ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راه اندازی یک کسب و کار پولساز
زمان کنونی: 03-29-2024, 08:08 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
پاسخ: 1
بازدید: 1639

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
07-04-2017, 11:55 AM
ارسال: #1
سلام دوستان عزیز

با خواندن هزاران سوالی که در این چند سال از افراد مختلف یا سلیقه های گوناگون دریافت کرده ام به یک نتیجه مهم رسیده ام
و آن مشکل اساسی و پایه ای است که در ذهن همه ما وجود دارد که باعث ایجاد سدی میشود تا بپرسیم:

فرق من با فلانی چه هست؟
واقعا چرا من سوار اتوبوس هستم و فلانی سوار بنز؟
چرا من درآمدم کفاف خرجم را نمیدهد اما فلانی هر ماه سفر خارجش براه است؟
چرا من حتی نمیتونم اجاره یک چهاردیواری را در پایین شهر بدهم اما فلانی تو بهترین نقطه شهر قصری برای خودش خریده؟
چرا من بخاطر نداشتنم باید شرمنده باشم اما دوستم …

واقعا دیگران چطور فکر میکنند؟
چطور بوی پول را حس میکنند؟
چرا همه اتفاقات خوب برای یک مشت آدم خوش شانس می افتد اما من نه؟

هزاران کتاب و مقاله, فیلم و تحقیق وجود داره که شما وقت خوندن آنها را شاید نداشته باشید
اما روانشناسان تونستن به یک راز جالب پی ببرند که حالا, باعث شده هر سال در همین ایران خودمان هزاران نفر به جمع ابرثروتمندها اضافه بشود
حتما یکبار امتحان کنید, در بهترین خیابان شهرتان بایستید و تعداد ماشین های بالای ۲۰۰ میلیون تومان که از کنار شما رد میشوند را بشمارید پس این همه ثروت از کجا میاد؟

چرا تحریم و فقر روی زندگی یک عده کمی تاثیر میگذاره؟

این دوره روانشناسی که اولین دوره روانشناسی مجموعه آموزشی مهندس کامیارکاظمی هست به همه این سوالات جواب خواهد داد.

حتما توجه کنید:
این دوره آنلاین, هر هفته یک جلسه آن ضبط و در پروفایل شما ارسال خواهد شد
شرکنندگان دوره در مدت ۲ ماه (۸ جلسه) که طول مدت دوره است میتوانند پرسش های خود را در رابطه با موضوعات دوره و مشکلات اساسی خود ارسال کننده تا در دوره به آنها پاسخ داده شود!

شاید بتوان گفت این دوره اساسی ترین دوره برای همه افراد در همه سنین است

حتما توصیه میکنم که با مراجعه به سایت مسترکامیار فایل توضیحات من را هم گوش بدهید:

مراجعه به سایت مسترکامیار

[تصویر: kochak-oi8wp7cu-350x350.jpg]

دوره به مدت محدود با تخفیف عالی ارائه میشود و بعد مثل گذشته, بقیمت قبل باز خواهد گشت.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: tondar12
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS