ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: گسترش شغل فعلی(رسته کافی نت) یا تعویض شغل؟
گسترش شغل
تعویض شغل
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی است. کاربران میتوانند گزینه انتخابی شما را مشاهده کنند.

راه اندازی کسب و کار جدید(ممنون میشم کمکم کنین)
زمان کنونی: 04-19-2024, 10:23 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: rahim68
آخرین ارسال: rad86
پاسخ: 9
بازدید: 3616

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11-20-2016, 01:22 AM
ارسال: #1
با عرض سلام خدمت دوستان عزیزHeart.اول یه تشکر میکنم بابت این سایت خیلی وقته به این سایت سر میزنم و نظرات دوستان رو میخونم ...اما پاسخ به خواستم یا جرقه ای که بتونم شغل جدیدم روانتخاب کنم یا شغل فعلی رو گشترش بدم پیدا نکردم....بخاطر همین الان ساعت 12 شب خوابم نبرده و بیدار شدم بعد چرخش تو نت دوباره رسیده به اینجا که وضعیتم رو شرح بدم اینجا و شما کمکم کنین یا ایده ای بهم بدین......10_004

من الان حدود 26 سال سنمه متاهل تو یکی از شهرستان های اصفهان نزدیک خود اصفهان هستم کامپیوتر نرم افزار م بد نیست مثل ورد اینترنت و فتوشاپ... منطقه ما تقریبا سنتی بالای 70 درصد مردمش اکثرا آشنا و وضع معیشت اکثرشون هم متوسط....یه مغازه دارم که از خودمون هست حدود 2 سال گیم نت داشتم که به دلایل مربوط به جواز تغییر شغل دادم و کافی نت زدم...الان جواز کافی نت گرفتم حدود 2 سالی میشه.مغازم حدود 30 متر هست.داخل مغازم کپی میگیرم بازی pc تقریبا میفروشم فلش و مموری میفروشم اهنگ ریزی هم انجام میدم ...و همونجور که متوجه شدین کار مربوط به اینترنت تقریبا 50 درصد درآمدم هست مگه یه تحقیقی یا انتخاب واحدی یا ثبت نامی..چون این منطقه آنچنان به نت و این چیزا وابسته نیستن.....
چند وقتی خواستم یه وام بگیرم و یه دستگاه رنگی کونیکا بخرم و کارم رو گسترش بدم اما ..یا بزنم تو چاپ اعلامیه و اینچیزا...اما دو به شکم چیکار کنم...امشبم خواندم درباره میوه فروشی گفتم بزنم میوه فروشی و بابام و داداشمم بیار پیش خودم...واقعا موندم چیکار کنم.... میخوام اگه شد بابام رو هم کمک خود بزارم... بابام هم یه کارگر هست اما بیشتر از مهندس معماری سرش میشه نقشه به راحتی میکشه و پیدا میکنه اما متاسفانه زیر ابتدایی سواد داره ..نمیخوام بیشتر از این زحمت بکشه میخوام پیش خودم باشه بیکار نباشه که حوصلش سر بره .....
ممنون میشم دوستان یا درباره توسعه شغل یا تعویض شغل راهنمایی کنن...Inlove2

»راز موفقیت در این است که بتوانیم ایده های دیگران را کسب کنیم و به مسایل، هم از دید خود و هم از دید دیگران بنگریم. هنری فورد«
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
11-20-2016, 01:33 AM
ارسال: #2
RE: راه اندازی کسب و کار جدید(ممنون میشم کمکم کنین)
این رو هم بگم خودم عاشق کامپیوتر و این چیزا هستم....حاضرم چندین شب به خاطر کارم بی خوابی بکشم چون به کارم علاقه دارم فقط متاسفانه درسش رو نخوندم به دلایلی دیپلم تجربی دارم و لیسانس علوم اقتصادی ( حیف عمری که پای درس و مدرسه رفت)......

»راز موفقیت در این است که بتوانیم ایده های دیگران را کسب کنیم و به مسایل، هم از دید خود و هم از دید دیگران بنگریم. هنری فورد«
12-22-2016, 01:16 AM
ارسال: #3
وقت ممنون از اینکه دوستان میلیاردر این همه به بنده حقیر کمک کردین و راهنمایی کردین......کارم رو توسعه دارم به وام گرفتم بعد هم فلش و مموری بیشتر آوردم تو مغازم.....و به دستگاه رنگی کونیکا c452 هم خریدم به چند دلیل نزدیک مدرسه هستم کارش خوب میگیره و هم چون بختیاری هستم زیاد اعلامیه و آگهی ترحیم زیاد میزنیم....

12-22-2016, 01:21 AM
ارسال: #4
دوستان ممنونم میشم درباره این دستگاه یکم راهنمایی م کنین برا زدم اعلامیه هر کاری میکنم برگه رو کامل پرینت میگیره و یه کادر سفید دور برگه میندازه در صورتی که تو طراحی و برگه اعلامیه کار دور برگه نقش و نگار همون اعلامیه هست. ......دیگه اینکه دوستانی که با این دستگاه کار کردن به نظرتون میخوام یه تقویم دیواری اندازه A3 بعد عکس مثلا فرزند مشتری رو میزنم برا عکس پس زمینه ....به نظرتون خوبه. ...اون کاغذش چه جنسی باشه بهتره و بشه با این دستگاه باهاش پرینت گرفتن. ..کاغذش یکم ضخیم نمیدونم مقوا س یا گلاسه......ممنون میشم راهنمایی کنین

12-22-2016, 08:39 PM
ارسال: #5
آقا یکی خدایش تو این انجمن به این بزرگی نمیتونه کمک من کنه؟؟؟؟؟؟؟

05-22-2017, 04:56 PM
ارسال: #6
با سلام
و امیدوارم در هر کاری که هستی و یا وارد میشی موفق و پرسد عمل کنی
به صورت کلی چند تا نظر بهت میدم
به نظر من تو این دوره کسب و کار اینترنتی مثل ایجاد فروشگاه در کانال های تلگرامی .اینستاگرام و...بسیار صنعت پر سود و کم هزینه های است ...در ابتدای کار چند پله هم جلو میفتی نیاز به سرمایه برای اجاره مغازه و خرید کلی جنس نداری و هم راحت تر مشتری پیدا میکنی و ده ها مزایای دیگه البته هم میتونی در کنار کار فعلیت انجامش بدی
چند تا مثال خوب در این زمینه مثل معرفی فروشگاه خودت. خرید و فروش پوشاک . صنایع دستی فانتزی و...
من خودم چند تا کار دارم البته نه که چند جا کار کنم ولی الان هم نیاز به مترجم دارید که تسلط خوبی داشته باشه میتونی رو این بخش رو من حساب کنی
05-23-2017, 12:08 PM
ارسال: #7
(11-20-2016 01:22 AM)rahim68 نوشته شده توسط:  با عرض سلام خدمت دوستان عزیزHeart.اول یه تشکر میکنم بابت این سایت خیلی وقته به این سایت سر میزنم و نظرات دوستان رو میخونم ...اما پاسخ به خواستم یا جرقه ای که بتونم شغل جدیدم روانتخاب کنم یا شغل فعلی رو گشترش بدم پیدا نکردم....بخاطر همین الان ساعت 12 شب خوابم نبرده و بیدار شدم بعد چرخش تو نت دوباره رسیده به اینجا که وضعیتم رو شرح بدم اینجا و شما کمکم کنین یا ایده ای بهم بدین......10_004

من الان حدود 26 سال سنمه متاهل تو یکی از شهرستان های اصفهان نزدیک خود اصفهان هستم کامپیوتر نرم افزار م بد نیست مثل ورد اینترنت و فتوشاپ... منطقه ما تقریبا سنتی بالای 70 درصد مردمش اکثرا آشنا و وضع معیشت اکثرشون هم متوسط....یه مغازه دارم که از خودمون هست حدود 2 سال گیم نت داشتم که به دلایل مربوط به جواز تغییر شغل دادم و کافی نت زدم...الان جواز کافی نت گرفتم حدود 2 سالی میشه.مغازم حدود 30 متر هست.داخل مغازم کپی میگیرم بازی pc تقریبا میفروشم فلش و مموری میفروشم اهنگ ریزی هم انجام میدم ...و همونجور که متوجه شدین کار مربوط به اینترنت تقریبا 50 درصد درآمدم هست مگه یه تحقیقی یا انتخاب واحدی یا ثبت نامی..چون این منطقه آنچنان به نت و این چیزا وابسته نیستن.....
چند وقتی خواستم یه وام بگیرم و یه دستگاه رنگی کونیکا بخرم و کارم رو گسترش بدم اما ..یا بزنم تو چاپ اعلامیه و اینچیزا...اما دو به شکم چیکار کنم...امشبم خواندم درباره میوه فروشی گفتم بزنم میوه فروشی و بابام و داداشمم بیار پیش خودم...واقعا موندم چیکار کنم.... میخوام اگه شد بابام رو هم کمک خود بزارم... بابام هم یه کارگر هست اما بیشتر از مهندس معماری سرش میشه نقشه به راحتی میکشه و پیدا میکنه اما متاسفانه زیر ابتدایی سواد داره ..نمیخوام بیشتر از این زحمت بکشه میخوام پیش خودم باشه بیکار نباشه که حوصلش سر بره .....
ممنون میشم دوستان یا درباره توسعه شغل یا تعویض شغل راهنمایی کنن...Inlove2

اگر تا 800 متری، میوه فروشی نیست، بزن.
اگر هست نزن.

به نظرم اون دستگاهی که گفتی رو بخر
+ اینکه گیم نت ران کن.

بچه ها رو معتاد کن به گیم، بچه ها به خوبی برات پول در میارن، شده خرخره رو میجون تا پول بگیرن و بیان بازی کنن.

بازی های تحت استیم رو میشناسی ؟
DOTA2 - CSGO خیلی طرفدار داره، تحقیق کن.
07-11-2017, 12:03 AM
ارسال: #8
(05-22-2017 04:56 PM)amir.norway نوشته شده توسط:  با سلام

به نظر من تو این دوره کسب و کار اینترنتی مثل ایجاد فروشگاه در کانال های تلگرامی .اینستاگرام و...بسیار صنعت پر سود و کم هزینه های است ...در ابتدای کار چند پله هم جلو میفتی نیاز به سرمایه برای اجاره مغازه و خرید کلی جنس نداری و هم راحت تر مشتری پیدا میکنی و ده ها مزایای دیگه البته هم میتونی در کنار کار فعلیت انجامش بدی
چند تا مثال خوب در این زمینه مثل معرفی فروشگاه خودت. خرید و فروش پوشاک . صنایع دستی فانتزی و...

سلام دقیقا منم به فرشگاه فانتزی فکر میکردم که صنایع دستی و غیر دستی فانتزی و چیزهایی که مد است رو بیارم برای فروش اما با مشکل شدید تهیه اجناس بر خوردم نمیتونم وارد کننده رو پیدا کنم و فقط با یک سری دلال آشنا شدم که نمیتونم خرید کنم به علت گرون در اومدن میتونید کمک کنید؟
07-11-2017, 03:57 PM
ارسال: #9
(07-11-2017 12:03 AM)aligharagezlou نوشته شده توسط:  
(05-22-2017 04:56 PM)amir.norway نوشته شده توسط:  با سلام

سلام دقیقا منم به فرشگاه فانتزی فکر میکردم که صنایع دستی و غیر دستی فانتزی و چیزهایی که مد است رو بیارم برای فروش اما با مشکل شدید تهیه اجناس بر خوردم نمیتونم وارد کننده رو پیدا کنم و فقط با یک سری دلال آشنا شدم که نمیتونم خرید کنم به علت گرون در اومدن میتونید کمک کنید؟

با سلام

در جاهای مختلف تهران بورس لوازم فانتزی هست . شما دقیقا دنبال چه مدل لوازمی هستید . لطفا برام توی پیام خصوصی بفرستید تا بتونم راهنماییتون بکنم .

طوری آواز بخوان که انگار هیچ کس نمی شنود. طوری عاشق باش که انگار هیچ وقت دلت نشکسته است ، طوری برقص که گویی هیچ کس تو را نمی بیند، طوری زندگی کن که انگار توی بهشتی.( مارک تواین )
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه اندازی یک فروشگاه زنجیره ای mohsenatu92 1 1,485 08-25-2022 12:09 PM
آخرین ارسال: NAZANIN123
  راه اندازی کارخانه تولید لوله پلی پروپیلن ( لوله اب پلاستیکی - لوله سبز) ariafilm100 13 13,742 11-09-2021 03:18 PM
آخرین ارسال: لوله پ پ
  سلام میخواستم شرایط مجوز گرفتن برای یک سالن لاغری رو بدونم ممنون میشم راهنماییم کنید داود میرزاخانی 0 398 07-24-2021 08:58 AM
آخرین ارسال: داود میرزاخانی
  راه اندازی بسته بندی خشکبار محمد کشاورز legend 18 10,787 06-18-2020 03:24 AM
آخرین ارسال: sinafar
  پیشنهاد شما برای شروع کسب و کار با سرمایه 50 میلیون تومان amiir_0251 27 95,231 05-30-2020 04:33 PM
آخرین ارسال: alibashiri1363
  کسب درآمد از زمین reza.guilan 0 350 03-21-2020 07:41 PM
آخرین ارسال: reza.guilan
Star کدوم یک از این سه کار زنانه سود دهی بهتر و سرمایه کمتری میخواد Mohsen1374 1 639 02-17-2020 04:01 PM
آخرین ارسال: Mohsen1374
  به نظرتون بهترین کار برای یک خانم خانه دار که بتونه تو خونه انجام بده چیه؟ negar2 3 1,389 02-06-2020 05:46 PM
آخرین ارسال: amintatari64
  راه اندازی پخش سیگار و دخانیات jagvar300 0 13,533 01-10-2020 05:42 PM
آخرین ارسال: jagvar300
  راه اندازی مغازه شکلات فروشی jagvar300 0 2,499 12-19-2019 10:51 AM
آخرین ارسال: jagvar300
  لطفا کمک کنید،نیاز فوری،راه اندازی مغازه فروش لباس زنانه MissA 2 1,177 08-15-2019 08:32 AM
آخرین ارسال: AUSTIN
  راهنمایی برای راه اندازی مغازه m.j.sh 1 2,604 06-09-2019 02:38 PM
آخرین ارسال: sajadiri
  درخواست راهنمایی کار ضایعات علی حسینی 15 32,100 11-29-2018 05:25 AM
آخرین ارسال: arg74
  کسب درآمد از هنر Moalfo 0 334 11-10-2018 02:29 PM
آخرین ارسال: Moalfo
Rainbow لطفا راهنماییم کنین NajmeV 0 279 10-09-2018 09:06 PM
آخرین ارسال: NajmeV
  راهنمایی برای فردی که تازه به ایران اومده و میخواد کسب و کاری داشته باشه علیرضا ظینسون 1 1,059 09-29-2018 12:08 PM
آخرین ارسال: mojtaba007
  راه اندازی خط بازیافت لاستیک فرسوده به گازوئیل spoofoy 1 1,089 08-16-2018 01:16 AM
آخرین ارسال: nimagholizadeh
  درخواست ایده کسب و کار و فرار از بیکاری Jamali.ali69 3 2,161 07-23-2018 01:12 PM
آخرین ارسال: dalul
  راهنمایی واسه خرید و کار با واتت farshid18 20 37,930 06-29-2018 12:20 AM
آخرین ارسال: cactoos
  راه اندازی مغازه پوشاک alizf 23 20,679 06-28-2018 05:36 PM
آخرین ارسال: akhbarejazab

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS