ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

15 سال تجربه من برای درآمد شما!
زمان کنونی: 04-20-2024, 03:19 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
پاسخ: 99
بازدید: 53823

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15 سال تجربه من برای درآمد شما!
03-09-2016, 01:29 PM
ارسال: #91
RE: 15 سال تجربه من برای درآمد شما!
چرا هیچکس نماد نظرش رو در مورد کارش بگه؟
این همه بسته فروش رفته دریغ از یه نفر که حرفی بزنه!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
03-09-2016, 01:56 PM
ارسال: #92
سلام من این بسته رو موقعی تهیه کردم که پیج اینستا داشتم و 20k عضو داشت. با استفاده از بسته یه سری تغیرات ساختاری تو پیج ایجاد کردم و آقای کاظمی افراد خوبی رو بهم معرفی کردن. پیج من فروش لباسه. قبلا اسمش ویانا بود بعد از خرید بسته بر اساس آموزشا اسمش رو گذاشتبم shinyshowno1. برای من بهترین بخش آشنایی با یک سری افراد از طریق آقای کاظمی بود. بسته رو به کسایی که تو کار اینستا مبتدی هستن به شدت توصیه می کنم.

هر کس بخواهد کاری انجام دهد راهش را پیدا می کند هر کس نخواهد کاری را انجام دهد بهانه اش را
 تشکر شده توسط: blacknight19
03-09-2016, 02:00 PM
ارسال: #93
سلام
من بسته را خریداری کردم
البته همیشه سعی کردم در جریان کارهای گروهی انجمن باشم سال قبل بکمک بچه های انجمن تو زمینه فروش کالاهای آشپزخانه راه افتادم و توضیحش را قبلا تو انجمن گفتم
چون دوست داشتم مستقل تو نت فعال باشم بسته را خریدم آموزش ها تقریبا عالی بود البته قبلش یکم تحقیق کردم دیدم کسای دیگه ام برای ایسنتا آموزش دارند اما چون پشتیبانی خود آقای کاظمی برام واجب و لازم بود رفتم جلو و بسته را خریدم
الانم آموزش ها را کامل دیدم البته جزییاتش خیلی زیاده با اینکه مشاوره ام شدم اما هربار مزاحم آقای کاظمی میشم و سوال هاما میکنم چون باید وقت بگذاریم و انگیزه خوب باشه
پیجمم راه افتاده که بدلایلی دوست ندارم آدرسش را بگم که تو نت پخش بشه و رقبا بفهمند چطوری پیشرفت کردم چون خیلی سوال میکنند
یه پیج آموزشی آرایش و عروسم راه انداختم که جالبه با اینکه همون اولشه با یکی از فالویرها قراره نرم افزاره گوشیشم بزنیم که تا دم عید بیاد بالا
کلا هم دنیاش خوبه هم درآمده و خیلی خوبه که دیگه حس میکنم مستقل شدم و محیط و مشتری های خودم را دارم
اینم نظر من
ممنون استاد امروز تا پیغام را دیدم که دعوت کردید بریم نظرمون را تو تاپیک بگیم سریع اومدم
ممنون
03-09-2016, 02:50 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-09-2016 02:51 PM، توسط iranboy.)
ارسال: #94
(03-09-2016 01:56 PM)maral 777 نوشته شده توسط:  سلام من این بسته رو موقعی تهیه کردم که پیج اینستا داشتم و 20k عضو داشت. با استفاده از بسته یه سری تغیرات ساختاری تو پیج ایجاد کردم و آقای کاظمی افراد خوبی رو بهم معرفی کردن. پیج من فروش لباسه. قبلا اسمش ویانا بود بعد از خرید بسته بر اساس آموزشا اسمش رو گذاشتبم shinyshowno1. برای من بهترین بخش آشنایی با یک سری افراد از طریق آقای کاظمی بود. بسته رو به کسایی که تو کار اینستا مبتدی هستن به شدت توصیه می کنم.
شما با چه افرادی آشنا شدید در چه زمینه ای در بهبود کار پیج اینستا؟

ندیدم شهی در دل آرایی تو!/ علی فانی

در هر کاری حکمتی و در حکمتی دنیایی از خیر.

Life Is Good
Feeling Good

Mobile:
09374475969
03-10-2016, 03:00 PM
ارسال: #95
با سلام
دوستانی که میان و نظر میدم لطفا اینقدر کلی گویی نکنن..........اینکه بسته خیلی خوب و عالی بود که در اون حرفی نیست......آقای کاظمی استاد هستن خودشون و کارهاشون هم تک هستش

به جای تعریف بیاید و بگید از لحاظ بازدید و درآمد چقدر تغییر کردید؟
مقلا قبلا ماهی 1 تومن بوده الان شده 5 تومن.....یا قبلا 5 هزار تا فالوور داشتید الان شده 20 هزار تا.........
هم چنین در مورد وقتی که گذاشتید هم توضیح بدید..روزی چند ساعت؟

منتظر نظر دوستان هستیم

با تشکر از آقای کاظمی و دوستان
 تشکر شده توسط: blacknight19 , omid59 , phoenix021
03-11-2016, 09:16 PM
ارسال: #96
یه سری وارد کننده و تولید کننده خوب بهم معرفی کردن.

هر کس بخواهد کاری انجام دهد راهش را پیدا می کند هر کس نخواهد کاری را انجام دهد بهانه اش را
03-19-2016, 06:11 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-20-2016 11:20 AM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #97
سلام به همه دوستان عزیز
با تبریک سال نو
طبق قرارقبلی پشتیبانی این دوره تنها برای ثبت نامی ها در سال 94 خواهد بود بنابراین تا ساعت 12 امشب تنها با ظرفیت دو دانشجوی دوره سوم این بسته با قیمت قبل و پشتیبانی خواهد بود
از فردا,(1 فروردین 95) دوره باهمین قیمت و باتوجه به شلوغی کاری بنده بدون پشتیبانی خواهد بود و تاپیک هم باتوجه به همین موضوع بسته خواهد شد و هر سوالی که دارید لطفا در خصوصی یا تماس بادفتر مجموعه مطرح کنید. 02188453811
ممنون از همه عزیزانی که در این دوره با صبر و انگیزه خود یک تجربه عالی را برای بنده و خود رقم زدند

بعدنوشت: دور سوم هم دیشب تکمیل شد.
شاد و پیروز باشید

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , blacknight19 , mohammadshamosi
05-24-2017, 04:29 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-24-2017 04:37 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #98
سایت مسترکامیار شروع بکار کرد

آموزش های تخصصی و کاربردی و تجربیات 15 ساله بنده در کسب درآمد از وب ایران

سایت مسترکامیار

بمناسبت شروع بکار سایت تخفیف ویژه ...

بمدت سه روز تا تاریخ اول ماه رمضان, 999 هزار تومان

.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

07-03-2017, 05:01 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-03-2017 05:04 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #99
سلام
لطفا همه دوستانی که در دوره کسب درآمد از اینستاگرام ثبت نام کرده اند در سایت mrkamiar.com ثبت نام کرده و تیکت پشتیبانی شامل مشخصات خود و خرید خود را اعلام بفرمایند.
از این به بعد تمام بروزرسانی های مجموعه حاضر در پنل (پروفایل من> سفارشات من) سایت قایل دانلود و دسترسی خواهد بود.
در ضمن میتوانید سوالات خود را با ارسال تیکت به پشتیبان های مجموعه اعلام کنید.
برای تمام دانشجویان دوره برای شرکت در دوره های آینده هم امتیازات خوبی درنظر گرفته شده است.

پیروز باشید
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چهارمین سال پخش برچسب تخم مرغ, جذب همکار احسان محمدی 21 6,869 03-13-2017 01:12 PM
آخرین ارسال: احسان محمدی
  سومین سال پخش برچسب تخم مرغ, جذب همکار احسان محمدی 20 6,274 03-17-2016 04:47 PM
آخرین ارسال: احسان محمدی
  حراج آخر سال, بدلیجات فوری پیچ 16 3,648 03-11-2015 04:17 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  فروش محصولات شما در انجمن مدیریت فروش سایت 0 2,813 02-14-2015 02:20 PM
آخرین ارسال: مدیریت فروش سایت
  نرم افزار اندروید برای شغل و ایده های شما کامیار کاظمی 10 19,943 12-04-2014 12:07 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  هدیه برای سال جدید کامیار کاظمی 7 3,927 02-29-2012 03:16 PM
آخرین ارسال: azim

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS