ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

شغلهای بی سرو صدا اما پولدار!
زمان کنونی: 03-29-2024, 05:18 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: NavidAtabaki
آخرین ارسال: مدینه
پاسخ: 56
بازدید: 34656

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امیتازات : 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شغلهای بی سرو صدا اما پولدار!
09-11-2013, 02:47 PM
ارسال: #51
RE: شغلهای بی سرو صدا اما پولدار!
خوب بهتره تا بحث دوباره منحرف نشده مورد بعدی رو بگم.......10_004

اینم از تلوزیون نمایش داده شد فکر میکنم برنامه ی خانواده.12_002

آقایی ساکن یکی از روستاهای شیرازبودن یه شب یه توریست المانی در گذر از اونجا به تاریکی شب برخورد میکنه و

از این آقا جایی برای خواب میخواد ایشون هم به رسم ایرونیها با روی خوش در کلبه ی محقر خودش با انواع و اقسام

غذاهای سنتی و طبیعی و به اصطلاح ارگانیک فعلی پذیرایی میکنه .مثلا میگه وقتی این بنده خدا متوجه شدن خیاری

که کاشتم بدون سموم شیمیایی و صرفا با مواد طبیعی پرورش داده شده انگار یک گنج دیدن یا شیر محلی که تازه از گاو

دوشیده شده بود در نظر ایشون مثل اب حیات بود.

مدتی بعد چند نفر توریست دیگه میان و سراغ این اقا رو میگیرن چرا که توریست قبلی این مکان رو به دوستانش معرفی

کرده بود البته پول قابل توجهی هم چند سال قبل میدن.

بعد از اون این هموطن به فکر میفته تا بره و برای اوردن توریست از طریق آژانسهای مسافرتی اقدام کنه .

مدتها میره حتی به اصفهان و از مسئولین آژانس در خواست میکنه ولی معلومه کمی تمسخر و جواب سربالا که غالبا در

هر نو اوری و خلاقیتی نصیب صاحبش میشه قسمت این هموطن میشه.

طبق گفته ی خودش یه بنده خدایی دلش میسوزه و بهش میگه برو میراث فرهنگی و از اون طریق پیگیر کارت باش از این

جماعت ابی برات گرم نمیشه........

خلاصه سرتونو درد نیارم این آقا اقداماتی انجام میده اتاقهایی رو به سرویس بهداشتی و غیره مجهز میکنه و سعی میکنه

محصولات مختلف کشاورزی رو خودش پرورش بده ضمنا از طریق سازمان به کشورهای مختلف میره تا از موارد مشابه

دیدن کنه برای کسب تجربه.و الان کارش به جایی رسیده که آژانسهای مختلف یکی از تبلیغاتشون برند زندگی در مزرعه

ی این آقاست .ضمن اینکه برای کل فک و فامیل که تقریبا شامل اهالی روستا میشه اشتغالزایی ایجاد شده.

البته کلیت مطلب یادم بود و به سبک خودم عرض کردم وگرنه حرفهای این اقا اموزنده و مفصل بود.

اهان ظاهرا این اقا از عشایر غیور قشقایی بودن و اظهار میکرد که زمانی که دیدم توریستها به شدت علاقه به رقص

سنتی نشون میدن و کلی عکس و فیلم گرفتن براشون تورهای عشایر گردی هم میذارم و بازدید از منطقه ی بکر اون

اطراف هم توی برنامه ام هست.

مطمئنا در کنارش فروش محصولات دستی و سنتی و هزارن کار خلاقانه ی دیگه هم انجام میشه
صد افرین به این خلاقیت10_004
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , توانا , ahmad rezaee , seraj , 0625 , blacknight19 , jointoweb , saadati
09-12-2013, 11:32 AM
ارسال: #52
(09-11-2013 08:45 AM)mohamad javad نوشته شده توسط:  دوستان فکر کنم منظور دوستمون این بوده که ما تو ایران شغل گم زیاد داریم. این اصل موضوعه. شغل هایی که خیلی روتین نیستند و به چشم نمیان ولی درآمد خوبی دارن. من چند نفر رو می شناسم که از این مشاغل کسب درآمد می کنن ولی خوب ممکنه جایگاهی تو اجتماع نداشته باشه.
مثلا آقایی رو می شناسم که تو کار سماقه و درآمد عالی داره. آقای دیگری تو کار نشاسته رفته و تمام نشاسته منطقه خودشو تامین می کنه واسه فالوده و غیره. یا قدیما می گفتن تخلیه چاه خیلی سود داره. و خیلی کارا که اصلا به ذهن ما نمیاد یا فکر نمی کنیم درآمد داشته باشه. اصولا در ایران به مشاغل روتین و معمول بیشتر فکر می شه و اگر دقت کنین اگر فردی یکی از این مشاغل گم رو علنی کنه یه هو تو بازار زیاد می شه و تقریبا همه به اون رو میارن. این طبیعیه.
میشه در مورد این کارها توضیح بدین؟

آب درون ظرف، شفاف است؛ آب دریا اما تیره. حقیقت های کوچک کلماتی شفاف دارند، حقایق بزرگ اما سکوتی عظیم.
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , 0625
09-12-2013, 02:23 PM
ارسال: #53
(09-12-2013 11:32 AM)sokoot نوشته شده توسط:  
(09-11-2013 08:45 AM)mohamad javad نوشته شده توسط:  دوستان فکر کنم منظور دوستمون این بوده که ما تو ایران شغل گم زیاد داریم. این اصل موضوعه. شغل هایی که خیلی روتین نیستند و به چشم نمیان ولی درآمد خوبی دارن. من چند نفر رو می شناسم که از این مشاغل کسب درآمد می کنن ولی خوب ممکنه جایگاهی تو اجتماع نداشته باشه.
مثلا آقایی رو می شناسم که تو کار سماقه و درآمد عالی داره. آقای دیگری تو کار نشاسته رفته و تمام نشاسته منطقه خودشو تامین می کنه واسه فالوده و غیره. یا قدیما می گفتن تخلیه چاه خیلی سود داره. و خیلی کارا که اصلا به ذهن ما نمیاد یا فکر نمی کنیم درآمد داشته باشه. اصولا در ایران به مشاغل روتین و معمول بیشتر فکر می شه و اگر دقت کنین اگر فردی یکی از این مشاغل گم رو علنی کنه یه هو تو بازار زیاد می شه و تقریبا همه به اون رو میارن. این طبیعیه.
میشه در مورد این کارها توضیح بدین؟

دوست عزیز پیشنهاد می کنم مجله پنجره خلاقیت که هر 15 روز یکبار چاپ می شه رو تهیه کنید و بخونید . اگر تونستید آرشیو شماره های قبلی رو هم از سایتش بگیرید. مطالب مفیدی داره و آقای دکتر جهانگیری هم مطالبی راجع ب همین موضوع می نویسه.
موفق باشی

[b]به نام آنکه چکار کرده با من ...[/b]
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , iranboy , 0625 , alma , blacknight19
05-15-2015, 06:36 PM
ارسال: #54
دوستان چرا اینقد موضع گیری میکنید یک درخت شاخه های تنومند زیادی داره که اثر اتفاقات و آفتها بابد قطع بشن تا درخت دوباره جون بگیره با توجه به وسعت کشت درخت در اون منطقه ایشون از این قبیل چوبهای درخت گردو استفاده مبکنند

خوبه آدم تو زندگیش به حامی داشته باشه که با حرفاش بهش دلگرمی بده
01-11-2017, 06:18 PM
ارسال: #55
(11-29-2012 08:45 PM)mpsa نوشته شده توسط:  مهمترین اصل موفقیتش به خاطر برقراری ارتباط به وسیله زبان خارجه است.البته از هوش بالای ایشان هم نباید غافل شد.

البته زبان خارجی خیلی مهمه, ولی مهمترین اصل موفقیت, برکت از سوی خداوند متعال است
, خیلیا زبان انگلیسیشون خوبه ولی سیاهی لشکر باقی موندن
06-22-2017, 01:47 AM
ارسال: #56
من هزاران هکتارباغ گردو داشته باشمم حاضربه اینکارنیستم همه چی که پول نیست اسلحه وسیله کشتاره..

بدون شک من میلیاردراینده ایران و کارافرین برتر خواهم بود
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS