ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

فروش نــــــان سنگك
زمان کنونی: 04-18-2024, 11:21 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: samiei8079
آخرین ارسال: مسعود نامی
پاسخ: 5
بازدید: 660

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش نــــــان سنگك
07-19-2017, 05:40 PM
ارسال: #1
فروش نــــــان سنگك
سلام من نانوايي سنگك تمام اتوماتيك دارم
چطور ميتونم فروش م ببرم بالا؟؟؟
خيلي اوضاع م قمر در عقربه ......
٤ تا همكار اقا دارم
دلم نميخواد كارمو تعطيل كنم[/font]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
07-20-2017, 03:41 AM
ارسال: #2
RE: فروش نــــــان سنگك
سلام باید تو کارتون خلاقیت به خرج بدید و تمایز ایجاد کنید تا فروشتون بیشتر بشه بشینید فکر کنید چه خدماتی رو میتونید به مشتریانتون ارائه بدید، مثلا،جلوی مغازتون آش فروشی سیار اضاف کنید یا برای حمل نان سنگگ بجای پلاستیک پاکت های کاغذی تهیه کنید تا کیفیت نان حفظ بشه و ...
07-21-2017, 04:11 PM
ارسال: #3
اينطور ك بوش مياد بايد كارگر ها رو بكنم بيرون خرج شون هم در تمياد
مردم ما نان نميخورن اون موقع ميگن اشتغال زايي كنيد...
07-22-2017, 10:56 AM
ارسال: #4
(07-21-2017 04:11 PM)samiei8079 نوشته شده توسط:  اينطور ك بوش مياد بايد كارگر ها رو بكنم بيرون خرج شون هم در تمياد
مردم ما نان نميخورن اون موقع ميگن اشتغال زايي كنيد...

سلام دوستم

من تخصصی تو نان ندارم، اما میگم به جای اینکه بشینی غصه نشدن رو بخوری و بدونی هیچی درست نمیشه، بیا انرژی بزار و ببین "چطور میشه!؟"

همین که اینجا اومدی مطلبت رو بیان کردی یعنی دنبال چطور میهش هستی، اما باز و باز و باز بیشتر، و بدون گله از شرایط بد حاضر

میشه و میشه و میشه، قول شرف میدم عزیز Heart

ای مالک ! بدان اگر مهربان باشی تورا به داشتن انگیزه های پنهان متهم میکنند، ولی مهربان باش.
اگرشریف و درستکارباشی فریبت میدهند ، ولی شریف ودرستکار باش . نیکیهای امروزت را فراموش میکنند، ولی نیکوکار باش . بهترینهای خودت را به دیگران ببخش ، حتی اگر اندک باشد .
درانتها خواهی دید آنچه می ماند میان تو و خدای توست، نه میان تو ومردم.......

..................................................
06-13-2018, 04:29 PM
ارسال: #5
سلام
نمی دونم الان که دارم این مطلب رو می نویسم نانوایی هنوز برقراره یا نه ؟ کارگر داری یا نه؟
اینکه گفتی "مردم ما نان نميخورن" خیلی جمله اشتباهی هست . اتفاقا مردم ما هر چی نخورن ، این یک قلم از سفره شون نمیفته چون هنوز ارزانترین و سیر کننده ترین چیزه....
من سابقه چندین سال نانوایی رو دارم و گفتم بهتره این مطالب رو بهت پیشنهاد بدم:
1- اولین شرط نانوایی کیفیت نانه ، اگه کیفیت نان خوب باشه مردم از هر جایی میان پیشت! فهمیدن اینکه کیفیت چطوره هم کار سختی نیست؟ اول باید یه صندوق نظر سنجی و یه خودکار و چند تا برگه و از مشتریات نظر سنجی کنی ببینی چه کاره ای؟ دوم کیفیت نونت رو با یه سنگکی که فروش خوب داره مقایسه کنی.. اگه دیدی واقعا کیفیت پایین داره ، باید سریعا رفعش کنی با استخدام یه خلیفه کار بلد چون خمیر خیلی مهمه
2- بهداشت توی نونوایی خیلی مهمه ، مردم خیلی براشون اهمیت داره جایی که نون می گیرن بهداشتی باشه، از در و دیوار و کف مغازه گرفته تا نوع پوشش کارگر ها
3- موقعیت مکانی نونوایی: ببین دور و برت چند تا نونواییه ، اگه تعداد زیاده باید جای نونوایی رو عوض کنی
4- امروزه دیگه مردم به دلیل مشغله کاری زمانی به یاد خرید نان میفتن که اکثر نونوایی ها بسته هستش و می رن به سمت سوپر مارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای... یکی از روش ها اینه که با فروشگاه هایی که مشتری زیاد داره کار کنی و هر روز بهشون نون بدی
5- فروش نان به رستوران ها، دانشگاه ها، کارخانجات ، بیمارستان ها و ....
6- تایم پخت نان هم خیلی مهمه ، باید تایمی رو انتخاب کنی که کمتر نونوایی باز باشه، مثلا صبح ها
7- معمولا کنار هر نونوایی یه سوپر مارکتی هست ، اگه نیست و مغازه خالی کنار نونوایی هست به چند نفر پیشنهادش رو بده ، این کار رو می تونی در مورد کباب داغ نان داغ،آش فروشی و ... هم به کار بگیری
و اینکه:
می تونی چند تا صندلی بزاری تا مشتریانت راحت بشینن ، یه کتابخانه کوچیک با چند تا کتاب بزاری سمت مشتریان، تلویزیون بزاری ، سیستم گرمایش و سرمایش مشتری مهمه، فضایی که مشتری باید نون رو سرد کنه کافی باشه، کارت خوان باید داشته باشی،صف زن و مرد باید با نصب بنر تفکیک کنی
و اینکه ما خودمون یه حساب خیریه داشتیم و مشتریانی که وضعشون خوب بود ، پول می دادن و ما به اونایی که محلی بودن و می دونستیم وضع خوبی ندارن نون می دادیم یا به بهزیستی نون می دادیم
در راس همه این ها طرز برخورد با مشتریانت خیلی خیلی خیلی مهمه
پاینده باشی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جذب سرمایه گذار جهت توسعه یک استارت آپ خرید و فروش userktm 0 305 07-05-2020 02:53 PM
آخرین ارسال: userktm
  فروش دستبند در مشهد rooya_gity 0 651 03-12-2016 09:56 PM
آخرین ارسال: rooya_gity

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS