به حال کسی رو ندیدم که از سایت های قمار و ش/ر/رط ب/ن/د/ی و باینری و هایپ و بازی و دریافت بیتکوین رایگان و دیگر مواردی از این دست تونسته باشه به یک پاپاسی درآمد برسه.

اون افرادی که این حرف ها رو میزنن و عنوان میکنن که با فلان اسکریپت و فلان ربات و ... میتونن سر سایتهای قمار و ش/ر/رط ب/ن/د/ی و بازی بیتکوین و ... رو کلاه بزارن به این نکته توجه ندارن که اگه میشد سر این سایتها رو کلاه گذاشت پس چطوری این سایتها سالهای سال به کارشون ادامه میدن؟؟؟ فقط افراد ناآگاه و ساده لوح و طمع کار گول این افراد رو میخورن و اون هم به دلیل اطلاعات و سواد پایین و طمع بالا هست. این جور سایتها از پیچیده ترین الگوریتمهای رمزنگاری و قویترین نرم افزارهای استراتژیست و محاسبه گر بهرمند هستند و از جدیدترین تکنیکهای روانشناسی و حتی هوش مصنوعی هم در کارشون بهره میگیرن و طوری کار میکنن که طرفشون برد هم بیاره تا طمعش برانگیخته بشه و به کارش ادامه بده. اما در نهایت این نرم افزارها طوری طراحی شدن که سود نهایی تو جیب صاحب سایت میره و شما میمونید با جیب خالی و رویای درآمد مفت Smile

این کلاهبردار ما البته از یک تکنیک جالب استفاده کرده که اون هم خیر رسوندن به معلولین هست!!! اما به این نکته توجه نکرده که بازی با این موارد و سوء استفاده از شرایط خاص این عزیزان(حتی اگه فقط در حد استفاده از عنوان معلولیت اونها در تیتر یک تاپیک باشه) تاوان سنگینی داره و دست کائنات کاری با اون شخص میکنه که بدترین معلولیت ها نصیبش بشه.
من آقای زاهدی رو به هیچ عنوان نمیشناسم و تا به حال حتی یکدونه از پستهای ایشون رو ندیده بودم یا اگر هم دیده باشم به نامشون هیچ توجهی نکرده بودم. اما این رو بدونید که ایشون با نیت خیر حقیقت رو برای شما عزیزان خواننده باز کردن تا گول این ... ( فرد نادرست ) رو نخورید.

من اگه کسی سوالی درباره این موضوع و یا کریپتوکارنسی ها از جمله بیتکوین داره حاضرم علیرغم کمبود وقت پاسخ بدم تا قانع بشید که یک فرد متخصص داره به شما میگه چنین چیزهایی دروغ محض هست. چون بارها در این انجمن و در سطح نت مطالبی رو خوندم که ایمان آوردم در کشور ما و دیگر نقاط دنیا آدم ساده لوح بسیار زیاد هست این مطلب رو نوشتم تا شاید از به باد رفتن سرمایه این افراد ساده لوح و طمع کار تا حد امکان جلوگیری کنم. هر چند که میدونم الان این کلاهبردار عزیز من رو هم مثل آقای زاهدی مورد حمله قرار میده و بعد با چهار تا قسم دروغ و جمله احساسی کاری میکنه که اون افراد ساده لوح و طمع کار دوباره تحریک بشن.

ضمناً این تصویری هم که ایشون به عنوان مدرک ادعاش گذاشته به راحتی با فتوشاپ قابل ایجاد هست و فقط در صورتی میتونه قابل قبول باشه که حساب کاربری خودش در اون سایت رو معرفی کنه ولا غیر. چند تا از این نمودارها میخواید در حالتهای مختلف من ظرف 5 دقیقه براتون ارائه بدم Smile

درود بر شما
بسیار عالی
سپاس از اینکه دوستان رو آگاه کردید
والا بنده که آنچه باید بود رو گفتم و امیدوارم حرفهای بنده وحرفهای شما کمکی باشه تا دوستان عزیز سرمایشون رو از دست ندن

درضمن اینو هم بگم که سایتهای زیادی اسکریپت رایگان میدن
کافی تو نت سرچ کنید script bustabit 2017 تا ببینید چقدر اسکریپت میاد

ولی همش خالی بندی هست

دوست عزیز شانس الله خیلی تمایل دارم در تلگرام درصورت امکان صحبتی داشته باشیم در رابطه با بیت کوین
09157212766

اللهم عجل لولیک الفرج

ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  لطفا کمک کنید،نیاز فوری،راه اندازی مغازه فروش لباس زنانه MissA 2 1,169 08-15-2019 08:32 AM
آخرین ارسال: AUSTIN
  نیاز به کمک و مشاوره برای باز کردن مغازه arman66 7 5,842 12-24-2017 10:41 PM
آخرین ارسال: علی عزت نژاد
  نیاز مبرم به وام 1.5 میلیاردی nehzat 0 494 09-14-2017 12:47 AM
آخرین ارسال: nehzat
  درامد ماهی 14ملیون تومان در ایران مسعود سبزچی 23 10,636 08-17-2017 05:57 PM
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
  به نظراتتون خیلی نیاز دارم ممنون esteran 4 810 06-13-2017 01:22 PM
آخرین ارسال: tiktaks
  من شغل اینترنتی با درامد مناسب دارم اما دنبال محل کار می گردم... PARTOTELECOM 1 1,035 04-13-2017 10:48 PM
آخرین ارسال: امیر Amir
  چه شغلی رو برای شغل دوم و درامد بالا انتخاب کنم پژمان رنجبر 2 3,621 02-06-2017 01:53 PM
آخرین ارسال: پرستو پرهام
  نیاز به سرمایه گذار rahim-edison 1 1,431 01-04-2017 11:24 PM
آخرین ارسال: معتمدی
  آیا برای واردات حتما باید کارت بازرگانی داشت؟ rezaeee 7 2,598 11-18-2016 01:56 PM
آخرین ارسال: Mohammad89
  نیاز به کمک (حمل بار از چین به ایران) mahdi6940 0 835 07-25-2016 11:13 AM
آخرین ارسال: mahdi6940
  درامد از اینستاگرام HMD76 2 1,278 06-04-2016 10:35 AM
آخرین ارسال: Mehrara
  تجربیات دوستان از خرید بسته های آموزشی کسب درامد از شبکه های اجتماعیس alp13 5 1,805 06-04-2016 10:19 AM
آخرین ارسال: Mehrara
  درامد آژانسهای تاکسی سرویس چطوره؟؟ karafarin 9 16,688 05-28-2016 04:51 PM
آخرین ارسال: aligoli
  می ترسم ! نیاز به کمک و راهنمایی همه دوستان و اساتید محترم دارم samsam11 3 1,123 05-07-2016 02:06 AM
آخرین ارسال: soheyl_ir89
  لطفا اگه می تونید من رو راهنمایی کنید که خیلی به کمک شما نیاز دارم ! clever 3 1,135 04-17-2016 12:59 AM
آخرین ارسال: aligoli
  یه ایده خوب واسه شروع یه کار (حتما ببینین و نظر بدین) poorya_q 6 2,350 03-13-2016 11:50 PM
آخرین ارسال: poorya_q
  نیاز فوری به مشاوره دوستان pernak916 1 666 11-14-2015 02:50 AM
آخرین ارسال: sinap
  نیاز به یک سرمایه گزار صادق و قدرتمند برای تسخیر بازار کفش مصطفی رحمتی 10 2,156 11-12-2015 10:38 PM
آخرین ارسال: tataloo
  نیاز به 7 میلیون پول دارم چیکار کنم iranboy 8 8,318 08-05-2015 11:54 PM
آخرین ارسال: Danial_Javadi
Thumbs Up درامد متوسط mj2771 0 645 04-18-2015 05:24 PM
آخرین ارسال: mj2771

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS